Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Велике прохання для всіх постачальників телекомунікаційних послуг

До Київстару та Волі. Будь ласка  , відокремліть мене від дзвонків, які несуть рекламну дію...пропаганда мікрофінансових установ..та інше.   У вас же є служба безпеки??????
В мене  вже у чорному списку місця немає..
Сьогодні прийшов край.  Йде невеличка операція і я чекаю на пораду від відомого професора по телефону.  Дзвонить, помічниця бере - Як ви відноситись до мікрофинансових установ?-  Я всрався.
Терплячка урвалась
   
Перейди на контрактное подключение. Предоплата у опосов считается шлаком
   
Я контрактный с момента  создания Киевстара
   
Перейди на контрактное подключение. Предоплата у опосов считается шлаком

И что - рекламу и рассылки отрезать не проблема, мне водафон весь контекст рассылок отключил после вежливого обращения.
А звонки с обычных номеров - только черным списком. Тут к оператору претензий нет, они не могут отличить простой звонок от придурков.
И еще - звонки с коротких номеров отключать иногда себе дороже - такси, доставка..... Тогда и они не дозвонятся.

Останнє редагування: 21 липня 2021 19:27:34 від CADiLO
   
Я контрактный с момента  создания Киевстара

А припейд вообще вешается
   
Турч, напрягает здорово.  Хорошо если медсестра берет...и трубку кладет.
Надоело, претензии к Киевстару.. Точка
   
Так мы не можем тебе помочь на ФУПе.

Надо в Киевстар звонить.
   
Надоело, претензии к Киевстару.. Точка

Звонок был с обычного номера? Тогда претензии к опсосу мимо.
   
Вопрос - что я должен делать?
1) обратиться к оператору
2) обратиться к ментам
3) выкинуть нах телефон
   
Звонок был с обычного номера? Тогда претензии к опсосу мимо.

Звонок был с украинского номера и кажется киевстаровского, лень смотреть
   

Да не прошу я от вас помощи... Вы же тоже такую херню терпите
   
Вопрос - что я должен делать?

При сегодняшнем состоянии телекоммуникаций иметь в трубке две карточки.
Одна - для всех регистраций где попало
Вторая - номер дается только для тех кто действительно важен
Работает - проверено. При критических ситуациях просто ставишь первую карту на - отключено.
   
Еще один телефонный анекдот...   Вы должны проверить счетчики воды, не снимая. Согласился, хотя тема мутная.. Подумал и перезвонил - у меня в горячем кране нет воды, на том конце провода задумались.. будем ждать воду.. Через месяц  звонок (044 - городской)  уже есть, открываю кран - нет. Отвечаю - воды в кране нет и ващще не суетитесь пожалуйста, так как счетчиков у меня нет и не было... Обосрал
   
Да не прошу я от вас помощи... Вы же тоже такую херню терпите

А шо делать? :)
Издержки всеобщей телефонизации. Наши с тобой телефоны везде - в магазинах, автосервисах, всяких фондах, аптеках, поликлиниках, в банках в конце-концов... И заметь - мы с тобой сами там везде оставили свой номер.

Надо относиться с юмором :)

Недавно звонит барышня, и скороговоркой:
- тра-та-та.. банк, кредит-депозит, тра-та-та... у нас все выгодно, тра-та-та...
- спасибо, мне это не итересно.
- всего доброго, хорошего дня.

Через полчаса опять скогроговорка, та же барышня:
- тра-та-та.. банк, кредит-депозит, тра-та-та... у нас все выгодно, тра-та-та...
- спасибо, мне это не итересно.
- извините, всего доброго, хорошего дня.

Через минут двадцать опять та же барышня, скогроговоркой:
- тра-та-та.. банк, кредит-депозит, тра-та-та... у нас все выгодно, тра-та-та...
- спасибо, а что вы ещё можете мне предложить?
- тра-та-та.. банк, кредит-депозит, тра-та-та... у нас все выгодно, тра-та-та...
- девушка, давайте вечером встретимся в Гулливере, пойдем в ресторанчик и потом к утру подпишем ваш кредит.
- ?!...??
- ну я же вижу, что вы мне третий раз предлагаете и хотите, я не против!
- ам...?? ну...!!  извините, всего доброго, хорошего дня.

 :)

Кстати, кто их вот этой фигне научил: "хорошего дня"?
   
При сегодняшнем состоянии телекоммуникаций иметь в трубке две карточки.
Одна - для всех регистраций где попало
Вторая - номер дается только для тех кто действительно важен
Работает - проверено. При критических ситуациях просто ставишь первую карту на - отключено.
нє-а. банк рендомно обдзвонює... перевірено! тіки супорт банку з обіцянкою всіх кар небесних та кку
   
На телефоні можна ввімкнути функцію, що можуть телефонувати лише номери з телефонної книги.
На жаль, неможливо зробити на одну з сімок, якщо в телефоні дві
Мене на київстаровський теж задрали, безперервно в самий непідходящий момент і долдонять поки в ігнор не поставиш.
Останнім часом зайопують ще смс, які неможливо в чорний список поставити  :facepalm1:
Київстарівский номер в мене лише для родини і друзів
Інший - водафон- де його тільки нема, у  вільному доступі- що смішно, на нього телефонують спамери дуже рідко.
   
ТС, в Спортлото напиши, там допоможуть.
От мені  така фуйня ніколи не дзвонила:
Цитувати
Як ви відноситись до мікрофинансових установ?

Зізнайся чесно, брав кредит в МФО чи був поручителем, що твій номер став "магнітом" в  відповідних базах?
   
Вопрос - что я должен делать?
1) обратиться к оператору
2) обратиться к ментам
3) выкинуть нах телефон

Просто далі з цим жити.  Глобальні мережі нічим не відрізняються від комуністичних.
В теорії цяця - на практиці кака. Бо люди кака....
В більшості. Я теж. 
   
До Київстару та Волі. Будь ласка  , відокремліть мене від дзвонків, які несуть рекламну дію...пропаганда мікрофінансових установ..та інше.   У вас же є служба безпеки??????
В мене  вже у чорному списку місця немає..
Сьогодні прийшов край.  Йде невеличка операція і я чекаю на пораду від відомого професора по телефону.  Дзвонить, помічниця бере - Як ви відноситись до мікрофинансових установ?-  Я всрався.
Терплячка урвалась
Уявив, це жах.
Причиною втрати необхідної інформації міг бути спам неоплачених послуг.
Це страшно.
   
у принципі, наші народні засра обранці мали би внести в закон про надання телеком. послуг відповідну зміну
   
При сегодняшнем состоянии телекоммуникаций иметь в трубке две карточки.

Це простіше
https://kyivstar.ua/uk/mm/services/voice/add_number
   
Хорошо если медсестра берет...и трубку
ТС, розкажи нам краще про свою медсестру, наскільки глибоко вона бере твою трубку тощо.. B-)
   
Свого часу був абонентом волі. Я колись ржав з тої пародії кварталу, але коли прийшлося відключатися - переконався що то праада. Так ці гандони щодвамісяці мені наярюють, щоб повторно підключився. Колись довго і культурно пояснював, що більше не хочу мати з ними справу, не помагало. Тепер просто посилаю при першій згадці фірми. Вимагав вилучити інформацію про мене з їх баз даних - по барабану
   
Свого часу був абонентом волі. Я колись ржав з тої пародії кварталу, але коли прийшлося відключатися - переконався що то праада. Так ці гандони щодвамісяці мені наярюють, щоб повторно підключився. Колись довго і культурно пояснював, що більше не хочу мати з ними справу, не помагало. Тепер просто посилаю при першій згадці фірми. Вимагав вилучити інформацію про мене з їх баз даних - по барабану
не вмієш ти людей переконувати!  ;)
   
Свого часу був абонентом волі. Я колись ржав з тої пародії кварталу, але коли прийшлося відключатися - переконався що то праада. Так ці гандони щодвамісяці мені наярюють, щоб повторно підключився. Колись довго і культурно пояснював, що більше не хочу мати з ними справу, не помагало. Тепер просто посилаю при першій згадці фірми. Вимагав вилучити інформацію про мене з їх баз даних - по барабану

З Волею у мене вийшло круто в '14р.
Розрив контракту "в связи со смертью абонента"
   
КС - контракт, не звонит никто и не звонил

может ваш номер в их супер пупер спамной базе хз
   
До Київстару та Волі. Будь ласка  , відокремліть мене від дзвонків, які несуть рекламну дію...пропаганда мікрофінансових установ..та інше.   У вас же є служба безпеки??????
В мене  вже у чорному списку місця немає..
Сьогодні прийшов край.  Йде невеличка операція і я чекаю на пораду від відомого професора по телефону.  Дзвонить, помічниця бере - Як ви відноситись до мікрофинансових установ?-  Я всрався.
Терплячка урвалась

Не треба нікого просити
Посилай всіх лісом
Переходь на Старлінк
Трохи дороговато, але незалежність того вартує
https://www.reddit.com/r/Starlink/comments/lg277o/preorder_open_in_ukraine_506n_service_expected_in/

https://engre.co/about/common-projects/elon-musk-sees-the-future-in-ukrainian-space/
   
А как они помогут?

Мини АТС меняют номера как перчатки

Смотреть изначально на вызов - у меня такие номера телефон сразу помечает "спам". Я даже трубку не беру
   
Ти ніхто для оператора. Змирись. І це не тільки в Україні.
   
А хто як думає: чи не пора врегулювати діяльність операторів мобільного зв'язку?
   
А хто як думає: чи не пора врегулювати діяльність операторів мобільного зв'язку?
А хіба вона не врегульована?
   
До Київстару та Волі. Будь ласка  , відокремліть мене від дзвонків, які несуть рекламну дію...пропаганда мікрофінансових установ..та інше.   У вас же є служба безпеки??????
В мене  вже у чорному списку місця немає..
Сьогодні прийшов край.  Йде невеличка операція і я чекаю на пораду від відомого професора по телефону.  Дзвонить, помічниця бере - Як ви відноситись до мікрофинансових установ?-  Я всрався.
Терплячка урвалась

куча ж спам фильтров. мне какой-то приехал от самсунга вместе с телефоном - отлично работает. забыл что такое спам по телефону, в добавок забанил все номера которые неопределены.
   
купи нормальный телефон
у меня Xiaomi автоматом спам номер красным значком спам помечает
не знаю, может еще на каких Андроидах такая фича ессть
   
купи нормальный телефон
у меня Xiaomi автоматом спам номер красным значком спам помечает
не знаю, может еще на каких Андроидах такая фича ессть

"такая фича" есть в некоторых дайлерах, которые можно установить почти на любой телефон
Например, Google Phone ("телефон google"), но не только.
требуется наличие инета, т.к. номер проверяется по онлайн базам
   
До Київстару та Волі. Будь ласка  , відокремліть мене від дзвонків, які несуть рекламну дію...пропаганда мікрофінансових установ..та інше.   У вас же є служба безпеки??????
В мене  вже у чорному списку місця немає..
Сьогодні прийшов край.  Йде невеличка операція і я чекаю на пораду від відомого професора по телефону.  Дзвонить, помічниця бере - Як ви відноситись до мікрофинансових установ?-  Я всрався.
Терплячка урвалась

Помню ты раньше себя как паталогоанатом позиционировал.
Я пропустил ребрендинг? ;)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія