Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ви не знаєте, ЯК вам зараз добре

Re: Ви не знаєте, ЯК вам зараз добре

повторю питання до свідків пакращення

на тому ж сайті.
Quality of Life Index for Country 2018 Mid-Year
https://www.numbeo.com/quality-of-life/rankings_by_country.jsp?title=2018-mid
Україна найгірша країна для життя в Єаропі.
Чи може я щось не так зрозумів?

так тому йопаний ковбасник тільки дає поради з-за кордону, а не їде сюди
   
Re: Ви не знаєте, ЯК вам зараз добре

Тема маніпулятивна, треба до неї ще додати таблицю з з ввп на душу населення

https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Список_країн_за_ВВП _(ПКС)

Там і своя мапа є
   
Re: Ви не знаєте, ЯК вам зараз добре

і так і не почалися?
+==========================================+
Збільшився рівень патрійотичної брехні та корупції.
   
Re: Ви не знаєте, ЯК вам зараз добре

+========================================================================+
У нас десь 30 контролюючих контор. І кожна вимагає хабарів за можливість працювати.

А коли, де і як ви боролися проти хабарів? Он Порошенко пробував - навіть в нього не вийшло. Може, вийшло б в ЮЛІ?  :weep: Чи в цього блазня вийде? Він ще не прийшов до влади, а суд по Приватбанку ВЖЕ прийняв хабарницьке рішення!
   
Re: Ви не знаєте, ЯК вам зараз добре

А коли, де і як ви боролися проти хабарів? Он Порошенко пробував - навіть в нього не вийшло. Може, вийшло б в ЮЛІ?  :weep: Чи в цього блазня вийде? Він ще не прийшов до влади, а суд по Приватбанку ВЖЕ прийняв хабарницьке рішення!

тож Гетьман реформував  :weep:
   
Re: Ви не знаєте, ЯК вам зараз добре

А коли, де і як ви боролися проти хабарів? Он Порошенко пробував - навіть в нього не вийшло. Може, вийшло б в ЮЛІ?  :weep: Чи в цього блазня вийде? Він ще не прийшов до влади, а суд по Приватбанку ВЖЕ прийняв хабарницьке рішення!

А якщо ні?   
Прикол в чому що з самого верху йдуть порушення і процедури і інших норм і здорового глузду.

От глупі зміни з незаконним збагаченням   чим вони думали коли той закон приймали?
   
Re: Ви не знаєте, ЯК вам зараз добре

Тема маніпулятивна, треба до неї ще додати таблицю з з ввп на душу населення

ВВП (продукт) - з яких конвертів? Сірих? Білих? Той сайт знає про їх існування?
Далі не читав....
   
Re: Ви не знаєте, ЯК вам зараз добре

А коли, де і як ви боролися проти хабарів? Он Порошенко пробував - навіть в нього не вийшло. Може, вийшло б в ЮЛІ?  :weep: Чи в цього блазня вийде? Він ще не прийшов до влади, а суд по Приватбанку ВЖЕ прийняв хабарницьке рішення!

Боротьба проти хабарів це на 99% - зміна системи...
   
Re: Ви не знаєте, ЯК вам зараз добре

А якщо ні?  
Прикол в чому що з самого верху йдуть порушення і процедури і інших норм і здорового глузду.

Ну он зверху кажуть і податки платити - так не платите ж? Чому хабарі платите, а податки - ні?
   
Re: Ви не знаєте, ЯК вам зараз добре

А в Польщі всюду $700, нє?  B-)
700 нє звичайно ,не всім
багато українців їздять і працюють за 500 і за 400
   
Re: Ви не знаєте, ЯК вам зараз добре

Боротьба проти хабарів це на 99% - зміна системи...

Не заперечую.
   
Re: Ви не знаєте, ЯК вам зараз добре

А коли, де і як ви боролися проти хабарів? Он Порошенко пробував - навіть в нього не вийшло. Може, вийшло б в ЮЛІ?  :weep: Чи в цього блазня вийде? Він ще не прийшов до влади, а суд по Приватбанку ВЖЕ прийняв хабарницьке рішення!
+===============================================================+
Я хабарів не даю. Принципово! Тому і живу на фазенді з власної землі.
А потрох сам найбільший хабарник - то як він боровся сам з собою?
Типу нанайських хлопчиків?
   
Re: Ви не знаєте, ЯК вам зараз добре

Ну он зверху кажуть і податки платити - так не платите ж? Чому хабарі платите, а податки - ні?
ну вже хоч дорожній поліції не треба давати.
   
Re: Ви не знаєте, ЯК вам зараз добре

ВВП (продукт) - з яких конвертів? Сірих? Білих? Той сайт знає про їх існування?
Далі не читав....

Майже всі методи обчислення ВВП враховують ВСЕ.
Вони не спираються тільки на держстатистику...
   
Re: Ви не знаєте, ЯК вам зараз добре

моя  перша жінка лікар-лаборант  в лікарні,  зарплата трохи більше 4000
не доларів а гривень
   
Re: Ви не знаєте, ЯК вам зараз добре

Майже всі методи обчислення ВВП враховують ВСЕ.
Вони не спираються тільки на держстатистику...
а що ж тоді раніше було, якщо в останні роки і темпи будівництва шaлені, і літають українці набагато більше.
   
Re: Ви не знаєте, ЯК вам зараз добре

Майже всі методи обчислення ВВП враховують ВСЕ.
Вони не спираються тільки на держстатистику...

Це як - приїжджає хтось з вікіпедії рахувати зарплати в сірих конвертах і обороти сірих продуктів?  ;o
   
Re: Ви не знаєте, ЯК вам зараз добре

Anyway. Тікаю спатки. Наразі!
   
Re: Ви не знаєте, ЯК вам зараз добре

моя  перша жінка лікар-лаборант  в лікарні,  зарплата трохи більше 4000
не доларів а гривень

в день?
так то не погпно

   
Re: Ви не знаєте, ЯК вам зараз добре

а що ж тоді раніше було, якщо в останні роки і темпи будівництва шaлені, і літають українці набагато більше.

Не зрозумів питання.
В мене сусіди з 90х років володіють магазином будматеріалів. Говорять, що останні 3роки бізнес іде гірше, ніж будь-коли (нових магазинів будматеріалів за останні 10років не відкривалось).
   
Re: Ви не знаєте, ЯК вам зараз добре

Це як - приїжджає хтось з вікіпедії рахувати зарплати в сірих конвертах і обороти сірих продуктів?  ;o
ні прилітають з нумбео рахувати якість життя.
от і нарахували
https://www.numbeo.com/quality-of-life/rankings_by_country.jsp?title=2018-mid
думаю нема підстав їм не довіряти
   
Re: Ви не знаєте, ЯК вам зараз добре

Це як - приїжджає хтось з вікіпедії рахувати зарплати в сірих конвертах і обороти сірих продуктів?  ;o

ВВП - то не зарплати. Вчіть матчастину...
   
Re: Ви не знаєте, ЯК вам зараз добре

Ну он зверху кажуть і податки платити - так не платите ж? Чому хабарі платите, а податки - ні?
+=======================================================================+
А який сенс платити? Все одно вкрадуть! В ціні на бензин десь до половини "дорожний
збір". А дороги від цього тільки погіршилися - ремонту нема. Тому зараз єдиний вихід,
окрім збройної боротьби, це максимальна автономізація від держбандитів: власне їдло,
власна енергетика, власне автономне житло. Ось для забезпечення цього я зараз, на
пенсії, і працюю - новий тип акумуляторів, що на три порядки дешевший за свінцеві та
не містить отруйних речовин. Дослідні зразки вже працюють. На черзі - спиртовий
паливний елемент. Тоді можна мати електромобіль, який працюватиме на самогоні з тирси.
І нах нафтотрейдерів та податки!
   
Re: Ви не знаєте, ЯК вам зараз добре
RSP

якщо такі заводи будують уже і в райцентрах, то всі вільні площі та трудові ресурси в обласних містах вже використані

Всі вільні площі в обласних центрах використані під ТРЦ. Торгують і розважаються.  Трудові ресурси в Польщі. Немає в обласних центрах ніяких мало мальськи значних підприємств які відкриті при тов. Пєдро.
   
Re: Ви не знаєте, ЯК вам зараз добре

Кажіть щось, Громадянка даунбасу!

Вы еще напишите про минимальную зарплату и пенсию в Канаде (и сколько в Канаде таких минимальщиков), а также про стоимость 1л бензина, 1 квч элэнергии, 1 м3 воды холодной и горячей.

Что и сколько стоит сегодня в Мариуполе напишу попозже, когда обед доготовлю.
А Вы сегодня уже на ФУПе и без обеда, и без ужина, и без завтрака 111 сообщений написали всего то за 14 часов :weep:

Ну ни разу ни бот , а волонтер 25%, свидетель шоколадного покращщеня из дааалекой Канады.
   
Re: Ви не знаєте, ЯК вам зараз добре

Не зрозумів питання.
В мене сусіди з 90х років володіють магазином будматеріалів. Говорять, що останні 3роки бізнес іде гірше, ніж будь-коли (нових магазинів будматеріалів за останні 10років не відкривалось).
хай розбираються, що сталося. може в Епіцентрах і різніих будмаксах ціни дешевші мають. бо в нас ремонти зараз роблять чи не поголовно(дуже багато всього будується і здається). приятелька салон меблів має, то каже, що справи йдуть добре.
   
Re: Ви не знаєте, ЯК вам зараз добре

Прохання до панів які кажуть про відкриті заводи і фабрики називати ці заводи і пароходи з інформацією про кількість робочих місць, продукцію, зарплату на руки.
Інакше всі заяви ваші виглядять не більше ніж методичка свина.

  лапать, не переймайся, з червня місяця цю інформацію кожному прихильники певної політсили зашиють в темник і примусять копіпастити по кілька разів на день на ФУПі і на 1+1

  під рубрикою "багаторічні прихильники певної політсили досягнення"...

 
   
Re: Ви не знаєте, ЯК вам зараз добре
RSP

  лапать, не переймайся, з червня місяця цю інформацію кожному прихильники певної політсили зашиють в темник і примусять копіпастити по кілька разів на день на ФУПі і на 1+1

  під рубрикою "багаторічні прихильники певної політсили досягнення"...

 
Зашиють не зашиють, поживемо побачимо.
А обісраних вище вух порохоботів, які допомогали підрам грабувати українців, ми бачимо прямо зараз.
   
Re: Ви не знаєте, ЯК вам зараз добре

в день?
так то не погпно
в місяць
   
Re: Ви не знаєте, ЯК вам зараз добре

Писали больноватые. Может, какие-то услуги дешевые, но большинству людей они и нафиг не нужны, не до того, а коммуналка уже как в соседних европейских странах, овощи самые дорогие в мире (где еще лук сейчас по 40 гривен?), мясо дороже чем в Польше, не говоря о сале, даже подсолнечное масло, по производству которого мы мировые лидеры, у нас дороже чем в Европе!

Мясо дороже - это из разряда: машины дороже. Какое мясо, где ? Я в миргороде беру отборную телятину мякоть по 140 грн за кг. Это менее 5 евро за кг, Карл !!!!! Яйца домашние 22-25 грн. Сколько в магазине это стоить я уже лет 12 как не знаю. Но видела я эти продукты в Польше и не только , где на этикетке честно указана вся таблица Менделеева.
   
Re: Ви не знаєте, ЯК вам зараз добре

Зашиють не зашиють, поживемо побачимо.
А обісраних вище вух порохоботів, які допомогали підрам грабувати українців, ми бачимо прямо зараз.


  хіба Колома, з награбованими від українців 150 млрд., вже "порохобот"?

  відколи?

 
   
Re: Ви не знаєте, ЯК вам зараз добре

Мясо дороже - это из разряда: машины дороже. Какое мясо, где ? Я в миргороде беру отборную телятину мякоть по 140 грн за кг. Это менее 5 евро за кг, Карл !!!!! Яйца домашние 22-25 грн. Сколько в магазине это стоить я уже лет 12 как не знаю. Но видела я эти продукты в Польше и не только , где на этикетке честно указана вся таблица Менделеева.
на етикетці яєць і мяса? :S
   
Re: Ви не знаєте, ЯК вам зараз добре

Якщо вірити картинці поляки мали б до нас на заробітки їхати а не навпаки. ...
   
Re: Ви не знаєте, ЯК вам зараз добре

Хлопці, "якість життя " на нумбео - чисто субьєктивна. А ось рівень цін та купівельна спроможність таки зосновані на більш менш реальних і актуальних показниках.  І це тиочно кращий показник ніж мутнюй ВВП ПКС (останнє порівняння цін по лінії  світового банка в Україні було у 2011 році, і "порівнювали" їх у госкомстаті РФ, бо вони відповідали за СНД).
   
Re: Ви не знаєте, ЯК вам зараз добре

Якщо вірити картинці поляки мали б до нас на заробітки їхати а не навпаки. ...

Зовсім ні.в Україні нижче ціни, але доходи теж. У підсумку купівельна спроможність теж низька. Варшава за купівельною спроможністю знаходиться на рівні Лондону , Мардиду та Парижу , а Київ - на рівні Ріо де Жанейро та Бангкоку. Різниця- майже вдвічі.

https://www.numbeo.com/cost-of-living/rankings_current.jsp

Останнє редагування: 1 травня 2019 13:33:14 від avek
   
Re: Ви не знаєте, ЯК вам зараз добре

по сутті так і є
але це якщо ви живите всередині і нікуди не виїздите то ви потратите на життя найменше
але як тіки ви поїдете за кордон то там ви будуте жебраком

приклад - водій в Японії отримує по японським міркам дуже мало але враховуючи загальний високий рівень вартості життя його зарплата дуже і дуже висока для України
відповідно коли він приїде в Україну чи кудись де низька вартість життя він буде багатим

це теж саме коли багаті німці пенси купували колись нерухомість в дешевшій Туреччині
так що такий рейтинг це не ознака заможного життя
це швидше ознака не інтегрованності в глобальні процеси де ціни на все вирівнюються
   
Re: Ви не знаєте, ЯК вам зараз добре

А в чому ще "зубажіння" 73-х відсотків населення може проявлятися?

я можу пояснити.
а треба ?
   
Re: Ви не знаєте, ЯК вам зараз добре

але як тіки ви поїдете за кордон то там ви будуте жебраком
Зависит если в Украине заробатывать нормально то disposable income дофига выше будет соответсвенно на поездки будет оставаться больше
   
я думаю що представницька демократія як була ширмою для плутократії так і залишилась, але плутократія повністю втратила страх перед плебсом в развітих странах так як досягла неабияких успіхів в промивці мізків, плебей чітко знає що єдина надія на покращення в його житті це індивідуальна втеча з його класу і приєднання до панства щаблями вище, все інше - соціалізм, соціалізм - кака, так якщо індивідуального космічного взлету не вийшло плебей просто приймає волю долі тобто плутократії і не брикається, сідає на наркоту чи толк радіо і добиває залишки розуму і волі, і все без ніяких кгб виходить. Дна ще немає.


ого
Крутий інсайт
   
Re: Ви не знаєте, ЯК вам зараз добре

Маючи хоч трохи клепки в Укрі набагато простіше налаштувати достойне життя як за кордоном.

Я відмовивмя від життя (увага успішного) в штатах і повернувся додому.

Але це я кажу про тих хто зара молоді та активні.

Основна фішка використати різницю в ціні нерухомості і податки.

Любий активний укр може виіхать за кордон і там гарантовано за пару років заробити на своє житло.

Податки на житло і тд у нас ше не скоро будуть високі. А це краєугольний камінь бюджету сімейного.

Амер чи євр не мають куди виіхать шоб заробить на житло в себе.

Це тіко один пункт. Ліньки розписувать.
Айті і діджітал медіа взагалі в чоколяті.
Короче ворушитися нада)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія