Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Велике Будiвництво (Стан справ на 02.12.2021)

Велике Будiвництво (Стан справ на 02.12.2021)

за 2 роки Украiна перетворилась в величезний будмайданчик
в перше за багато рокiв Украiна працює лише на велике будiвництво
непожалiли ковiдний фонд
непожалiли кошти платникiв податкiв
прицьому 2019р поточний ремонт коштував 5млн, то 2020 - 11млн, 2021 - 15
цiкава думка тих хто вважає - хай крадуть або будували - якщо крадуть з iхнього карману

 B-)

   
Re: Велике Будiвництво

Дороги строят
В чем проблемы?
   
Re: Велике Будiвництво

будувати треба - це однозначно правильно
без інфраструктури взагалі нічого не може розвиватись
   
Re: Велике Будiвництво

 :facepalm: феодалы олигархи против. по дорогам манюпас может убежать от барщины  :-G
   
Re: Велике Будiвництво
den

Будівництво впало за 10 місяців на 15%
В основному впало інгеленреі споруди ( в тому числі мости і дороги ) - на 35% по пам'яті
Вони не стільки будують як гроші освоюють

   
Re: Велике Будiвництво

Дороги строят
В чем проблемы?
Як завжди... КРАДУТЬ.
   
Re: Велике Будiвництво

Дороги строят
В чем проблемы?
Нехай бізнес будує.Бере з експлуатації доріг гроші. Проти-щоб кошти забирали в злидених і кидали на велике крадівництво.
   
Re: Велике Будiвництво

Як завжди... КРАДУТЬ.
і хАЛТУРЯТЬ!
   
Re: Велике Будiвництво

:facepalm: феодалы олигархи против. по дорогам манюпас может убежать от барщины  :-G
+100500
Фупу этого не понять, если б не буба то Украина бы развалилась на княжества,  укралзализныця уже лупила 1200 Киев Запорожье с манюпасов.
   
Re: Велике Будiвництво (Стан справ на 02.12.2021)

хоч Зелепень є Зелепнем, але якщо об'єктивно, то будують

якщо так і далі буде то дійсно міст в нас збудують
міст ще совки обіцяли
потім кожний кандидат у депи/мери.

 
   
Re: Велике Будiвництво (Стан справ на 02.12.2021)

черкассы, мытница, думаю первый за последние лет 20 детсадик начали строить в городе ( в рамках программы). серьезный проект, современный. молодцы. центральный бассейн капиталят ( там вроде бы вообще после открытия лет 50 назад) ремонты не делались.

все проекты современные и важно!!! все под любого гражданина страны. учитывают удобства для инвалидов.
что то еще строят, но это то что я вижу если не каждый день, то через день.

у зеленского впереди еще пару лет активных есть. Думаю что любого следующего президента    НЕ ПОЙМУТ,  если он остановит КАТОК  ремонта дорог, строительства инфраструктуры, важных для граждан объектов, аэропортов ну и так далее и начнет рассказывать сказки что деньги есть только на социальные выплаты.

по дорогам отдельная тема. не знаю почему но в принципе черкасская область в лидерах в этом вопросе. большинство направлений (основных) дороги откапиталены.  едешь по черкасской области и просто какое то странное ощущение что где то в европе.

ну и ради объективности. считаю что с теми же дорогам Петя- Гройся и компания конечно же родоначальники движения. Президентский срок короток. что то начали, а новые подхватили  и развили.

Останнє редагування: 3 грудня 2021 09:32:08 від olegan
   
Re: Велике Будiвництво (Стан справ на 02.12.2021)

коли порохоботи волають про "крадуть" я чомусь згадую Свинарчука


дороги то от вони. це ж не те що вживані деталі із складу продавати як нові для армії.  ото бізнес  (tu)
   
черкассы, мытница, думаю первый за последние лет 20 детсадик начали строить в городе ( в рамках программы). серьезный проект, современный. молодцы. центральный бассейн капиталят ( там вроде бы вообще после открытия лет 50 назад) ремонты не делались.

все проекты современные и важно!!! все под любого гражданина страны. учитывают удобства для инвалидов.
что то еще строят, но это то что я вижу если не каждый день, то через день.

у зеленского впереди еще пару лет активных есть. Думаю что любого следующего президента    НЕ ПОЙМУТ,  если он остановит КАТОК  ремонта дорог, строительства инфраструктуры, важных для граждан объектов, аэропортов ну и так далее и начнет рассказывать сказки что деньги есть только на социальные выплаты.

по дорогам отдельная тема. не знаю почему но в принципе черкасская область в лидерах в этом вопросе. большинство направлений (основных) дороги откапиталены.  едешь по черкасской области и просто какое то странное ощущение что где то в европе.

ну и ради объективности. считаю что с теми же дорогам Петя- Гройся и компания конечно же родоначальники движения. Президентский срок короток. что то начали, а новые подхватили  и развили.


ну и ради объективности. считаю что с теми же дорогам Петя - Петро и компания конечно же родоначальники движения. Президентский срок короток. что то начали, а новые подхватили  и развили.

Вот с этого надо начинать..
Остальное - большая кража..
Мое конечно мнение..
   
коли порохоботи волають про "крадуть" я чомусь згадую Свинарчука


дороги то от вони. це ж не те що вживані деталі із складу продавати як нові для армії.  ото бізнес  (tu)

І хдє крадун Свинарчук? Живе, як ніби нічого і не крав.  :laugh: По молодшому, здається, вже скоро вийдуть усі строки.
   
Re: Велике Будiвництво (Стан справ на 02.12.2021)

Дороги у нас стоят втрое дороже. Куда девается 2/3 ?
   
Re: Велике Будiвництво (Стан справ на 02.12.2021)

І хдє крадун Свинарчук? Живе, як ніби нічого і не крав.  :laugh: По молодшому, здається, вже скоро вийдуть усі строки.


так у нас ніхто не сидить, якщо крадуть багато
   
Re: Велике Будiвництво (Стан справ на 02.12.2021)

коли порохоботи волають про "крадуть" я чомусь згадую Свинарчука


дороги то от вони. це ж не те що вживані деталі із складу продавати як нові для армії.  ото бізнес  (tu)

В деталях мова шла на якісь мільйони

У крадівництві кварталівців - на сотні мільярдів

Різницю відчуваєш?

Юзік, який внезапно став забудовником елітної нерухомості для киян, і пересів на 600й мерс це уже круче ніж свинарчук молодший.
   
Re: Велике Будiвництво (Стан справ на 02.12.2021)

ну и ради объективности. считаю что с теми же дорогам Петя - Петро и компания конечно же родоначальники движения. Президентский срок короток. что то начали, а новые подхватили  и развили.
Вот с этого надо начинать..
Остальное - большая кража..
Мое конечно мнение..

у нас какая то мантра, все крадут. 
это наша с вами испорченность. кто крадет? наши родственники? кумовья, знакомые? мы сами? кто в этих всех конторах работает... марсиане?  как то общался с человеком который на заводе работает, который асфальтно бетонную смесь для дорог готовит. их сейчас ставят прямо возле дороги. Говорит: техника немецкая, надурить ее, что то недолить, недосыпать не получится. чтобы дорога не развалилась, нужно качественные компоненты. их и кладут. строго по норме.
вопрос в том что активность и темп такие, что по идее если бы повально воровали бы. то такой бы объем не построили.  Начинать можно с чего угодно. вопрос простой задел тс. я лично на него совершенно открыто  ответил.
   
Re: Велике Будiвництво (Стан справ на 02.12.2021)

Дороги у нас стоят втрое дороже. Куда девается 2/3 ?

вольтер, вы как 20 лет назад в своей квартире ремонт сделали, это был ваш последний опыт. я просто в этом уверен. Иначе такую бы откровенную хрень вряд ли писали бы.
   
Re: Велике Будiвництво (Стан справ на 02.12.2021)

черкассы, мытница, думаю первый за последние лет 20 детсадик начали строить в городе ( в рамках программы). серьезный проект, современный. молодцы. центральный бассейн капиталят ( там вроде бы вообще после открытия лет 50 назад) ремонты не делались.
ти скажи скільки в селах закрили шкіл і садиків з вашої подачі, а тоді розказуєте про побудували АДІН садік...  :bueee:

Брехло зелене
   
 (td) Re: Велике Будiвництво (Стан справ на 02.12.2021)
a49

Дороги у нас стоят втрое дороже. Куда девается 2/3 ?
Взятки платят ЗЕ-говнюкам. 1 км  дороги - 1 миллион долларов.  Дороги для граждан с двойным гражданством от глобальных корпораций которые по этим дорогам будут вывозить продукцию украинских чернозёмов. После зачистки территории продразвёрсткой от зе
   
Re: Велике Будiвництво (Стан справ на 02.12.2021)

ти скажи скільки в селах закрили шкіл і садиків з вашої подачі, а тоді розказуєте про побудували АДІН садік...  :bueee:

Брехло зелене

сколько, адреса. жду.
   
Re: Велике Будiвництво (Стан справ на 02.12.2021)

те що крадуть і не сидять це одне

а те що будують це зовсім інше
   
Re: Велике Будiвництво (Стан справ на 02.12.2021)

та добре, що хоч щось робиться. раніше лише крали.
   
Re: Велике Будiвництво (Стан справ на 02.12.2021)

та добре, що хоч щось робиться. раніше лише крали.
+1 дорогу новую по которой я сегодня буду ехать, у меня не украдут, разметку, освещение, норм обочины тоже.

кстати про отношение к тому что делают из новостей. не только строят дороги, но и стараются их уберечь от разрушений:

Із кінця червня станом на 30 листопада українські компанії отримали близько 17 тис повідомлень про порушення норм габаритно-вагового контролю (сумарний еквівалент винесених постанов за перевищення ваги - 370 млн грн).

Про це свідчать дані сервісу "Штрафи UA для бізнесу".

Там нагадують, що з 1 жовтня почало діяти нове законодавство про відповідальність перевізників за порушення норм габаритно-вагового контролю (ГВК).

"Компанії вже почали отримувати постанови - на 20 листопада виписано понад 1000 штрафів, розмір яких становить від 8,5 до 51 тис грн.

Перевищення фіксують встановлені на дорогах комплекси WiM, які зважують авто в русі. Система контролю WiM ("Зважування у русі") була реалізована за ініціативою Міністерства інфраструктури спільно з Укртрансбезпекою та Укравтодором, щоб зменшити руйнування доріг за рахунок зниження навантаження", - йдеться у повідомленні.

З 1 жовтня набули чинності закони №1534-IX та №1582-IX, якими регулюється адміністративна відповідальність за порушення у цій сфері.

"На сьогодні не залишилося жодної області, де не будувалися б системи динамічного зважування. До кінця 2021 року заплановано встановлення 102 комплексів на основних транспортних коридорах країни", - йдеться у повідомленні.
   
Re: Велике Будiвництво (Стан справ на 02.12.2021)

писи, воровать идеально на ямочном ремонте. от него уходят. ну и слава богу.
   
Re: Велике Будiвництво (Стан справ на 02.12.2021)
den

черкассы, мытница, думаю первый за последние лет 20 детсадик начали строить в городе ( в рамках программы). серьезный проект, современный. молодцы. центральный бассейн капиталят ( там вроде бы вообще после открытия лет 50 назад) ремонты не делались.

все проекты современные и важно!!! все под любого гражданина страны. учитывают удобства для инвалидов.
что то еще строят, но это то что я вижу если не каждый день, то через день.

у зеленского впереди еще пару лет активных есть. Думаю что любого следующего президента    НЕ ПОЙМУТ,  если он остановит КАТОК  ремонта дорог, строительства инфраструктуры, важных для граждан объектов, аэропортов ну и так далее и начнет рассказывать сказки что деньги есть только на социальные выплаты.

по дорогам отдельная тема. не знаю почему но в принципе черкасская область в лидерах в этом вопросе. большинство направлений (основных) дороги откапиталены.  едешь по черкасской области и просто какое то странное ощущение что где то в европе.

ну и ради объективности. считаю что с теми же дорогам Петя- Гройся и компания конечно же родоначальники движения. Президентский срок короток. что то начали, а новые подхватили  и развили.

А велике будівництво тут до чого ?

Це децентралізація, друже

Яку як раз Зе рубає на корню
Бо вводить в бюджет фонди депутатів, які розкидають по своїх округах бабло ( 7 млрд грн,)
Бо вводить "пільгову" ціну на газ для бюджету місцевого - 13 грн
А якщо шось не так з мером - то "відключім газ"
   
Re: Велике Будiвництво (Стан справ на 02.12.2021)

А велике будівництво тут до чого ?

Це децентралізація, друже

Яку як раз Зе рубає на корню
Бо вводить в бюджет фонди депутатів, які розкидають по своїх округах бабло ( 7 млрд грн,)
Бо вводить "пільгову" ціну на газ для бюджету місцевого - 13 грн
А якщо шось не так з мером - то "відключім газ"
ден, мы друг друга знаем давным давно в рамках фупа. обрати внимание, я стараюсь быть объективным. у тебя какие то "детские обиды" на зеленского. которые просто явно "слышны" в каждом посте.

я не пишу про объекты в рамках  местных расходов, я написал про объекты в рамках того самого великого строительства.

по децентрализации проблем я не наблюдая  ( по крайней мере в черкассах). как сторонник европейской модели страны я за децентрализацию и по моему мнению это одно из самых больших достижений мистера По. большой ему за это респект.
   
Re: Велике Будiвництво (Стан справ на 02.12.2021)

Дороги у нас стоят втрое дороже. Куда девается 2/3 ?

раньше были не дороги а Гивно, щас асфальту валят сантимеров 30
   
Re: Велике Будiвництво (Стан справ на 02.12.2021)

безумовно розвиток економіки неможливий без гарних доріг
але
заради Вкликого Будівництва зруйнований ковiдний фонд та більшість державних компаній стали збитковими
- Нафтогаз України
- Укренерго
- Укрзалізниця
- Державна продовольчо-зернова корпорація України
- Енергоатом
- абсолютно всі (46) вугледобувні підприємства
- .......
те що крадуть безбожно це таке ..
що будемо везти?

   
Re: Велике Будiвництво (Стан справ на 02.12.2021)

ну и ради объективности. считаю что с теми же дорогам Петя- Гройся и компания конечно же родоначальники движения. Президентский срок короток. что то начали, а новые подхватили  и развили.
С таким же успехом в родоначальники можно и Яныка записать, он тоже очень даже не плохо дороги строил в Кончу-Заспу и на Межигорье.  :gigi:
   
Re: Велике Будiвництво (Стан справ на 02.12.2021)
den

С таким же успехом в родоначальники можно и Яныка записать, он тоже очень даже не плохо дороги строил в Кончу-Заспу и на Межигорье.  :gigi:

Яник на євро 2012 вклався
В кредит

Зе теж половину за дорожній фонд

Половину в кредит

ПП в кредит менше 20% було коли дор фонд запрацював

   
Re: Велике Будiвництво (Стан справ на 02.12.2021)

коли порохоботи волають про "крадуть" я чомусь згадую Свинарчука


дороги то от вони. це ж не те що вживані деталі із складу продавати як нові для армії.  ото бізнес  (tu)
Самый зашкварник это Омельян. Чувак на полном серьёзе называл цифру сколько "воруют" в МинИфраструктуры в день, не понимая, что таким образом пишет явку с повинной, мол мы крали столько...  :lol:
   
Із загального обсягу ВБ шлюхи хуйла виділяють по областях:
- на Закарпаття 0,6%
- на Чернівецьку 0,6%
- на Тернопільську 1,9%
- на Одеську 14,2%
- на Харківську 8,5%

Нагадує часи овоча і в принципі зрозуміло куди прийде хуйло.
   
раньше были не дороги а Гивно, щас асфальту валят сантимеров 30
подякуй Пороху, якби він це діло не запустив, то шляха зараз би куй моржовий гризла
   
коли порохоботи волають про "крадуть" я чомусь згадую Свинарчука


дороги то от вони. це ж не те що вживані деталі із складу продавати як нові для армії.  ото бізнес  (tu)
прокуратура зеленого довела,що свыінарчуки не крали  :K
   
Re: Велике Будiвництво
U2

+100500
Фупу этого не понять, если б не буба то Украина бы развалилась на княжества,  укралзализныця уже лупила 1200 Киев Запорожье с манюпасов.


Не спи! Замёрзнешь! Княжества уже есть! Это те вот пресловутые ОТГ.
   
Дороги у нас стоят втрое дороже. Куда девается 2/3 ?
+=====================================+
В землю! Бо будують за євростандартами!
Це не педрильне заляпування дірок гівном...
   
Re: Велике Будiвництво (Стан справ на 02.12.2021)
U2

у нас какая то мантра, все крадут. 
это наша с вами испорченность. кто крадет? наши родственники? кумовья, знакомые? мы сами? кто в этих всех конторах работает... марсиане?  как то общался с человеком который на заводе работает, который асфальтно бетонную смесь для дорог готовит. их сейчас ставят прямо возле дороги. Говорит: техника немецкая, надурить ее, что то недолить, недосыпать не получится. чтобы дорога не развалилась, нужно качественные компоненты. их и кладут. строго по норме.
вопрос в том что активность и темп такие, что по идее если бы повально воровали бы. то такой бы объем не построили.  Начинать можно с чего угодно. вопрос простой задел тс. я лично на него совершенно открыто  ответил.

Дибилы б…!(ц)
Если ото будивныцтво составляет 25% ввп - то и без воровства с манюпаса сорвали по штанине: это сродни пресловутому милитаризму ссср.
Экономика должна развиваться пропорционально и органично. Отот рахит, созданный отем будивныцтвом через пару лет оставит манюпаса без штанов. Иканамизды х…овы.
   
Re: Велике Будiвництво (Стан справ на 02.12.2021)
N88

Навіть тендерні процедури скасували!

Жеруть миші як в останній раз.. (це не метафора)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія