Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Спутник V не допоміг: Скабеева співає Лала

Спутник V не допоміг: Скабеева співає Лала

Спутник V не допоміг: Скабеева співає Лала

   
Головна проблема зі "Спутником" полягає в тому, що на Московії і вакцину і "Новачок" бодяжат одні й ті ж персонажі. Так ненароком можна і компоненти переплутати
   
Головна проблема зі "Спутником" полягає в тому, що на Московії і вакцину і "Новачок" бодяжат одні й ті ж персонажі. Так ненароком можна і компоненти переплутати
Проблема в тому що люди не щепляться. Просто уникають цього. Як у багатьох країнах.

От в Англії сонце стояння не дали людям подивитись у стовхенджі бо карантин.
   
Вас нікого не турбує що вакцина зявилась у РФ перша?
   
Вас нікого не турбує що вакцина зявилась у РФ перша?

Я про це також думав. У Рашці добре знали, що це таке.
   
Вас нікого не турбує що вакцина зявилась у РФ перша?

Вона не була перша, що хуйло так оголосив, типу як учасник кросу зрізав шлях - то це на те й хуйло.
А так... Вона може й сама по собі й дієва теоретично, але її ще виробити треба, дотримуючись стандартів виробництва. А тут довіри особливої нема.
   
Re: Спутник V не допоміг: Скабеева співає Лала
PAL

Я про це також думав. У Рашці добре знали, що це таке.
не туди трошки дивитеся
код вірусу був опублікований ще в лютому 2020 року
Оце дійсно цікавий факт

   
Re: Спутник V не допоміг: Скабеева співає Лала

Скабеева подохла? Или про что речь?
   
Re: Спутник V не допоміг: Скабеева співає Лала

Скабеева подохла? Или про что речь? Можно писать хоть короткий тизер? Смотреть каждый ролик на форуме это надо быть чокнутым пенсионером с кучей времени.
   
Re: Спутник V не допоміг: Скабеева співає Лала

Скабеева подохла? Или про что речь? Можно писать хоть короткий тизер? Смотреть каждый ролик на форуме это надо быть чокнутым пенсионером с кучей времени.
Підтримую претензію.
   
Вона не була перша, що хуйло так оголосив, типу як учасник кросу зрізав шлях - то це на те й хуйло.
А так... Вона може й сама по собі й дієва теоретично, але її ще виробити треба, дотримуючись стандартів виробництва. А тут довіри особливої нема.

Вона дієва і не теоретично, друга справа що її не достатньо і що люди відмовляються прививати.

Іформація наприклад скандал словаків, як я тоді казав, їх премєр не вірно розуміє данні, респонденти тіпа казали що буде супутнік, то вони вакцинуються, він читав що є бажання, а треба було, людина не хоче вакцинуватись тому вигадує неймовірні історії. Коли супутнік стало реально вакцинуватись, різко скоротилось число бажаючих. Те що я і казав. Досить типова ситуація.
   
Re: Спутник V не допоміг: Скабеева співає Лала

Я про це також думав. У Рашці добре знали, що це таке.

Перші вакцини з'явилися ще в квітні 2020, їх просто не затверджували без масового тестування. А в кацапів ціна людського життя і здоров'я немає значення, тому вакцина отримала дозвіл на використання, не пройшовши всіх стадій випробувань.
   
Re: Спутник V не допоміг: Скабеева співає Лала

Спутник V не допоміг: Скабеева співає Лала
https://www.youtube.com/watch?v=YGBhpC1xDYU

Про що тут ?
   
Re: Спутник V не допоміг: Скабеева співає Лала

Вас нікого не турбує що вакцина зявилась у РФ перша?
Не турбує. То легко пояснюється.
Хто виробляє яд, в того в першого є і антидот.
Статистика дута, їм просто требя всіх ширнути.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія