Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Папа Франциск запропонував для геїв аналог шлюбу

Ось що вікіпедія пише

Якщо любиш секс - то ти грішник, тебе треба знищити! :super:

Якщо читати по тексту, то там був гріх ще й груповуха. Вимагали видати гостя натовпу, який хотів з ним порозважатися.

В результаті двинули їх ядрьоною бомбою. Так що до цього часу (а місцезнаходження цих міст встановлено) не залишилося нічого, крім каміння.
   
А вираз "субота" означає "смерть за роботу!"?  :pooh_lol:

Дякую, що просвітив!   :gigi:


про суботу було доведено виключно вибраному народу  :laugh: - інших не стосується  :gigi:
можна посилання на першоджерело про "смерть за роботу"?
бо християни мають виключно заповідь почитати сьомий день, про смерть нічого
   
А хто там педофіл?

Багатенько. Читав, що творилося навіть у США і нещодавно?
   
Re: Папа Франциск запропонував для геїв аналог шлюбу

Та і якщо уважно читати сам текст видно що гомосексуалізм там не основна тема.

Погоджуюсь. Там вроді «прийшли до когось в місті гості, а міщани - "подавай їх сюди, ми їх будемо мати!!"». По сюжету, їх карали не за форму ймання, а за факт насильної хтивості.
   
Re: Папа Франциск запропонував для геїв аналог шлюбу

Веруны библию читают как в голову взбредет - тут читаем буквально, тут фигурально, тут вообще имелось ввиду совсем другое. А уж сколько всего вне библии домыслили - то вообще пистуц (одна троица чего стоит, про филиокве или непорочное зачатие родителями девы Марии). Такую херню как браки гомиков или рукоположение женщин легко можно вычитать в библии правильным толкованием, не вижу проблемы. Церковь всю свою историю подстраивалась под светскую мораль, это ж очевидно.
   
Багатенько. Читав, що творилося навіть у США і нещодавно?

Ні, не в темі. Чув, була по всій католицькій церкви серія педофільських скандалів, але це було років, мабуть, з 15 тому...
   
про суботу було доведено виключно вибраному народу  :laugh: - інших не стосується  :gigi:
можна посилання на першоджерело про "смерть за роботу"?
бо християни мають виключно заповідь почитати сьомий день, про смерть нічого

Вихід 31-15: Шість днів для роботи, але сьомий день на цілковитий спочинок, присвячений Господеві; кожен, хто робитиме якусь роботу в день суботній, буде скараний смертю.

Числа 15-32: 
Раз якось, коли сини Ізраїля були в пустині, знайшли вони чоловіка, що збирав суботнього дня дрова.
І взяли його ті, що знайшли, як він збирав дрова, та й привели до Мойсея та до Арона й усієї громади,
І віддали його під сторожу, бо ще не знати було, що треба з ним вчинити.
І Господь сказав Мойсеєві: “Той чоловік мусить умерти; нехай поб'є його камінням уся громада за табором.”



Якщо це все тільки євреям... то і 10 заповідей того самого Мойсея лише євреям, чи не так?
   
Ні, не в темі. Чув, була по всій католицькій церкви серія педофільських скандалів, але це було років, мабуть, з 15 тому...

Тут все детально розписано:

https://en.wikipedia.org/wiki/Catholic_Church_sexual_abuse_cases

https://en.wikipedia.org/wiki/Catholic_Church_sexual_abuse_cases_by_country
   
Re: Папа Франциск запропонував для геїв аналог шлюбу

про суботу було доведено виключно вибраному народу

А про Содом і Гомору - НЕ для вибраного народу писалося?
І - в цілому - ДЕ в Старому Заповіті можна почитати заповіді для НЕ вибраного народу?
   
Re: Папа Франциск запропонував для геїв аналог шлюбу

можна посилання на першоджерело про "смерть за роботу"?

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1086996.msg24624251#msg24624251
   
Re: Папа Франциск запропонував для геїв аналог шлюбу

А про Содом і Гомору - НЕ для вибраного народу писалося?
І - в цілому - ДЕ в Старому Заповіті можна почитати заповіді для НЕ вибраного народу?
Древние козопасы много чего накалякали в своих баснях, но с сексом у них вечно выходила какая-то хрень.
Ну вот берем Онана - ведь просто предохранялся парень, но веруны сделали тупенький вывод и увековечили в веках онанизм.
Берем Содом с Гоморой - ребята тупо хотели выипать гостей, что есть ужасное нарушение гостеприимства. Лот пытался отдать насильникам свою дочь-девственицу взамен, но ребятам нужны были гости. Тот еще праведник и отец. Но и дочери у него были тоже праведными - напоили отца и трахнули пьяного и забеременели от него. Вся эта история малость пахнет брехней - начиная от стойкой эрекции и эякуляции пьяного спящего старика, а конца и края брехни там тупо не видно.
   
Хотілось би все ж таки пряму мову. Бо навіть в приведеній статі не те що в заголовку.
   
Re: Папа Франциск запропонував для геїв аналог шлюбу

Древние козопасы много чего накалякали в своих баснях, но с сексом у них вечно выходила какая-то хрень.
Ну вот берем Онана - ведь просто предохранялся парень, но веруны сделали тупенький вывод и увековечили в веках онанизм.
Берем Содом с Гоморой - ребята тупо хотели выипать гостей, что есть ужасное нарушение гостеприимства. Лот пытался отдать насильникам свою дочь-девственицу взамен, но ребятам нужны были гости. Тот еще праведник и отец. Но и дочери у него были тоже праведными - напоили отца и трахнули пьяного и забеременели от него. Вся эта история малость пахнет брехней - начиная от стойкой эрекции и эякуляции пьяного спящего старика, а конца и края брехни там тупо не видно.

Так! Біблія багато чого може навчити! Лицемірству і збоченьству - серед іншого.
   
Я в курсе Левита. Но отвратное не есть даже грех... А уж если пройти по всем запрета в Левите... То ваще весело будет. Мы ведь все должны соблюдать... Не?
ми це хто?
   
Древние козопасы много чего накалякали в своих баснях, но с сексом у них вечно выходила какая-то хрень.
Ну вот берем Онана - ведь просто предохранялся парень, но веруны сделали тупенький вывод и увековечили в веках онанизм.
Берем Содом с Гоморой - ребята тупо хотели выипать гостей, что есть ужасное нарушение гостеприимства. Лот пытался отдать насильникам свою дочь-девственицу взамен, но ребятам нужны были гости. Тот еще праведник и отец. Но и дочери у него были тоже праведными - напоили отца и трахнули пьяного и забеременели от него. Вся эта история малость пахнет брехней - начиная от стойкой эрекции и эякуляции пьяного спящего старика, а конца и края брехни там тупо не видно.
Моя улюблена частина казки про Содом це та, де дружину Лота бог вбив лише за те, що вона обернулась подивитись що ж там коїться.  Такий справедливий і добрий бог.
   
Два моменти. 1. " Папа Франциск вважає , що одностатевим парам слід дозволити укладати " цивільні союзи " .
Так от так я там написано так це треба і розуміти .
2. припиніть тут цитувати витяги з " Закону " і щось там цим обґрунтовувати . виглядаєте як недоумки .
ПС Іанна -це нова " єбанутая" , пара до нашої Вєрки ? Давно не заходив на форум , я щось пропустив ?
   
Re: Папа Франциск запропонував для геїв аналог шлюбу

Моя улюблена частина казки про Содом це та, де дружину Лота бог вбив лише за те, що вона обернулась подивитись що ж там коїться.  Такий справедливий і добрий бог.

Бог книжковий є ПРЯМИМ відображенням людей, які ті книжки писали. Тих людей, які були 2-3-4 тисячі років тому, і жили в основному кочівним способом життя серед палючих пісків пустелі серед обмалів води, браку особистої гігієни і надлишку сексуальної хтивості.

Це - все, чим потрібно керуватися при роздумах про книжкового Бога як джерело людського прогресу, моралі і справедливості.

Останнє редагування: 21 жовтня 2020 22:30:01 від GizmoGremlin
   
ребята тупо хотели выипать гостей, что есть ужасное нарушение гостеприимства
:lol:
жжошь
   
Re: Папа Франциск запропонував для геїв аналог шлюбу

Нынешние веруны в любом периоде христианской (а тем более иудейской) истории были б как минимум изгнанны (а максимум - сожжены) как еретики. Удалось бы проканать как "мышебратья" только последних лет 200. Пост не держат, жены рот открывают, дети не биты, одежда из разноцветных волокон, невесты не девственны - да я месяц писать буду что не библейски в нынешнем верунстве. Ну добавится в это "не так" гомобраки, суррогатное материнство, аборты и хиротония фемин - ради бога, создателю всего ссущего от этого не холодно не жарко, что бы не писалось в сборнике древнееврейских сказок.
   
библию читают как в голову взбредет - тут читаем буквально, тут фигурально
(tu)
Ще трохи і вичитають що пiдoри праведники і мученики,святі коротше.

   
Re: Папа Франциск запропонував для геїв аналог шлюбу

:lol:
жжошь

Так правда ж!!!  :pooh_lol:

# Буття 19:2-9
² та й промовив: Ось, панове мої, зайдіть до дому вашого раба, і переночуйте, і помийте ноги свої, а рано встанете й підете на дорогу свою. А вони відказали: Ні, бо будемо ми ночувати на вулиці. ³ А він сильно на них налягав, і вони до нього з дороги зійшли, і ввійшли до дому його. І вчинив він для них прийняття, і напік прісного і їли вони. ⁴ Ще вони не полягали, а люди того міста, люди Содому від малого аж до старого, увесь народ звідусюди оточили той дім.
⁵ І вони закричали до Лота, і сказали йому: Де ті мужі, що ночі цієї до тебе прийшли? Виведи їх до нас, щоб нам їх пізнати! ⁶ І Лот вийшов до входу до них, а двері замкнув за собою, ⁷ і сказав: Браття мої, не чиніть лихого! ⁸ Ось у мене дві доньки, що мужа не пізнали. Нехай я їх до вас виведу, а ви їм робіть, що вам до вподоби... Тільки мужам оцім не робіть нічого, бо на те вони прийшли під тінь даху мого. ⁹
Буття 19:2-9
© Библия Онлайн, 2003-2020.
   
Re: Папа Франциск запропонував для геїв аналог шлюбу

:lol:
жжошь
Вот первоисточник. Как видите, основной упор на " тому що вони прийшли під тінь даху мого." Только слепой этого не видит. И сожгли города за разврат, а не гомосятину.


І прибули обидва Анголи до Содому надвечір, а Лот сидів у брамі Содому. Лот побачив, і встав, щоб зустріти їх, і вклонився обличчям до землі і сказав: панове мої! зайдіть до дому вашого раба, і ночуйте, і помийте ноги свої, а рано встанете й підете на дорогу свою. Але вони сказали: ні, ми ночуємо на вулиці. Він же сильно налягав, і вони пішли до нього і прийшли в будинок його. Він зробив їм частування і спік прісні хліби, і вони їли.
Ще вони не полягали спати, як міські жителі, содомляни, від молодого до старого, увесь народ з усіх кінців міста, оточили будинок і викликали Лота, і сказали йому: де люди, що прийшли до тебе на ніч? Виведи їх до нас, ми пізнаємо їх. Лот вийшов до входу до них, і замкнув за собою двері, і сказав [їм]: брати мої, не робіть зла,
Тоді мужі ті простягли руки свої і ввели Лота до себе до дому, і двері [дому] замкнули а людей, що при вході в будинок, вони вдарили сліпотою, від малого до великого, так що вони змучились, шукаючи входу. Сказали мужі ті Лоту: хто у тебе є ще тут? Зятів і синів своїх, і дочок своїх, і хто б не був у тебе в місті, виведи з цього місця, бо ми знищимо це місце, бо збільшився їхній крик перед до Господа, і Господь послав нас винищити його. І вийшов Лот, і промовив до зятів своїх, що мали взяти дочок його, і сказав: Уставайте, вийдіть із цього місця, бо Господь знищить місто. Але в очах зятів здалося, що він жартує.
   
Так правда ж!!!  :pooh_lol:

# Буття 19:2-9
² та й промовив: Ось, панове мої, зайдіть до дому вашого раба, і переночуйте, і помийте ноги свої, а рано встанете й підете на дорогу свою. А вони відказали: Ні, бо будемо ми ночувати на вулиці. ³ А він сильно на них налягав, і вони до нього з дороги зійшли, і ввійшли до дому його. І вчинив він для них прийняття, і напік прісного і їли вони. ⁴ Ще вони не полягали, а люди того міста, люди Содому від малого аж до старого, увесь народ звідусюди оточили той дім.
⁵ І вони закричали до Лота, і сказали йому: Де ті мужі, що ночі цієї до тебе прийшли? Виведи їх до нас, щоб нам їх пізнати! ⁶ І Лот вийшов до входу до них, а двері замкнув за собою, ⁷ і сказав: Браття мої, не чиніть лихого! ⁸ Ось у мене дві доньки, що мужа не пізнали. Нехай я їх до вас виведу, а ви їм робіть, що вам до вподоби... Тільки мужам оцім не робіть нічого, бо на те вони прийшли під тінь даху мого. ⁹
Буття 19:2-9
© Библия Онлайн, 2003-2020.
Так, і саме тому Лот вважаєтся праведником, бо для нього гостинність важливіше ніж власні доньки. (Як Авараам праведник бо для нього покірність богу важливіше сина)

Тут пряме протиставлення праведника Лота який гостинний, і грішників містян які діють протилежно.
   
Re: Папа Франциск запропонував для геїв аналог шлюбу

люди того міста, люди Содому від малого аж до старого, увесь народ звідусюди оточили той дім.
⁵ І вони закричали до Лота, і сказали йому: Де ті мужі, що ночі цієї до тебе прийшли? Виведи їх до нас, щоб нам їх пізнати!

Навіть важко сказати, хто саме кричав: малий, старий, чоловік чи жінка.
Може, то навіть і не гомосексуальне згвалтування було б, а чисто гетеросексуальне - зголоднілими в тому плані підстаркуватими бабами?...

Останнє редагування: 21 жовтня 2020 22:40:02 від GizmoGremlin
   
Re: Папа Франциск запропонував для геїв аналог шлюбу

Хотілось би все ж таки пряму мову. Бо навіть в приведеній статі не те що в заголовку.
Та уже такий періодичний порядок склався.
Бергогліо питають щось контроверсійне, він від складних питань не втікає, відповідає щось, де основна кінцева ідея - слід не робити іншим життя гівнянішим, а бути людянішими.
З того виривають якісь певні речення, якщо то не мова оригіналу то ще й "підрихтовують"  і вуаля - новина сенсаційна і носяться з тим, як дурень з писаною торбою.
   
Re: Папа Франциск запропонував для геїв аналог шлюбу

він від складних питань не втікає, відповідає щось, де основна кінцева ідея - слід не робити іншим життя гівнянішим, а бути людянішими.

 (tu)
   
Два моменти. 1. " Папа Франциск вважає , що одностатевим парам слід дозволити укладати " цивільні союзи " .
Так от так я там написано так це треба і розуміти .
2. припиніть тут цитувати витяги з " Закону " і щось там цим обґрунтовувати . виглядаєте як недоумки .
ПС Іанна -це нова " єбанутая" , пара до нашої Вєрки ? Давно не заходив на форум , я щось пропустив ?

Вона притрушена, але вона не нова.
   
Нынешние веруны в любом периоде христианской (а тем более иудейской) истории были б как минимум изгнанны (а максимум - сожжены) как еретики. Удалось бы проканать как "мышебратья" только последних лет 200. Пост не держат, жены рот открывают, дети не биты, одежда из разноцветных волокон, невесты не девственны - да я месяц писать буду что не библейски в нынешнем верунстве. Ну добавится в это "не так" гомобраки, суррогатное материнство, аборты и хиротония фемин - ради бога, создателю всего ссущего от этого не холодно не жарко, что бы не писалось в сборнике древнееврейских сказок.
613 заповідей
   
Так правда ж!!!  :pooh_lol:

# Буття 19:2-9
² та й промовив: Ось, панове мої, зайдіть до дому вашого раба, і переночуйте, і помийте ноги свої, а рано встанете й підете на дорогу свою. А вони відказали: Ні, бо будемо ми ночувати на вулиці. ³ А він сильно на них налягав, і вони до нього з дороги зійшли, і ввійшли до дому його. І вчинив він для них прийняття, і напік прісного і їли вони. ⁴ Ще вони не полягали, а люди того міста, люди Содому від малого аж до старого, увесь народ звідусюди оточили той дім.
⁵ І вони закричали до Лота, і сказали йому: Де ті мужі, що ночі цієї до тебе прийшли? Виведи їх до нас, щоб нам їх пізнати! ⁶ І Лот вийшов до входу до них, а двері замкнув за собою, ⁷ і сказав: Браття мої, не чиніть лихого! ⁸ Ось у мене дві доньки, що мужа не пізнали. Нехай я їх до вас виведу, а ви їм робіть, що вам до вподоби... Тільки мужам оцім не робіть нічого, бо на те вони прийшли під тінь даху мого. ⁹
Буття 19:2-9
© Библия Онлайн, 2003-2020.
а Лот і не пойняв, що содомляни були просто негостинними))
   
Re: Папа Франциск запропонував для геїв аналог шлюбу

613 заповідей

перелік основних релігійних приписів юдаїзму які перелічені у П'ятикнижжі Мойсеєвом.

 (tu)

Це ж Біблія, нє?..  :shuffle:
   
Вот первоисточник. Как видите, основной упор на " тому що вони прийшли під тінь даху мого." Только слепой этого не видит. И сожгли города за разврат, а не гомосятину.
Взагалі варто просто подивитись, що пишуть Євреї про Содом

https://www.chabad.org/library/article_cdo/aid/246615/jewish/The-Destruction-of-Sodom.htm

The Sodomites were notorious for their wickedness. They had no consideration for the poor, nor for the passing stranger to whom they offered no hospitality; nor would they even sell him any food or water. Once they had found out that Plitith, Lot’s daughter, had secretly given food to a stranger who was near starvation, and they burned her in public.

Прямим текстом написано в чому була їх гріховність, про гомосятіну чи навіть хтивість ні слова

Тут ось пишуть що одну з дочок Лота спалили нафіг за те, що вона дала їжу незнайомцю (в біблію ця частина єврейської міфології не потрапила)
   
Є догмат християнства. Є заповіді. Є біблія і Євангеліє.
Якщо тут читаєм, тут не читаєм, а тут рибу завертаєм - це вже не християнство.

Як бути з Содомом і Гоморрою, спаленими за гомосексуальний гріх? Скажемо, що Бозя помилився? Чи відцензуруємо, як БЛМ Білосніжку і сім гномів?

в содоме и гоморе, помимо гомосексуализма, бросается в глаза привережнность участников к промискуитету, или свальный грех по церковному.
т.е. хотя бы "запирать" геев в рамках пары - уже большой шаг вперед.
я за.
   
перелік основних релігійних приписів юдаїзму які перелічені у П'ятикнижжі Мойсеєвом.
(tu)

Це ж Біблія, нє?..  :shuffle:
в мене теж є таке питання))
   
Re: Папа Франциск запропонував для геїв аналог шлюбу

а Лот і не пойняв, що содомляни були просто негостинними))

?...

Не знаю, що він пойняв, але за що Бог вирішив покарати тих бідолашних дітей - не зрозуміло.
   
а, ну и еще насилие  тоже было характерной чертой в содоме.

т.е. чтобы наше общество как можно дальше было от древних содома и гоморры, должны быть большие наказания за сексуальное насилие, неважно, над женщиной, мужчиной или ребенком (за последнее вообще можно казнить, имхо). а оформить документик для парочки геев еще не сделает наше общество содомомом
   
Re: Папа Франциск запропонував для геїв аналог шлюбу

Как видим, именно Лот виноват в проишествии - заставил ангелов зайти к себе в дом, сами они стремались идти в город, который их послали уничтожить. И хотя Лот давал для изнасилования своих дочерей - но его землякам кровь из носу нужны были незнакомые попки. Но, как видно из текста, земляки Лота нарушили самый важный закон - закон гостеприимства, вах. В те времена гость был священен, отдать за него девственных дочерей на износ - норма жизни.
   
Та уже такий періодичний порядок склався.
Бергогліо питають щось контроверсійне, він від складних питань не втікає, відповідає щось, де основна кінцева ідея - слід не робити іншим життя гівнянішим, а бути людянішими.
З того виривають якісь певні речення, якщо то не мова оригіналу то ще й "підрихтовують"  і вуаля - новина сенсаційна і носяться з тим, як дурень з писаною торбою.

 :laugh: анекдот пригадав . Прилітає Папа в Святу Землю зходить з літака і тут журналізди: Святійший Отче ,яка Ваша думка щодо санітарного стану борделів в Святій Землі ?
Папа - А тут є борделі ?
Наступного ранку в газетах " Першим питанням Папи в момент прибуття в Святу Землю було : " А тут є борделі ? "
   
Папа Франциск вважає, що одностатевим парам слід дозволити укладати "цивільні союзи".

Про це він заявив у документальному фільмі американського режисера Євгена Афінеєвського, який також знімав фільм "Зима у вогні" про протести на українському Майдані у 2014 році.

"Гомосексуали мають право бути в сім'ї", - сказав понтифік у фільмі, прем'єра якого відбулася в середу під час Римського міжнародного кінофестивалю.

"Вони є дітьми Божими і мають право на сім'ю. Нікого не слід відкидати чи зневажати через це. Ми повинні створити закон про цивільний союз. Таким чином вони будуть в межах закону", - пояснив він.

Коли папа Франциск ще був архієпископом Буенос-Айреса, він виступав проти одностатевих шлюбів, але підтримував певні законодавчі механізми захисту прав одностатевих пар.

У фільмі понтифік також заохочує двох геїв відвідувати церкву разом з їхніми трьома дітьми.

Відповідно до поточної католицької доктрини, одностатеві стосунки називають "девіантною поведінкою".

У 2003 році доктринальний орган Ватикану Конгрегація доктрини віри заявив, що "повага до гомосексуальних людей жодним чином не може призвести до схвалення гомосексуальної поведінки або до юридичного визнання гомосексуальних союзів".

Цивільні союзи? Та ради Бога. Можете їх навіть вінчати в своїй гомоцеркві.
Нехай живуть, навідуть один одного в лікарні, ділять та наслідують майно...
Єдина заборона - всиновлення гомопарами чужих дітей.
Самі вимруть через пару поколінь як роса на сонці і перестануть іпати мізки
гетеросексуалам.
   

https://toldot.ru/sodom.html

А тут ось москальською на погляди евреїв на Содом і Гомору

Талмуд говорит о жителях этих городов, что обилие благ, которые дал им Б-г, сделало их заносчивыми, и они стали рассуждать так: «У нас много хлеба, золота, драгоценных камней. К чему нам гости, прохожие да проезжие? Один убыток от них».

У жителей Сдома и Аморы были особые принципы, оправдывавшие их поступки, и они установили их в качестве системы законов. Любого чужеземца, обнаруженного в округе, разрешалось грабить, а также издеваться над ним. Обязанность сдомского судьи — добиться того, чтобы всякий странник покидал страну без гроша в кармане. Всякий, кого видели дающим хлеб нищему, предавался смерти. Со всякого, кто приглашал чужеземца на свадьбу, в наказание снималась вся одежда.


Де тут про гомосятство?
   
Взагалі варто просто подивитись, що пишуть Євреї про Содом

https://www.chabad.org/library/article_cdo/aid/246615/jewish/The-Destruction-of-Sodom.htm

The Sodomites were notorious for their wickedness. They had no consideration for the poor, nor for the passing stranger to whom they offered no hospitality; nor would they even sell him any food or water. Once they had found out that Plitith, Lot’s daughter, had secretly given food to a stranger who was near starvation, and they burned her in public.

Прямим текстом написано в чому була їх гріховність, про гомосятіну чи навіть хтивість ні слова

Тут ось пишуть що одну з дочок Лота спалили нафіг за те, що вона дала їжу незнайомцю (в біблію ця частина єврейської міфології не потрапила)
וְאֶת־זָכָר, לֹא תִשְׁכַּב מִשְׁכְּבֵי אִשָּׁה; תּוֹעֵבָה הִוא
перекладай
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія