Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

китайські інтернет магазини таки дуже комусь муляють

нормальні телефони дешевше 100Є коштувати не можуть - це сміття
Вони дешевше 200$ коштувати не можуть, бо здешевлення обов'язково б'є по якості

  а-я, на нормальні китайські телефони навіть не ставлять міжнародну прошивку, а лиш китайську...

   ну щоб лаоваї думали, що телефон не може коштувати дешевше 100 euro...
   
  зубожілим не вистачає три рази по 100EURO на місяць?

   чи мо' вони потім торгують цими товарами, отриманими безмитно?

300, 150, 100. Эта ж хрень не первый год продолжается. Уже должно подействовать. И как успехи? Какие позитивные изменения?
   
Re: китайські інтернет магазини таки дуже комусь муляють

а скіки вони недоплатили на "сірому" імпорті, га?
ввозять партію у 1000 шт, а декларують 100

Яка тобі різниця, хто скільки недоплатив? Починай з себе та не намагайся бути більш хитрожопим ніж інші. Бо в результаті живете в циганському таборі біженців від розуму, де кожен краде к іншого.
   
Re: китайські інтернет магазини таки дуже комусь муляють

мени треба, щоб великі, по-перше, конкурували ЧЕСНО
а, по-друге, коли заводять партію у 1000 шт, щоб й розмитнювали 1000шт, а не 100шт
так зрозуміліше?

Он не поймет. Он думает что это и есть Европа.
   
а скіки вони недоплатили на "сірому" імпорті, га?
ввозять партію у 1000 шт, а декларують 100

 30 млд. гр. бюджетних надходжень цілком достатня сума, щоб почати кошмарити тих хитрозроблених,  хто нічого не хоче платити з 1,5 млрд. USD щорічного імпорту в посилках...
   
30 млд. гр. бюджетних надходжень цілком достатня сума, щоб почати кошмарити тих хитрозроблених,  хто нічого не хоче платити з 1,5 млрд. USD щорічного імпорту в посилках...

кошмарить... меткое слово. То, что происходит, хорошо описывается этим словом.
   
  а що там в тому ЕС можна безмитно все ввозити з Китаю?

у тому ЄС можно безмитно завозити з країн ЄС. А китайці не дурні, вони мають склади на території ЄС
Тож я не заперечую - ставте ліміт у 22Є, ставте обмеження хоч одну посилку - але зніміть УСІ обмеження з країн ЄС! Ну, щоб було "як у Європі". Так нє?
   
кошмарить... меткое слово. То, что происходит, хорошо описывается этим словом.

   ну за кілька коробок контрабасу вчора була перестрілка в Карпатах з прикордонниками, а тут узаконений контрабас 1,5 млрд. USD і ніхто нічого не платить і не хоче платити...
   
Яка тобі різниця, хто скільки недоплатив? Починай з себе та не намагайся бути більш хитрожопим ніж інші. Бо в результаті живете в циганському таборі біженців від розуму, де кожен краде к іншого.

Я вже давно живу за законом. Я НІЧОГО не краду (до речі, ота вінда, з якої ти цей пост написав, в тебе куплена?)
Тож маю повне право вимагати того ж від інших
Й я не хочу платити на бентлі дуже хитровжареним та митникам на хабарі
   
у тому ЄС можно безмитно завозити з країн ЄС. А китайці не дурні, вони мають склади на території ЄС
Тож я не заперечую - ставте ліміт у 22Є, ставте обмеження хоч одну посилку - але зніміть УСІ обмеження з країн ЄС! Ну, щоб було "як у Європі". Так нє?

  тю, китайські склади є і в Україні...

  купуй в Україні від китайців...

 
   
  тю, китайські склади є і в Україні...

  купуй в Україні від китайців...

 

дивно, я на алі за десять років бачив один-єдиний раз деліверінг з України. На інших магазинах та площадках взагалі жодного разу.
Зате бачу навалом з рашки, з Німеччини, ще деяких країн ЄС, рідше - зі Штатів
   
30 млд. гр. бюджетних надходжень цілком достатня сума, щоб почати кошмарити тих хитрозроблених,  хто нічого не хоче платити з 1,5 млрд. USD щорічного імпорту в посилках...
Ось читаю тебе такого правильного, а коли ж почнуть кошмарити тих у кого дачки по Іспаніях, в Україні дворци, що Англійська королева позаздрить,
автопарки, де тачки такі, що багатьом зарубіжним мілліонерам, які сотнями років свої статки заробляли і не снилося,( а наші , хоча які вони наші за 20 років і мілліардери) можна довго продовжувати...
Бо наші злодії люблять кошмарити там всяких "бляхарів", навіть до посилок дійшло ,просто дебілізм якийсь, а діамантові прокурори, як рубали бабло так і рубають...
По друге у країні де по твоїм словам 30 млрд. "великі" заплатили , це не показник...
Там де монополіст кругом один, і немає конкуренції, державі нічого доброго не світить...
   
   ну за кілька коробок контрабасу вчора була перестрілка в Карпатах з прикордонниками, а тут узаконений контрабас 1,5 млрд. USD і ніхто нічого не платить і не хоче платити...

контрабасом у нас является практически все. Почти все. Кроме покупки мелочевки из Китая. Весь мир так покупает, и это единственное, что не контрабас у нас.
   
Re: китайські інтернет магазини таки дуже комусь муляють

Це щоб торговельні мережі розенблядів не втрачали. Доїти будуть усіх нас. B-)
   
контрабасом у нас является практически все. Почти все. Кроме покупки мелочевки из Китая. Весь мир так покупает, и это единственное, что не контрабас у нас.
Чим більший монополіст тим більший контрабас, особливо у країні де корупція зашкалює...
   
Re: китайські інтернет магазини таки дуже комусь муляють

Це щоб торговельні мережі розенблядів не втрачали. Доїти будуть усіх нас. B-)

Загоняют скот в свои гавномагазины.
   
Re: китайські інтернет магазини таки дуже комусь муляють

Яка тобі різниця, хто скільки недоплатив? Починай з себе та не намагайся бути більш хитрожопим ніж інші. Бо в результаті живете в циганському таборі біженців від розуму, де кожен краде к іншого.
Тобто яка різниця? Саме з такого підходу Украіна у боргах бо «велика риба» хоче жрати ще більше. Петрушкі як завжди захищають феодальну олігархію :facepalm:
   
Re: китайські інтернет магазини таки дуже комусь муляють

Ось читаю тебе такого правильного, а коли ж почнуть кошмарити тих у кого дачки по Іспаніях, в Україні дворци, що Англійська королева позаздрить,
автопарки, де тачки такі, що багатьом зарубіжним мілліонерам, які сотнями років свої статки заробляли і не снилося,( а наші , хоча які вони наші за 20 років і мілліардери) можна довго продовжувати...
Бо наші злодії люблять кошмарити там всяких "бляхарів", навіть до посилок дійшло ,просто дебілізм якийсь, а діамантові прокурори, як рубали бабло так і рубають...
По друге у країні де по твоїм словам 30 млрд. "великі" заплатили , це не показник...
Там де монополіст кругом один, і немає конкуренції, державі нічого доброго не світить...

Ви космонавти якісь. Всі думки про зірки, далекі галактики. Літаєте в свому космосі, мрієте, думку гадаєте за королеву  з альфа центавра. Яка вам різниця хто що робить? Чому ви постійно виправдовуєте своє право на вкрасти, збрехати, підманути, тим що хтось інший так робить? Вже доведено досвідом України, що такий підхід космонавта перетворює краіну в циганський табір, і навіть розташування в центрі Європи не допомогає.
   
Re: китайські інтернет магазини таки дуже комусь муляють

Ви космонавти якісь. Всі думки про зірки, далекі галактики. Літаєте в свому космосі, мрієте, думку гадаєте за королеву  з альфа центавра. Яка вам різниця хто що робить? Чому ви постійно виправдовуєте своє право на вкрасти, збрехати, підманути, тим що хтось інший так робить? Вже доведено досвідом України, що такий підхід космонавта перетворює краіну в циганський табір, і навіть розташування в центрі Європи не допомогає.

Совершенно точно сказано. Спасибо.
   
Загоняют скот в свои гавномагазины.

  а що, у вас в Америці, на відміну від України, заборонено купувати товари в китайських магазинах?
   
Тобто яка різниця? Саме з такого підходу Украіна у боргах бо «велика риба» хоче жрати ще більше. Петрушкі як завжди захищають феодальну олігархію :facepalm:

  саме так, - якщо ця твоя "петрушкіна олігархія" щороку платить млрд. гр. до бюджету, то її і треба підтримувати...
   
Ви космонавти якісь. Всі думки про зірки, далекі галактики. Літаєте в свому космосі, мрієте, думку гадаєте за королеву  з альфа центавра. Яка вам різниця хто що робить? Чому ви постійно виправдовуєте своє право на вкрасти, збрехати, підманути, тим що хтось інший так робить? Вже доведено досвідом України, що такий підхід космонавта перетворює краіну в циганський табір, і навіть розташування в центрі Європи не допомогає.
Ти сам то хоч зрозумів , що написав...?
Для мене, як платника податків є різниця, хто що робить...
Де є написано, що я виправдовую своє право на вкрасти..?
Так ті хто грабує цю країну всі 25 років і зробили із неї "циганський табір", і ти вірно написав навіть центр Европи не допомагає, як пиз..ли бабло так і пиз..т,
тільки їм все мало і мало все видумують , як не податки нові, то як би ціну на щось ще залупити...
   
Ти сам то хоч зрозумів , що написав...?
Для мене, як платника податків є різниця, хто що робить...
Де є написано, що я виправдовую своє право на вкрасти..?
Так ті хто грабує цю країну всі 25 років і зробили із неї "циганський табір", і ти вірно написав навіть центр Европи не допомагає, як пиз..ли бабло так і пиз..т,
тільки їм все мало і мало все видумують , як не податки нові, то як би ціну на щось ще залупити...

  тю, платник яких "податків",

  не забувай що сьогодні по легенді ти з тих, котрі не хочуть платити ніякі митні збори...
   
Re: китайські інтернет магазини таки дуже комусь муляють

  саме так, - якщо ця твоя "петрушкіна олігархія" щороку платить млрд. гр. до бюджету, то її і треба підтримувати...
в тому то й справа що йух вона сплачує! Бюджет знову з диким дефіцитом тому що «великі контрбандисти» мають добре налагоджені схеми! Хтось буде з цим боротися? Наприклад всім відомий Intertop завозить взуття 10-20$ за пару. Скільки вони не доплачують якщо у магазині хороша пара чоловічого взуття за 4000 гривень? Тому питання - ти дурень чи інших за дурней тримаєш?
   
  тю, платник яких "податків",

  не забувай що сьогодні по легенді ти з тих, котрі не хочуть платити ніякі митні збори...
А ти мабуть по легенді із тих діамантових прокурорів...
Пишеш всяку фігню...
   
понимаешь, Чжан, одно дело купить смартфон себе на потеху. За такое я бы влупил и 100% таможенный сбор. А другое - это начать свое мелкосерийное производство на китайской комплектухе. В большинстве случаев выгоднее собирать в Евросоюзе, бо я могу из десятка продавцов найти пару, имеющих там склады. И тогда я могу закупать какие-нибудь кварцевые резонаторы на любую сумму без таможенных сборов ваще. Или ваще полностью собирать сразу в Китае.
   
Re: китайські інтернет магазини таки дуже комусь муляють

Чжан з Dobre працюють на когось з великих "контрабандистів"?
Бо так дупу рвати за всім відомих "схемщиків" це треба зовсім без совісті бути.
   
в тому то й справа що йух вона сплачує! Бюджет знову з диким дефіцитом тому що «великі контрбандисти» мають добре налагоджені схеми! Хтось буде з цим боротися? Наприклад всім відомий Intertop завозить взуття 10-20$ за пару. Скільки вони не доплачують якщо у магазині хороша пара чоловічого взуття за 4000 гривень? Тому питання - ти дурень чи інших за дурней тримаєш?

  ну вони хоч щось платять, тут мова йде про тих хитрозроблених, котрі взагалі нічого не хочуть платити...

  цей твій Інтертоп якраз зразок саме тих, котрі наповнюють бюджет...
   
понимаешь, Чжан, одно дело купить смартфон себе на потеху. За такое я бы влупил и 100% таможенный сбор. А другое - это начать свое мелкосерийное производство на китайской комплектухе. В большинстве случаев выгоднее собирать в Евросоюзе, бо я могу из десятка продавцов найти пару, имеющих там склады. И тогда я могу закупать какие-нибудь кварцевые резонаторы на любую сумму без таможенных сборов ваще. Или ваще полностью собирать сразу в Китае.

Для личного использования и Для коммерческого использования - это несколько разные вещи.

   
Re: китайські інтернет магазини таки дуже комусь муляють

Чжан з Dobre працюють на когось з великих "контрабандистів"?
Бо так дупу рвати за всім відомих "схемщиків" це треба зовсім без совісті бути.

І знову про космос.
   
Чжан з Dobre працюють на когось з великих "контрабандистів"?
Бо так дупу рвати за всім відомих "схемщиків" це треба зовсім без совісті бути.

  тільки твої схемщики можуть ввести в Україну товару на 1,5 млрд.ЮСД не сплативши жодної гривні пдв та митних зборів...

  жоден "великий контрабандист" таке зробити не може...
   
понимаешь, Чжан, одно дело купить смартфон себе на потеху. За такое я бы влупил и 100% таможенный сбор. А другое - это начать свое мелкосерийное производство на китайской комплектухе. В большинстве случаев выгоднее собирать в Евросоюзе, бо я могу из десятка продавцов найти пару, имеющих там склады. И тогда я могу закупать какие-нибудь кварцевые резонаторы на любую сумму без таможенных сборов ваще. Или ваще полностью собирать сразу в Китае.

   завози в Україну комлектуючі, готовий товар вивози на експорт...
   мито платити не треба...
   звичайна давальницька схема...

 
   
Re: китайські інтернет магазини таки дуже комусь муляють

Для тих хто думає що на склади китайських торгівельних організацій в ЄС, США чи Австралії, продукція попадає без сплати митного збору, відкрию велику тайну - вони вже сплатили митні збори в залежності від категоріі товару, де нічого, де багато. І так працює весь цивілізований світ. І так має працювати Україна.
   
щодо інтертопу й того, що він завозить взуття по 10 є --звідки такі відомості?
позаяк - ніхто не заважає всім охочим теж замовляти в таких же об"ємах те взуття , то й ціна буде така ж
   
Я би заборонив взагалі цю контрабанду. Бо ніякоі користі в безмитному ввозі товарів немає. Покупець трохи заощаджує, але ці заощадження миттєво з’їдаються тим, що економіка недоотримує від легального оберту товарів ні її тереторіі, що б’є покупця кувалдою по голові так, що таких заощаджень не хочеться. У виграші тільки китайські товариші.

золотi слова
   
Re: китайські інтернет магазини таки дуже комусь муляють

  ну вони хоч щось платять,

З таким "підходом" ти в Україні ніколи Європу не побудуєш :(
   
Re: китайські інтернет магазини таки дуже комусь муляють

щодо інтертопу й того, що він завозить взуття по 10 є --звідки такі відомості?
позаяк - ніхто не заважає всім охочим теж замовляти в таких же об"ємах те взуття , то й ціна буде така ж

Інфа 146%
Справа в тому, що ця схема налагоджена та не "потерпить конкуренції" з боку інших "гравців".
Грошові потоки йдуть на саму верхівку через Продана до Гройсмана.
Продан, незважаючи на формальну відставку - повністю зберіг вплив на регіональні митниці та "розмитнення".
   
Re: китайські інтернет магазини таки дуже комусь муляють

Інфа 146%
Справа в тому, що ця схема налагоджена та не "потерпить конкуренції" з боку інших "гравців".
Грошові потоки йдуть на саму верхівку через Продана до Гройсмана.
Продан, незважаючи на формальну відставку - повністю зберіг вплив на регіональні митниці та "розмитнення".

І як ця 146% інфа надає благословіння на несплату митних зборів тобою чи мною?

Останнє редагування: 8 листопада 2018 20:35:36 від Dobre
   
Re: китайські інтернет магазини таки дуже комусь муляють

Чому ви постійно виправдовуєте своє право на вкрасти, збрехати, підманути, тим що хтось інший так робить?
От поясніть мені. Я витрачаю свої гроші, з яких вже сплачені податки, щоб щось купити. Сплачую доставку пошті. В якому місці відбувається крадіжка?

Доречі, є пропозиція. Всі ті, хто їде туристом за кордон, крадуть гроші у своєї туристичної галузі. Пропоную припинити це неподобство 8-)
   
торгівців  з олх  можна зрозуміти, але все одно  в них майбутнього нема :(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія