Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

   С чего вы это взяли? Вы просто не дали себе труд посмотреть ролик полностью. Не дали себе труд узнать какие идеологемы продвигают. У них есть свои идеологические подходы, и при том относительно новые. Пророка, или мессию здесь рассматривают как символ, как инструмент прививики нового пути. И тут нет ничего нового, на протяжении всей истории человечества всегда все новое приходило именно так.
У данных собеседников кроме рассуждений " у попа была собака" никаких НОВЫХ идеологических
нет. Если Вы их разглядели- укажите, плиз. Никто кроме Вас этого не разглядел.
   
Суспільні відносини базуються на добровільних відносинах між індивідуумами. Будь-який примус не є нормою.

Держава за свою основу має примус та агресію. Сказати що держава це формалізоване суспільство це назвати чорне білим і є чистої води підєрастична маніпуляція.
   
Так само і з марксистьким визначенням свобода це усвідомлена необхідність. Усвідомлена необхідність це апеляція до необхідності раба виконувати свої обов'язки перед Державою і це їбучі камнусти назвали свободою. Знову ж - підерастична маніпуляція.
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

Суспільні відносини базуються на добровільних відносинах між індивідуумами. Будь-який примус не є нормою.

Держава за свою основу має примус та агресію. Сказати що держава це формалізоване суспільство це назвати чорне білим і є чистої води підєрастична маніпуляція.
Точно так. Государство- это аппарат насилия и строится по принципу вертикали- "ты начальник, я дурак, я начальник-
ты дурак". Ну а высшая степень развития государства- это фашизм, где государство- это всё, а индивид- никто.
   
Точно так. Государство- это аппарат насилия и строится по принципу вертикали- "ты начальник, я дурак, я начальник-
ты дурак". Ну а высшая степень развития государства- это фашизм, где государство- это всё, а индивид- никто.

Згоден і тільки додам що саме фашизм є найбільш небезпечною формою державізму. Комунізми/соціалізми розваляцця через економічну нездатність, а фашизм потенційно вічний.
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

Згоден і тільки додам що саме фашизм є найбільш небезпечною формою державізму. Комунізми/соціалізми розваляцця через економічну нездатність, а фашизм потенційно вічний.
Непонятно, про какие новые идеи ведёт речь Игорь-Харьков...
   
Непонятно, про какие новые идеи ведёт речь Игорь-Харьков...

Новими ідеями вони називають старі, тільки по іншому названі.

Фашизм вони зараз називають державний капіталізм, корпоратизм, солідаризм чи якось так.
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

Суспільні відносини базуються на добровільних відносинах між індивідуумами. Будь-який примус не є нормою.
суто підліткова точка зору, пубертатна. Для дорослого це інфантилізм
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

суто підліткова точка зору, пубертатна. Для дорослого це інфантилізм

Та звісно - гвалтування, вбивство, побиття і т.п. є суспільною нормою дорослих тимошонківців.
   
Та звісно - гвалтування, вбивство, побиття і т.п. є суспільною нормою дорослих тимошонківців.
людина, яка хоча б тиждень працювала, вже знає все про "добровільні" стосунки у суспільстві
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

людина, яка хоча б тиждень працювала, вже знає все про "добровільні" стосунки у суспільстві

Тимошонківці не хочуть працювати? Скажи мені щось чого я ще не знаю.  :laugh:
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

   Тут ви помиляєтесь, бо не додивились і не зрозуміли.
Тут Аеліт привів погляди Арестовична, висловлені ним дещо раніше.
Де той чітко висловлюється, що українська нація його не цікавить.
Тож і його погляди мене не цікавлять.

А звернення до аналогії виходу євреїв з Єгипту було б доречним якраз в іншому аспекті:
Вихід України з російської імперії і формування української нації.
Але якраз формування української нації Арестовича не цікавить.
Його погляди направлені на її руйнування.

   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

Тут Аеліт привів погляди Арестовична, висловлені ним дещо раніше.
Де той чітко висловлюється, що українська нація його не цікавить.
Тож і його погляди мене не цікавлять.
   А українська держава вас цікавить?
   
Сучасні форми суспільств - нації.

Дашовыгаварите...
А какая нация в США?...в Австралии? В Новой Зелландии, в Швейцарии, Монакко... шоб я так жил...  :facepalm:
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

Дашовыгаварите...
А какая нация в США?...в Австралии? В Новой Зелландии, в Швейцарии, Монакко... шоб я так жил...  :facepalm:
Жиди. :punish:
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

  Взагалі розмова саме про українську державу, як що хтось досі не зрозумів. Не про елітарність, пророків, суспільство, або націю, а саме про державу. Як що комусь це цікаво. Але бачу що не цікаво, бо нема розуміння.

Останнє редагування: 10 квітня 2021 20:27:06 від Igor_Kharkov
   
  Взагалі розмова саме про українську державу, як що хтось досі не зрозумів. Не про елітарність, пророків, суспільство, або націю, а саме про державу. Як що комусь це цікаво. Але бачу що не цікаво, бо нема розуміння.

А она есть эта держава?
   
Вернее каким является государство Украина?
Кому оно служит?
   
   А українська держава вас цікавить?
Лише як форма існування української нації.
Іншого сенсу її існування нема.
   
Лише як форма існування української нації.
Іншого сенсу її існування нема.

Украина никогда не была мононациональной...
И, понятно, что уже никогда не будет...

Так зачем педалировать националистические идеи?
   
  Взагалі розмова саме про українську державу, як що хтось досі не зрозумів. Не про елітарність, пророків, суспільство, або націю, а саме про державу. Як що комусь це цікаво. Але бачу що не цікаво, бо нема розуміння.

Кому шо а фашикам свербить Держава.
   
Украина никогда не была мононациональной...
И, понятно, что уже никогда не будет...

Так зачем педалировать националистические идеи?

Дурашльоп камуняцький.  :laugh:
   
Украина никогда не была мононациональной...
И, понятно, что уже никогда не будет...

Так зачем педалировать националистические идеи?
А який сенс існування Ізраїля?
   
А який сенс існування Ізраїля?

Израиль создавался, как мононациональное государство...

Кто основал Украину?
   
А який сенс існування Ізраїля?

Израиль создавался, как мононациональное государство...

Откуда пошла Украина?
   
Израиль создавался, как мононациональное государство...

Кто основал Украину?
При тому, що на тій території жили палестинці.
А української держави поки що нема.
Є уламок СРСР, а переобладнаний під інтереси олігархів.
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

Кому шо а фашикам свербить Держава.
   Під фашиками ти кого маєш на увазі? Чи ти вже унас як Скабєєва, вважаєш що на Україні всі фашики? :laugh:  І що, тобі особисто українська державність не потрібна? Хоча таки мабуть ні, бо ти у нас ковбасник.
   
Откуда пошла Украина?

На простой вопрос не можешь ответить...
Это тебе не лозунги провозглашать...
   
— Дорогие друзья!

Я много врал вам, начиная с весны 2014 года.


(c) іскрєннє ваш - арєстовіч
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

А української держави поки що нема.
Так для тебе її ніколи і не буде, бо ти особисто робиш все щоб її не було, про що і цей ролик.
   
Так для тебе її ніколи і не буде, бо ти особисто робиш все щоб її не було, про що і цей ролик.

А українофоб Арестович робить все, щоб вона була?
   
Так для тебе її ніколи і не буде, бо ти особисто робиш все щоб її не було, про що і цей ролик.

Нужно понимать, что территория современной Украины это очень многонациональное образование:

Крым, Таврида, Бессарабия, лемки, бойки, греки... тут всего столько намешано, что называть современную украину мононациональным образованием может только очень не образованный человек...

   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

Лише як форма існування української нації.
Іншого сенсу її існування нема.
  Ви з цим запізнилися років на 150 приблизно. Світ змінився і люди змінилися. Згубна тупість веде виключно до поразок, про що власне і каже рівень підтримки таких ідей українцями при голосуванні (0 цілих, х...й десятих). Така саме і ваша вага в українському суспільстві.
   
Під фашиками ти кого маєш на увазі? Чи ти вже унас як Скабєєва, вважаєш що на Україні всі фашики? :laugh:  І що, тобі особисто українська державність не потрібна? Хоча таки мабуть ні, бо ти у нас ковбасник.

Ви з цим запізнилися років на 150 приблизно. Світ змінився і люди змінилися. Згубна тупість веде виключно до поразок, про що власне і каже рівень підтримки таких ідей українцями при голосуванні (0 цілих, х...й десятих). Така саме і ваша вага в українському суспільстві.

Ти сам собі відповів. Фашикам головне вздрочнути на Державу, а чи вона українська, чи просто різновид кацапстану, то вже для фашика питання друге.
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

А українофоб Арестович робить все, щоб вона була?
  Взагалі я його критикую, я забанений ним у фейсбуці. Але попри всі його вади він підіймає важливі питання, на які наприклад у вас нема сміливості навіть поглянути прямо і визнати реалії. Я вже не кажу про здатність адекватно це обговорювати.
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.

Ти сам собі відповів. Фашикам головне вздрочнути на Державу, а чи вона українська, чи просто різновид кацапстану, то вже для фашика питання друге.
   По собі судиш? Ну то таке. Дай будь ласки відповідь, тобі особисто українська держава потрібна?
   
   По собі судиш? Ну то таке. Дай будь ласки відповідь, тобі особисто українська держава потрібна?

Мені жодна держава не потрібна. Держава це атавізм варваства.
   
Наразі ситуація в світі така, що поки туземці б'ються, Світова Держава вже займається глобальним геноцидом.
   
Re: Я не розчинитись в часі і не втратити себе.


Мені жодна держава не потрібна. Держава це атавізм варваства.
  Зрозуміло, це така ковбасна філософія. А от мені потрібна, бо є питання які для мене важливі, і які здатна вирішити лише держава.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія