Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Юльки, ви реально не маєте почуття самозбереження?

Ви реально думаєте,  що xуйло вас пожаліє коли він навіть регіАналів і пьодоривича не пожалів??? Навіяно захистом кремльовських ботів юльками.
   
Ну, що давайте накидайте мені xуїв, жидовському уроду
   
Ви реально думаєте,  що xуйло вас пожаліє коли він навіть регіАналів і пьодоривича не пожалів??? Навіяно захистом кремльовських ботів юльками.
Что за бред?
   
Re: Юльки, ви реально не маєте почуття самозбереження?
nik

Ну, що давайте накидайте мені xуїв, жидовському уроду


 :laugh:  :facepalm1:

садо-мазо
   
Что за бред?



Иди лесом
   
:laugh:  :facepalm1:

садо-мазо

Ну ты же умный человек... понимаешь сарказм
   
Re: Юльки, ви реально не маєте почуття самозбереження?
nik

понимаю. ну и зачем оно тебе?
   
понимаю. ну и зачем оно тебе?

Болыть мени... Я не понимаю, зачем...
   
Сьогодні що, магнітні бурі?
   
Пане, Дідусь і steol..... Ну от допустимо педра скинули і почалася анархія.  Ви реально думаєте, 7о мамка стане біля руля?
   
Сьогодні що, магнітні бурі?

Ох... як це знайомо... хто проти той псих... Це дуже добре показує хто такі юльки
   
О чем таварисч сказал в СП? Исче и абижаеццо. Ну выпил, не похмэлывся. Ну для чогож в интэрнэты лизты?
   
О чем таварисч сказал в СП? Исче и абижаеццо. Ну выпил, не похмэлывся. Ну для чогож в интэрнэты лизты?

Не п'ю. Займаюся спортом по програмі Арні чого і вам бажаю
   
Люлька головнокомандуючий? Це сюр.. Їй військові за її повний ігнор армії по допомозі і протидію розвитку армії  голову відкрутять. В нас у частині пороха не всі поважали, но люлю всі просто ненавидели, всі військові.
   
Пане, Дідусь і steol..... Ну от допустимо педра скинули і почалася анархія.  Ви реально думаєте, 7о мамка стане біля руля?
    Кака нахер анархия. Мы ж -секта, у нас не забалуешь. Вот ты, к примеру, лицензированный портрет Тимошенко уже купил? Не, так понимаю. А зря. потому что после массовых казней и чудовищных репрессий мы пройдем по всем домам и квартирам. И горе тому,  у кого не окажется портрета Юлии Владимировны. Настоящего естественно, с сертификатом о том, что куплено именно на Туровской. За фальшивые портреты карать будем беспощадно.
  Вот, кстати, такой портретик можете приобрести у меня. Недорого, форумчанам, вне зависимости от политических пристрастий-солидные скидки...
   
Люлька головнокомандуючий? Це сюр.. Їй військові за її повний ігнор армії по допомозі і протидію розвитку армії  голову відкрутять. В нас у частині пороха не всі поважали, но люлю всі просто ненавидели, всі військові.

Реальне питання (раз я за стільки часу пишу тут): який вихід, якщо вона переможе на виборах?
   
Пане, Дідусь і steol..... Ну от допустимо педра скинули і почалася анархія.  Ви реально думаєте, 7о мамка стане біля руля?

Ну, якщо по садо-мазо до нас з Дідусем звернулись  :D  то запитаю:
що таке Петра скинули- програш на чергових виборах хіба це скинули?
Програв вибори- сам злазь  [ua]
І чого це після необрання має бути анархія? Це ви саботаж так називаєте?
Чи це пом'якшена лякалка"атопутіннападьот"?
   
    Кака нахер анархия. Мы ж -секта, у нас не забалуешь. Вот ты, к примеру, лицензированный портрет Тимошенко уже купил? Не, так понимаю. А зря. потому что после массовых казней и чудовищных репрессий мы пройдем по всем домам и квартирам. И горе тому,  у кого не окажется портрета Юлии Владимировны. Настоящего естественно, с сертификатом о том, что куплено именно на Туровской. За фальшивые портреты карать будем беспощадно.
  Вот, кстати, такой портретик можете приобрести у меня. Недорого, форумчанам, вне зависимости от политических пристрастий-солидные скидки...

Уважаемый,  свалкер, ну зачем Вы ерничаете? Вот чисто интересно: скинули педру... Вы реально считаете, что такой сильный игрок как xуйло просто так маман позволит рулить?
   
Секта... Пожертва задля лідера... На смерть їх посилають, як вони люблять ... Привили ще в СССР, пропагандою )))))
   
Ну, якщо по садо-мазо до нас з Дідусем звернулись  :D  то запитаю:
що таке Петра скинули- програш на чергових виборах хіба це скинули?
Програв вибори- сам злазь  [ua]
І чого це після необрання має бути анархія? Це ви саботаж так називаєте?
Чи це пом'якшена лякалка"атопутіннападьот"?

Достойна відповідь достойного опонента. Дякую.... нажаль думаю, що xуйло так просто не відпустить...
   
Реальне питання (раз я за стільки часу пишу тут): який вихід, якщо вона переможе на виборах?
а якщо на виборах у нас переможе обама? Навіщо обговорювати те, що апріорі не може статися.
   
Уважаемый,  свалкер, ну зачем Вы ерничаете? Вот чисто интересно: скинули педру... Вы реально считаете, что такой сильный игрок как xуйло просто так маман позволит рулить?
Вони не думають вони вірять)) СЕКТА ))))
   
Уважаемый,  свалкер, ну зачем Вы ерничаете? Вот чисто интересно: скинули педру... Вы реально считаете, что такой сильный игрок как xуйло просто так маман позволит рулить?
А давайте выборы отменим  X( 
   
Люлька головнокомандуючий? Це сюр.. Їй військові за її повний ігнор армії по допомозі і протидію розвитку армії  голову відкрутять. В нас у частині пороха не всі поважали, но люлю всі просто ненавидели, всі військові.
Сюр це коли головнокомандувач воюючої армії на Мальдівах пузо гріє...  :facepalm:
   
а якщо на виборах у нас переможе обама? Навіщо обговорювати те, що апріорі не може статися.

Завжди потрібно враховувати найгірший варіант
   
Сюр це коли головнокомандувач воюючої армії на Мальдівах пузо гріє...  :facepalm:
ЧОГО ???
   
А давайте выборы отменим  X( 

Классный стеб.  Ахахаха
   
Вот чисто интересно: скинули педру... Вы реально считаете, что такой сильный игрок как xуйло просто так маман позволит рулить?
А педра ваш - сильный игрок? Или ему хуйло позволяет рулить?
   
А педра ваш - сильный игрок? Или ему хуйло позволяет рулить?

Да не наш педро
   
ЧОГО ???
Ти пєдріло мене капсом не дави...
В нас кожен солдат може плюнуть на всьо і махнуть в Килівку  :facepalm:
   
Да не наш педро
А, те просто со штатов болыть аж пэче :lol:
   
А, те просто со штатов болыть аж пэче :lol:

А якщо я тимчасово в штатах, то що я перестав бути українцем (Не важливо якого походження). Я скоро буду їхати додому. Буквально на початку серпня
   
Достойна відповідь достойного опонента. Дякую.... нажаль думаю, що xуйло так просто не відпустить...

Якщо ху*ло не відпустить, то він і зараз не відпускає.
А якщо зараз не відпускає, то в майбутньому- невідомо, не стовісотково, що буде так  :)
Ось ви до юльків з питанням, а чи отримали відповіді від Петра?
Невже, Ви не бачите, що я якраз це саме про вас "юльків" намагаюся донести "порахоботам"?  ;)
Ваш срач, грає тільки на руку ворогу. Будьте мудріші, це не битва на життя чи смерть, але якщо ви будете "мочити" один одного, то тоді настане час битви вже дійсно за життя. Політичні спори і дискусії це нормально, і добре, просто знайте, що вони не вороги вам. Зрозумійте, я знаю, що Ви чи Фам, хочете найкращого нашій Країні. Але я думаю, що Южанін хоче цього не менше цього. Просто кожен розуміє це по різному. В мене є питання до Президента: 1. Чому Медведчук, Бойко, Вілкул, Новинський досі не на нарах? 2. Чому суди продажні досить не розігнали? 3. Чому не сидять три друзі досить?... І ще багато іншого.
До Макаки такі питання: 1. Чому вона не виступає, агресивно проти окупантів? 2. Чому вона самоізолювалася в час смертельної небезпеки? 2. Чому в неї в команді було стільки ФСБЕШного лайна: Портнов, Королевська і т.д.?... І ще багато інших питань
   
Уважаемый,  свалкер, ну зачем Вы ерничаете? Вот чисто интересно: скинули педру... Вы реально считаете, что такой сильный игрок как xуйло просто так маман позволит рулить?

Зкинули це як?
Майдан?
Військова хунта?
Коліївщина?
Можеш не хвилюватися.
До виборів його ніхто чіпати не буде.
А після , ну кого нарід вибере, та і буде.
   
Якщо ху*ло не відпустить, то він і зараз не відпускає.
А якщо зараз не відпускає, то в майбутньому- невідомо, не стовісотково, що буде так  :)
Ось ви до юльків з питанням, а чи отримали відповіді від Петра?

Якщо чесно то ні, але думку своєї не змінив - Юльки, порохоботи не вороги мать вашу! В нас один ворог номер один ви не бачите цього і йдете в прірву як ті криси за дудкою xуйлоботів!!!
   
А якщо я тимчасово в штатах, то що я перестав бути українцем (Не важливо якого походження). Я скоро буду їхати додому. Буквально на початку серпня
Ну вот и подопрешь педру в жо,шоб его плохие люди не скинули)))
   
Зкинули це як?
Майдан?
Військова хунта?
Коліївщина?
Можеш не хвилюватися.
До виборів його ніхто чіпати не буде.
А після , ну кого нарід вибере, та і буде.
   
та і буде. или не буде.
"пути Господни неисповедимы"
   
Ну вот и подопрешь педру в жо,шоб его плохие люди не скинули)))

А ведь я не за педру или мамку... Но для тебя я уже не брат, потому что осмелился задать вопрос и засомневаться... Xуево это...
   
Сьогодні що, магнітні бурі?
нет, но вечером лунное затмение
   
Ну от допустимо педра скинули і почалася анархія.
Если не Петр то кто!
Петр это Украина!
Все Петр делает правильно!

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія