Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Російському "Антивоєнному комітету" не сподобалася ідея Зеленського про заборону віз для росіян :wee

"Там будуть досягнуті домовленості, які влаштують обидві сторони і дадуть їм можливість красиво вийти із цієї ситуації...
каци нехай красиво йдуть вслід за своїм кораблем...
а "хароші" хай ще і "харашо" йдуть  :-)o
   
Яковина сказав йому піхуй на ті візи дають чи не дають і то коли його спитали на стрімі  :D
Портников сказав кому треба притулок то тре дати, а туристам нєфуй шастать
   
а "хароші" хай ще і "харашо" йдуть  :-)o
(tu)
   
приїхав по туристичній, пішов просити притулку
Едешь в Турцию, идешь в Американское/Германское посольство и просишь убежища. Там смотрят кто ты есть и дают или не дают.
А "приїхав по туристичній, пішов просити притулку" называется приехал с намерением на нелегальню иммиграцию.
   
Едешь в Турцию, идешь в Американское/Германское посольство и просишь убежища. Там смотрят кто ты есть и дают или не дают.
А "приїхав по туристичній, пішов просити притулку" называется приехал с намерением на нелегальню иммиграцию.

Зрозумів.
   
Різниця невелика, в обох "стирчать вуха рашиста"  :-)o

"Цілком можливо, що Крим стане якимось новим територіально-політичним утворенням, яке не бентежитиме ні Україну, ні Росію. Давайте будемо реалістами, Крим не буде українським. Це вам каже опозиційний російський політик, сім'я якого зазнала величезних втрат через діяльність [президента РФ Володимира] хуйло та його режиму. Може, він не буде російським, але він точно не буде українським", – сказав Гудков.

Російський опозиціонер вважає, що "питання щодо Криму буде вирішене іншим чином, як по Сінгапуру, Гонконгу, Гібралтару".

"Там будуть досягнуті домовленості, які влаштують обидві сторони і дадуть їм можливість красиво вийти із цієї ситуації... 90% населення Росії, навіть ті, хто не любить режим, і стільки ж кримчан вважають, що Крим – це історична частина Росії. Цілком можливо, що вихід буде знайдено. Якщо сусіди хочуть миру, хочуть домовитися і налагодити нормальні відносини – вони дадуть собі раду. Але особисто я думаю, що Крим матиме особливий статус", – зазначив він.


Хмм, тобто ці пiдораси "ліберальні" прямо кажуть, що навіть якщо ми прийдемо до влади на расії, крим ми не повернемо.

харошеруські
   
Едешь в Турцию, идешь в Американское/Германское посольство и просишь убежища. Там смотрят кто ты есть и дают или не дают.
А "приїхав по туристичній, пішов просити притулку" называется приехал с намерением на нелегальню иммиграцию.
Танунах... а жити як в туреччині? За свій кошт? Німаки на період розгляду заяви і житло халявне нададуть, і грошей на харчі, і квиточки халявні в музеї... а розгляд воно десь півроку триває...
   
ТикТок каже кацапи на ЗУ руйнують квартири які їм сдають як притулок! Бо кажуть "ненавидять українців"!
   
ТикТок каже кацапи на ЗУ руйнують квартири які їм сдають як притулок! Бо кажуть "ненавидять українців"!

 ;o
   
ТикТок каже кацапи на ЗУ руйнують квартири які їм сдають як притулок! Бо кажуть "ненавидять українців"!

І скільки було таких випадків?
   
І скільки було таких випадків?

Морже то про ватних громадяни України
   
Морже то про ватних громадяни України

Я так і зрозумів. Але все одно не думаю, що це відбувається масово
   
Я так і зрозумів. Але все одно не думаю, що це відбувається масово

теж так думаю
   
А дійсно цікаво - уявімо, що Україна вибила окупантів з інших територій та почала відвойовувати Крим. Що почнуть казати всі ці ліберали...
   
А дійсно цікаво - уявімо, що Україна вибила окупантів з інших територій та почала відвойовувати Крим. Що почнуть казати всі ці ліберали...

вангую будуть казати так нільзя
   
А дійсно цікаво - уявімо, що Україна вибила окупантів з інших територій та почала відвойовувати Крим. Що почнуть казати всі ці ліберали...
Украіна, убів пуцєнсково дракона, сама прєвратілась в дракона!!
   
А дійсно цікаво - уявімо, що Україна вибила окупантів з інших територій та почала відвойовувати Крим. Що почнуть казати всі ці ліберали...

ну Крим ж нє бутірброд (с)

давайте аставім как єсть
   
"Президент Володимир Зеленський закликає ЄС запровадити візові обмеження для громадян Росії й вважає їх справедливими."
https://www.pravda.com.ua/news/2022/08/12/7363070/

Президент послідовно продовжує заганяти русню під килимок! Респект йому, що не піддався на вой на болотах від харошерусні.

 [KA]  -X-
   
який є компромат на Гудкова?
в плані, чи є щось йому закинути в плані стирчать вуха рашиста?

Як справжній гэбіст, міг би сина десь пристроїти :) Ну от як Азіров хоча б. В Австрії з бізнесом.

А так - ходять... побираються... що в 2014-му (типу вони тут присутні були :weep: ) що зараз (вони начеб-то нашій Армії допомагають)...

А реально - Гудков з сином - сидять як миші загнані в жоппу Болгарії, всяку чушь п***а..... Але хуйло і раша - то їх боги.

У цих двох клоунів більше імперскості в сто раз ніж у будь-якого кацапа. Діма - то взагалі урод мыслі, ну трохи вище мабуть Царьова, батько крєпко бухав коли його зачинав.
   
Сидит сытое ебало в польском кабаке и лечит украинцев что им делать и как правильно воевать.Ах вы такие же как хуйло...А ты сука как хотел,чтобы вы нарушали все возможные правила и договоренности,убивали детей,рушили города,а с вами сюсюкались и выбирали из вашей кучи дерьма хороших терпил.Пошел он нахер.Пора и с нашими медийщиками провести работу чтобы это дерьмо в наш эфир не тащили,а то они уже жертву приравивают с преступником.Мрази
Если Шендерович вернется в Россию будет иметь 15 лет строгого режима. А ты если Россия оккупирует Одессу будешь по-прежнему сдавать недвижимость и в ус не дуть.
   
ну Крим ж нє бутірброд (с)

давайте аставім как єсть
тупо наберуть в рот гімна
і будуть сопіть в дві дирки
вони НІХТО
і ніде
   
Если Шендерович вернется в Россию будет иметь 15 лет строгого режима. А ты если Россия оккупирует Одессу будешь по-прежнему сдавать недвижимость и в ус не дуть.

Мешканці Бучи, Гостомеля, Маріуполя і інших міст України кажуть що той, хто таке каже - пiдорас ватний.

А шендеровіч сидить в затишній польскій кав"ярні. Без "єслі".
   
Мешканці Бучи, Гостомеля, Маріуполя і інших міст України кажуть що той, хто таке каже - пiдорас ватний.

А шендеровіч сидить в затишній польскій кав"ярні. Без "єслі".
А Навальний і Яшин в тюрмі. Але ж вони  не кращі за Шендеровича? Зараз купа росіян-лібералів в Балтії, Польщі. Ім вертатися в Росію?
ЗІ Ще раз, туристичні візи - інша справа.
   
Це Дмітрій Гудков. Мова хіба не йшла про його батька Геннадія Гудкова?
так, я мала на увазі саме Геннадія
   
Медведев заявил, что кацапы могут взрывать атомные станции. После этого всех русских надо интернировать и в запломбированых вагонах отправить назад. И новых не пускать.
   
так, я мала на увазі саме Геннадія
Обидва "Крим не Україна" ... тож обидва нахуй "бодрым шагом"  :-)o
   
у  [KA] продолжает полыхать

немногочисленные граждане рф, пытающиеся объяснить про РЕАЛЬНОЕ положение вещей, засвистываются и заплевываются как хуйлистами, так и "либералами"
вот вам пример

   
А чому йому можна а Корбану ні, приміром?

доречі був сьогодні майже на передку.... відвозив дещо... мені здалося, що до Корбана відношення якось, м'яко кажучі не дуже.... можливо лише там де я був ... алє хз.....
   
доречі був сьогодні майже на передку.... відвозив дещо... мені здалося, що до Корбана відношення якось, м'яко кажучі не дуже.... можливо лише там де я був ... алє хз.....

 я з Корбьаном не знайомий і не знаю що за тип, я про принцип
   
у  [KA] продолжает полыхать

немногочисленные граждане рф, пытающиеся объяснить про РЕАЛЬНОЕ положение вещей, засвистываются и заплевываются как хуйлистами, так и "либералами"
вот вам пример

https://twitter.com/view/status/1558793478099947520
тих росіян про яких написано, не можна пускати нікуди,
крім клітки у зоопарку, але ж там не всі такі.
   
Обидва "Крим не Україна" ...
Це Гудкови таке казали? ;o
   
Це Гудкови таке казали? ;o

Так, було раніше, здається, у цій темі. Обидва казали, що не всьо так однозначно, Крим не зовсім український, треба для нього придумати якийсь особливий статус. Такий сором'язливий кримнаш

Цікаво, чи хтось із подібних кримнашів змінив думку в останні місяці
   
там не всі такі
Не таких там 0,0001%

Тому, так. Там всі такі.
   
доречі був сьогодні майже на передку.... відвозив дещо... мені здалося, що до Корбана відношення якось, м'яко кажучі не дуже.... можливо лише там де я був ... алє хз.....

Ну так у Корбана репутація і до війни була нє очєнь
   
Це Гудкови таке казали? ;o
звісно казали, але хто буде читати що там в темі трохи вище написано було  :D
   
Ну так у Корбана репутація і до війни була нє очєнь

ну десь так і кажуть....
   
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія