Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

:bomb: Гриценко і ЮВ. Гра під назвою "завалити кабана - а там розберемося"

Re:  :bomb:  Гриценко і ЮВ

А якби були пруфи, зобов'язання ці вже не були б гівном?

думаю, всі помітили що мою інфу вже давно можна пруфом брати - без додаткових запитань  :D
   
Re:  :bomb:  Гриценко і ЮВ

ТС вкинул говна без пруфов. Ну так и я вкину: на самом деле это у Пети все договорено с Юлькой. Еще с зимы 2017-2018, когда рейтинги Юльки были самые высокие и она казалась президентом на 99%. Пете были даны гарантии, что все его делишки будут спущены на тормозах, если не будет кочевряжиться и фальсифицировать.  :-)o

Автор типу інсайдер в колі Громадянської позиції.
Інсайди за останній рік:
- Балога буде керівником штабу
- Ніхто в Громадянській позиції не збирається вигравати вибори.
- Кандидати знімаються на користь Гриценка
   
Re:  :bomb:  Гриценко і ЮВ

Если б Юлька снялась на пользу Грица сейчас,то 2й тур был бы гриц с клоуном. Побеждает Гриц, а Юлька премьер. И газ на шару,даже доплачивали бы манюпасу за то что юзают газ. Чем больше спалил - тем больше доплачивают всем и порошенка посадят сразу. И прямо % жиров в масле растет, эх,зажи ли б.
Пишіть ще! Читала бы и читала :gigi:
   
Re:  :bomb:  Гриценко і ЮВ

думаю, всі помітили що мою інфу вже давно можна пруфом брати - без додаткових запитань  :D

Тобто, голосувати за Гриценка/Садового нема сенсу?

Це все одно, що голосувати за Тимошенко?
   
Re:  :bomb:  Гриценко і ЮВ

у другому турі Гриценко зобов'язався підтримати ЮВ

А в штабі Гриця не продумали варіант коли Гриць і Юлька обоє попадуть у другий тур?  Прийдеться Грицю виконати своє "зобов'язання"  :gigi:
   
Re:  :bomb:  Гриценко і ЮВ

Тобто, голосувати за Гриценка/Садового нема сенсу?

Це все одно, що голосувати за Тимошенко?

Ні,  я  такого не казав.
Просто розклад зараз в цьому питанні іде на/про Парламентські вибори
   
Re:  :bomb:  Гриценко і ЮВ

А в штабі Гриця не продумали варіант коли Гриць і Юлька обоє попадуть у другий тур?  Прийдеться Грицю виконати своє "зобов'язання"  :gigi:

Ні, тоді буде двобій
   
Re:  :bomb:  Гриценко і ЮВ

Автор типу інсайдер в колі Громадянської позиції.
Інсайди за останній рік:
- Балога буде керівником штабу
- Ніхто в Громадянській позиції не збирається вигравати вибори.
- Кандидати знімаються на користь Гриценка

Зовсім не тільки і не стільки в колі ГП  :D
   
Re:  :bomb:  Гриценко і ЮВ

Зовсім не тільки і не стільки в колі ГП  :D

ну, це все змінює, мабуть
   
Re:  :bomb:

(tu)

щільної

Та ні, якраз плотної!
   
Re:  :bomb:  Гриценко і ЮВ

Брехня полнейшая. Юли (Мостовая и Тимошенко) так побили горшки, что ни о каких совместных действиях ее мужа и Йули - не может быть и речи. Это примерно то же самое, что утвержадить, будто Садовой будет помогать Надалю.
   
Re:  :bomb:  Гриценко і ЮВ

Брехня полнейшая. Юли (Мостовая и Тимошенко) так побили горшки, что ни о каких совместных действиях ее мужа и Йули - не может быть и речи. Это примерно то же самое, что утвержадить, будто Садовой будет помогать Надалю.

все тече, все змінюється
   
Та какая разница в чью пользу кто снимается. Главное Кнур пролетает при любых раскладах.  :laugh:
   
Анатолій Гриценко:
 
На «Свободі слова» згадали мій виступ 5 вересня 2011 року. Доказ того, що загрозу з боку Росії я усвідомлював ще тоді. Все, що казав – справдилося з вражаючою точністю.
Зараз мій досвід, знання і логіка підказують: у повномасштабний наступ хуйло вже не піде. Втратив цей шанс. Тому розмови про «велику війну» - це лиш спосіб маніпулювання і залякування людей владою.
Разом з тим не можна розраховувати на виключно дипломатичне розв'язання конфлікту. У непублічному плані, розробленому мною з фахівцями з Європи, США, України та з залученням адекватних росіян, воєнні засоби передбачені. Розформування двох армійських корпусів та силових структур в ОРДЛО, подальше забезпечення правопорядку, залучення міжнародних миротворців – передбачають наявність зброї у тих, хто все це робитиме. І готовність за крайньої потреби її застосувати. Плюс, воєнний компонент стане фактором стримування. Бо Росія – ворог. Була ним, є і буде.
Маємо враховувати цей факт.
Буду вдячний за поширення.

[/size]

Отже він свідомо розвалював армію і в 2014 р не пішов на фронт
   
коли спільний "колективний загін кабана" вдастся, країну накриють хвилі перерозподілу всього і вся...

сьогоднішнє єднання всіх з усіма у надії завалити єдиного порошенка закінчиться відразу після досягнення цього... і почнеться СПРАВЖНЯ коаліціяда одних проти інших

найактивнішу роль в цьому візьме на себе новий-старий "гарант" для багатьох - х'йло.....

"змінювати не можна залишити як є" - ДЕ ставити кому???....
   
після першого дієслова
   
Re: коли спільний "колективний загін кабана" вдастся,

а якщо кабан переможе то коаліціади не буде і Медведчук у Раду не зайде?
   
коли кабан переможе, то:

Александр Дубинский з Олександром Дубінським.
24 хв. ·

Начали с того, что Пете можно красть, чтобы победить Кремль.
Заканчиваем тем, что для победы над Кремлём надо сфальсифицировать выборы.
Можете заменить слово Кремль на Вашингтон. Петю - на Вову. И получите классическую ментальность «русского мира».
Который в Украине уже построил Порошенко.
   
коли кабан переможе, то:

Александр Дубинский з Олександром Дубінським.
24 хв. ·

Начали с того, что Пете можно красть, чтобы победить Кремль.
Заканчиваем тем, что для победы над Кремлём надо сфальсифицировать выборы.
Можете заменить слово Кремль на Вашингтон. Петю - на Вову. И получите классическую ментальность «русского мира».
Который в Украине уже построил Порошенко.

про будування петром московії-2 в Україні я писав ще 3 4 роки тому
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія