Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
cьогодні в 07:41
і проти ковіда в українців українська стратегія)) як і проти москалів в криму і на донбасі :laugh:  "згинуть наші воріженьки як роса на сонці" - а ми тим часом свинарчукуватимем мамчуруватимем і зеленськуватимем бюджет  (tu)  [ua]
У когось спрацьовує якась інша стратегія? Вірусу пох на всі стратегії.
2
cьогодні в 07:39
Ониж даже настоящие как курятина.
3
29 липня 2021 09:00:10
Гетьман вместе с семьей был замечен в Хорватии на 60-метровой элитной яхте KATINA. Из удобств на палубе: джакузи, массажный кабинет, горки, гидроциклы и прочее. Такой борт можно снять за 283,750€ - 346,250€.

"Неизвестные" решили навестить Петра Алексеевича, чтоб вернуть ему подаренные абрикосы, "бо не гоже їсти з рук людини, яка жирує-шикує на такій яхті".

https://www.youtube.com/watch?v=a8QGRFhP_yU
https://www.youtube.com/watch?v=MMTQKx4DUzE
https://www.youtube.com/watch?v=usN8l7pJcB8
Показати зображення...
Показати зображення...
А повинен відпочивати у затоці в наметі. :laugh:
4
29 липня 2021 08:57:39
Країни з якісними вакцинами різко скоротили захворюваність тиз хто був щеплений
В тому числі від нових варіантів як дельта


Про ефективність кацапськоі і китайської вакцини ніхто не знає, а краіни що мали нещастя іх купити потерпають від ковіду найбільше (Бразилія тощо)
:laugh:  Ну да, штатівські і британські 50к в день з векторними  не такі самі як індонезійські чи бразильські 50к з китайськім короноваком. Все життя щеплення на основі мертвих вірусів захищали і захищають від купи хвороб а з ковідом вони раптом стали малоефективними.  (tu)  :laugh: 
До того ж, ніхто не гарантує далекограючих побочок від новітніх щеплень. Всі моя друзі і знайомі лікарі в один голос кажуть шо нові це стрьом і покололися ковішильдом.
5
29 липня 2021 08:55:28
Країни з якісними вакцинами різко скоротили захворюваність тиз хто був щеплений
В тому числі від нових варіантів як дельта


Про ефективність кацапськоі і китайської вакцини ніхто не знає, а краіни що мали нещастя іх купити потерпають від ковіду найбільше (Бразилія тощо)
:laugh:  Ну да, штатівські і британські 50к в день з векторними  не такі самі як індонезійські чи бразильські 50к з китайськім короноваком. Все життя щеплення на основі мертвих вірусів захищали і захищають від купи хвороб а з ковідом вони раптом стали малоефективними.  (tu)  :laugh: 
6
27 липня 2021 17:58:07
https://t.me/insiderUKR/14781
Та вже построїли. Біля Миронівки ще тіки клаптик завершили а фури вже колії накатали. :laugh:  Цікаво, будуть переробляти чи і так піде?
7
27 липня 2021 17:55:20
Масони в журбі.
У масонів з тотальною вакцинацією трохи не вийшло, не всі захтіли вакцинуватись. Тож вони не в журбі а вже розвертають якусь чорну діру, шоб гама сплеском усіх разом накрити, і шоб ніхто не втік.
8
25 липня 2021 14:27:19
Хтось може пояснити феномен, у маленькому, майже тотально вакцинованому Ізраїлі, де всі ходять у масках - за день +837 хворих
У великій Україні, де козаченьки забили на всі вакцінації і правила безпеки - за день +591 хворий.
Бо у нас вже під 70% перехворіли та вакциновані. У мене в селі виявилося шо восени дохєра і ще трішечки родинами перехворіли з втратою нюху та смаку і нікуди не звертались, і в статистику не потрапили. Не кажу вже про Кийов, там а мене хз скіки знайомих перехворіли ще у першу хвилю і нікуди не звертались.
9
21 липня 2021 11:38:07
Поділюся. Я обробляю кілька сотень гектарів, це не є багато, але не город.
Десь так 10 років тому чи більше я на коніференції в США в Американському університеті отримав досить багато неоганої інформації на цю иему. З того часу землю ще жодного разу не орав і взагалі після збору попереднього врожаю не чіпаю її до самого посіву. Буває так, що після пшениці від липня до осені виростають бур*яни по пояс, потім навесні виростають наступні майже по пояс поки в тарвні (іноді в кінці тарвня) сію сою.
Якщо хтось в темі і цікаво, то скажу. що врожаї суперові, все добре, є кілька нюансів.
1. Ноутіл працює тільки на сої, злакових та небагатьох інших.
2. Працює тільки на піщаних грунтах, на гливких грунтах нічого толковог не буде.
3. Чизелювання без перевертання раз на кілька років потрібне для руйнування підплужної підошви і так карще зберігається волога.
А тепер вишенька на тортик: Минулого року зібрав кукурудзи 180 центнерів з гектару. Якщо хтось хоч колись збирав такий врожай, то признавайтесь.
Цього року зробив експеримент - посіяв кукурудзу по кукурудзі. Поки що виглядає відмінно. Врожай не загадуватиму.
Щодо технологій, то виключно американські - просто стараюся копіювтаи все що вони роблять і копіюю не фермерів, а академічні технології.
В моєї тещі на чірнігівщині тільки кукурудзу і сіять вже років десять. Баби кажуть шо у хвермера контрахт з Африкою.
10
21 липня 2021 09:56:30
Якщо там наркоші чи алкаші всю ніч гудять і поліція нуль реакції. То що робити?
Надувні кульки з водою вирішують цю проблему на ура. 2-3 ночі і у довбнів набувається інстинкт шо тут знаходитись небезпечно. Є ще вид довпойопів- приїхати вночі під парадняк на авто і на всю врубити шансон. Ну тут тіко яйця...
11
19 липня 2021 09:14:41
Продавці бикуваті, наглі і брехливі. Вибрати авто дуже важко.
У всіх країнах продавці вживаного наглі, бикуваті і звісно брехливі. І навіть в дойчі скручують пробіг аж гай шумить. Так шо не треба демонізувати наш нарід. Якби у нас так їпли як на заході то теж були б виховані і цивілізовані. Навіть в тій самій Болгарії поліціянт то поліціянт а не добрий дядя, я не кажу вже про Румунію. Тож тре пиzдити дрючком і все налагодиться.
12
16 липня 2021 10:30:30
Проти Росії її хватить на день із усіма про і навіть якщо США прижене 2 флоти в Балтику.

Тай таке
Та да, новоросія і Сирія тому підтвердження, буквально доба і Польща пала. Ну хіба шо Кузю буксирами притягне і засере біля Польщі Балтіку літаками і мазутом.
13
14 липня 2021 07:55:43
Шкода, єдиний хто дійсно шось робив.
14
13 липня 2021 07:59:13
Нехай зносять те уроданство. Хоча краще взялись би за Академмістечко. Бо розберуть то Академмістечко на клаптики а потім стануть волати шо якось по дебільному вийшло як у Вишневому та борщагівках, ні доріг, ні школ, ні садочків. Зваляти фавели НАНу і збудувати бізнес містечко, центр Києва вивільнився б вмомєнті.
15
7 липня 2021 11:53:41
Гейропейцы вертят расеюшкой на украинском Крыму как хотят.  (P)
жопа болит но русские не сдаюцца  :D
Зато на расии теперь есть шампанское а у хранції його німа, пусть теперь хранцузи пьють свої нікому непотрібні ігристі віна, а гусари будуть пити настоящєє шампанськє. :tongue:
16
7 липня 2021 11:47:53
"Отже якщо податковий орган дізнається про номер рахунка фізичної особи, то для розкриття більш детальної інформації по ньому (про рух коштів тощо) зобов’язана звернутися в суд." Це шо за маячня? Рахунок починає працювати після того як банк надасть у податкову дані про відкриття рахунку і податкова його зареєструє. Чи це мова про Кіпр?
17
1 липня 2021 08:20:53
к тотальному послушанию и уплаты населением налогов
Какой ужас...  :D
Для вас англосаксов это в порядке вещей.
Для нас Козацьтва и козаченькив это переворачивает всю философию нашего государства с 1600 годов и философию великой степи, куда бежали для того что бы не видеть государственных сборщиков и побирателей подати.
Мы никогда не подчинялись, а когда нас пытались подчинить случались голодоморы и великие репрессии.
В итоге все равно козаченьство так или иначе выходит на поверхность на этой территоии и убивает того кто намагется его поставить раком.
Так было с Речью Посполитой
Так было с Московией и ее прокси СССР
Так было с Кучмой
Так было с Януковичем
Так сейчас происходит с Российской Федерацией
Так будет с каждым.

Философию свободной степи нарушать нельзя, это и есть основа нашей Державы
У нас население испокон веков делилось на гречкосіїв і козаків.  Гречкосіїв всегда гнобили, козаки всегда пиратствовали или состояли на службе у кого то. С 14 по 21гг, козакив сильно уменьшилось, так шо пока новые козаки не выростут никаких бунтов, к мамке делать закрутки...
18
1 липня 2021 07:48:18
Со вчерашнего дня можно делать самостоятельно, если имеется электронная подпись

Раньше нужно было платить 600 грн оценщику

С одной стороны удобно. С другой стороны - стали более высокими коэффициенты в самой программе оценки. Стоимость квартиры по оценке стала намного выше.

Например, если раньше квартиру в 100 000 уе можно было оценить 90 000, то сейчас 100 400  (цифры для примера, взял из потолка)

Это вчера заметил по своему опыту (как раз была сделка) и по отзывам двух коллег. Посмотрим, как будет дальше

Если выводы подтвердятся, то нововведение не даст сэкономить собственнику квартиры. Например, раньше можно было сделав оценку 90 000, заплатить налогов 900 уе, то сейчас придётся платить больше тысячи. Суммы небольшие, но опять залезли в карман манюпаса
Фискальное давление на манюпаса идет по всем фронтам. Экономику не поднимают, наполняют бюджет за счет введения электронных систем давления и контроля. К чему это приведет, к тотальному послушанию и уплаты населением налогов, либо бунту козаченькив, пока не понятно. Но я склонен ко второму ..
Какие бунты?! Те активные шо могут устроить бунт и так отпетляют. Остальные 73% закусят удила и поедут к мамке сажать картошку и делать закрутки.
19
30 червня 2021 22:34:19
что, и с сертификатом о вакцинации тоже нельзя никуда? А как же Греция плять?  :weep:
Это вроде рекомендации. Каждая страна сама устанавливает правила самолично для себя. Греция вообще все вакцины признает, даже спутник.
20
29 червня 2021 09:16:20
Сарті я відвідаю завтра. Зазирнемо і до Сікії.
Якщо пан H.Kropp адвенчер, то проїдьтесь за маршрутом Parthenonas
https://maps.app.goo.gl/RvrXHBq8iDqGLPEa9 звідси горами до Сікії. Но там спуск з гори в Сікію трохи лячно.
21
29 червня 2021 09:09:57
Особливо навпроти Афону
Це ж який ви маєте на увазі? Сарті чи, певно, Сікія? Вони там усі більш чи менш навпроти Афону.
Вибачаюсь, тупонув, вже задрихав ) Пляж Kriaristi. Поставлена шпилька
https://maps.google.com/?q=40.025717,24.016939&entry=gps
22
29 червня 2021 00:31:18
В Тороні пляж приємний.
Тороні пляж шо в Євпаторії. Хоча на смак... Арменісті, Оранжбіч і пляж навпроти Аіфону. То трійка топових пляжів мого рейтингу. Особливо навпроти Афону, людей з десяток на величезний пляж+ майже завжди хвилі.
23
28 червня 2021 17:35:56
Де кацапи - там біда...
А ми  - наступні. Нема чого втішатися. Все через п'янь і звірячі звички. По селах полтавщини поїдеш - підлітки з 14 років бухати похинають. Не пиво там якесь, а горілочку до ригак.
І шо, ми теж у 14-16 з друзями бухали нормально, іноді до ригачки, тепер усі поважні люди... лікарі, архітектори, phd. Збухався у гівно тіко один з друзів, якраз той шо казав - як ви це п'єте, вонож гірке і не смачне. А нам смакувало, і досі смакує, але вже інше, благородніше. :drinks:  :friends:
24
28 червня 2021 17:28:45
Уже написал шо погорячился и вообще не то имел ввиду и шописецкакой он проукраинский.
Любитель Моргенштерна это диагноз.
25
28 червня 2021 17:17:58
20% НДС
+
20% Соцвзнос
+
20% ПДФО
+
10% мита-акцизи-etc

=

70% блазнева влада забирає з манюпаса, щоб состряпати гівновидосик

а потім дивуються: чому це в неньці вимирає 350 тис щороку.
Як вимирання корелюється з податками? Вимирання то харчі і доступ до медпослуг, ну і звісно стрес. Пересічному піх на те ПДВ, соцвзнос та мита. 
26
28 червня 2021 15:28:19
Орлівка, наші попросили відкрити багажник і пару сумок, порилися в аптечці на предмет наркоти :)
Ісакча, румуни побіжно глянули здаля на багаж, подивилися права, техпаспорт, паспорти, зелену карту
Русе - не виходячи з автівки паспортний контроль, права, техпаспорт, зелена карта
Грецький кордон - паспортний контроль, ПЛР-тести, QR-код туриста (обов'язково!!) на смартфоні. Зробили водію швидкий тест на ковід
Дякую. Шо таке QR-код туриста і де його брати?
27
28 червня 2021 11:29:43
У мене по трасі дизелю 6 літрів, і то це при 110-120 км/год.
Зважаючи на швидкісний режим в Європі, має обійтися дешевше €500 . На острови і я б без питань літаком . Навіть розглядав Корфу, Крит і Закінф як варіант.
Але то ще встигну якось пізніше. Може восени, або вже наступного року.
Дешевше не буде. Перевиренно життям.
1. Моторесурс рахував?
2. Ризики рахував? Бувае що пиймаешь каминця и ось тоби 1000 долл. На скло.
Каско камінця покриє. На газу ще дешевше чим на дизелі.  ;)  Газ заправок повно, навіть на Сітонії. Моторсурс пофіг, я здав авто перекупам, а їм пох який пробіг, все одно на виході буде "девачка в магазін каталась"
28
28 червня 2021 11:19:43
Помічені перші співвітчизники. Дві автівки з черкаськими номерами, схоже й обідали в одній з нами таверні :)
Через кудою їхали? Як пропускають між країнами?
29
27 червня 2021 18:39:09
Велосепідісти не таке зло як мото. Вєло ПДР не знає але трохи сцить авто, тому в переважній більшості виконує ПДР, виключення це селяни на трасі без катафотів, не кажучи вже про жилети. Мото ПДР знає(повинно знати) але то каралі і каралєвни доріг, клали вони на ПДР.
30
27 червня 2021 11:47:36
Я думав вже нема дреж дач. Це ж совок в найпекельнішому вигляді. Послів туди збираються заселяти... Хотів би побачити посла Швеції або Австрії у будинку з багатими крєслами та аркою. :laugh: Реально, то хворі на всю голову люди.
31
27 червня 2021 10:40:05
так как девушка не знала о таком законе
(tu)
32
26 червня 2021 23:49:01
Объявили тревогу и выстраивают флот на входе в Севастопольскую бухту? 8-)
33
26 червня 2021 23:43:35
На позапрошлой неделе шото стремительное прокатилось у меня на работе. Коллега покашливая помог ящик упаковать, через 2 на 3й день зашкрябало носоглотка, ночью проснулся от кашля, жгло легкие огнем, тупо зажимал рот руками шоб не кашлять, на утро норм, начало отхаркиватся, к вечеру и ночь начало заливать соплями, утром все угомонилось и перешло в обычный насморк, все это время температура норм 36.4-36.6, общее состояние немного "грипозное", слабость ппц. За 5 дней все прошло, иногда покашливаю до сих пор. Нюх, смак никуда не девались. 
Шо это было? :S
з.ы. Раньше ОРВИ максимум 3 дня и то 1 день коматоза и 2 дня отходняка.
Теста не делал, бо был на даче, не хотел космонавтами старушек пугать ).
Може кто знает, есть ли экспресс тест после того...? Бо в 3 аптеках выслушал 3 мнения по поводу тестов.
34
26 червня 2021 18:50:30
о вибачтєклас.
теж таке полюбляю...
Пєльмєні з яєшнею то по багатому. На це навіть дивитись огидно.
35
25 червня 2021 18:13:09
выделю еще раз:
 на 07.06.2021 складає 11 677,50 грн, яка складається з:
- 2 430,00 грн – тіло кредиту;
- 9 247,50 – проценти, нараховані за користування кредитом.
На сьогодні вже більше.
Шось це тягне на якийсь звіздьож, бо сам НБУ давав роз'яснення шо скажені відсотки МФО діють тіки в період дії договору, тобто декілька днів, далі відсотки + штрафи+пеня не можуть перевищувати 50% тіла кредиту . Ну а стосовно Манівеа то там і без ДІЇ можна на раз набрати кредитів на інших, я тіки в Прозоро в тендері пручаствовав так на мене одразу взяли кредит в Манівеа.
36
25 червня 2021 14:22:20
у Пухівці теж нувориші понакопували прудів за своїм забором, а природні озера яких коло десни було повно і там колись щука водилась - перетворились просто в болотця по коліно.

коли б вже якась нормальна країна сюда прийшла і випорола козаченьок, щоб посиніли
Навколо десни то старики які з часом зникають. Ставок не може зменшити рівень води, ставок в рівень з грунтовими водами. То якщо роблять дамби, то тоді да, тре пи@дити.
В рази збільшується площа випаровування й тому загальний рівень води в грунті зменшується.
:laugh: А басейни не збільшують площу випаровування? Навіть зібравши до купи площу усіх ставків навколо Десни, то буде 0.00001% від площі самої Десни, я вже не кажу про Дніпро. Тож ставки ніякої важливої ролі в обігу води у природі не відіграють. То все ЖАБА, велечезна жирна українська ЖАБА.
37
25 червня 2021 13:34:46
у Пухівці теж нувориші понакопували прудів за своїм забором, а природні озера яких коло десни було повно і там колись щука водилась - перетворились просто в болотця по коліно.

коли б вже якась нормальна країна сюда прийшла і випорола козаченьок, щоб посиніли
Навколо десни то старики які з часом зникають. Ставок не може зменшити рівень води, ставок в рівень з грунтовими водами. То якщо роблять дамби, то тоді да, тре пи@дити.
38
25 червня 2021 13:31:24
тобто став на 25 сот? чверть гектароа?

жирно
Тю, в мене на участку 3 таких стави влізе, ще й під город залишиться. Їдьте в дальні села, купляйте по 3 участки поруч і нівчому собі не відмовляйте. Рокі 3 тому хтів викопати 20х30х3м. Камазист з трахтористом нарахували 50к.грн. але мене вломило.
А в чому проблема купити вже наявний ставок в селі?
Якщо вже така тяга до води чи риби
Нафіга купляти землю щоб потім зеилю затопити?
Тут би такий фінт вухами би не зайшов
))
Всі наявні стави давно вже в оренді.
39
25 червня 2021 13:28:56
тобто став на 25 сот? чверть гектароа?

жирно
Тю, в мене на участку 3 таких стави влізе, ще й під город залишиться. Їдьте в дальні села, купляйте по 3 участки поруч і нівчому собі не відмовляйте. Рокі 3 тому хтів викопати 20х30х3м. Камазист з трахтористом нарахували 50к.грн. але мене вломило.
дальні нецікаво...
цікаво коли в межах обласного центру
Чим цікаво? Шо коли ти відбудуєшся, то біля тебе побудують багатоповерхівку, чи мінісвинохверму на 50 голів сусіди зроблять і будуть живу копійку заробляти у обласному центрі(є преценденти). Краще купити в єбєнях 3-4 хати поруч і знати шо сусідів у тебе не буде і ніхто тобі життя не спаскудить і шо ти можеш хоч голяка ходити по своєму гектару.
40
25 червня 2021 13:22:04
Всім пох
Тут комарі би сусіду налетіли.
Гаряча лінія в бауполіцію
Приіхали б
Навалили би штрафів.
Еквівалент вартості хати в укррайцентрі
Ще й зарити.
Нафіг
може і так, але в реальності по іншому.

Повна версія