Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Радуцький,власник "Борису" скупив усі маски в Україні та продав до Китаю.

а їх викупили, справді? Дайте почитати

Піди в звичайну аптеку і купи маску. розкажеш.
   
І да, шо то москалями запахло: аВи докажітє!
   
а їх викупили, справді? Дайте почитати
не панікуй. яка твоя версія зникнення масок із аптек?
   
а їх викупили, справді? Дайте почитати

Та не клей з себе дурника.

Цю тему розумні зелені обходять стороною, і тільки Косташу та Вхавр2 скочуть і скочуть тут.
   
Піди в звичайну аптеку і купи маску. розкажеш.
нащо ходити, от наприклад https://www.add.ua/ua/medicinskie-izdelija/medicinskaja-odezhda/maski-medicinskie/
   
не панікуй. яка твоя версія зникнення масок із аптек?
а вони зникли, дійсно?
   
нащо ходити, от наприклад https://www.add.ua/ua/medicinskie-izdelija/medicinskaja-odezhda/maski-medicinskie/
чоловіче, наведи мишкою на ту маску і побачиш повідомлення - Відсутній на складі
   
чоловіче, наведи мишкою на ту маску і побачиш повідомлення - Відсутній на складі
отут є https://rozetka.com.ua/odnorazovie-maski/c4644368/tip156728=meditsinskie/
   
І да, шо то москалями запахло: аВи докажітє!
москалями нестерпно тхне від вашої щоденної брехні з "авторитетних джерел"
   
отут є https://rozetka.com.ua/odnorazovie-maski/c4644368/tip156728=meditsinskie/
будь другом, знайди в сеті аптек 911 у Харкові
   
отут є https://rozetka.com.ua/odnorazovie-maski/c4644368/tip156728=meditsinskie/
масок українських виробників там нема . отже...їх нема!
   
будь другом, знайди в сеті аптек 911 у Харкові
це вам дорого обійдеться
   
масок українських виробників там нема . отже...їх нема!
звідси витікає що "людина, схожа на Радуцького" (с) Інтрудер, загнала їх в Китай?
   
звідси витікає що "людина, схожа на Радуцького" (с) Інтрудер, загнала їх в Китай?
тобто ти вже не переконуєш, що маски є в наявності?
   
це вам дорого обійдеться
драсті, чтого така дрібничка повинна дорого мені коштувати.
хочу, як завжди, спокійно зайти в аптеку і купити просто 1 маску для себе. але чогось їх нема. а ще недавно були, я перевіряла і це мені нічого не коштувало.
   
драсті, чтого така дрібничка повинна дорого мені коштувати.
хочу, як завжди, спокійно зайти в аптеку і купити просто 1 маску для себе. але чогось їх нема. а ще недавно були, я перевіряла і це мені нічого не коштувало.
для відсутності, як ви вважаєте, масок, може бути декілька причин - 1) ажіотажний попит і 2) резервування для хворих. Я сподіваюсь на другу
   
тобто ти вже не переконуєш, що маски є в наявності?
я ж вам посилання дав, там є. Але припустімо, що їх немає. А тепер увага, питання - з цього слідує, що "людина, схожа на Радуцького" (с) Інтрудер, загнала їх в Китай? Час пішов
   
Час пішов для СБУ та зелепук!
   
зрада відміняється. зайшла сьогодні в найближчу аптеку і спокійно купила десяток масок. ціна трохи завищена - у 4 рази. було 2,50 грн. за штуку, зараз 10 грн.
дякую за увагу.  :gigi:
   
зрада відміняється. зайшла сьогодні в найближчу аптеку і спокійно купила десяток масок. ціна трохи завищена - у 4 рази. було 2,50 грн. за штуку, зараз 10 грн.
а як би ви знали що ця маска насправді коштує десь біля 1 грн ? на 157 грн я місяць тому купив 150 масок MEDICOM.. Ну роздрібна націнка 100%, але ви переплатили 500%. Як Вам таке ?
   
а як би ви знали що ця маска насправді коштує десь біля 1 грн ? на 157 грн я місяць тому купив 150 масок MEDICOM.. Ну роздрібна націнка 100%, але ви переплатили 500%. Як Вам таке ?

в данному випадку мене порадувало по-перше, сама наявність масок, по-друге, хоч ціна і завищена, але ж все-таки прийнятна.
   
зрада відміняється. зайшла сьогодні в найближчу аптеку і спокійно купила десяток масок. ціна трохи завищена - у 4 рази. було 2,50 грн. за штуку, зараз 10 грн.
дякую за увагу.  :gigi:
ваше бажання здійснилось. Звертайтесь)
   
==============================
 Його за це не посадять,але що ти іпанько-згоден. Ви всі ЗЕлень-покитьки!
100%
   
а їх викупили, справді? Дайте почитати
Та не грайте вар'ята. Масок нема не тільки в аптеках. Знаю від поставщиків. Це справа СБУ, але ж рука руку миє, а ви в якості мила допомагаєте.
   
Час пішов для СБУ та зелепук!
І що буде?
І коли дедлайн?
   
В Польщі зросла ціна на мед.маски!
Радуцький, припини!! :zrada:
   
куй в попу (с) Радуцкий, а не маски
   
І що буде?
І коли дедлайн?
Після продажу землі, мало не буде!
   
Після продажу землі, мало не буде!
Як загадково..
Маски - і продаж землі..
   
маски надо раздавать бесплатно на входе в метро, в ТЦ, в маршрутки. Если вы хотите остановить эпидемию.

а Радуцкому прилетит бумеранг, не помогут миллионы заработаные на украинских масках
   
ну что же, всьо верно, быть жлобом в Украине законом не запрещено
   
Маску можно сшить из марли, стирать и гладить утюгом. Я шила еще в период тамифлюйного гриппа.
   
Маску можно сшить из марли, стирать и гладить утюгом. Я шила еще в период тамифлюйного гриппа.

мало того, можна організувати пошив масок і заробити, якщо є ажіотажний попит  :good:
   
маски надо раздавать бесплатно на входе в метро, в ТЦ, в маршрутки. Если вы хотите остановить эпидемию.

а Радуцкому прилетит бумеранг, не помогут миллионы заработаные на украинских масках
Яка багата країна роздає маски? Скільки на це треба грошей, можете уявити?
   
Маску можно сшить из марли, стирать и гладить утюгом. Я шила еще в период тамифлюйного гриппа.

Марли? Вы размер вируса представляете?
   
Яка багата країна роздає маски? Скільки на це треба грошей, можете уявити?

Китайцы раздавали
   
Марли? Вы размер вируса представляете?

Марлю сложить в несколько слоев. Я шила из ситца или чего то там хлопкового.
   
Sharp. В префектуре Миэ будет запущена линия по производству 150 тысяч масок в день. В Японии расширяют производство медицинских масок / REUTERS

 Японский производитель электроники Sharp начнет производить хирургические маски на своей фабрике по производству дисплеев в центральной части страны.  Во многих районах Японии их сложно найти в продаже. Предполагается, что на фабрике в префектуре Миэ будет запущена линия по производству 150 тысяч масок в день, с возможностью довести этот показатель до 500 тысяч. Отмечается, что фабрики по производству дисплеев отличаются стерильностью, так что они хорошо подходят для изготовления масок. На сегодня Sharp принадлежит тайваньскому электронному гиганту Hon Hai Precision Industry Co., Ltd., известном в мире под названием FoxConn. Ранее сообщалось, что ажиотажный спрос на медицинские маски из-за коронавируса создал дефицит в некоторых аптеках Киева, но специалисты назвали это временным явлением.

(С)l

 B-)

Останнє редагування: 2 березня 2020 15:09:02 від SOUTH BLOOD
   
Sharp. В префектуре Миэ будет запущена линия по производству 150 тысяч масок в день. В Японии расширяют производство медицинских масок / REUTERS

 Японский производитель электроники Sharp начнет производить хирургические маски на своей фабрике по производству дисплеев в центральной части страны.  Во многих районах Японии их сложно найти в продаже. Предполагается, что на фабрике в префектуре Миэ будет запущена линия по производству 150 тысяч масок в день, с возможностью довести этот показатель до 500 тысяч. Отмечается, что фабрики по производству дисплеев отличаются стерильностью, так что они хорошо подходят для изготовления масок. На сегодня Sharp принадлежит тайваньскому электронному гиганту Hon Hai Precision Industry Co., Ltd., известном в мире под названием FoxConn. Ранее сообщалось, что ажиотажный спрос на медицинские маски из-за коронавируса создал дефицит в некоторых аптеках Киева, но специалисты назвали это временным явлением.

(С)l

B-)
===========================
Я теж намірився понаживатися....на доданні  доповнюючого захисту маски від вірусів. Пшик-пшик... і ти в безспеці! :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія