Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

IKEA на Степана Бандери :gigi:

IKEA на Степана Бандери  :gigi:

Не знаю чому, але чомусь смішно  :gigi: В рекламі щойно побачив  :gigi:
   
Re: IKEA на Степана Бандери  :gigi:

унилєнько, до речі
зал чималий, але цікавість викликає лише різний дріб"язок
Меблі - ні
   
Re: IKEA на Степана Бандери  :gigi:

унилєнько, до речі
зал чималий, але цікавість викликає лише різний дріб"язок
Меблі - ні
Да ладно, який там чималий? В порівнянні з Ікеями захілних країнах - то хлів :laugh:
   
Re: IKEA на Степана Бандери  :gigi:

в країні задушеній податками нічого продаватися не буде, крім контрабасу.

єврогеї працюють по білому, тому і завезли максимально дешеве барахло, яке і то не по карману манюпасу.
   
Re: IKEA на Степана Бандери  :gigi:
smx

унилєнько, до речі
зал чималий, але цікавість викликає лише різний дріб"язок
Меблі - ні

так оно везде так, по крайней мере на наш вкус
был в амстердаме в икее, так единственное что приглянулось - подставка для зубных щеток
мебли ну такое сурово и дешево выглядят
редко когда что-то интересное из мебели попадется
   
Re: IKEA на Степана Бандери  :gigi:

Малувато, звичайно, аде мені подобається. Це краще ніж замовляти через посередників.
Особисто мені не потрібно щоб деякі меблі віками стояли. Іноді хочеться чогось новенького.
Поки що взяла стелаж у ванну, новий килим у коридор. Якісь чашечки. Поклала око на диванчик на балкон. :shuffle:
   
Re: IKEA на Степана Бандери  :gigi:

Ікея - єбуче гімно за скажені ціни. В ЮСК те саме набагато дешевше.
   
Re: IKEA на Степана Бандери  :gigi:

ну, не зовсім і гівно
але в більшості просто одноразові і короткотермінового вжитку речі
щось, чим можна швидко і дешево закрити потребу на деякий час
обставити якесь тимчасове житло чи дешеву хату для квартирантів
а потім як зітреться-поламається-доведеться з*їзжджати,
то не морочитись із продажем чи перевезенням і викинути без жалю і просто купити заміну
такий собі побутовий лоукост певної якості на свої гроші
це просто в нас з неї якийсь культ зробили, але з часом пройде нмд
   
Re: IKEA на Степана Бандери  :gigi:

гавно полное отот магазин..
   
Re: IKEA на Степана Бандери  :gigi:

унилєнько, до речі
зал чималий, але цікавість викликає лише різний дріб"язок
Меблі - ні
Справді? Тобі подобається унилий колгоспний жлобо-ампір «середини 80х» від Герег на другому поверсі будь-якого «Епіцентру»? ;o
   
Re: IKEA на Степана Бандери  :gigi:

гавно полное отот магазин..
ти просто не шариш що таке «скандинавський стиль» в оселі.
На замовлення всі меблі виходять дорожче.
   
Re: IKEA на Степана Бандери  :gigi:

Ікея - єбуче гімно за скажені ціни. В ЮСК те саме набагато дешевше.
3вичайний євромаркєт за звичайними цінами. Якраз для київских зарплат у 25-30к/грн. Вони ж не відкривають їх решті населення довбойобам із з/п 5-6 т/грн
   
Re: IKEA на Степана Бандери  :gigi:

Справді? Тобі подобається унилий колгоспний жлобо-ампір «середини 80х» від Герег на другому поверсі будь-якого «Епіцентру»? ;o
я там не купую меблі
   
Re: IKEA на Степана Бандери  :gigi:

Ікея - єбуче гімно за скажені ціни. В ЮСК те саме набагато дешевше.
накуя п***а..
никуя в юск не дешевле...а дороже все что есть похоже в икее.
   
Re: IKEA на Степана Бандери  :gigi:

Малувато, звичайно, аде мені подобається. Це краще ніж замовляти через посередників.
Особисто мені не потрібно щоб деякі меблі віками стояли. Іноді хочеться чогось новенького.
Поки що взяла стелаж у ванну, новий килим у коридор. Якісь чашечки. Поклала око на диванчик на балкон. :shuffle:
по мелочи уже накупил там полным полно всякой херни...
из мебели нифига не брал..
да она мне и не нужна..
не вру два прикроватных столика взял для себя в комнату и для доцика.
   
Re: IKEA на Степана Бандери  :gigi:

У меня есть целая комната обставленная мебелью из ИКЕИ. Для гостей. Шоб не жалко угандошить. Самый дорогой элемент там это настольная лампа за 600 евро и штора (одна) за 650, и они единственные не из ИКЕИ  :D
   
Re: IKEA на Степана Бандери  :gigi:

Бачили заборонене кіно "бійцівський клуб" ?
Там на початку про лайно від ікеа...
   
Re: IKEA на Степана Бандери  :gigi:
N88

 IKEA офігенна.
   
Re: IKEA на Степана Бандери  :gigi:

Пшонка стайл наше всьо. Лєпніна, золото, Шоп па бахатому.
   
Re: IKEA на Степана Бандери  :gigi:

IKEA офігенна.

афiгенно то амазон
3-5 днiв безкоштовна доставка до дверей, практично будь-чого
якщо несподобалось - безкоштоштовна вiдсилка назад за бутдь яких умов
   
Re: IKEA на Степана Бандери  :gigi:

Я років 20 тому купив два ослінчика в Ікеї - зроблені в Польщі. 
Користуємося й досі.
І ще набір чавунного посуду. Теж зробленого в Польщі і теж досі користуюся.
З того часу в Ікеї не був. І не хочеться.
   
Re: IKEA на Степана Бандери  :gigi:

Купа українських виробників пропонують корпусні меблі співмірної якості доступніші в ціні. Що в тій ІКЕЇ такого, що викликає постійний "нездоровий ажіотаж", хз
   
Re: IKEA на Степана Бандери  :gigi:

Купа українських виробників пропонують корпусні меблі співмірної якості доступніші в ціні. Що в тій ІКЕЇ такого, що викликає постійний "нездоровий ажіотаж", хз
Дизайн. Он не лучший в мире, но он есть. У наших мебельщиков с этим беда очень часто ещё на концептуальном уровне. Сама мебель обычно для не очень больших помещений. Нет проблем с попаданием в цвет через месяцы и годы. Не нужно ждать. Выбрал - купил - собрал, а у наших обычно заказал и ждёшь, а потом ждёшь сборщиков.
Я собирал икеевскмй книжный шкаф несколько лет назад, привезенный из Польши - вовлечённость просто поразительная, начал понимать всяких «тюнеров» Икеи, потому что первые часы хотел собирать и строить что-нибудь.
   
Re: IKEA на Степана Бандери  :gigi:
Tom

Дизайн цікавий.
Практичність.
Якість так собі, але воно не для тих, кому треба тумба "на віка". Воно для тих, хто через 3-5 років захоче змінити інтер'єр.
Ікея - для творчих особистостей, для тих кого нудить від місцевих недодєланих "дізігнерів", для тих, хто хоче інтер'єр придумати сам.

Дуже зручні стільці та крісла. Найзручніше зі всього того, куди доводилося мостити свою сраку :)

В мене 4 барні стільці, два від "украінського вийобника", які робилися півтора місяці, коштували дуже недешево, які потім довелося самому перероблювати, бо сидіти неможливо.. два з ікеі по 400 гривень за стілець.. небо і земля!
   
Re: IKEA на Степана Бандери  :gigi:

в країні задушеній податками
І куди вони, сцуко, діваються, ті сплачені податки... Раніше хоч парашенка всьо крав. А зараз?
   
Re: IKEA на Степана Бандери  :gigi:
N88

І куди вони, сцуко, діваються, ті сплачені податки... Раніше хоч парашенка всьо крав. А зараз?

М и ш і !
   
Re: IKEA на Степана Бандери  :gigi:

Тупповатый магазин сам по себе, сегодня сходил, погулял.

Але є одне але (с) :)

Мне показалось, что заставляют думать - спроектируй себе спальню, детскую, прихожую, кухню, место ребёнка за компом, стелажи, спроектируй сам шкаф-купе, и прочее и прочее. Может это и хорошо?

Не могу сказать за качество и цены. Но не думаю, что например шкаф-купе или кухня будет дешевле, практичнее и качественнее чем сделаное нашими производителями.

Но молодцы в целом - на 200 м2 уместили почти весь Эпицентр с Араксом  :laugh: не хватает только унитазов, душевых кабин и пластиковых окон  :rotate:
   
Re: IKEA на Степана Бандери  :gigi:
N88

Там 5000 м2.
   
Re: IKEA на Степана Бандери  :gigi:

Тупповатый магазин сам по себе, сегодня сходил, погулял.

Але є одне але (с) :)

Мне показалось, что заставляют думать - спроектируй себе спальню, детскую, прихожую, кухню, место ребёнка за компом, стелажи, спроектируй сам шкаф-купе, и прочее и прочее. Может это и хорошо?

Не могу сказать за качество и цены. Но не думаю, что например шкаф-купе или кухня будет дешевле, практичнее и качественнее чем сделаное нашими производителями.

Но молодцы в целом - на 200 м2 уместили почти весь Эпицентр с Араксом  :laugh: не хватает только унитазов, душевых кабин и пластиковых окон  :rotate:

Крани і раковини на кухню у них є)))
   
Re: IKEA на Степана Бандери  :gigi:

Но молодцы в целом - на 200 м2 уместили почти весь Эпицентр
икеа - магазин декора и все, что рядом с ним
Эпицентр - магазин строительный
У них разная концепция
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія