Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Почему и для чего я слушаю Эхо Москвы ?


Просвещаюсь и умнею ради моей страны и Родины Украины. Известно что сила страны в её умных гражданах. А так как вижу дефицит таких граждан в моей стране то считаю своим долгом умнеть и их слушать  :stop: 

(поминаю что умные среди тупых выглядят дурауками ...)
   
Re: Почему и для чего я слушаю Эхо Москвы ?

Ага.Газпром-медиа плохого не транслирует  :laugh:
   
Ага.Газпром-медиа плохого не транслирует  :laugh:

Вы мною уважаемый допускаете что такой человек как я не способен отличить и понять ?

..более того, думаю, что способен повлиять и на умных людей  ;)

Останнє редагування: 4 квітня 2021 13:34:57 від Сметана
   
Re: Почему и для чего я слушаю Эхо Москвы ?

Вы мною уважаемый допускаете что такой человек как я не способен отличить и понять ?

..более того, думаю, что способен повлиять и на умных людей  ;)

Да я шучу конечно.Просто Соловьев регулярно по этому поводу негодует.Как это так что за наши же деньги нас поливают помоями
   
Да я шучу конечно.Просто Соловьев регулярно по этому поводу негодует.Как это так что за наши же деньги нас поливают помоями

Соловьев понимает а у нас в Украине  :S

Вот потому я и ...
   
Re: Почему и для чего я слушаю Эхо Москвы ?

Не існує хороших рускіх
Існують уєбани типу сметани які вірять і різне гівно
Тому що самі рускіми придурками і є
   
Не існує хороших рускіх
Існують уєбани типу сметани які вірять і різне гівно
Тому що самі рускіми придурками і є

так называемые новые бандеровцы подосрали Украине не меньше чем денеэровская вата
   
Re: Почему и для чего я слушаю Эхо Москвы ?

так называемые новые бандеровцы подосрали Украине не меньше чем денеэровская вата
Кем так называемые бандеровцы?
   
Re: Почему и для чего я слушаю Эхо Москвы ?

Не існує хороших рускіх
Існують уєбани типу сметани які вірять і різне гівно
Тому що самі рускіми придурками і є
Саме так.
Поки існує Росія - все з тієї території має бути нещадно цензуровано.
Слухав те "Ехо" років три-чотири. А потім якось просто набридло слухати про чужі проблеми та кацапські думки.
Приїлося, нічого нового, все якесь старе істерично-шовіністичне болото.
   
Re: Почему и для чего я слушаю Эхо Москвы ?

Можна приклади чогось розумного з Ехо Москви про російсько-українські відносини з 2014 року, чого немає в Україні.
   
Можна приклади чогось розумного з Ехо Москви про російсько-українські відносини з 2014 року, чого немає в Україні.

А это слишком умно для наших ватных патриотов которые радость для хуйло  :(
   
Re: Почему и для чего я слушаю Эхо Москвы ?

На Эхе мне больше всего нравятся Гуриев, Чичваркин и Ходорковский.Это топ люди и очень сильные личности,которые заслуживают мое уважение по всем параметрам.Невзоров более менее,Белковский ,работающий на ФСБ (Фонд Станислава Белковского) тоже более менее,правда недавно сильно зашкварился по отношению к Навальному и вся куколдоинтеллигенци я поставила себе пометку в блокнотике по этому поводу.Но если отбросить их красивую речь,то это просто два хайпующих пистабола.Сванидзе иногда тоже блеет что то более менее разумное,как и сам Венедиктов.Но если как следует к этому приглядеться то вся эта публика травоядно-импотентская и ужасно запуганная и просто создает видимость своей оппозиионности,а если их встретить на улице и попросить на камеру сказать хуйло Хуйло или убийца,то тут же начнутся бабские ужимки,театральные гримассы и попытки отпетлять от прямого ответа на вопрос.
   
Re: Почему и для чего я слушаю Эхо Москвы ?

А это слишком умно
Тобто ти просто п***а шматок зеленого лайна, як із "загубленими" матеріалами справи на добропільського сепара.

Навіть не здатне навести приклади. Не підготувалось зелене уєбанське чмо до перевірки, розуму вистачило тільки на провокаційний висер.

Сутність зелених - вкинути провокаційну брехню, а потім злитись із дитячими виправданнями. Уйобки недоношені.
   
Почему Сметана слушает Эхо Мацы?
Потому, что оно кошерное
 :gigi:
   
Re: Почему и для чего я слушаю Эхо Москвы ?

Чичваркин - клоун, який не вміє розмовляти

Невзоров - ладно, веселий клоун, але роками одне й те саме

Белковский - разом з Іларіоновим писали багато алармістської хуйні в 2014-15 роках, в топку.

Венедіктов - мямля, яке живе в країні рожевих поні і обісрався з Лесею Рябцевою.

Краще вже Понасенкова послухати, такий же ідіот, але хоч несе маячню талановито.
   
Чичваркин - клоун, який не вміє розмовляти

Невзоров - ладно, веселий клоун, але роками одне й те саме

Белковский - разом з Іларіоновим писали багато алармістської хуйні в 2014-15 роках, в топку.

Венедіктов - мямля, яке живе в країні рожевих поні і обісрався з Лесею Рябцевою.

Краще вже Понасенкова послухати, такий же ідіот, але хоч несе маячню талановито.

А главное Шандеровичь и Латынина ?

Но это гораздо выше вашего ватного развития  :weep:
   
Re: Почему и для чего я слушаю Эхо Москвы ?

А главное Шандеровичь и Латынина ?
Но это гораздо выше вашего ватного развития  :weep:
Шендеровича слухав, але так нічим він і не запам'ятався, ну щось там проти влади каже, нецікаве.
Сванідзе теж саме - сіре невиразне ні про що.
Бєлковскій - вичерпався давно, став нудним, повторюється, рекламу свою суне й свого сина тягне, гидко.
Чичваркіна майже не чув, схоже він нещодавно з'явився. кілька років тому його не було, як і Ходорковсього.
Невзоров дійсно веселий й досить розумний клоун, й схоже не шовініст, але перемкнутий на антицерковності. Трохи можна послухати, далі те ж саме.
Панасенков - уживається живий розум з закінченою тупістю, слухати певний час цікаво, далі приїдається.
Вєллєр колись оригінальним й цікавим був, поки не вигнали з-за скандалу з тупенькою дівкою ведучею.
Та й то краще його твори, або тематичні лекції слухати, наприклад про розвал союзу, радянську інтелігенцію, мистецтво і т.п. Якщо воно кому цікаво.
Латиніна - багатослівні псевдоінтелектуальн і розмови про все і ні про що, які не запам'ятовуються.
Там ще одна жєнщіна була, економіст якась і викладач, так ту цікаво було слухати, забув як звати.

Останнє редагування: 4 квітня 2021 22:59:14 від VikS
   
Re: Почему и для чего я слушаю Эхо Москвы ?

Чичваркин - клоун, який не вміє розмовляти

Невзоров - ладно, веселий клоун, але роками одне й те саме

Белковский - разом з Іларіоновим писали багато алармістської хуйні в 2014-15 роках, в топку.

Венедіктов - мямля, яке живе в країні рожевих поні і обісрався з Лесею Рябцевою.

Краще вже Понасенкова послухати, такий же ідіот, але хоч несе маячню талановито.
Забыли про клоуна Гаунопольского, числящегося на Эхе и халтурящего на Петрушку...
   
Шендеровича слухав, але так нічим він і не запамэяnався, ну щось там проти влади каже, нецікаве.
Бєлковскій - вичерпався давно, став нудним, повторюється, рекламу свою суне й свого сина тягне, гидко.
Чичваркіна майже не чув, схоже він нещодавно з'явився. кілька років тому його не було, як і Ходорковсього.
Невзоров дійсно веселий й досить розумний клоун, й схоже не шовініст, але перемкнутий на антицерковності. Трохи можна послухати, далі те ж саме.
Панасенков - уживається живий розум з закінченою тупістю, слухати певний час цікаво, далі приїдається.
Вєллєр колись оригінальним й цікавим був, поки не вигнали з-за скандалу з тупенькою дівкою ведучею.
Та й то краще його твори, або тематичні лекції слухати, наприклад про розвал союзу, радянську інтелігенцію, мистецтво і т.п. Якщо воно кому цікаво.

Дальше не читал, даремно вытрачаты час на не сповна розуму
   
Re: Почему и для чего я слушаю Эхо Москвы ?

Дальше не читал, даремно вытрачаты час на не сповна розуму
Не для бидла писано.
   
Не для бидла писано.

и такой язык уважаю потому как сам такой  :-B
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія