Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

СРОЧНАЯ прессконференция Блинкина. В 19.30 с переводом.

Re: СРОЧНАЯ прессконференция Блинкина. В 19.30 с переводом.
LAR

Що він сказав нового ? Хтось чув ?

То что будут нашу экономику поддерживать. Метод эвакуации американцев из Украины.
   
Що він сказав нового ? Хтось чув ?

Наразі ніц. Каже, ми готові до обидвох варіантів розвитку подій. Допомагаємо Україні зброєю + також буде фінансова допомога
   
А шо з Мудачуком не так? УП навіть осанни співає. :shuffle:

ДІД ВІТЯ І БАБА ОКСАНА: МАРЧЕНКО ПОКАЗАЛА ІДИЛІЧНЕ ДОМАШНЄ ВІДЕО З ОНУКОМ ТА МЕДВЕДЧУКОМ

Оце зелена влада потужно його мордує  ;o
Ялинка, посуд Villeroy & Boch.....ото муки арештантські !
   
Дивлюся в оригіналі (на оф. сайті): звернув увагу, що Блінкен говорить "Кіїв", а не "Кієв" :)

А "москалі" казав?
   
Наразі ніц. Каже, ми готові до обидвох варіантів розвитку подій. Допомагаємо Україні зброєю + також буде фінансова допомога

Тобто в принципі все те саме....Так а чого тоді евакуюють ?
   
А "москалі" казав?

усьому свій час :)
   
Наразі ніц. Каже, ми готові до обидвох варіантів розвитку подій. Допомагаємо Україні зброєю + також буде фінансова допомога
Это кажись первая пресс-конференция где столько времени уделено нам. Я по крайней мере не помню чтобы госсекретарь США так долго говорил о нас  с Америки
   
Оце зелена влада потужно його мордує  ;o

Что-то Петро всеми силами этого пытается избежать.Не понимает как классно посидеть дома с женой и внуками?
   
усьому свій час :)
:-B
   
Таки дійсно евакуюють ?  :(
Головне, де Юлька? І то я питаю дуже поважно.  :weep:
   
Re: СРОЧНАЯ прессконференция Блинкина. В 19.30 с переводом.
LAR

Тобто в принципі все те саме....Так а чого тоді евакуюють ?

Так самолёты обратно порожняком идут.
   
Чому термінове? завтра війна?

папа молиться
Блінкен втішає?
а де наше РНБРО?
де мобілізація?
в нас шашлики
   
что то мне его глаза (Энтони Блинкена) не нравятся. И вообще выглядит напуганным.
не нравиться мне это.





   
Что-то Петро всеми силами этого пытается избежать.Не понимает как классно посидеть дома с женой и внуками?

Абсолютно с тобой согласна ! и почему только у зєлупи нє хватіло доказательств і потужної волі для підарешту ?? жаба - слабак.
   
Так самолёты обратно порожняком идут.

Та ну дивна відмазка....
   
что то мне его глаза (Энтони Блинкена) не нравятся. И вообще выглядит напуганным.
не нравиться мне это.

Та ну...він завжди такий зосереджений.
   
что то мне его глаза (Энтони Блинкена) не нравятся. И вообще выглядит напуганным.
не нравиться мне это.
Чего ему боятся  :)
   
Re: СРОЧНАЯ прессконференция Блинкина. В 19.30 с переводом.
LAR

Это кажись первая пресс-конференция где столько времени уделено нам. Я по крайней мере не помню чтобы госсекретарь США так долго говорил о нас  с Америки

Так когда с Байденом у них прессуха была, один кор спросил, что вы все про Украину, а когда про экономику штатов. Байден ему нахамил. Так что у них это сейчас обычно, как и в раше.
   
Оце зелена влада потужно його мордує  ;o
Ялинка, посуд Villeroy & Boch.....ото муки арештантські !

А що ж кнуридло всралося від перспектив з внуками гратися ?))
Так наклав , що смерділо місяць  :lol:
   
А що ж кнуридло всралося від перспектив з внуками гратися ?))
Так наклав , що смерділо місяць  :lol:

Та то ви всралися на фініші  :lol:
   
Абсолютно с тобой согласна ! и почему только у зєлупи нє хватіло доказательств і потужної волі для підарешту ?? жаба - слабак.

Так аппеляция же 28 и допрос 31.Могут все еще переиграть 10 раз.Тем более что Петро продолжает нарушать свои обязательства
   
у...він завжди такий зосередже
ну добре. перегрівся )
   
Re: СРОЧНАЯ прессконференция Блинкина. В 19.30 с переводом.
LAR

Та ну дивна відмазка....

Я просто пошутила, думаю они как обычно реагируют в подобных ситуациях.
   
А що ж кнуридло всралося від перспектив з внуками гратися ?))
Так наклав , що смерділо місяць  :lol:
Заипали своими разборками, вам админ уже тему для срача наваял. Хватит срать
   
Чего ему боятся  :)
:(  кацапські НЛО....які працюють,як казав юзер барс, на якійсь іншій фізиці...
   
Поки що нічого нового.

Все робитимуть як робили, ніяких поступок московитам. Нічого в статуті НАТО США самостійно не мінятиме, двері для нових членів відкриті. У випадку агресії ми ВЖЕ розробили міри контрвпливу (санкції) і чітко попередили про це хуйло. Просто хуйло вимагав дати письмову відповідь, і вони це виклали в офіційному папері.

Відносно України, то зброю давали і даватимуть. Працюють над тим, як забезпечити Україну і Європу енергоносіями на випадок припинення постачання їх з московії. Окремо відмітив готовність надати Україні ЕКОНОМІЧНУ допомогу.

Будемо посилювати східні фланги НАТО.


Питання по «якихось» шоломах з Німеччини, і взагалі що там Німеччина.
   
Я буду довго сміятися якщо Зєля покладе *уйло як зробив це з кнурьом, мудачуком, рюкзаковим )))
Просто виявиться що король голий  :laugh:

 :weep:

Хде?
Кого?
І коли?

Зи. Промахнулась три рази..
   
Та ну...він завжди такий зосереджений.

госсекретарь очень напряжен. Складывается такое впечатление, что он оправдывается.
   
Так аппеляция же 28 и допрос 31.Могут все еще переиграть 10 раз.Тем более что Петро продолжает нарушать свои обязательства

Ну - жілаю удачі і нарешті потужної пірімоги :) А то от воні від вашіх обсьорів вже очі ріже  :laugh:
   
Что-то Петро всеми силами этого пытается избежать.Не понимает как классно посидеть дома с женой и внуками?

Ага, місяць дипломатичного турне, три дні масовку по судам та аеропортам тягав ))) поросята досі цеглинки скирдують про тиранію  :lol:
   
Re: СРОЧНАЯ прессконференция Блинкина. В 19.30 с переводом.
LAR

Про каски немецкие спросили  :lol:
   
Та то ви всралися на фініші  :lol:

Я не почула відповіді  8-)  чому кнуридло і його секта поносом дристали від перспективи з внуками в Козині погратися ?  :shuffle: 
   
Я не почула відповіді  8-)  чому кнуридло і його секта поносом дристали від перспективи з внуками в Козині погратися ?  :shuffle:

Іди гуляй - я зєбуїнам не подаю :)) не почула вона  :lol:
Заарештуйте - і буде гратися. Але ж ви - дристливі до жуті  B-)
   
То что будут помогать экономически и по енергетике это гуд!
   
"вторгнення неминуче" чи мені здалося?
   
"вторгнення неминуче" чи мені здалося?

Здалося. Переклад - пиндець...Майже як Зєлупа без перекладу  :weep:
   
Я не почула відповіді  8-)  чому кнуридло і його секта поносом дристали від перспективи з внуками в Козині погратися ?  :shuffle: 
хто про шо, а льохи про кнурів
   
"вторгнення неминуче" чи мені здалося?
   
:weep:

Хде?
Кого?
І коли?

Зи. Промахнулась три рази..

Та нікого - нікого ) не нервуй як Бячка, стадіон так стадіон )) через рік так через рік  8-)

   
А шо з Мудачуком не так? УП навіть осанни співає. :shuffle:

ДІД ВІТЯ І БАБА ОКСАНА: МАРЧЕНКО ПОКАЗАЛА ІДИЛІЧНЕ ДОМАШНЄ ВІДЕО З ОНУКОМ ТА МЕДВЕДЧУКОМ

Хуйлоканали закриті, сам він як може так і затягує ознайомлення зі своєю справою, щоб суд не розпочався. Його вилупок категорично відмовився від подібної долі, хоча проходять вони по одній справі і явно без По Ме нічого б і близько не зробив би...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія