Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Майкрософт взагалі берегів не бачить

Майкрософт взагалі берегів не бачить
PAL

Тільки но піймав за руку на спробі вкрасти в мене приватного ключа


Що воно ВЖЕ вкрало - я навіть не здогадуюсь
А нібито ж прілічна кантора була
   
Re: Майкрософт взагалі берегів не бачить

Скайп то ще квіточки. 10-ка шариться по компу, як по власному, зливає все і вся.
До речі, не одна майкрософт така, Гугль останнім часом теж полюбляє шпигувати, зокрема, наприклад, опублікувати фотки з камери і втішити по факту, що у вас вже XXX переглядів.
   
Re: Майкрософт взагалі берегів не бачить

Скайп то ще квіточки. 10-ка шариться по компу, як по власному, зливає все і вся.

Так став піратську. де всі ці шпигунські примочки повністю відключені
   
Скайп то ще квіточки. 10-ка шариться по компу, як по власному, зливає все і вся.
тобі допоможе  прога "Destroy Windows 10 Spying" або її аналоги.




Останнє редагування: 22 лютого 2019 18:38:26 від птах Сорока
   
Re: Майкрософт взагалі берегів не бачить

Тільки но піймав за руку на спробі вкрасти в мене приватного ключа
Що воно ВЖЕ вкрало - я навіть не здогадуюсь
А нібито ж прілічна кантора була



А ти впевнений, що це Скайп а не щось інше?
   
Re: Майкрософт взагалі берегів не бачить
PAL

Показати зображення...
А ти впевнений, що це Скайп а не щось інше?

впевнений, це віконце від системи
причому тут колеги теж здивувалися дуже
   
Re: Майкрософт взагалі берегів не бачить
PAL

Так став піратську. де всі ці шпигунські примочки повністю відключені

ну да, й напхано інших від авторів збірки  :lol:
   
Re: Майкрософт взагалі берегів не бачить

Так став піратську. де всі ці шпигунські примочки повністю відключені

І додані нові, дякую.
Відключення усіх шпіонських штучок робе 10-ку малоюзабельною.
   
Re: Майкрософт взагалі берегів не бачить

впевнений, це віконце від системи
причому тут колеги теж здивувалися дуже

Таке віконце із скриптом намалювати як два пальці...

В мене чомусь таких вікон ніколи не з‘являлось.

До того ж не зрозуміло навіщо справжньому Скайпу твій Еппл айді.
   
Re: Майкрософт взагалі берегів не бачить

ну да, й напхано інших від авторів збірки

Там куча вариантов. Начиная от чистой и заканчивая сборкой с кучей прог - ворд и так далее
   
Re: Майкрософт взагалі берегів не бачить
PAL

Таке віконце із скриптом намалювати як два пальці...

В мене чомусь таких вікон ніколи не з‘являлось.

До того ж не зрозуміло навіщо справжньому Скайпу твій Еппл айді.
справа в тому, що нічому малювати. Там має запуститися щось.
Ну й наголовніше - віконце щезло, коли я скайпа прибив
   
Re: Майкрософт взагалі берегів не бачить

Відключення усіх шпіонських штучок робе 10-ку малоюзабельною.

Чому???? Навпаки. нелізе лишній раз і інет і не тормозить по дурному
   
Re: Майкрософт взагалі берегів не бачить
PAL

Там куча вариантов. Начиная от чистой и заканчивая сборкой с кучей прог - ворд и так далее

ты не можешь быть уверен, что в системе ничто не сидит
   
Re: Майкрософт взагалі берегів не бачить

ты не можешь быть уверен, что в системе ничто не сидит
даже Equation Group не могут быть уверены что там ничего не сидит
   
Re: Майкрософт взагалі берегів не бачить

ты не можешь быть уверен, что в системе ничто не сидит

Если отключена пара десятков шпионских функций - то вероятность менее высока. что. что то там сидит.
А в идеале - лучше оставаться на семерке
   
Re: Майкрософт взагалі берегів не бачить
PAL

Если отключена пара десятков шпионских функций - то вероятность менее высока. что. что то там сидит.
А в идеале - лучше оставаться на семерке
вот честно - мне пофиг
я виндой уже 15 лет не пользуюсь, и дальше не намерен  :laugh:
   
Re: Майкрософт взагалі берегів не бачить

Если отключена пара десятков шпионских функций - то вероятность менее высока. что. что то там сидит.
Ну у тя в проц вшита Intel ME так что такое
   
Re: Майкрософт взагалі берегів не бачить

справа в тому, що нічому малювати. Там має запуститися щось.
Ну й наголовніше - віконце щезло, коли я скайпа прибив

Немає відповіді навіщо офіційній конторі Скайп знадобився твій яблучний пароль.

Тому скоріше всього це якийсь вірус замаскований під Скайп. І можливо якимось чином прив‘язаний до Скайпа. Встановлений Скайп - вірус активізується. Зніс Скайп - вірус в режимі чекання.

Це банальний фішінговий прийомчик - маскуватись під солідний софтвейр. Для переконливості.
   
Re: Майкрософт взагалі берегів не бачить
PAL

Немає відповіді навіщо офіційній конторі Скайп знадобився твій яблучний пароль.

Тому скоріше всього це якийсь вірус замаскований під Скайп. І можливо якимось чином прив‘язаний до Скайпа.

Це банальний фішінговий прийомчик - маскуватись під солідний софтвейр. Для переконливості.

це НЕ вінда, якщо ти не зрозумів зразу
   
Re: Майкрософт взагалі берегів не бачить

Ну у тя в проц вшита Intel ME так что такое

И шо? Ты шпион? Кому нафиг сдались твои фотки или переписка с любовницей?
   
Re: Майкрософт взагалі берегів не бачить

це НЕ вінда, якщо ти не зрозумів зразу

А я щось говорив про Вінду?
   
Re: Майкрософт взагалі берегів не бачить
PAL

А я щось говорив про Вінду?

враховуючи, що я з варезників софт не ставлю, вірусу (яких під мак практично не існує) взятися незвідкіля
   
Re: Майкрософт взагалі берегів не бачить

враховуючи, що я з варезників софт не ставлю, вірусу (яких під мак практично не існує) взятися незвідкіля

З інтернету.
   
Re: Майкрософт взагалі берегів не бачить

похоже что баг иоса https://discussions.apple.com/thread/8021208
   
Re: Майкрософт взагалі берегів не бачить

И шо? Ты шпион? Кому нафиг сдались твои фотки или переписка с любовницей?
:)  я и не переживаю а у тя ж небось выдан ноут на элбьрусе с заплечным дизельным гениратором так что тебе ваще переживать ненада
   
Re: Майкрософт взагалі берегів не бачить

похоже что баг иоса https://discussions.apple.com/thread/8021208

Дуже схоже на це.

Мені також інколи приходять подібні запити від системи підтвердити мій Еппл Айді. Завжди ігнорую. Ввожу пароль лише тоді, коли це потрібно МЕНІ.
   
Re: Майкрософт взагалі берегів не бачить
PAL

похоже что баг иоса https://discussions.apple.com/thread/8021208

и я еще раскопал кое-что
Скайп для обновления хочет apple id
скорее всего, наложилось сразу две ситуации, скайп полез обновляться куда-то (он, гад, постоянно сам пытается это делать), где понадобился серт, и эта бага

   
Re: Майкрософт взагалі берегів не бачить

и я еще раскопал кое-что
Скайп для обновления хочет apple id
скорее всего, наложилось сразу две ситуации, скайп полез обновляться куда-то (он, гад, постоянно сам пытается это делать), где понадобился серт, и эта бага

Ну от і всі проблеми. Скайпу для чогось потрібне було звернення до Еепл Стора, до сертифіката чи до чогось глибоко в системі. От система і дала запит на підтвердження дії паролем.
   
Re: Майкрософт взагалі берегів не бачить

похоже что баг иоса https://discussions.apple.com/thread/8021208
але винувата мікрософт все одно! :X
   
Re: Майкрософт взагалі берегів не бачить

але винувата мікрософт все одно! :X

+100

Майкрософт виконав феноменальну роботу. Його продукти працюють на будь якому гімні. До того ж досить пристойно працюють.

В мене на десктопі і лаптопах все ліцензоване від МS, а якщо щось безплатне, як той же Скайп, то виключно із сайта МS. Все працює бездоганно.

Це вам говорить переконаний яблучник.
   
Re: Майкрософт взагалі берегів не бачить

Все працює бездоганно.
скайп вони все ж скалічили, коли почали переробляти. Десь з рік назад. Але зараз нарікань майже немає
   
Re: Майкрософт взагалі берегів не бачить

скайп вони все ж скалічили, коли почали переробляти. Десь з рік назад. Але зараз нарікань майже немає

Так. Іноді Скайп трохи дратує.

До системи іноді були запитання. Хоч десятка в принципі вже вилизана майже до досконалості. В мене валялись якісь старі лептопи, які вже не працювали. Заради цікавості втулив в них десятку і вони літають. Старі лазерні прінтери, які не працювали ще з Вісти, не було драйверів, на десятці шуршать як нові. Як вони цього домоглись навіть не уявляю.

А до їх офісу ніколи не було претензій. Я купив/обновив їх повний офіс рік тому, хоч попередній старезний працював без найменших проблем.

   
Re: Майкрософт взагалі берегів не бачить

В мене валялись якісь старі лептопи, які вже не працювали. Заради цікавості втулив в них десятку і вони літають.

Драйвера де брав на десятку? Чи припистів трохи?
На ноут МСІ 2005 року навіть сіика нестала толком. не те шо десятка.
   
Re: Майкрософт взагалі берегів не бачить

Драйвера де брав на десятку? Чи припистів трохи?
На ноут МСІ 2005 року навіть сіика нестала толком. не те шо десятка.

Драйвера до старезних принтерів. Там їх треба викликати із сайта МS через спеціальні вікна. В дистрибютиві системи драйверів не було. Але в Сіетлі (чи де там) знайшлись і встали миттєво. Працює бездоганно. Хоч хотів вже викидати. А так маю в гаражі ще один офіс.  :)

На старі лептопи десятка стала без всяких додаткових зусиль. Грузив систему із сайта МS через інтернет. Безпосередньо з їз сайта встановлював на ті лептопи. Мабуть система розпізнавала залізо і сама автоматично довантажувала все необхідне.
   
Re: Майкрософт взагалі берегів не бачить

Причина подобных запросов отнюдь не в Skype, а в самой MacOS. Хоть я и не являюсь пользователем Mac, но знаю, что подобные жалобы циркулируют в сети, по меньшей мере, лет 6. Вот, например, статья от 2013 года:  https://www.idownloadblog.com/2013/03/04/google-chrome-wants-to-use-your-confidential-information-store-in-the-keychain/

И это касается не только Skype, но и огромного кол-ва других apps, работающих с MacOS







и т.д. и т.п.

Методы отключения появления таких запросов описаны не одну сотню раз, достаточно погуглить и навсегда от них избавиться
   
Re: Майкрософт взагалі берегів не бачить

Мабуть система розпізнавала залізо і сама автоматично довантажувала все необхідне.

На старе залізо для 10-ки драйверів в принципі немає і не буде. бо ніхто їх не писав і писати вже не буде
   
Re: Майкрософт взагалі берегів не бачить

На старе залізо для 10-ки драйверів в принципі немає і не буде. бо ніхто їх не писав і писати вже не буде

Два древніх принтери - HP LaserJet 5L i HP LaserJet 6L. І мав до них кілька нових картріджів. На якійсь системі, на Вісті чи Вісімці перестали працювати. Порився в інтернеті - всі лаються, немає драйверів. І повідомлення, що нових драйверів вже ніхто ніколи писати не буде.

Зітхнув, згадав незлим тихим словом розробників, і купив новий принтер. Старі закинув ящик десь на полицю в гаражі - а раптом...

Це раптом прийшло з Десяткою. Хотів вже відвезти той хлам на електронне звалище, але в останній момент перевірив. Сам не повірив - ЗАПРАЦЮВАЛИ. Перед цим почитав в інтернеті, порадили як можна спробувати встановити від MS. Спробував, працює.

Лептопи десь десятирічні, оригінально йшли із Сімкою.
   
Re: Майкрософт взагалі берегів не бачить

Старі лазерні прінтери, які не працювали ще з Вісти, не було драйверів, на десятці шуршать як нові.
цікава інфа, дякую. Давно не було потреби друкувати, добре, що вирішили проблему
   
Re: Майкрософт взагалі берегів не бачить

Зітхнув, згадав незлим тихим словом розробників, і купив новий принтер.
я в ті часи рекомендував купляти принт-сервер, значно дешевше і додаткові зручності, навіть в домашній мережі
   
Re: Майкрософт взагалі берегів не бачить
PAL

Причина подобных запросов отнюдь не в Skype, а в самой MacOS. Хоть я и не являюсь пользователем Mac, но знаю, что подобные жалобы циркулируют в сети, по меньшей мере, лет 6. Вот, например, статья от 2013 года:  https://www.idownloadblog.com/2013/03/04/google-chrome-wants-to-use-your-confidential-information-store-in-the-keychain/

И это касается не только Skype, но и огромного кол-ва других apps, работающих с MacOS

Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
и т.д. и т.п.

Методы отключения появления таких запросов описаны не одну сотню раз, достаточно погуглить и навсегда от них избавиться

а читать пробовал, что на этих скринах и что скайп попросил?
то, что на скринах - полностью законные и понятные просьбы
1. сафари при заходе на страничку получила HTTP 403 и полезла за паролем, чтобы авторизоваться
2. хром - что-то аналогичное (там не совсем понятно, но явно заход на страничку reddit)
3. codesign подписывает то ли код то ли собранный пакет
4. xcode - продукт apple и полез в облако apple, ему нужна авторизация там
5. почтовый агент хочет подписать письмо

А теперь ВНИМАТЕЛЬНО посмотри на мой скриншот
И объясни мне, зачем продукту макрософт нужен мой ключ от apple id? Что скайп там забыл? Апдейт? Так макос предоставляет свои инструменты обновлений, после выкладывания в app store мне приедет сообщение от операционной системы. Зачем скайпу мой яблочный ключ?

На моем скрине абсолютно другая ситуация, для меня необъяснимая
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія