Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Как это сейчас в Германии

Как это сейчас в Германии

У Німеччині багато інфікованих коронавірусом, але «аномально» низька смертність. Чому?

Німеччина – одна з найбільш уражених коронавірусом держав у світі, де понад 15 тисяч інфікованих. Але саме цю країну виділяє одна особливість, яку складно не помітити, і яку вже встигли назвати «аномалією». Це незвично низький рівень смертності у відношенні до кількості заражень.

Якщо подивитися на загальну статистику співвідношення кількості інфікованих та загиблих у кожній країні, Німеччина виглядає таким собі аутсайдером. І все через незвично низький рівень смертності від вірусу у порівнянні з іншими державами.

Вчені кинулися розбиратися: у чому справа? І це при тому, що у порівнянні з сусідніми Італією, Францією, Іспанією та Австрією Німеччина не вживала надто жорстких заходів, таких як закриття кордонів від початку поширення вірусу.

Якщо приблизно порівняти дані інституту Гопкінса станом на ранок 20 березня, скажімо, у сусідній Іспанії на 18077 заражених осіб прийшлося 833 смертей. Це десь 4.6% відсотки. В Італії на 41035 заражених – 3405 смертей – 8.29% відсотки.

У Німеччині ж на 15320 випадків припадало поки лише 44 летальні випадки. Це, в свою чергу десь 0,29 відсотки.

«Показники Німеччини щодо вірусу COVID-19 спантеличили вчених, коли сусідні країни фіксували рекордно високі рівні смертності людей», – зауважує The Telegraph.

Яким чином Німеччині вдається стримувати смертність від коронавірусу на таких низьких показниках? Оглядачі припускають, що роль у цьому відіграють щонайменше три можливі причини, хоча й застерігають від передчасних висновків, адже ситуація перебуває у стані постійного розвитку.

1. Тести на коронавірус
«У нас є просте повідомлення для всіх країн: тестуйте, тестуйте, і ще раз тестуйте», – наголосили у Всесвітній організації охорони здоров’я (ВООЗ) 16 березня.

Це саме те, що робить Німеччина.

Німецькі лабораторії щотижня проводять сотні тисяч тестів на зараження коронавірусом. За даними видання Financial Times це більше, ніж деякі європейські країни зробили за весь період від початку епідемії.

«Ми можемо проводити понад 160 000 тестів на тиждень, і ця кількість може бути збільшена», – сказав професор Інституту імені Роберта Коха Ротар Вілер журналістам.

Мережа німецьких лабораторій дозволяє виявляти позитивні випадки зараження на ранніх стадіях. Такі можливості тестування дозволяють краще контролювати поширення епідемії, тому що можна виявляти людей, які поширюють коронавірус, при цьому не маючи жодних симптомів.

Коли ж держава має малу кількість тестів і може тестувати підозрюваних лише у крайніх випадках, це ускладнює стримування поширення вірусу.

«Тестуйте кожен підозрілий випадок», – радить ВООЗ.

   
Re: Как это сейчас в Германии

2. Вік інфікованих
Оглядачі припускають, що поширенню вірусу саме у Німеччині притаманна ще одна відмінна риса. Більшість інфікованих – це відносно молоді люди. За даними Інституту Роберта Коха, понад 80 відсотків усіх інфікованих молодші за 60 років.

«Особливо на початку спалаху у Німеччині ми спостерігали багато випадків, пов’язаних саме із поверненням людей з гірськолижних поїздок...Це переважно люди, молодші за 80 років і які достатньо фізично придатні для катання на лижах або інших подібних видів діяльності. Вони мають порівняно низький ризик померти», – цитує Financial Times професора медицини Ганноверського університету Маттіаса Столла.

Щоправда, така ситуація легко може змінитися з продовженням поширення інфекції, і, зрештою, привести до більшої кількості інфікованих та загиблих.

Якщо подивитися на сусідню Італію, вона, в свою чергу, має друге найстаріше населення на планеті. 23 відсотки населення старші 65 років. У США, наприклад, ця вікова категорія складає близько 16 відсотків, пише журнал Wired і пояснює, що саме це могло стати однією з причин такої високої чисельності інфікованих та загиблих.

3. Готовність до епідемії
Важливу роль, на думку оглядачів, зіграло й те, що Німеччина, в принципі, з огляду на ресурси, готова до спалаху.

Минулого тижня федеральний уряд замовив додаткові 10 000 рятувальних вентиляторів для легенів від німецького виробника. І це на додаток до вже наявних 25 000, які вже й так є в лікарнях по всій країні, пише Financial TImes.

У порівнянні з багатьма іншими державами, Німеччина має більше можливостей для розміщення великої кількості людей у лікарнях з необхідним обладнанням, і заявила, що вдвічі збільшить кількість ліжок інтенсивної терапії до приблизно 56 000.

В Італії апаратів штучної вентиляції легенів, за даними міністерства надзвичайних ситуацій, близько 5 тисяч.

Експерти часто наголошують на необхідності вчасного вживання карантинних заходів для протидії поширенню коронавірусу.

Згідно з дослідженням групи американських та британських вчених, якщо б Китай запровадив карантинні заходи на тиждень раніше, він би міг попередити 67% заражень. Згідно з підрахунками, якби Китай відреагував на початку січня, захворіло б лише 5% від нинішніх хворих. Міста, в яких зупинили роботу громадського транспорту та заборонили громадські зібрання ще до появи першого випадку захворювання на території міста, мали на 37% менше випадків хвороби.

https://www.radiosvoboda.org/a/30499535.html?fbclid=IwAR3X7huRxO_M-iOYB6jMb_TNrGCZkLmvsyaj7avF2wJ3bqMrNdCNyOeCMqw
   
Re: Как это сейчас в Германии

Офіційна рекомендація Роберт-Кох Інституту - при появі симптомів сидіти вдома. Ніїто ніких тестів вам робити не буде.
Якщо стан буде погіршуватися, тоді повідомляєш лікаря і будуть задіяні інші механізми.
Тому кількість скритих легких форм на порядок більше статистично заявлених.
Це раз.

Мала кількість померлих ще від того, що епідемія перебуває в іншій стадії в порівнянні з Італією.
Це легко побачити по кількості тих хто одужав.
На сьогодні цифри такі 67 померлих більше половини лише за 2 останніх дня і 180 тих хто одужав.
Це лише початок. Динаміка дуже нехороша
   
Re: Как это сейчас в Германии

https://www.worldometers.info/coronavirus/country/germany/

от тут всі цифри по Німеччині, по днях
   
Re: Как это сейчас в Германии

Офіційна рекомендація Роберт-Кох Інституту - при появі симптомів сидіти вдома. Ніїто ніких тестів вам робити не буде.
Якщо стан буде погіршуватися, тоді повідомляєш лікаря і будуть задіяні інші механізми.
Тому кількість скритих легких форм на порядок більше статистично заявлених.
Це раз.

Мала кількість померлих ще від того, що епідемія перебуває в іншій стадії в порівнянні з Італією.
Це легко побачити по кількості тих хто одужав.
На сьогодні цифри такі 67 померлих більше половини лише за 2 останніх дня і 180 тих хто одужав.
Це лише початок. Динаміка дуже нехороша

але 67 на 19848 кейсов и на 180 выздоровевших
Италия 4 тыс. на 47 тыс. и на 5129 выздоровевших
   
Re: Как это сейчас в Германии

Написали всякої муйні.
А основна причина в Німеччині рідко три покоління сім‘ї живе під одним дахом на відміну від Італії і Іспанії.
Також в Німеччині дуже поширено здати своїх дідів бабів в будинок пристарілих і згадувати про них на день народження.
   
Re: Как это сейчас в Германии

але 67 на 19848 кейсов и на 180 выздоровевших
Италия 4 тыс. на 47 тыс. и на 5129 выздоровевших

сподіваюсь що кількість померлих буде нижче ніж в Італії, на то є об'єктивні причини.
Але все одно цифри будуть вражаючими. Поки все буде перти лише вверх. Хотілося б щоб не по експоненті
   
Re: Как это сейчас в Германии

сподіваюсь що кількість померлих буде нижче ніж в Італії, на то є об'єктивні причини.
Але все одно цифри будуть вражаючими. Поки все буде перти лише вверх. Хотілося б щоб не по експоненті

Экспонента будет...но уровни летальности действительно разнятся от страны к стране...
   
Re: Как это сейчас в Германии

Написали всякої муйні.
А основна причина в Німеччині рідко три покоління сім‘ї живе під одним дахом на відміну від Італії і Іспанії.
Також в Німеччині дуже поширено здати своїх дідів бабіа в будинок пристарілих і згадувати про них на день народження.

це важлива причина. Італійці справді живуть трьома генераціями в одній хаті. Для німців це доволі екзотично.
Будинки престарілих відвідують активно, але зараз введено заборону.
В одному місті вірус попав в таких будинок. За короткий час вже 10 мертвих та кілька десятків персоналу вже на карантині
   
Re: Как это сейчас в Германии

Німецькі лабораторії щотижня проводять сотні тисяч тестів на зараження коронавірусом. За даними видання Financial Times це більше, ніж деякі європейські країни зробили за весь період від початку епідемії.

Этой причины в общем, достаточно.
Если протестировать всех и выявить всех носителей, то процент смертности будет стремиться к нулю.
   
Re: Как это сейчас в Германии

Экспонента будет...но уровни летальности действительно разнятся от страны к стране...

Італія дуже прогавила момент старту.
Коли зреагували інфікованих вже було дуже багато, превентивну ізоляцію зробити вже було неможливо, ланцюжки не відслідкувати.

Німці починали з поодиноких випадків. Відразу ізолювали коло спілкування. Але все одно втратили час і все покотилося комом
   
Re: Как это сейчас в Германии

У Німеччині багато інфікованих коронавірусом, але «аномально» низька смертність. Чому?

Тому що ви барани.
Я зараз в оае... тиша.
Жодного завакаючего бидла
   
Re: Как это сейчас в Германии

Этой причины в общем, достаточно.
Если протестировать всех и выявить всех носителей, то процент смертности будет стремиться к нулю.

Барани ви йопані....
носіі кожен другий :facepalm1:
так само як носіів герпесу
   
Re: Как это сейчас в Германии

Барани ви йопані....

сам баран
ты похоже даже не понял пост, который пытался каментить
   
Re: Как это сейчас в Германии

З метою стримування поширення короновірусної інфекції уряд Баварії вирішив запровадити жорсткі обмеження на пересування жителів цієї федеральної землі. Про це у п'ятницю, 20 березня, оголосив голова уряду Баварії Маркус Зедер (Markus Söder).

Обмеження діятимуть з опівночі 21 березня упродовж щонайменше двох тижнів на території всієї землі. Залишати своє помешкання буде дозволено лише у разі поважних причин.
   
Re: Как это сейчас в Германии

сам баран
ты похоже даже не понял пост, который пытался каментить

Да мне поxyй чо каментить.
Я точно знаю, что ваш коронажопавирус - наёпка вас придурошных хомяков.
Я знаю что это, как это, почему это... и мне бояться нечего.
Я счас сижу в арабском мире и ржу с вас дебилов по всех всаших единых европах...
стадо б*ядь баранов вы все :lol:
   
Re: Как это сейчас в Германии

З метою стримування поширення короновірусної інфекції уряд Баварії вирішив запровадити жорсткі обмеження на пересування жителів цієї федеральної землі. Про це у п'ятницю, 20 березня, оголосив голова уряду Баварії Маркус Зедер (Markus Söder).

Обмеження діятимуть з опівночі 21 березня упродовж щонайменше двох тижнів на території всієї землі. Залишати своє помешкання буде дозволено лише у разі поважних причин.

Трошки запізно, але все одно швидше ніж решта Німеччини.
Федеральний уряд збирається завтра радитися з земельними урядами чи вводити локдаун по всій країні.

Україні радив би не чекати, а вчитися на помилках.
Жорстко все закрити і можливо вдасться все закінчити у відносно короткий термін
   
Re: Как это сейчас в Германии

Жорстко все закрити і можливо вдасться все закінчити у відносно короткий термін


Надо жосско всех в расход.
И тогда победим вирус в сжатые сроки
   
Re: Как это сейчас в Германии

Вони тестують і починають терапію, не очікуєчи явних симптомів фіброзу....
   
Re: Как это сейчас в Германии

Ну так и где ответ? кроме бла бла ничего нету  :laugh:
   
Re: Как это сейчас в Германии

Є краіна з кращими показниками співвідношенн, інфікованих /смертельні випадки

Австрія
На 2649 інфікованих 6 смертей.
Одна смерть на 441інфікованих

І Дойчлянд (про яку всі тут пишуть)

19848випадків і 68 смертей
1 смерть на 291 інфікованих

І що то означають ті цифри що вдічі кращі в Австріі проти ФРН?
А нікуя практично не означають.

Проведіть тести кожному мешканцю в будь якій краіні  і цифра  співвідношення інфіковані/смертельні полетить в космос.
Не проводьте тести в померлих і будете мати ще кращу картину.
На порядок.
...
В Італіі пандемія
Німці і австрійці такого не мають
Сподіваюся і не матимуть


   
Re: Как это сейчас в Германии

В Австрии вводили жесткие ограничения быстрее, насколько я помню.. И в Австрии всего 9 выздоровевших сейчас
   
Re: Как это сейчас в Германии

Є брехня, нагла брехня, та статистика. Якщо в Тімбукту протестували на захворювання 1 людину, і вона померла, то статтстично смертність від захворювання буде 100%. І не важливо, що 10000 тисяч туарегів в тому Тімбукту вже перехворіли тією хворобою, але їх ніхто не тестував, і реальна смертність тільки 0.01% а не 100% як сороки рознесли по мідія.

Я не думаю що німці помирають меньше за італійців. Просто в них краще налагоджена медична система, що дозволяє протестувати та виявити більше випадків.
   
Re: Как это сейчас в Германии

Є брехня, нагла брехня, та статистика. Якщо в Тімбукту протестували на захворювання 1 людину, і вона померла, то статтстично смертність від захворювання буде 100%. І не важливо, що 10000 тисяч туарегів в тому Тімбукту вже перехворіли тією хворобою, але їх ніхто не тестував, і реальна смертність тільки 0.01% а не 100% як сороки рознесли по мідія.

Я не думаю що німці помирають меньше за італійців. Просто в них краще налагоджена медична система, що дозволяє протестувати та виявити більше випадків.

Ну так об этом и написано, что стараются тестировать при любом чихе
   
Re: Как это сейчас в Германии

В Австрии вводили жесткие ограничения быстрее, насколько я помню.. И в Австрии всего 9 выздоровевших сейчас
Сидимо по хатах і в городах з понеділка.
Так як і німці.
Тіроль лиш досить жостко.
В тірольців  за горбами альпійськими озеро Гарда і весь той італійський армагєдєц

Останнє редагування: 21 березня 2020 00:46:44 від Lemberg.AT
   
Re: Как это сейчас в Германии

Є версія чому саме ломбардію і уханців накрило.
Але то потрібно з ветускай.сом скрини робити
Чистота повітря викиди і тд
Там досить наглядно видно що то за клоаки з точки зору якості повітря.
   
Re: Как это сейчас в Германии

Є версія чому саме ломбардію і уханців накрило.
Але то потрібно з ветускай.сом скрини робити
Чистота повітря викиди і тд
Там досить наглядно видно що то за клоаки з точки зору якості повітря.
Ломбардия клоака?
   
Re: Как это сейчас в Германии

Да мне поxyй чо каментить.
Я точно знаю, что ваш коронажопавирус - наёпка вас придурошных хомяков.
Я знаю что это, как это, почему это... и мне бояться нечего.
Я счас сижу в арабском мире и ржу с вас дебилов по всех всаших единых европах...
стадо б*ядь баранов вы все
заипал ты, эфирщик, своей тупостью, безграмотностью, чванливостью.
поставлю ка тебя в игнор
   
Re: Как это сейчас в Германии

Плюс в Німеччині як на мене лікарі дуже компетентні (Пару разів доводилося звертатися там). У нас тут теж багато німецьких лікарів працює, завжди на голову вище від швейцарських. Місцеві у більшості ніби село яке... Хз із чим пов'язано, може в Німеччині освіта краща чи що...
   
Re: Как это сейчас в Германии

Плюс в Німеччині як на мене лікарі дуже компетентні (Пару разів доводилося звертатися там). У нас тут теж багато німецьких лікарів працює, завжди на голову вище від швейцарських. Місцеві у більшості ніби село яке... Хз із чим пов'язано, може в Німеччині освіта краща чи що...

Ну как бы без обид, но если убрать налет швейцарских банков, то собственнно село и остается..
   
Re: Как это сейчас в Германии

Да мне поxyй чо каментить.
Я точно знаю, что ваш коронажопавирус - наёпка вас придурошных хомяков.
Я знаю что это, как это, почему это... и мне бояться нечего.
Я счас сижу в арабском мире и ржу с вас дебилов по всех всаших единых европах...
стадо б*ядь баранов вы все :lol:

Дві головні святині ісламу, Заповідна мечеть у Мецці і Мечеть пророка в Медині закрито через пандемію коронавірусу COVID-19. Влада Саудівської Аравії заборонила молитви у всіх мечетях.


Про закриття мечетей оголосив офіційний представник Головного управління у справах двох мечетей Хані бен Хосні Хейдар.

"Органи влади, служби безпеки та охорони здоров'я вирішили припинити присутність людей і молитву в зовнішніх дворах Великої мечеті в Мецці і мечеті Пророка в Медині, починаючи з п'ятниці 20 березня, в рамках заходів обережності і запобігання поширенню коронавірусу", - сказано в його заяві.Джерело: https://цензор/ua/n3183122
   
Re: Как это сейчас в Германии

Ломбардия клоака?
В європі по викидам NO2 і іншим так.
Географія і ланшафт проти ломбардійців
Коли вітер стандарт показники в рази гірші від інших частин європи

https://www.ventusky.com/?p=47.3;10.5;4&l=pm10&t=20200321/0000
   
Re: Как это сейчас в Германии

Ну как бы без обид, но если убрать налет швейцарских банков, то собственнно село и остается..
Так в нальотє і є сам цимес ))
   
Re: Как это сейчас в Германии

Ну как бы без обид, но если убрать налет швейцарских банков, то собственнно село и остается..

А мені шо ображатися? Я ж не про те. Швейцарці дуже добре вчаться, старанно. Мабуть просто школа не та... Ну а про село, то давайте не будемо, бо якщо порівняємо із моїм рідним Києвом, який типу не село, то порівняння буде ой як не на користь останньому
   
Re: Как это сейчас в Германии

Коронавирус. Бу!

Про тесты.
ПЦР тест - это тест, который показывает наличие коронавируса уже в первый день. Т.е. помогает изолировать больных сразу, чтобы не заражать других. В этом смысл всего карантина. НЕ ЗАРАЖАТЬ!
Экспресс тест - это тест, который показывает антитела к коронавирусу, т.е. когда человек уже больной как минимум дней 5-10, а то и 14, когда появляются антитела. К 7-10 дню способность к заражению уже падает. Т.е. этот тест бессмысленный  с точки зрения цели карантина - НЕ заражать окружающих.

Сразу тут предупреждаю ещё раз, я не медик от слова совсем, в тонкостях не разбираюсь. Поэтому пишу так, как понимаю это сама. Всем умникам - дальше не читать

Каждый день смотрю прессухи Роберт Кох института и слушаю каждодневный подкаст директора института вирусологии при клинике Шарите в Берлине. Специализация этого института - коронавирусы.

Продолжаю)) Институт вирусологии в Берлине начал разработку ПЦР теста ещё перед Новым годом в декабре. Поскольку они были первыми, кто разработал тест от прошлого SARS вируса, то новый тест разработали быстро. На сегодняшний день он один из самых надежных и им пользуются по всему миру.

Теперь самое интересное. Чтобы сделать тест ПЦР нужны хорошо оснащённые лаборатории и специалисты. В Германии одна из лучших сетей лабораторий в мире. Лабораторий, которые могут делать ПЦР тесты - 47 штук. Максимально возможное количестов тестирований на сейчас в Германии 160 тысяч штук в неделю!!! Ещё дней 10 назад было 100 тысяч, а три недели назад ещё меньше. На одном из первых мест по количество тестов в день Южная Корея - 12 тысяч в день, 84 тысячи в неделю. Что по отношению к их количеству населения равняется 23 теста на 100 тысяч населения. В Германии 17 тестов на 100 тысяч населения.
 Цифру в 160 тысяч тестов в неделю Германия достигла за последние несколько недель. Было в разы меньше. Закупили оборудование и есть специалисты. Например, у меня в Ростоке купили аппарат дней 10 назад. И сейчас могут делать 500 тестов в день. Больше всего может делать лаборатория в клинике Шарите 700 тестов в день. Есть ещё возможность нарастить количество тестов. Сейчас рассматривают лаборатории из клиник для животных. Там есть специалисты и оборудование. Но это уже не такие большие цифры будут. Т.е. практически уперлись в потолок по тестированию.

Именно поэтому не тестируют всех подряд, потому что в первую очередь группы риска и медики.
Вся процедура занимает +-5 часов, сам тест часа 2. Это если в непосредственной близости к лаборатории сдавать. Есть люди, которые ждут результат теста 3-5 дней. Потому что у них нет симптомов, и приоритет у тестов у людей, которые уже в больницах.

   
Re: Как это сейчас в Германии

Про медиков. Есть идея в Германии, что когда начнётся, то будут тестировать всех медиков каждый день. В чём смысл. Чтобы медики не выпадали надолго на карантин, потому что это смерти подобно. Если тестить медиков каждый день, то можно будет «поймать» заражённого в первый день, значит, он не успеет разнести дальше, и не нужно будет отправлять в карантин всю больницу. Потому что судя по изучению первых больных в Германии(тогда у всех было много времени и их изучали все, со всех сторон. Такие подопытные кролики были))), самое большое заражение окружающих у носителя вируса начинается на 2-3 день, а на 7-10 день ослабевает или вообще пропадает. Ну если не плевать в рот непосредственно конечно. Т.е. медики, даже носители, на 7-10 день смогут работать в масках и перчатках. Т.е. если заразившихся медиков изолировать в первый день и продолжать тестировать каждый день, то на 7 дней они смогут опять приступить к работе.
Сейчас всё это систематизируют и отрабатывают на случай если вдруг начнётся «как в Италии».

Вывод из всего этого такой, что даже если вам завезут 1 млн. тестов ПЦР, то проводить их будет негде. У вас нет такого количества лабораторий, способных проводить эти тесты. У вас их кажется всего 2, и сколько они могут проводить тестов в день непонятно. Но эту инфу я не утверждаю. Можете меня поправить.
А экспресс тесты, которые вам завезут массово, никак не помогут в остановке распространения коронавируса, выше я объяснила почему.

   
Re: Как это сейчас в Германии

Но есть и хорошие новости. В Южной Корее, где % проведённых тестов один из лучших в мире, смертность составляет 1,09%. У Италии цифры высокие, потому что у них тоже мало лабораторий, и они тестируют мало. Заболевших там гораздо больше, просто они не выявлены. Ну и очень мало тестировали с самого начала, чтобы поймать заразившихся и изолировать.

Германия сразу начала изолировать больных и контактирующих. Помните я писала про Мюнхен и фирму Webasto. И по сегодняшний день продолжает, где возможно, поймать первого больного в цепочке и протестировать всех контактирующих. Именно поэтому некоторые ждут результаты тестов по 5 дней. Потому что сначала приоритетные тесты делают.

Есть ещё проблемка. Вот эти палочки для тестов изготавливает Италия и они начинают заканчиваться. Италия не справляется. Но думаю, тут что-нибудь придумают. Палочки это наверное не так сложно, как тесты.

Не болейте.
И извините за много букв, я не хотела
   
Re: Как это сейчас в Германии
Via

Дуже гарна тема.
Хтось знає, які саме тести прилетіли сьогодні в Україну?
   
Re: Как это сейчас в Германии

До речі, тестувати потрібно навіть здорових на антитіла на вірус. Якщо їх знайшли, то це означає що людина вже перехворіла на цей вірус і про це не знала, переходила на ногах, чи думала що це сезона простуда чи грип. Без отримання даних скільки реально захворіли, скільки перенесли це в легкій чи середній формі, скільки у важкій формі, та скільки померло, отримати реальну картину неможливо.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія