Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Украина для меня

Украина для меня

Единственный смысл создания государств - обеспечение безопасной и комфортной жизни граждан.

Не будем обсуждать насколько безопасна и комфортна сейчас Украина, очевидно что она на первых позициях в мировом рейтинге.

Да?
   
Re: Украина для меня

Какая опасность тебе угрожает? Тебе не комфортно?
   
Re: Украина для меня

 нє  ,  в  народ  бєз  ахрани ,  толька  дуракі  тіпа Парасюка  і  Саакашвілі  ходят
   
Re: Украина для меня

На скільки комфортно ти продав квартирку в Криму?
   
Re: Украина для меня

Единственный смысл создания государств - обеспечение безопасной и комфортной жизни граждан.

Усі держави вже давно створені. Деякі з них тривалий час живуть розмірено, деякі ковбасить а деякі навіть боряться за своє існування.
   
Re: Украина для меня

Единственный смысл создания государств - обеспечение безопасной и комфортной жизни граждан.

Не будем обсуждать насколько безопасна и комфортна сейчас Украина, очевидно что она на первых позициях в мировом рейтинге.

Да?

А где же лучше - в России или в Украине по степени этой самой комфортности?  B-)
   
Re: Украина для меня

Автору теми.
Таки Вам треба до Індії, хоча б на тиждень. Якщо не допоможе - то на рік в монгольське село. ;)
   
Re: Украина для меня

Вы не понимаете смысл написанного?

Печально.

   
Re: Украина для меня

російському громадянину знов болить Україна  B-)

 [M] такі  [KA]
   
Re: Украина для меня

Комфортную жизнь себе создаёт каждый сам.Так же как и обеспечением своей безопасности
   
Re: Украина для меня

Комфортную жизнь себе создаёт каждый сам.Так же как и обеспечением своей безопасности

Государство тогда зачем?
   
Re: Украина для меня

Комфортную жизнь себе создаёт каждый сам.Так же как и обеспечением своей безопасности

может и государство создать, но за это придется некисло башлять
   
Re: Украина для меня

Единственный смысл создания государств - обеспечение безопасной и комфортной жизни граждан.
Космополіт. Цапська мрія - жити у курнику на найвищому щаблі.
   
Re: Украина для меня

Государство тогда зачем?

что бы нас - козаченьок признавали в остальном мире, не можем же мы быть безымянными
   
Re: Украина для меня

Государство тогда зачем?


Чтобы поддерживать порядок,развивать инфраструктуру,социальную и гуманитарные сферы
   
Re: Украина для меня

что бы нас - козаченьок признавали в остальном мире, не можем же мы быть безымянными

Чисто кацапське мислення.


   
Re: Украина для меня

Космополіт. Цапська мрія - жити у курнику на найвищому щаблі.

Ну наверное.

А Вы о чем мечтаете - жить на низшем уровне? Вряд ли.

   
Re: Украина для меня

Чтобы поддерживать порядок,развивать инфраструктуру,социальную и гуманитарные сферы

Зачем?
   
Re: Украина для меня

Єхай у Грецію.
Там безпечно.

   
Re: Украина для меня

Зачем?

Потому что козаченьки сами не в состоянии строить порты,дороги,школы и детсады и этим кто то должен заниматься
   
Re: Украина для меня

Єхай у Грецію.
Там безпечно.

Показати зображення...

И комфортно
   
Re: Украина для меня

Ну наверное.

А Вы о чем мечтаете - жить на низшем уровне? Вряд ли.

  Власне, життя без курника для цапа не має сенсу.
  Скрєпа така.
  І в Україні мріють на свій манер курник влаштувати.
  Пояснювати цапу, що воля то головна цінність - безглуздо. :(
   
Re: Украина для меня

Я бы вообще переименовал Украина в Козацька Вольниця. А на всех КПП и аэропортах сделал привественные плакаты - Велком ту Козацька Вольниця - край вільних та свободних людей. Країна справжньої свободи.
   
Re: Украина для меня

Потому что козаченьки сами не в состоянии строить порты,дороги,школы и детсады и этим кто то должен заниматься

Почему не в состоянии?

Прекрасно смогут собраться - если это им нужно - и построить и порты, и дороги, и школы с садиками.

Никаких проблем.
   
Re: Украина для меня

  Власне, життя без курника для цапа не має сенсу.
  Скрєпа така.
  І в Україні мріють на свій манер курник влаштувати.
  Пояснювати цапу, що воля то головна цінність - безглуздо. :(

Как сочетается понятие "воля" с понятием "государство"?

Любое государство - это структура (даже если не думать про аппарат принуждения).

Любая структура - это ограничение возможностей, что противоречит целям воли.
   
Re: Украина для меня

Потому что козаченьки сами не в состоянии строить порты,дороги,школы и детсады и этим кто то должен заниматься

чего это не в состоянии?
   
Re: Украина для меня

Почему не в состоянии?

Прекрасно смогут собраться - если это им нужно - и построить и порты, и дороги, и школы с садиками.

Никаких проблем.

Тут некоторые на ремонт парадной не могут собрать деньги,а вы о дорогах и мостах.Да и кто то должен этим заниматься
   
Re: Украина для меня

Тут некоторые на ремонт парадной не могут собрать деньги,а вы о дорогах и мостах.Да и кто то должен этим заниматься

Зачем?
   
Re: Украина для меня

Шоб почуватися безпечно кожний козаченька має мати шаблюку, биту и травмат. Слабаки тут не потрибни
   
Re: Украина для меня

чего это не в состоянии?

Ну а как ты себе представляешь постройку какого нибудь тубдиспансера.Его что туберкулезники сами себе скинуться и построят?
   
Re: Украина для меня

Тут некоторые на ремонт парадной не могут собрать деньги,а вы о дорогах и мостах.Да и кто то должен этим заниматься

а кто сейчас строит дороги в стране? Разве не козаченьки?
   
Re: Украина для меня

Да?
тем более зима на носу. где газ брать
   
Re: Украина для меня

а кто сейчас строит дороги в стране? Разве не козаченьки?

Строит государство на собранные деньги с козаченьок
   
Re: Украина для меня

Строит государство на собранные деньги с козаченьок

ну а государство на наши деньги - деньги козаченьок содержится
   
Re: Украина для меня

Как сочетается понятие "воля" с понятием "государство"?

Любое государство - это структура (даже если не думать про аппарат принуждения).

Любая структура - это ограничение возможностей, что противоречит целям воли.

  Що таке воля? В пєреводє з цапської "воля" має український відповідник "сваволя".
  Як можна вести розмову про те, чого навіть не можеш зрозуміти?
   
Re: Украина для меня

ну а государство на наши деньги - деньги козаченьок содержится

Ну да и мы друг без друга не можем.
   
Re: Украина для меня

  Що таке воля? В пєреводє з цапської "воля" має український відповідник "сваволя".
  Як можна вести розмову про те, чого навіть не можеш зрозуміти?

Что Вы хотите сказать?

Что такое "воля"?

Шевченко пишет:

Церков-домовина
Розвалиться… і з-під неї
Встане Україна .
І розвіє тьму неволі,
Світ правди засвітить,
І помоляться на волі
Невольничі діти!..

Єсть на світі доля,
А хто її знає?
Єсть на світі воля,
А хто її має?

Иван Франко пишет:

Се був кущ огняний, що велів
Вирвать люд мій на волю?..


А что напишете Вы?

   
Re: Украина для меня

 Сторіччями ми живемо поруч, але деякі речі цапи усвідомити не здатні.
 Для цапа нема розуміння терміну громада.
 Що голова громади має менше волі, ніж будь який її член(бо модель курника домінує).
 Що існує вибір "або статки, або честь"(В їх розумінні чим більше статків, тим більше честі. Саме з цієї причини покацаплені  виправдовують сваволю влади, шоколадний - наочний приклад).
 
 Тому оптимальна Україна для них - виключно комфортне місце проживання, як визнав старттопікер.
 При чому зробити комфорт їм хтось повинен.
 Все інше їх не цікавить.
 Курник у них завжди з собою.
 
 
   
Re: Украина для меня

 Історично центральна ідея кацапів - "а ми будєм свєрху на ніх плєвать. Как зачєм - удовольствіє получать"(кін-дза-дза).
 
 Не може цап навести ЖОДНОГО прикладу іншого ставлення до інших націй.
 
 Тому будувати з цапами спільну державу на умовах "паритету", "равєнства наций" - гибле діло.
 
 У старттопіку все відверто сказано - "сдєлайтє мнє харашо". [KA]
   
Re: Украина для меня

Единственный смысл создания государств - обеспечение безопасной и комфортной жизни граждан.

[самоцензура щодо того, що я думаю про моральні якості дописувача]

Держава створюються тоді, коли люди вирішують, що вони одна група і домовляються працювати спільно на забезпечення безпечного і комфортного життя для один одного. Я якщо деякі [самоцензура] вважають, що вони працювати на безпечне і комфортне життя не мають, але впевнені, що держава (тобто, всі інші люди, включно особисто зі мною та мої рідними) повинні для них працювати та\або ризикувати заради них життям, то таких деяких необхідно позбавляти громадянства і всіх прав.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія