Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Дніпрі копи застрелили чоловіка

Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка
Ale

Газ качати зі знижкою
Накачав?)
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка

Довбойоби дорвалися до безмодеру та насолоджуються взаємними факами.)))
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка
Ale

Довбойоби дорвалися до безмодеру та насолоджуються взаємними факами.)))
Завтра буде стрижка вівцейобів)
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка

Довбойоби дорвалися до безмодеру та насолоджуються взаємними факами.)))
фу як негарно називати генерацію контента факанням :bueee:
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка

Просто про підірваного жуоналіста і "всі менти тварі" - трішки історія така собі

А, то значить адвокад насвистів.

Нє, поспілкувався з різними мєнтами кілька годин як свідок, поміряли на підозрюваного, бо шукали по гарячих слідах. Обійшлося без адвокадів. Але про всі мєнти тварі можу казати впевнено.
До речі, бєркутня навіть коли мене в бобіка саджала автомат заряджений не забрала з сідухи. Я відмовися сідати поки не заберуть. Вони самі підохуїли від своєї тупості.
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка

А, то значить адвокад насвистів.

Нє, поспілкувався з різними мєнтами кілька годин як свідок, поміряли на підозрюваного, бо шукали по гарячих слідах. Обійшлося без адвокадів. Але про всі мєнти тварі можу казати впевнено.
До речі, бєркутня навіть коли мене в бобіка саджала автомат заряджений не забрала з сідухи. Я відмовися сідати поки не заберуть. Вони самі підохуїли від своєї тупості.
абідєлся?просто не треба мати їбало як у підозрюваного :weep:  а взагалі у копів така практика щоб домогтись у свідка більше інформації  B-)
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка

Цьому прокурору явно вже занесли $ родичі бика

У прокурора робота така - вимагати покарання максимального.
Робота адвоката - протилежна.
Теоретично у змаганні цих двох антагоністичних сторін має народитися справедливе рішення.
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка

Суд обрав запобiжний захід - цілодобовий домашній арешт.
Прокуратура (з її вимогою СІЗО без права застави на 60 діб) смокче пісю разом з усіма андрєями-рашківцями)))
але ж він не зможе продовжувати далі працювати. Це відсторонення від роботи, а слідство добре як закінчиться впродовж місяця, а потім ще суд довго триватиме, бо то той не прийшов, то той не зявився. Це розтягнеться на роки, а поліцейському теж треба якось сімю утримувати.
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка

Їбать ти тупорилий

Так, без юридичного одруження вона може претендувати лише по 4 черзі, але все майно, нажите під час сумісного проживання має ділитися навпіл, для цього 5 років не потрібно.

Та тупорилий в даному випадку виключно ти.
Тобі, довбойобу безмозкому, вже і статті законів привели, і судову практику, що без встановлення судом факту спільного проживання однією сім'єю (не менше п'яти років) НЕ ІСНУЄ ніякого спільного майна, яке перебуває у власності однієї особи.
Але ж ти настільки упороте, що продовжуєш нести якусь куйню. Просто питання - нахуя? Що ти, їблан, намагаєшся довести, якщо у відкритому доступі повно судових рішень по справах на цю тему? Просто, б***ь, знайди і почитай рішення і їх обґрунтування!
Ну тільки для цього потрібно трохи більше ніж одна звивина пунктиром, так що хєр з ним, забий.
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка

Роз'яснення ВСУ не є джерелом права

Ну удачі тобі в апеляції чи в касації, якщо ти суддя і вирішиш проігнорити роз'яснення ВС.
А там можливо і ВРП зацікавиться твоєю мотивацією
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка
Ale

А, то значить адвокад насвистів.

Нє, поспілкувався з різними мєнтами кілька годин як свідок, поміряли на підозрюваного, бо шукали по гарячих слідах. Обійшлося без адвокадів. Але про всі мєнти тварі можу казати впевнено.
До речі, бєркутня навіть коли мене в бобіка саджала автомат заряджений не забрала з сідухи. Я відмовися сідати поки не заберуть. Вони самі підохуїли від своєї тупості.
Що папку палками копи побили прийнявши за обізяну?) не плач)
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка
Ale

абідєлся?просто не треба мати їбало як у підозрюваного :weep:  а взагалі у копів така практика щоб домогтись у свідка більше інформації  B-)
Це чурка яка з автоматом їздить по місту - яке та ібало?)
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка

абідєлся?просто не треба мати їбало як у підозрюваного :weep:  а взагалі у копів така практика щоб домогтись у свідка більше інформації  B-)

Копи тоді під стіл сцяти ще ходили разом з адвокадом. Борзиє орли кравченко. Справжні мусарили. 
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка

Це чурка яка з автоматом їздить по місту - яке та ібало?)

Самозадовольнись кийком тварина мусарська
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка

Коли випускати почнуть - приїдеш перевіриш
це не моє повідомлення процитовано То чого стісняєшся сказати, чи є випадки подібних нападів, як є, чи стріляють?

Останнє редагування: 31 серпня 2023 22:00:09 від Вело
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка
PAL

Суд обрав запобiжний захід - цілодобовий домашній арешт.
Прокуратура (з її вимогою СІЗО без права застави на 60 діб) смокче пісю разом з усіма андрєями-рашківцями)))

ну от, суддя вчинив правильно все
стаття обвинувачення важка, "під підписку" вряд чи, а домашній арешт - нормально
Хоча "цілодобовий" то вже занадто, можна було б просто нічний
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка

Копи тоді під стіл сцяти ще ходили разом з адвокадом. Борзиє орли кравченко. Справжні мусарили. 
а ти мабуть урка зі стажем :laugh:  кароче іди нах ауєшник :K
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка
PAL

але ж він не зможе продовжувати далі працювати. Це відсторонення від роботи, а слідство добре як закінчиться впродовж місяця, а потім ще суд довго триватиме, бо то той не прийшов, то той не зявився. Це розтягнеться на роки, а поліцейському теж треба якось сімю утримувати.

відсторонення по-любе до вирішення справи, чи то з домашнім арештом чи то без нього
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка

а ти мабуть урка зі стажем :laugh:  кароче іди нах ауєшник :K

Не подобається коли вас мусарів називають, своїм справжнім імям?
Бери кийка да давайте з адвокадом аss-to-ass
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка

Я всеціло на боці  поліцейських.  Тварин таких треба вбивати, та і самку ( її поведінка не дозволяє її назвати жинкою) треба було першою...  Вона винуватеця і повинна бути покараною
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка

відсторонення по-любе до вирішення справи, чи то з домашнім арештом чи то без нього

А там злі кореша-абхази підтягнуться. І нема тіла - нема справи. Обоюдка.
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка

Не подобається коли вас мусарів називають, своїм справжнім імям?
Бери кийка да давайте з адвокадом аss-to-ass

а пан таки має досвіт нетрадиційного сексу, при чому пана видно багато і часто мали
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка

а пан таки має досвіт нетрадиційного сексу, при чому пана видно багато і часто мали

Ти третій до адвокада та мусарка? Це щось фееєричне.
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка
PAL

А там злі кореша-абхази підтягнуться. І нема тіла - нема справи. Обоюдка.

"злі корєша-абхази" ближче кілометра не підійдуть до того будинку  :laugh: Бо "ачко сжимаєцца так, шо і чєрєпашка нє пралєзєт" (с)

Зрозумій, спроба нав'язати Україні "страшних кавказцев" - приречена на провал. Ми не кацапстан. Махно хуярив чєчєнців так, що ті всиралися, ЗСУ хуярить чєчєнців так, що ті всираються. Не бояться українці тих "кавказців", розумієш? "Страшні кавказці" при слові "українець" після війни будуть тихенько у куточку сидіти й не вякати

   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка

"злі корєша-абхази" ближче кілометра не підійдуть до того будинку  :laugh: Бо "ачко сжимаєцца так, шо і чєрєпашка нє пралєзєт" (с)

Зрозумій, спроба нав'язати Україні "страшних кавказцев" - приречена на провал. Ми не кацапстан. Махно хуярив чєчєнців так, що ті всиралися, ЗСУ хуярить чєчєнців так, що ті всираються. Не бояться українці тих "кавказців", розумієш?

А з якого хєра я щось маю навязувати?
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка

Я йду по вулиці в Києві. На зустріч мені йде військовий або поліцейський наряд.  І ласкаво просить - Ваші документи? - я відповідаю - Причина чому ви мене зупинили?- 
Я повинен получити такой пі.ди щоб мені і не снилося...
Я на боці поліцейських
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка
PAL

А з якого хєра я щось маю навязувати?

ну ти тут постійно лякаєш "страшнимі кавказцамі"
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка

ну ти тут постійно лякаєш "страшнимі кавказцамі"

Ти мене з кимось переплутав. Може раз десь написав в цій гілці...
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка

Я йду по вулиці в Києві. На зустріч мені йде військовий або поліцейський наряд.  І ласкаво просить - Ваші документи? - я відповідаю - Причина чому ви мене зупинили?- 
Я повинен получити такой пі.ди щоб мені і не снилося...
Я на боці поліцейських

Тю, так орли кравченко так і робили. Всьо новоє ето хорошо забитоє староє. Років 25-30 назад спитав би.
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка

Поліцейським респект і уважуха. жаль самку його не відправили на тот  світ...  Цій корові тіки  25ть...
Якщо я мав такі гроші  з рітуальних послуг...завів би собі самку кращу зовнішнє,  і УМНІШУ 
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка

Тю, так орли кравченко так і робили. Всьо новоє ето хорошо забитоє староє. Років 25-30 назад спитав би.
У нас воєнний стан, я повинен носити з собою паспорт  за ЗАКОНОМ.. Дия.. иноді проходить, краще  паперовий
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка
Ale

Копи тоді під стіл сцяти ще ходили разом з адвокадом. Борзиє орли кравченко. Справжні мусарили. 
Були б справжні ти б тут не писав, відкупився чуркан)
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка
Ale

Не подобається коли вас мусарів називають, своїм справжнім імям?
Бери кийка да давайте з адвокадом аss-to-ass
Хуй з рота вийми вівцейоб)
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка
TC

Тут посеред срача про те що відбувається геть забули.
Цілодобовий домашній арешт по рішенню суда для поліцейського.
Шо скажуть юристи, беручи до уваги звинувачення що до нього?
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка
Ale

Тю, так орли кравченко так і робили. Всьо новоє ето хорошо забитоє староє. Років 25-30 назад спитав би.
Орли Кравченко тебе б пристрелили, не понтуйся, ти звичайний вівцейоб сідєлєц) папка скільки баранів продав щоб тебе відмазати?)
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка
Ale

Тут посеред срача про те що відбувається геть забули.
Цілодобовий домашній арешт по рішенню суда для поліцейського.
Шо скажуть юристи, беручи до уваги звинувачення що до нього?
Норм адвокат спрацював, все буде добре
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка
Ale

Ти третій до адвокада та мусарка? Це щось фееєричне.
Доречі, обізяна - хочеш зроблю тобі трошки трабл в країні перебування?)
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка

В Украине  Военное положение. Полициянтам респект и уважуха..  да если б и не было войны - молодцы. Я такой хочу видеть мою полицию.  И меня защитит если что и нападавшего на меня убьет.
Слава украинским полицейским, от души
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка

У нас воєнний стан, я повинен носити з собою паспорт  за ЗАКОНОМ.. Дия.. иноді проходить, краще  паперовий

саме так
віськовий стан

а причина зупинки - прийшло орієнтуванння, коло 50 років, 180 см, синя футборка і шорти
все

ось і причина

як і причина зупинки авто

орієнтування - темне ауді і добре якщо є модель
чи рено кенго біле і все
будуть зупиняти, при цьому будуть нервувати
бо хто його знає, то дебіл не хоче виходити і показувати документи, чи там в будці 3-4 чоловіка вже ціляться, чи пів тонни вибухівки
і так, можуть псіханути

тому чемно, руки на кермо, сопкійно виходимо, так, щоб  руки бачили
так, даємо документи і спокійно відкриваємо багажник
так відповідаємо на дурнуваті питання, звідки, куди їдеш, де заправлявся останній раз і т.д.

до слова коли кажеш з Тернополя, дуже часто питають чи їхав коло бюрячка, чи як там стара піцерія
крайній раз питали що таке циганка

може і смішно
   
Re: В Дніпрі копи застрелили чоловіка

але ж він не зможе продовжувати далі працювати. Це відсторонення від роботи, а слідство добре як закінчиться впродовж місяця, а потім ще суд довго триватиме, бо то той не прийшов, то той не зявився. Це розтягнеться на роки, а поліцейському теж треба якось сімю утримувати.

суду може не бути якщо слідство встановить відсутність складу злочину
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія