Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

мав плідну зустріч з омериканським дантистом

 :gigi:

50 баксів дедактибл
пломба 40 баксів (+160 - покрива страхова)
рентгени і т.і. покрива страхова

загальне враження - конвейер
   
:gigi:

50 баксів дедактибл
пломба 40 баксів (+160 - покрива страхова)
рентгени і т.і. покрива страхова

загальне враження - конвейер
краще було випити 300грам горілки та  власноруч вирвати того зуба 
   
краще було випити 300грам горілки та  власноруч вирвати того зуба

вже
після повної рентгенограмми

 :gigi:

ps
виривати не було сенсу
просто в певному місці був негаразд
   
Важная инфа
   
дешево
і доступно
   
А  імплант скільки коштує?
   
А  імплант
Скорее всего уже сьест годовой лимит и бует очень больно по $ ну если топик стартер не в Гугле работает
   
Re: мав плідну зустріч з омериканським дантистом

:gigi:

50 баксів дедактибл
пломба 40 баксів (+160 - покрива страхова)
рентгени і т.і. покрива страхова

загальне враження - конвейер

Ти у велику клініку ходив?
   
Re: мав плідну зустріч з омериканським дантистом

Не попадайте в руки лікарів і дантистів якщо немає офшорів. Американські страховки на зуби просто смішні (десь $1000 макс. виплат за рік, а за саму страховку $600 в рік заплатити), ну якщо особливих проблем немає то нічого, а якщо є ... мені, наприклад, мої зуби коштували більше ніж моя машина середньої руки (нова).
   
Американські страховки на зуби просто смішні
от конторы зависит у нас 5к у гугла 100% покрытие
   
Re: мав плідну зустріч з омериканським дантистом

от конторы зависит у нас 5к у гугла 100% покрытие
   так є 0.05% шанс що не смішна.
   
Re: мав плідну зустріч з омериканським дантистом
IP

мав плідну зустріч з омериканським дантистом

запліднив?  :gigi:
   
Ти у велику клініку ходив?


нє
а нашо?

але звичайно він мені зразу запропонував зробити extraction і імпланти

 :laugh:
   
Re: мав плідну зустріч з омериканським дантистом
nik

   
Re: мав плідну зустріч з омериканським дантистом

нє
а нашо?

але звичайно він мені зразу запропонував зробити extraction і імпланти

 :laugh:

Просто ти писав про конвейер.
Ми вже років 10 ходимо до стоматолога, яка тримає свій власний кабінет. інших лікарів там немає.
То вона вже як член сім'ї.

А у великих клініках, там таки як конвеєр.
   
Просто ти писав про конвейер.
Ми вже років 10 ходимо до стоматолога, яка тримає свій власний кабінет. інших лікарів там немає.
То вона вже як член сім'ї.

А у великих клініках, там таки як конвеєр.


Скоро он свою практику продаст вместе с крепостными.
   
Re: мав плідну зустріч з омериканським дантистом

Страховка залежить від роботодавця, є і зовсім мало, є по 3 тисячі на людину, є так що майже все покриває. Якщо страховка середньої руки, скажемо 2500 долларів на рік на члена сім`ї, то можна поєднувати страховки обох працюючих, буде первинна страховка від свого роботодавця і додаткова від роботодавця чоловіка чи жінки. Це корисно якщо очікується якась коштовна процедура на наступний рік.

Щодо конвеєра, то таке може бути, але я завжди уважно вибирав дантиста, і якщо мені щось не подобалось, то міняв на іншу практику.
   
Re: мав плідну зустріч з омериканським дантистом

В Європі взагалі ніхто в великі клініки не ходить. Ну хіба що якщо зуб розболівся на вихідні, коли малі приватні кабінети закриті.
   
Re: мав плідну зустріч з омериканським дантистом

А в цілому, жалітись на американських дантистів може тільки людина, яка мала щастя ніколи не лікувати зуби в студентській полікліниці. Якщо би я знайшов тих дантистів зараз, я би їм щось таке зробив з руками, щоб вони завжди пам’ятали тих студентів яким зіпсували зуби.
   
А в цілому, жалітись на американських дантистів може тільки людина, яка мала щастя ніколи не лікувати зуби в студентській полікліниці. Якщо би я знайшов тих дантистів зараз, я би їм щось таке зробив з руками, щоб вони завжди пам’ятали тих студентів яким зіпсували зуби.

в цілому, є люди яки обслуговувались в українських дантистів незабезплатно
причому
за 200 можна зробити 4 (чотири) пломби в один день

   
Re: мав плідну зустріч з омериканським дантистом

в цілому, є люди яки обслуговувались в українських дантистів незабезплатно
причому
за 200 можна зробити 4 (чотири) пломби в один день

Можна, але не потрібно, якщо є нормальна страховка від роботодавця. Буде коштувати ті самі 200 долларів чи меньше з власної кишені.
   
Просто ти писав про конвейер.
Ми вже років 10 ходимо до стоматолога, яка тримає свій власний кабінет. інших лікарів там немає.
То вона вже як член сім'ї.

А у великих клініках, там таки як конвеєр.
а яка х різниця, конвейр чи не конвейр? чи хочеться побути в клініці подовше, кавку з лікарем попити, побазікати?  :-o
   
Re: мав плідну зустріч з омериканським дантистом

З тих дантистів з якими стикався в Канаді склалося враження, що вони по обладнанню і по технологіях далеко відстали від колег в Україні. Недавно дізнався, що страховка покриє стомат послуги надані закордоном і, зокрема, в Україні і задумався чому б не поєднати приємне з корисним та не відвідати друзів вдома.
   
Re: мав плідну зустріч з омериканським дантистом

З тих дантистів з якими стикався в Канаді склалося враження, що вони по обладнанню і по технологіях далеко відстали від колег в Україні. Недавно дізнався, що страховка покриє стомат послуги надані закордоном і, зокрема, в Україні і задумався чому б не поєднати приємне з корисним та не відвідати друзів вдома.

Ти зуби людей в Канаді та Україні бачив? Отож, це щоб тобі не здавалось та відпало бажання шукати собі пригоди на голову.

П.С. Я не заперечую, що в Україні є кваліфіковані лікарі, так само як вони є у кожній країні.
   
Re: мав плідну зустріч з омериканським дантистом


Ти зуби людей в Канаді та Україні бачив? Отож, це щоб тобі не здавалось та відпало бажання шукати собі пригоди на голову.
Як на мене різниця в тому, що тут існує культура регулярного відвідування стоматолога - дешевше. В Україні ж більшість не звернеться поки не приперло. Звідси й різниця.
   
Завжди роблю зуби у Львові, як приіжаю в Україну.  Якість супер. З перельотом, проживанням дешевше ніж 1 серйозний зуб в США
   
Завжди роблю зуби у Львові, як приіжаю в Україну.  Якість супер. З перельотом, проживанням дешевше ніж 1 серйозний зуб в США

теж починаю про це думати
   
Re: мав плідну зустріч з омериканським дантистом

Завжди роблю зуби у Львові, як приіжаю в Україну.  Якість супер. З перельотом, проживанням дешевше ніж 1 серйозний зуб в США

Може бути дешевше, якщо немає страховки. А так, «серьйзний зуб» це рут-канал з коронкою, що коштує 800 долларів після страховки у найкращих дантистів Лос Анжелеса. Який зміст іхати в Україну де один квиток буде 800 долларів в не сезон?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія