Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Какой маршрутизатор лучше: D-Link DIR-815/AC или Asus RT-AC750?

Технічні характеристики D-Link DIR-815/AC (1199 грн)
Технічні характеристики Asus RT-AC750 (999 грн)
А скільки ти готовий витратити на роутер? Оце саме головне питання.
Потім не дивитися в бік всіляких обрізків - їх термін підтримки ніякий. Не буде прошивок тоді роутер в топку...
Які в тебе вимоги по швидкості і відстані передачі WiFi? Чи будуть використовуватися дуже старі девайси?
Дводіапазонний брати однозначно!
Гігабітний WAN це гарантія того що ти отримаєш чисті 100Мбіт на 60-80 як в дешевих TP-Link.
Почитай форуми по роутерам і вибирай роутер з  максимальним ком'юніті тоді гарантовано будуть оновлення і плюшки.
Слабенькі роутери інколи не можуть передати по WiFi більше 20 Мбіт, хоча заявлено N.
До топового роутера підключаютється периферія котра не буде додатковими плюшками.

Якось так...

ЗІ Не слухай любителів microtik та cisco... Це гарні роутери але не для пересічних.
   
Дивно що так наїхали на асус
В мене вже 3 з лишком років працює Asus RT-N56U  (як не дивно двудіапазиник з гигабітними портами)
За цей час зависав всього 2 рази коли напруга чогось до 140 В падала.  Перезавантажую його тільки коли оновлюю прошивки (офіційні).
Коли були гості без проблем на вай-фаях працювало 11 пристроїв.

Єдине що неподобається це форм фактор який неможливо повісити на стіну без "колхозу"
В мене RT-N66u вже років 7 тягне все через WiFi підключений диск на терабайт під торренти.
   
Дак що хтось напише про multicast tv на microtik... І головне щоб ТСу було ясно що до чого...

налаштивання роутеру mikrotik для internet+IPTV for dummies за 5 хвилин!
тупо, як бібізянка, повторюй за діями на відео (навіщо там програма winbox, для мене залишилось загадкою, але хай буде так)

   
налаштивання роутеру mikrotik для internet+IPTV for dummies за 5 хвилин!
тупо, як бібізянка, повторюй за діями на відео (навіщо там програма winbox, для мене залишилось загадкою, але хай буде так)
Ти себе чуєш??? :facepalm1:
   
Asusы, которые были все проблемные
   
Та нема в мікротіку нічого складного, у більшості випадків достатньо підключити кабель провайдера в 1-й порт і все працює, він налаштований іскаропки.
Якщо провайдер дає нет по pptp або pppoe, зайти на http://192.168.88.1 та внести логін і пароль. При потребі мона змінити назву та поставити пароль на Wi-Fi мережу. Все на одній сторінці, максимум 3-5 хв для нуба.
Але усе на англійському, оце може зупиняти альтернативо обдарованих.

Останнє редагування: 9 лютого 2018 17:23:00 від andry
   
налаштивання роутеру mikrotik для internet+IPTV for dummies за 5 хвилин!
тупо, як бібізянка, повторюй за діями на відео (навіщо там програма winbox, для мене залишилось загадкою, але хай буде так)
Ось налаштування асуса
   
Asusы, которые были все проблемные
це невірно. хоча мій вибір асусу грунтувався на потребі двох юсб та бюджету і тільки. хороша машинка. без проблем вже багато років.
   
у меня д=линк какой не знаю, это уже второй
   
а нет, у меня этот TP-LINK TL-WR841N
   
Ти себе чуєш??? :facepalm1:

тобто? Я відповів на питання "як налаштувати IPTV у мікротіку" - там треба 30 секунд, рівно стільки автор відео це робить!
Так важко повторити дії людини на відео? Навіть не задумуючись, що воно й навіщо? Там розжовано на рівні "для бібізянок"
Ну то пригласіть сусідського пацана, хай зробить.
   
Ось налаштування асуса


І шо?
Що таке "ISP profile" й що туди пхати?
Що таке "IPTV STB port" й що там має бути?
Чому DHCP routes - Microsoft, якщо в мене андроїд на приставці?
Чому вимкнено multicast routing та multicast forwarding?

Ви пропонуєте точнісінько те, що й я - як бібізянка виставити те, що на скриншоті, не задумуючися, що воно й для чого.
Я не бачу різниці!

Зате я бачу різницю у роботі
Я НІКОЛИ не роблю ресет на своєму мікротіку (точніше двох в різних будинках) - воно просто працює, незалежно від того, чи я сам-один дома, чи до мене завалилася весела кумпанія (а у кожного мобіла у кишені). Чи незалежно від того, скільки воно працює, чи то день чи то рік. Воно стабільне, ніяких підвисов нема, я його налаштував, отримав свої 90мбіт на wifi по Україні (з 95 можливих, які дає провайдер), й більше не чіпаю залізяку взагалі, вона десь у кутку за тумбочкою.

Настільки стабільну роботи віз залізяк SOHO я вже давно не бачив, це рівено професійних девайсів. Попередні д-лінки, тп-лінки, зухель - усі вимагали час від часу вимкнути-увімкнути
   
тобі про те й кажуть, що асус теж не ресетиться, працює роками. щодо иптв не маю уяви і потреби, не юзав, тб нема в хаті як класу. але ствердження про складність налаштування, або ненадійність девайсу - то росказні на рівні прихильників еплу до мс або лінуха.
   
О, D-Link еще и  со встроенным жучком от яндекса.. Ya-ya, ФСБ одобряет.

Двухдиапазонник брать, эти нет, нужен гигабитный LAN.

 :facepalm1:
проблема перешити?
   
Re: ФЗВ Какой Маршрутизатор лучше D-Link DIR-815/AC или Asus RT-AC750 ?
slp

А как насчет ?

Технические характеристики Xiaomi Mi WiFi Router 3G White
Частота работы Wi-Fi
   
2.4 ГГц   
5 ГГц   
Скорость Wi-Fi
   
>300 Мбит/с   
Скорость LAN портов
   
1 Гбит/с   
WAN-порт
   
Ethernet   
Интерфейсы
   
2 x 10/100/1000 Мбит/с Ethernet LAN (Auto MDI / MDIX)
1 x 10/100/1000 Мбит/с Ethernet WAN
1 x USB 3.0
Беспроводные возможности
   
802.11b   
802.11g   
802.11n   
802.11a   
802.11ac   
Конструкция антенн
   
Несъемные   
Количество антенн
   
4
Функции VPN
   
Есть
Поддержка VPN-туннелей
   
Нет
Функции безопасности
   
WPA-PSK / WPA2-PSK, SSID
Другие функции
   
Трехцветный светодиодный индикатор
Дополнительные характеристики
   
Процессор: MT7621A MIPS 880 Мгц Dual Core
ROM: 128MB SLC Nand Flash
Оперативная память: 256 МБ DDR3-1200
Двухдиапазонный Wi-Fi - 2.4 ГГц / 5 ГГц 802.11ac
Поддержка технологии MU-MIMO
2.4G WiFi: 2X2 (поддерживает протокол IEEE 802.11n, до 300 Мбит)
5G Wi-Fi: 2X2 (поддержка протокола IEEE 802.11ac, до 867 Мбит)
Номинальная мощность: 5 Вт
Высота антенны: около 170 мм
Радиоканал:
Канал 2.4 ГГц: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Канал 5 ГГц: 149, 153, 157, 161, 165
Канал 5 ГГц (DFS): 36, 40, 44, 48, 52, 56, 60, 64
Модуляция: 11b: DSSS: DBPSK (1Mbps), DQPSK (2Mbps), ССК (5.5 / 11Мб) 11a / G: OFDM - : в BPSK (6 / . 9Mbps), QPSK (12 / 18Mbps), 16QAM (24 / 36Mbps), 64QAM (48 / 54Mbps) 11n: МВ-OFDM - : BPSK, 16QAM, 64QAM QPSK
Чувствительность: 11Мб: ≤-90dBm, 54 Мбит: ≤-72dBm, HT20 MCS7: ≤-69dBm, HT40 MCS7: ≤-66dBm, VHT20 MCS8: ≤-65dBm, VHT40 MCS9: ≤-60dBm, VHT80 MCS9: ≤-58 dBm
Поддержка операционных систем
   
Windows, Android, IOS
Габариты и вес
   
195 х 131 х 23.5 мм, 260.4 г
Комплект поставки
   
Маршрутизатор
Адптер питания
Руководство пользователя
Гарантия
   
12 месяцев
   
слухай, слп, а що ти взагалі хочеш? а то мацаєш-мацаеш другу неділю, а що до чого так і не сказав. чи просто 200-300грн вигадати хочеться?
   
Re: ФЗВ Какой Маршрутизатор лучше D-Link DIR-815/AC или Asus RT-AC750 ?
dmp

:facepalm1:
проблема перешити?

Гм. Обычно люди с такими вопросами не ставят openwrt.
   
А как насчет ?

Технические характеристики Xiaomi Mi WiFi Router 3G White

Хороша штука АЄОА  :super: Його треба перешивати на padavan і в нього всього два порти LAN
   
Re: ФЗВ Какой Маршрутизатор лучше D-Link DIR-815/AC или Asus RT-AC750 ?
slp

А скільки ти готовий витратити на роутер? Оце саме головне питання.
Потім не дивитися в бік всіляких обрізків - їх термін підтримки ніякий. Не буде прошивок тоді роутер в топку...
Які в тебе вимоги по швидкості і відстані передачі WiFi? Чи будуть використовуватися дуже старі девайси?
Дводіапазонний брати однозначно!
Гігабітний WAN це гарантія того що ти отримаєш чисті 100Мбіт на 60-80 як в дешевих TP-Link.
Почитай форуми по роутерам і вибирай роутер з  максимальним ком'юніті тоді гарантовано будуть оновлення і плюшки.
Слабенькі роутери інколи не можуть передати по WiFi більше 20 Мбіт, хоча заявлено N.
До топового роутера підключаютється периферія котра не буде додатковими плюшками.

Якось так...

ЗІ Не слухай любителів microtik та cisco... Це гарні роутери але не для пересічних.

у меня на работе микротик
настраивать возил к провайдеру
врядли микротик нужен дома

у меня - я с ноута и жена тв смотрит по приставке
и все
   
Re: ФЗВ Какой Маршрутизатор лучше D-Link DIR-815/AC или Asus RT-AC750 ?
slp

слухай, слп, а що ти взагалі хочеш? а то мацаєш-мацаеш другу неділю, а що до чого так і не сказав. чи просто 200-300грн вигадати хочеться?

хочу купить дешевую и качественную вещь
   
Гм. Обычно люди с такими вопросами не ставят openwrt.
якби не дороговизна мікротіка....  а так маю тп-лінк і openwrt. один раз відстроїв і четвертий рік спокою.
   
Re: ФЗВ Какой Маршрутизатор лучше D-Link DIR-815/AC или Asus RT-AC750 ?
dmp

якби не дороговизна мікротіка....  а так маю тп-лінк і openwrt. один раз відстроїв і четвертий рік спокою.

як казала моя бабуся: "дешева рибка - погана юшка" :)
   
ФЗВ Какой Маршрутизатор лучше D-Link DIR-815/AC или Asus RT-AC750 ?

А что лучше Abibas или Nyke?
   
А как насчет ?Xiaomi Mi WiFi Router 3G White

Хіба перешивати під кастомну прошивку, але краще не паритися і взяти мікротік)
   
якби не дороговизна мікротіка

20 баксів дорого? (хап лайт, найдешевший, але 100 мегабіт жує, не давиться)
   
якби не дороговизна мікротіка

350 гривен дорого? :weep:
   
я батькам взагалі комфаст в розетку втикнув. вже й пароля не пам'ятаю. розміром менше пачки цигарок. все від потреби залежить.
   
350 гривен дорого? :weep:
і шо там за комплектація?
   
Re: ФЗВ Какой Маршрутизатор лучше D-Link DIR-815/AC или Asus RT-AC750 ?
slp

350 гривен дорого? :weep:

блин
и где ты нашел микротик за 350 грн
   
Найдешевший класичний роутер hAP Lite близько 20 баксів. Є дешевші, за 16-17, спрощені
Для прикладу, точка доступу mAP lite RBmAPL-2nD  (лише одни вхід по кабелю) або малесенький красивий роутер hAP mini https://mikrotik.com/product/RB931-2nD





Останнє редагування: 9 лютого 2018 19:59:50 від andry
   
Зюксель кинетик
   
Був D-Link DIR-320. Років 8 - 10 працював. Один мінус - підвисав пару раз на тиждень. Не справлявся з пятаком мобілок-ноутбуків і мюторентом завантаженим.
Рік тому взяв ASUS RT-AC66U ревізії B1. За рік жодного підвисання, жодної проблеми (тьфу тьфу тьфу).
   
хочу купить дешевую и качественную вещь
Так не буває. ;)
Ось кількість завантажень сторонніх прошивок Asus від Merlin'а. Я б рекомендував вибирати з таких.


   
Був D-Link DIR-320. Років 8 - 10 працював. Один мінус - підвисав пару раз на тиждень. Не справлявся з пятаком мобілок-ноутбуків і мюторентом завантаженим.
Рік тому взяв ASUS RT-AC66U ревізії B1. За рік жодного підвисання, жодної проблеми (тьфу тьфу тьфу).
То D-Link скопіював Asus WL-500g тільки з меншим флешем.  :facepalm1: І ціна була менша за Asus а прошивки підходили... Так що D-Link лоханувся нафіг з тим роутером. Вже потім вийшла нова ревізія DIR-320 де поміняли залізо і вона стала не сумісною зі сторонніми прошивками.
От були часи...  :super:
   
350 гривен дорого? :weep:
То мабуть тіко ліцензія додаткова...  :facepalm1:

Ось прайс офіційного дістра:
http://www.mikrotik.com.ua/next.html?hard

Останнє редагування: 10 лютого 2018 07:11:57 від Ruza
   
Re: ФЗВ Какой Маршрутизатор лучше D-Link DIR-815/AC или Asus RT-AC750 ?
slp

Був D-Link DIR-320. Років 8 - 10 працював. Один мінус - підвисав пару раз на тиждень. Не справлявся з пятаком мобілок-ноутбуків і мюторентом завантаженим.
Рік тому взяв ASUS RT-AC66U ревізії B1. За рік жодного підвисання, жодної проблеми (тьфу тьфу тьфу).

блин
цена - 3 тыс грн
вы что обалдели
   
блин
цена - 3 тыс грн
вы что обалдели
хе хе кто то и телефоны по заоблачной цене берет  :)
   
блин
цена - 3 тыс грн
вы что обалдели
Пошукай RT-N66U або можеш брати Xiaomi 3G але там перешивати треба. Якщо зможеш то бери Xiaomi.

Останнє редагування: 10 лютого 2018 11:43:35 від Ruza
   
Xiaomi 3g
я брав на OLX у продавця що сам їх перепрошиває на PADAVAN

Останнє редагування: 10 лютого 2018 11:46:09 від H.Kropp
   
Xiaomi 3g
я брав на OLX у продавця що сам їх перепрошиває на PADAVAN
Там не все так просто. Продавець тобі акаунт від Xiaomi теж віддав?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія