Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В центре Киева убили охранника Порошенко

Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

потому что это стандартная практика. Клубок так разматывается. Есть труп после удара - убийство. А квалификационные признаки определят статью более четко. Дело еще пару раз могут переквалифицировать .
Как только появится протокол опроса свидетеля, который скажет, что трое били одного (я не утверждаю, а просто как пример), дело тут же переквалифицируют в перевищення меж оборони.

ВО! але на даний момент ми маємо порушену справу саме по ст. 115 і не ПО ФАКТУ, а ВІДНОСНО конкретно визначеної особи.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко


я прошу прощения но если я задам сейчас всем 2 вопроса:


1.
   
НЕ ЗАФЛУДЖУЙ ГІЛЬКУ, бо одягну шкірку дятла.  :punish:

Дякую, злив зарахований.

* Пані не дуже личить виглядати дурепою. Навіть якщо вона не знає КК.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Вони не "срані" а резонні. Тому ти і мовчиш.

Ну то який був намір у трьох биків виплигувати з машини ?
З якою метою вони виплигнули ?
Ваші ідеї, мадам ?

Шоб убить третього і все звалить на четвертого. Ти ЦЕ хотів почути? Ну, зізнайся, з якою метою ти запустив цей свій сраний мислєвірус, який до ЗАГИБЕЛІ від удару не має ніякого відношення?
   
1.

ЮАР, який намір був у цих трьох , коли вони скакали з машини.
Яка мета. Твоя версія ?

Тобі зрозуміло , що я питаю ? Якщо ні, то вибач. Ти тільки підтвердиш цим , що ти вкрав нік у старого ЮАР.
Той був не дурень.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Я посмотрел видео- обычное убийство,еще и с отягощающими.

Если решат по-другому то позор украинскому правосудию.

Пора уже взрослеть инфантильным украинским долбоебам. Уличная драка-это не шутка и не  причина гордости.
   
Я посмотрел видео- обычное убийство,еще и с отягощающими.

Если решат по-другому то позор украинскому правосудию.

Пора уже взрослеть инфантильным украинским долбоебам. Уличная драка-это не шутка и не  причина гордости.

І вам питання. Навіщо ці троє скакали з машини? З яким наміром? З якою метою ?
З відео видно чи були погрози ?Зброєю також ?
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Не дуркуй.До чого тут Людас. Ти прекрасно знаєш відповідь на моє питання.
Просто дуркуєш і крутишся як вуж. Як  і всі хто захищає биків, які нарвалисть на неочікуваний опір .

Ну то який був в них намір коли вони втрьох плигали з машини ? Яка мета ?
Твоя версія ?

В силу яких саме обставин ти не здатний зрозуміти, що це з твого боку оффтоп? Якщо ти вважаєш ці твої питання не оффтопом, то доведи в такому випадку їхнє значення для кваліфікації події. Адже це може вплинути на міру відповідальності обвинуваченої особи.

Ну, вперед, дай спочатку САМ відповіді на свої питання, а ми, так уж і бить, перевіримо правильність твоїх відповідей.
   
В силу яких саме обставин ти не здатний зрозуміти, що це з твого боку оффтоп? Якщо ти вважаєш ці твої питання не оффтопом, то доведи в такому випадку їхнє значення для кваліфікації події. Адже це може вплинути на міру відповідальності обвинуваченої особи.

Ну, вперед, дай спочатку САМ відповіді на свої питання, а ми, так уж і бить, перевіримо правильність твоїх відповідей.

О Господи... Ну як можна так тупити, пані ?  Крапка . Вас викреслюю з дієздатних фупчерів. Бай.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

это работа адвоката притянуть сюда загрозу нападу. По видео ничего непонятно, кроме того, что нет умысла убить.
В любом случае при угрозе или нападении важное значение имеет субьективное восприятие человеком этих действий.
Например в час ночи в затененном переходе на меня ускорился амбал с предметом похожим на нож. А с подсвещенной стороны третие лица ( свидетели) видели, что это бомж с палкой колбасы.
Но  я воспринял это как нападение с ножом и применил самозащиту.

да-да-да! А прискорився той бомж, бо дуже хотів вас пригостити ковбасою, бо подумав, що ви йдете з гостей піздно увечері дуже голодні. Дик, логічьно ж, плць!
   
Я не просив стільки слів. Тому і не читав.

То перший варіант чи другий ? Одне слово.

 :weep:  :weep:  :weep:
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

І вам питання. Навіщо ці троє скакали з машини? З яким наміром? З якою метою ?
З відео видно чи були погрози ?Зброєю також ?

Да какая разница.Стоят разговаривают потом удар.

это убийство.

Если были "погрозы" то вызывайте полицию.

безусловно убитый угрожал,матюкался и оскорблял- охранним АП по-другому вести себя не смог бы.Ну и что?

Самооборона?Ну я не вижу чтобы любой из тех троих хотя бы толкался первым

Останнє редагування: 4 січня 2019 14:15:31 від Conquistador
   
:weep:  :weep:  :weep:

Та звідки ви  вперті ідіоти лізете ?
   
Вони не "срані" а резонні. Тому ти і мовчиш.

Ну то який був намір у трьох биків виплигувати з машини ?
З якою метою вони виплигнули ?
Ваші ідеї, мадам ?

тобі ЮАР все розписав, але ти ж відповіді відмовляєшся читати?
нахєра з тобою взагалі говорити?  :facepalm:
   
Да какая разница.Стоят разговаривают потом удар.

это убийство.

Если были "погрозы" то вызывайте полицию.

безусловно убитый угрожал,матюкался и оскорблял- охранним АП по-другому вести себя не смог бы.Ну и что?

Дуже велика. Це називається мотив . То який мотив вони мали ? Як думаєте ?

 
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

1. Посадка боксера взагалі не залежить від обговорення на форумах.
2. Не зрозуміло, то не зрозуміло. Я в гілку зайшла, бо живу в сусідньому дворі, мені цікаво.
3. Вас не спитала, що мені і коли писати.

Ну, так і пишіть по суті гілки, а не переходите на особу опонента, якого ви собі призначили винуватим у вбивстві мусора, я так зрозуміла із вашої злості.
   
Я посмотрел видео- обычное убийство,еще и с отягощающими.
какое отягчающее?
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Дуже велика. Це називається мотив . То який мотив вони мали ? Як думаєте ?

Еще раз повторяю-в Украине пора взрослеть.

Видите ли-любой конфликт решается вызовом полиции.Нельзя бить людей,вы не в школе,независимо от мотива.Потому что зачастую заканчивается травмами,смертью и проч.
   
Та звідки ви  вперті ідіоти лізете ?

вперий ідіот - це той, хто двадцять разів поставив одне й те саме запитання, а потім відмовився навіть прочитати на нього відповідь.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Дякую, злив зарахований.

* Пані не дуже личить виглядати дурепою. Навіть якщо вона не знає КК.

Людас, ти *бнутий? Це не твердження - це запитання.

Ти приїбався із тупими запитаннями, які взагалі не мають ніякого відношення до обговорення ситуації, зокрема для кваліфікації злочину, оскільки не є суттєвими і ні на що не впливають, носився з ними як дурень з писаною торбою, що підпадає під деякі правила форуму, але тебе пожаліли і не просили модерів, щоб вони вичистили гілку від твого флуду і забанили тебе, і ти ще й після того тут розхаркався своїми принизливими дрислиннями.

Все, пнх. Надалі просто не звертаю уваги на твої висери у цій гілці, якими б інформативними вони не були.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Очень много зависит от адвоката боксера.
И от судьи.
И , возможно, от суммы денег...
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Да какая разница.Стоят разговаривают потом удар.

это убийство.

Если были "погрозы" то вызывайте полицию.

безусловно убитый угрожал,матюкался и оскорблял- охранним АП по-другому вести себя не смог бы.Ну и что?

Самооборона?Ну я не вижу чтобы любой из тех троих хотя бы толкался первым

Йому це вже разів 20, якщо не більше повторили. Щя і вас обплює, що ви неадекватні.  :weep:


   
какое отягчающее?

мабуть те, що він професійний боксер.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

мабуть те, що він професійний боксер.

7) з хуліганських мотивів;??
   
Не дуркуй.До чого тут Людас. Ти прекрасно знаєш відповідь на моє питання.
Просто дуркуєш і крутишся як вуж. Як  і всі хто захищає биків, які нарвалисть на неочікуваний опір .

Ну то який був в них намір коли вони втрьох плигали з машини ? Яка мета ?
Твоя версія ?
чисто математически если не знаешь исходных данных и есть два варианта то вероятность и первого и второго события 50%
это мой ответ
   
Очень много зависит от адвоката боксера.
И от судьи.
И , возможно, от суммы денег...

+1

 Его цель-квалификация деяния по статье 121 (нанесение тяжких, повлекшее смерть) и превышение пределов необходимой обороны. Но пятерик получит как минимум
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Послушайте.

Чисто в эмоциональном плане-я даже в некотором роде на стороне боксера.Я не дурак,понимаю как жизнь устроена.

Трое выскочили из машины,начали угрожать,окружать.Мы все знаем-я это еще в 15 лет усвоил,что в таком случае лучшая защита-это удар на опережение.

Но жизн намного сложнее пацанских разборок.Криминальн ый кодекс в том числе.Очень легко убить и травмировать человека,испортить жизнь себе и другим.

Поэтому единственно правильным способом был бы избежать конфликта,вызвать полицию.

А так это убийство и все.без вариантов.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Ошибка Людаса в том,  что он путает закон и справедливость.

С точки зрения закона - боксёр убийца, а мент пострадавший мирный гражданин...

Хотя они оба - злобные, агрессивные пидарасы..
Просто один живой, а второй нет. Хотя все могло бы быть наоборот, не ударь боксер первым.
   
мабуть те, що він професійний боксер.

нету такого отягчающего.

 1. При призначенні покарання обставинами, які його обтяжують, виз­наються: 1) вчинення злочину особою повторно та рецидив злочинів; 2) вчинення злочину групою осіб за попередньою змовою (частини друга або третя статті 28); 3) вчинення злочину на ґрунті расової, національної чи релігійної во­рожнечі або розбрату; 4) вчинення злочину у зв'язку з виконанням потерпілим службового або громадського обов'язку; 5) тяжкі наслідки, завдані злочином; 6) вчинення злочину щодо малолітнього, особи похилого віку або осо­би, що перебуває в безпорадному стані; 7) вчинення злочину щодо жінки, яка завідомо для винного перебува­ла в стані вагітності; 8) вчинення злочину щодо особи, яка перебуває в матеріальній, служ­бовій чи іншій залежності від винного; 9) вчинення злочину з використанням малолітнього або особи, що страждає психічним захворюванням чи недоумством; 10) вчинення злочину з особливою жорстокістю; 11) вчинення злочину з використанням умов воєнного або надзвичай­ного стану, інших надзвичайних подій; 12) вчинення злочину загальнонебезпечним способом; 13) вчинення злочину особою, що перебуває у стані алкогольного сп'яніння або у стані, викликаному вживанням наркотичних або інших одурманюючих засобів
3. При призначенні покарання суд не може визнати такими, що його обтяжують, обставини, не зазначені в частині першій цієї статті.
   
чисто математически если не знаешь исходных данных и есть два варианта то вероятность и первого и второго события 50%
это мой ответ
Очень напомнило ответ блондинки про вероятность встречи на улице с динозавром. Но я думал, такие ответы только в анекдотах встречаются  :shuffle:
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Ошибка Людаса в том,  что он путает закон и справедливость.

С точки зрения закона - боксёр убийца, а мент пострадавший мирный гражданин...

Хотя они оба - злобные, агрессивные пидарасы..
Просто один живой, а второй нет. Хотя все могло бы быть наоборот, не ударь боксер первым.

+1000

   
Ошибка Людаса в том,  что он путает закон и справедливость.

С точки зрения закона - боксёр убийца, а мент пострадавший мирный гражданин...

Хотя они оба - злобные, агрессивные пидарасы..
Просто один живой, а второй нет. Хотя все могло бы быть наоборот, не ударь боксер первым.
Так об этом и разговор :)
А когда у нас в такие процедуры адвокаты вступают?
   
Трое выскочили из машины,начали угрожать,окружать.

ну какое окружать,  вышли поговорить, видимо попросили извенится, чувак даже собаку свою привязал, т.е. угрозы нападения не чувствовал

у следствия в любом случае есть полное видео конфликта, выбегили или нет. окружали или нет и кто и в каком порядке
   
чисто математически если не знаешь исходных данных и есть два варианта то вероятность и первого и второго события 50%
это мой ответ

те, чим займається Людас, називається підвести питання під відповідь.
цьому прийому вже віки, але Людас думає, що геніально придумав його щойно.
   
Ошибка Людаса в том,  что он путает закон и справедливость.

С точки зрения закона - боксёр убийца, а мент пострадавший мирный гражданин...

Хотя они оба - злобные, агрессивные пидарасы..
Просто один живой, а второй нет. Хотя все могло бы быть наоборот, не ударь боксер первым.

Судя по тому шо боксер привязал собак он отдавал полный отчет тому шо происходит и как он поступит.
   
мабуть те, що він професійний боксер.


дайте пожалуйста определение: кто такой профессиональный боксер с точки зрения права?
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

ну какое окружать,  вышли поговорить, видимо попросили извенится, чувак даже собаку свою привязал, т.е. угрозы нападения не чувствовал

у следствия в любом случае есть полное видео конфликта, выбегили или нет. окружали или нет и кто и в каком порядке

Ну мы не знаем деталей и наверное не узнаем потому что свидетели заангажированы.

Факты с видео: трое не бьют,не толкаются,ножей и постолетов не достают.Боксер меожиданно бьет первым.

По-моему,все просто.
   
нету такого отягчающего.

 1. При призначенні покарання обставинами, які його обтяжують, виз­наються: 1) вчинення злочину особою повторно та рецидив злочинів; 2) вчинення злочину групою осіб за попередньою змовою (частини друга або третя статті 28); 3) вчинення злочину на ґрунті расової, національної чи релігійної во­рожнечі або розбрату; 4) вчинення злочину у зв'язку з виконанням потерпілим службового або громадського обов'язку; 5) тяжкі наслідки, завдані злочином; 6) вчинення злочину щодо малолітнього, особи похилого віку або осо­би, що перебуває в безпорадному стані; 7) вчинення злочину щодо жінки, яка завідомо для винного перебува­ла в стані вагітності; 8) вчинення злочину щодо особи, яка перебуває в матеріальній, служ­бовій чи іншій залежності від винного; 9) вчинення злочину з використанням малолітнього або особи, що страждає психічним захворюванням чи недоумством; 10) вчинення злочину з особливою жорстокістю; 11) вчинення злочину з використанням умов воєнного або надзвичай­ного стану, інших надзвичайних подій; 12) вчинення злочину загальнонебезпечним способом; 13) вчинення злочину особою, що перебуває у стані алкогольного сп'яніння або у стані, викликаному вживанням наркотичних або інших одурманюючих засобів
3. При призначенні покарання суд не може визнати такими, що його обтяжують, обставини, не зазначені в частині першій цієї статті.

ну ок. я й не наполягаю.
просто тут писали, що нібито в КК є про спортсменів. я повірив.
   
Re: В центре Киева убили охранника Порошенко

Так об этом и разговор :)
А когда у нас в такие процедуры адвокаты вступают?
Адвокат врядли сумеет убедить суд в том, что три мусора собирались п***а боксера.

Разве что, кто-то из троицы окажется судимым за нанесение тяжких телесных.

Что маловероятно.
Менты напишут хаоактерстку покойному, где будет сказано, что он кормил мух в кабинете сахарным сиропом и рыдал при просмотре "Золушки".

Попал боксер.
   
Очень напомнило ответ блондинки про вероятность встречи на улице с динозавром. Но я думал, такие ответы только в анекдотах встречаются  :shuffle:
Вы не правы вероятность встретить на улице динозавра намного меньше 50% потому что я знаю исходные данные и самое главное, вы будете смеяться, но я их ранее в своём городе не встречал!
по сути же заданных выше вопросов автор референдума предлагает исходить из прописанной им истины "все менты козлы"
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія