Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Антивакси успішно працюють на Раїсі

Антивакси успішно працюють на Раїсі

Ніколи в Росії не було такої кількості смертей, пов'язаних з Covid-19.

У суботу, 16 жовтня, країна вперше з початку пандемії зафіксувала понад 1000 смертей, оскільки кампанія вакцинації у країні зупинилася. Офіційний підрахунок уряду показує 1002 смерті та 33208 нових інфекцій.

Цей спалах настає, коли лише 31% росіян повністю вакциновані, повідомляє спеціалізований веб -сайт Гогова, на тлі недовіри громадськості, а Росія - країна, яка найбільше постраждала від вірусу в Європі. SARS-CoV-2 поширюється, оскільки обмеження уряду щодо охорони здоров’я обмежені, хоча в кількох регіонах знову запроваджено вимогу пред’являти QR-коди для доступу до громадських місць.

у Росії день за днем ​​все більша смертність

 Кремль, прагнучи зберегти економіку, відмовився запроваджувати значні обмеження по всій країні, одночасно визнавши низький рівень вакцинації проти Covid "неприйнятним". "Наша головна місія - знайти правильний баланс між розривом ланцюгів забруднення (...) та збереженням умов, щоб економіка могла працювати, а люди продовжували заробляти гроші", - сказав представник у понеділок. Слово Кремля , Дмитро Пєсков.


https://www.lemonde.fr/international/article/2021/10/16/covid-19-la-pandemie-fait-toujours-plus-de-victimes-en-russie_6098663_3210.html
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі

Які молодці Росіяне що не купили західних вакцин
Тепер ніхто не вірить в вакцинацію  [KA]


Влада звинувачує поведінку росіян.

Міністр охорони здоров'я Михайло Мурашко пояснив нинішню ситуацію "насамперед поведінкою населення та вакцинацією" недостатньою, незважаючи на наявність кількох національних вакцин.

Окрім низького рівня вакцинації, поширенню вірусу сприяє погана відповідність бар’єрним жестам. Більше половини росіян не планують отримувати вакцину, показують незалежні опитування.

З початку пандемії Росія офіційно зафіксувала понад 222 000 смертей, що є найвищим показником у Європі, навіть коли владу звинувачують у применшенні масштабів спалаху в країні. Статистичний інститут Росстату, який має більш широке визначення смертей від коронавірусу, повідомляє про понад 400 000 смертей.

https://www.lemonde.fr/international/article/2021/10/16/covid-19-la-pandemie-fait-toujours-plus-de-victimes-en-russie_6098663_3210.html
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі
Via

От бачите, москалів стає все меньше.
"Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці".
Чого ви переймаєтеся, не розумію.
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі

От бачите, москалів стає все меньше.
"Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці".
Чого ви переймаєтеся, не розумію.
Стараниями Вии & Co Украина несомненно займет почетное второе место в Европе
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі
Via

Стараниями Вии & Co Украина несомненно займет почетное второе место в Европе
Ти помиляєшся. Мої старання не мають значення, а рівень медичного обслуговування неспівставний. Це я вам підказую, як не стати рекордсменами Європи - лікарні не скорочуйте, лікарям не мінімалку платіть, хворих лікуйте не по телефону тощо.
Все геніальне просто.
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі

От бачите, москалів стає все меньше.
"Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці".
Чого ви переймаєтеся, не розумію.

Бо довбойоби-антиваксери під кацапську дудку хочуть влаштувати те саме в Україні.
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі

Сьогодні зустрів стару знайому з москви.врни купили сертифікати. Цей бізнес навіть не приховується
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі
Via

Бо довбойоби-антиваксери під кацапську дудку хочуть влаштувати те саме в Україні.
При чому тут кацапи, якщо шмурдяки неефективні і навіть шкідливі? До речі, кацапського шмурдяка в Україні нема і це добре.
А те, що москалі мруть - то не бачу приводу для печалі, може вони від Спутніка й мруть.
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі

При чому тут кацапи, якщо шмурдяки неефективні і навіть шкідливі? До речі, кацапського шмурдяка в Україні нема і це добре.
А те, що москалі мруть - то не бачу приводу для печалі, може вони від Спутніка й мруть.

Кацапського шмурдяка немає, тому кацапи і проводять антиваксерську пропаганду, щоб українці відмовлялись від нормальних вакцин.
Всі антиваксери в Україні працють на хуйла, тільки одні свідомо за гроші, а інші через свою тупизну, просто як корисні ідіоти.
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі

Не чиновники повинні займатись вакцинацією. Їх цікавлять не люди, не здоров'я, а бюджети своїх тер. громад чи своїх страхових компаній. Просвітницькою роботою по вакцинації повинні займатись лікарі. Це всі академіки-медики в ютубах зазначають основною причиною провалу вакцинації. А у нас Ляшко як головсанлікар, тобто в першу чергу чиновник, грав по 1+1 роль поганенького Отелло, і замогильним голосом видавав тільки те що йому вигідно було.
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі

Бо довбойоби-антиваксери під кацапську дудку хочуть влаштувати те саме в Україні.

100%
Тупий і ще тупіші
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі

Кацапського шмурдяка немає, тому кацапи і проводять антиваксерську пропаганду, щоб українці відмовлялись від нормальних вакцин.
Всі антиваксери в Україні працють на хуйла, тільки одні свідомо за гроші, а інші через свою тупизну, просто як корисні ідіоти.

Треба почати штрафувати антиваксів, що працюють проти політики охорони здоров’я прийнятої країною
Тоді війни і інші покидьки швиденько свою пельку прикриють
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі

При чому тут кацапи, якщо шмурдяки неефективні і навіть шкідливі? До речі, кацапського шмурдяка в Україні нема і це добре.
А те, що москалі мруть - то не бачу приводу для печалі, може вони від Спутніка й мруть.

Ти дійсно тупа
Не вакцинована людина що потрапила в неотложку потребує 14-18 діб реанімації і до 10 людей щоб її обслуговували


Тобто гроші що могли бути витрачені і на твоє також здоров’я тупо виливаються в каналізацію на обслуговування не вакцинованих дебілів  :facepalm:
До того ж, виживає половина - тобто гроші тупо на вітер в половині випадків

Останнє редагування: 16 жовтня 2021 17:05:36 від Ukulele
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі

Як бачимо жоден кацап антивакс не відписує в цій гілці, бо це про родину-матушку  :pooh_lol:
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі
Via

Ти дійсно тупа
Не вакцинована людина що потрапила в неотложку потребує 14-18 діб реанімації і до 10 людей щоб її обслуговували


Тобто гроші що могли бути витрачені і на твоє також здоров’я тупо виливаються в каналізацію на обслуговування не вакцинованих дебілів  :facepalm:
До того ж, виживає половина - тобто гроші тупо на вітер в половині випадків
От коли буде статистика через пару років, тоді і поговоримо, хто як і куди потрапляє.
А поки ефективність шмурдяків недоведена, а побочки невизнані, проводити клінічні випробовування на власній шкурі не бачу сенсу..
Щодо витрат на моє здоров'я - смішно, років п'ять тому був складний перелом ноги, немало це коштувало.
І про спасіння від корони гуляють цифри 10-20 тисяч на реанімації мінімум.
Ваша мрія мінімізувати бюджет на охорону здоров'я викликає огиду і жалість, він і так мізерний.
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі

От коли буде статистика через пару років, тоді і поговоримо, хто як і куди потрапляє.
А поки ефективність шмурдяків недоведена, а побочки невизнані, проводити клінічні випробовування на власній шкурі не бачу сенсу..
Щодо витрат на моє здоров'я - смішно, років п'ять тому був складний перелом ноги, немало це коштувало.
І про спасіння від корони гуляють цифри 10-20 тисяч на реанімації мінімум.
Ваша мрія мінімізувати бюджет на охорону здоров'я викликає огиду і жалість, він і так мізерний.

Так і не зросте ніколи, коли отакі от як ти сидять в своїй норці і бояться виходити на вулицю щоб не підхопити ковіду
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі

Реально 1000 можна сміливо множити на 3 бо по селам чи малим містам просто ніхто не веде ніякої статистики - і тестування нема
Помер та й хрін з ним

Тобто ковід-attrition йде на рівні 1 млн людей на рік з такою швидкістю
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі

Реально 1000 можна сміливо множити на 3 бо по селам чи малим містам просто ніхто не веде ніякої статистики - і тестування нема
Помер та й хрін з ним

Тобто ковід-attrition йде на рівні 1 млн людей на рік з такою швидкістю

Кaцапская балалайка сообщает что реально. Реально у него лапти прохудились.  Всё
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі

Кaцапская балалайка сообщает что реально. Реально у него лапти прохудились.  Всё

Коля, ти коли вже супутником ширнешсі?
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі

Коля, ти коли вже супутником ширнешсі?

Глядя на вашу побочку балалайка в прохудившихся лаптях - никогда,у вас же в жопе истинно каноничный спутник вырос.
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі

Глядя на вашу побочку балалайка в прохудившихся лаптях - никогда,у вас же в жопе истинно каноничный спутник вырос.

Краще мати лапті в дірках ніж дирку в мізках як у тебе, напіввагітний Коля  :pooh_lol:
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі


[/quote]
От коли буде статистика через пару років, тоді і поговоримо, хто як і куди потрапляє.
А поки ефективність шмурдяків недоведена, а побочки невизнані, проводити клінічні випробовування на власній шкурі не бачу сенсу..
Щодо витрат на моє здоров'я - смішно, років п'ять тому був складний перелом ноги, немало це коштувало.
І про спасіння від корони гуляють цифри 10-20 тисяч на реанімації мінімум.
Ваша мрія мінімізувати бюджет на охорону здоров'я викликає огиду і жалість, він і так мізерний.
[/quote]
Вам мало трьох мільярдів вакцинованих по всьому світу? Антиваксери «побочку» вишукують з ліхтарем, бо здебільшого все в межах норми (навіть у випадку тромбозу від АЗ мова йшла про 4-6 випадків на мільйон - і то вжили заходів).

Я розумію, ви пропонуєте почекати пару років. А коли за пару років все буде гаразд, то ви запропонуєте почекати ще десять. А за 60 років більшість, кого вакцинували у цьому році, взагалі помре. Щоправда, вам не доведеться порадіти з цього приводу.
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі
Via

[quote author=vovanthegeordie ).

Я розумію, ви пропонуєте почекати пару років. А коли за пару років все буде гаразд, то ви запропонуєте почекати ще десять. А за 60 років більшість, кого вакцинували у цьому році, взагалі помре. Щоправда, вам не доведеться порадіти з цього приводу.
[/quote]
З таким же успіхом можна сказати "Пийте керосин склянками, врятує від корони".
Шмурдяки не викликають довіри і не довели свою ефективність.

Останнє редагування: 16 жовтня 2021 18:36:47 від Via
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі

соросятські брехуни з перших днів "пандемії" маніпулюють статистикою

всі смерті - від будь якого ОРВІ та ускладнень записувати як від "Ковід"

всі смерті від швабівського шмурдяка - іменувати алергічною реакцією, коронарною недостатністю...чим завгодно тільки не від т.н. "вакцини".
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі

.
Краще мати лапті в дірках ніж дирку в мізках як у тебе, напіввагітний Коля  :pooh_lol:

Дружок, ну за свои посты ты уже заработал по иплу. Пусть модераторы не обижаются, все в тренде и духе времени, в лагеря, то в лагеря, по иплу. Единственное спасибо за это время, что все скинули маски. Теперь известно, кто из ху.
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі

Дружок, ну за свои посты ты уже заработал по иплу. Пусть модераторы не обижаются, все в тренде и духе времени, в лагеря, то в лагеря, по иплу. Единственное спасибо за это время, что все скинули маски. Теперь известно, кто из ху.

Що лапоть - прикро за своіх?
 Ну так може треба було купувати і вакцинуватись американськими вакцинами, а не грати в «вилікую расію»
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі

До Дельти вони не дуже переймалися бо вимирали пенси - то пенсійному фонду лише профіт
Дельта косить і молодих - а це вже некомільфо
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі

От бачите, москалів стає все меньше.
"Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці".
Чого ви переймаєтеся, не розумію.

Та ми й не переймаємось))) навпаки - радіємо)
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі

кацап всегда мыслит стадно, считает статистику, украинец же думает за себя
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі

Кремль отказался от нормальных вакцин и решил всех колоть не признанным ВОЗ шмурдяком. На примере Гаркалина видим его эффективность.
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі

Кремль отказался от нормальных вакцин и решил всех колоть не признанным ВОЗ шмурдяком. На примере Гаркалина видим его эффективность.

+1
 Загадкова кацапська душа: «так не доставайся же ты никому»

Мабуть саме тому заговорили про виїзді візи - бо «відтік» населення прискорився - і живого, і мертвого
   
[quote author=vovanthegeordie ).

Я розумію, ви пропонуєте почекати пару років. А коли за пару років все буде гаразд, то ви запропонуєте почекати ще десять. А за 60 років більшість, кого вакцинували у цьому році, взагалі помре. Щоправда, вам не доведеться порадіти з цього приводу.
З таким же успіхом можна сказати "Пийте керосин склянками, врятує від корони".
Шмурдяки не викликають довіри і не довели свою ефективність.
[/quote]

Ще раз - три мільярди вакцинованих. Чітко видно, що вакцинація зменшує смертність від ковіду. Для мене це є достатнім доказом того, що вакцинація працює. Для вас - ні. Шо для вас буде достатнім доказом?
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі

Ще раз - три мільярди вакцинованих. Чітко видно, що вакцинація зменшує смертність від ковіду. Для мене це є достатнім доказом того, що вакцинація працює. Для вас - ні. Шо для вас буде достатнім доказом?

Особенно если колоть тех кому и так ничего не угрожало.
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі

Но вот есть уже приличное количество случаев смертей и инвалидностей вызваных прививками. Что у вас вова есть сказать этим людям?
"Лес рубят - щепки летят" очевидно.
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі

Особенно если колоть тех кому и так ничего не угрожало.

Ага, например в оаэ, где уже пол года ниже +40 не бывает.
Ну просто идеальные условия для распространения вируса :super:
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі

Но вот есть уже приличное количество случаев смертей и инвалидностей вызваных прививками. Что у вас вова есть сказать этим людям?
"Лес рубят - щепки летят" очевидно.
Уже где-то написали - Ну бывает, не повезло...
Но зато в массе ж своей пэрэмога.
Больные на голову люди, с фашистскими наклонностями заботы
о ближнем.
   
Re: Антивакси успішно працюють на Раїсі

Вот именно. Сначала убьют человека насильственной прививкой а потом приторно вздыхают что надо же как не повезло, единичный случай.  Словно они к этому убийству никакого отношения не имеют.
   
Но вот есть уже приличное количество случаев смертей и инвалидностей вызваных прививками. Что у вас вова есть сказать этим людям?
"Лес рубят - щепки летят" очевидно.

Так, кілька людей на мільйон привитих буде мати ускладнення. Якщо привити всіх, і один з мільйона помре, матимемо 8 тисяч померлих від щеплень по всьому світу. Разом з тим, уникнемо мільйонів смертей від ковіду. Так, мені не хотілося б, щоб від щеплень були ускладнення, але життя влаштовано так, що по іншому неможливо. Чи ви можете запропонувати варіант дії, при якому помре менше людей? З радістю вас вислухаю
   
Так, кілька людей на мільйон привитих буде мати ускладнення. Якщо привити всіх, і один з мільйона помре, матимемо 8 тисяч померлих від щеплень по всьому світу. Разом з тим, уникнемо мільйонів смертей від ковіду. Так, мені не хотілося б, щоб від щеплень були ускладнення, але життя влаштовано так, що по іншому неможливо. Чи ви можете запропонувати варіант дії, при якому помре менше людей? З радістю вас вислухаю

Ви собі взяли за аксиому, що кількість хворих зменшилася через щеплення. Але ця аксиома не є очевидною і не факт, що правильна. Перше - спалахи у різних країнах, які є більшими за попередні роки. Можна пробувати пояснювати відсутністю таких обмежень, як в минулий рік, скупченістю, більшою кількістю контактів, аби не зачепити Вашу аксіому. А можна пояснювати неправильністю аксиоми, і тоді картина необхідності вакцин руйнується. Друге - вірус мутує, і більше виживають ті штамми, які є більш заразними (от і збільшення випадків) і менш летальні (от і зменшення смертності). І знову роль вакцин неочевидна.
   
Ви собі взяли за аксиому, що кількість хворих зменшилася через щеплення. Але ця аксиома не є очевидною і не факт, що правильна. Перше - спалахи у різних країнах, які є більшими за попередні роки. Можна пробувати пояснювати відсутністю таких обмежень, як в минулий рік, скупченістю, більшою кількістю контактів, аби не зачепити Вашу аксіому. А можна пояснювати неправильністю аксиоми, і тоді картина необхідності вакцин руйнується. Друге - вірус мутує, і більше виживають ті штамми, які є більш заразними (от і збільшення випадків) і менш летальні (от і зменшення смертності). І знову роль вакцин неочевидна.

Я дивлюся виключно на відсоток важких випадків і смертей у порівнянні з відсотком вакцинованих у популяції. Живу у Сингапурі зараз. За останній місяць чверть померлих вакциновані, три чверті - ні. З дорослого населення вакциновано дев’ять з десяти. Відповідно можу стверджувати, що без вакцинації було б більше смертей.

Серед померлих вакцинованих всі літні люди з хронічними хворобами. Серед померлих невакцинованих трапляються молоді та/або без хроніки.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія