Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Подруга померла в Чернівцях((

Re: Подруга померла в Чернівцях((

Я не лікар, але зрозуміло що серце в 35 років не могло просто зненацька так зупитинись і все… були якісь попередні симптоми.. люди машину оглядають щонеділі, роблять профілактику мотора— серця, заганяють до механіка… а по відношенню до себе не роблять нічогісінько..  в цьому питанню Японія це зразок.  Люди змушені провірятись щорічно.   Але там еліта дбає про здоров’я нації , а не як в нас втюхати горілку і сигарети…

Останнє редагування: 9 грудня 2022 01:27:43 від andy lev
   
Re: Подруга померла в Чернівцях((
DBA

В українців повністю (!) відсутнє піклування і знання про здоров’я ( пішло з совка).  Хто раз в рік здає головні аналізи і провіряється в лікаря?  Вже тут в Америці сам знаю повно випадків « хлоп як дуб, ніколи до лікарів не ходив :facepalm: «». Вже і не підуть ніколи…

Фуйня все эти анализы… оно помогает в узком спектре болезней, большая часть которых сама излечивается. У меня всю жизнь были хорошие анализы и в итоге рак на третьей стадии. Даже если сдавать ежегодно МРТ / КТ то без правильной интерпретации бесполезно. Врачи слепы в подавляющей массе и плохо смотрят снимки в целом, только там где симптомы. Если уж делаете, сами читайте, изучайте и задавайте вопросы. Мой рак был виден на снимках много лет (несколько каждый год), и его заметили только когда я сам им указал на подозрительные места. Даже с отсылкой на second opinion. Медицина вообще в жопе перманентной.
   
Re: Подруга померла в Чернівцях((

Фуйня все эти анализы… оно помогает в узком спектре болезней, большая часть которых сама излечивается. У меня всю жизнь были хорошие анализы и в итоге рак на третьей стадии. Даже если сдавать ежегодно МРТ / КТ то без правильной интерпретации бесполезно. Врачи слепы в подавляющей массе и плохо смотрят снимки в целом, только там где симптомы. Если уж делаете, сами читайте, изучайте и задавайте вопросы. Мой рак был виден на снимках много лет (несколько каждый год), и его заметили только когда я сам им указал на подозрительные места. Даже с отсылкой на second opinion. Медицина вообще в жопе перманентной.
ти тупий коцап, навіть не знаєш що по загальному аналізу крові можна побачити рак( бо йде запальний процес) .. потім виясняючи, що це за запальний процес робиш повне обслідування в чому справа і вийдеш на рак..

Останнє редагування: 9 грудня 2022 01:33:34 від andy lev
   
Re: Подруга померла в Чернівцях((

ти тупий коцап, навіть не знаєш що по загальному аналізу крові можна побачити рак( бо йде запальний процес)

То ви є лікар?
   
Re: Подруга померла в Чернівцях((
DBA

Любу (!) медичну проблему ( серце і онко тим паче) можна зловити на початковій стадії і направити— при умові щорічного обслідування….

Чушь. Большинство онко безсимптомны аж до последней стадии, включая  нормальные анализы крови
   
Re: Подруга померла в Чернівцях((
DBA

ти тупий коцап, навіть не знаєш що по загальному аналізу крові можна побачити рак( бо йде запальний процес) .. потім виясняючи, що це за запальний процес робиш повне обслідування в чому справа і вийдеш на рак..

Не неси бред. Даже tumour markers часто не показывают рак, что уже говорить об общих показателях. Рае печени и лимфомы в пример. Они безсимптомны и результаты по крови в большинстве случаев в норме
   
Re: Подруга померла в Чернівцях((

Любу (!) медичну проблему ( серце і онко тим паче) можна зловити на початковій стадії і направити— при умові щорічного обслідування….
Там питання в глибині того обстеження. Який-небудь рак нирки чи яєчників на ранніх стадіях ніяк себе не проявляє, це не груди, де вузлики більшість жінок знаходить самостійно.
Я щорічно проходжу влк, щоб літати на планері (цього року, звичайно, пропустив), і там на УЗД виявили, що вузол в щитовидці за рік виріс вдвічі! Ніколи вона не турбувала, гормони в нормі, але вузол виріс. Довелось робити біопсію для підтвердження доброякісності, а так би ніколи не звернув увагу.
Зараз рекламують різні набори аналізів типу "Жіноче здоров'я", "чоловіче здоров'я", але то тільки аналізи... Я придумав поєднати так би мовити приємне з корисним, але це і час, і гроші, і мало хто просто так піде проходити десяток лікарів, якщо він звісно не параноїк)
   
Re: Подруга померла в Чернівцях((

Не неси бред. Даже tumour markers часто не показывают рак, что уже говорить об общих показателях. Рае печени и лимфомы в пример. Они безсимптомны и результаты по крови в большинстве случаев в норме
:facepalm: Які показники в загальному аналізі крові можу вказувати на онкологію ?

Загальний аналіз крові при онкології є початковим етапом діагностики. При підрахунку лейкоцитарної формули можна виявити різні патологічні стани організму. Навіть при незначному відхиленні від нормальних показників пацієнтам необхідно проводити додаткове обстеження для виявлення причини.

Що покаже загальний аналіз при захворюванні?
Немає точного визначення, яким має бути аналіз при онкології. Дані залежать від ураженого органу, стадії розвитку, характеру перебігу захворювання. Також велике значення мають індивідуальні особливості кожного пацієнта.

Але в ході досліджень було виявлено загальну зміну за кількома показниками крові, яке дає можливість припустити рак. В першу чергу звертають увагу на якісний і кількісний вміст лейкоцитів.
Даний вид клітин бере участь у формуванні імунітету людини. Саме вони реагують при попаданні в організм бактерій, паразитів і вірусів.
   
Re: Подруга померла в Чернівцях((

Не неси бред. Даже tumour markers часто не показывают рак, что уже говорить об общих показателях. Рае печени и лимфомы в пример. Они безсимптомны и результаты по крови в большинстве случаев в норме
Так, з тих маркерів хіба що ПСА можна використовувати для скринінгу на рак простати. Інші недостатньо специфічні, і зростають, наприклад, при застуді. В онкології тільки після біопсії можна говорити про злоякісність. Ну, або коли клінічна картина очевидна, і КТ/МРТ показує мтс... Але тоді вже треба підбирати хворому паліативне лікування і писати заповіт...
   
Re: Подруга померла в Чернівцях((

При різних захворюваннях, в тому числі і онкології, спостерігають зміни в цих показниках (в бік збільшення).

Варто відзначити, що відбувається збільшення кількості незрілих форм клітин. Особливо сильно збільшується їх зміст при лейкозі.

Важливим критерієм є рівень ШОЕ, що показує вміст білка в плазмі. При онкології даний показник підвищений.
Спеціаліст повинен задуматися, якщо підвищений рівень зберігається навіть після проведення протизапальної та антибактеріальної терапії.

Низький вміст гемоглобіну також може вказувати на наявність онкологічного процесу в організмі. Даний білок відповідає за перенесення кисню до органів і тканин. Якщо ж при нормальному харчуванні, відсутності травм, хірургічних втручань, крововтрат рівень нижче норми, то це повинно насторожити лікаря.

При раку шлунка, кишечника даний показник знижується стрімко.
При лейкозі, онкології печінки поряд зі збільшенням ШОЕ, зменшується вміст тромбоцитів.

Тобто аналіз крові все показує… тому здавайте кров хоч раз на рік…
   
Re: Подруга померла в Чернівцях((

:facepalm: Які показники в загальному аналізі крові можу вказувати на онкологію ?

Загальний аналіз крові при онкології є початковим етапом діагностики. При підрахунку лейкоцитарної формули можна виявити різні патологічні стани організму. Навіть при незначному відхиленні від нормальних показників пацієнтам необхідно проводити додаткове обстеження для виявлення причини.

Що покаже загальний аналіз при захворюванні?
Немає точного визначення, яким має бути аналіз при онкології. Дані залежать від ураженого органу, стадії розвитку, характеру перебігу захворювання. Також велике значення мають індивідуальні особливості кожного пацієнта.

Але в ході досліджень було виявлено загальну зміну за кількома показниками крові, яке дає можливість припустити рак. В першу чергу звертають увагу на якісний і кількісний вміст лейкоцитів.
Даний вид клітин бере участь у формуванні імунітету людини. Саме вони реагують при попаданні в організм бактерій, паразитів і вірусів.
Лейкоцитарна формула при раку не відрізняється від запалення, крім, звісно, випадків лейкозів. І то, коли вже вона відрізняється, зазвичай процес генералізований, тобто є мтс. Якби було все так просто, ми б і горя не знали...
А, ще онкомаркери застосовується для контролю після лікування, щоб якомога раніше побачити рецидив. Але там і так все перевіряється ретельно, і без них.
   
Re: Подруга померла в Чернівцях((
DBA

:facepalm: Які показники в загальному аналізі крові можу вказувати на онкологію ?

Загальний аналіз крові при онкології є початковим етапом діагностики. При підрахунку лейкоцитарної формули можна виявити різні патологічні стани організму. Навіть при незначному відхиленні від нормальних показників пацієнтам необхідно проводити додаткове обстеження для виявлення причини.

Що покаже загальний аналіз при захворюванні?
Немає точного визначення, яким має бути аналіз при онкології. Дані залежать від ураженого органу, стадії розвитку, характеру перебігу захворювання. Також велике значення мають індивідуальні особливості кожного пацієнта.

Але в ході досліджень було виявлено загальну зміну за кількома показниками крові, яке дає можливість припустити рак. В першу чергу звертають увагу на якісний і кількісний вміст лейкоцитів.
Даний вид клітин бере участь у формуванні імунітету людини. Саме вони реагують при попаданні в організм бактерій, паразитів і вірусів.

Ты вообще знаешь что такое лимфома? (Рак крови). это бракованные лимфоциты в лимфоузлах. В крови их количество в норме в большинстве случаев и качество тоже в норме, ты ее не увидишь по анализу крови НИКАК. В крови их нет аж до самой последней стадии пока не поражен bone marrow и органы (например селезенка). Знаток бля…

Диагноз лимфомы ставится биопсией лимфоузла с анализом на моноклональность клеток, и экспрессию определенных протеинов / маркеров (cd19/cd20/cd10 и так далее)

По раку печени та же херня. Есть безциррозный рак, с нормальными алт/аст и tumour markers. И так по многих другим онко.

Включай мозг - если б медицина могла по анализам крови находить рак в ранней стадии, то анализы были бы обязательными так как стоимость анализов многократно меньше лечения онко больного даже с учётом большого количества отрицательных результатов
   
Re: Подруга померла в Чернівцях((

При різних захворюваннях, в тому числі і онкології, спостерігають зміни в цих показниках (в бік збільшення).

Варто відзначити, що відбувається збільшення кількості незрілих форм клітин. Особливо сильно збільшується їх зміст при лейкозі.

Важливим критерієм є рівень ШОЕ, що показує вміст білка в плазмі. При онкології даний показник підвищений.
Спеціаліст повинен задуматися, якщо підвищений рівень зберігається навіть після проведення протизапальної та антибактеріальної терапії.

Низький вміст гемоглобіну також може вказувати на наявність онкологічного процесу в організмі. Даний білок відповідає за перенесення кисню до органів і тканин. Якщо ж при нормальному харчуванні, відсутності травм, хірургічних втручань, крововтрат рівень нижче норми, то це повинно насторожити лікаря.

При раку шлунка, кишечника даний показник знижується стрімко.
При лейкозі, онкології печінки поряд зі збільшенням ШОЕ, зменшується вміст тромбоцитів.

Тобто аналіз крові все показує… тому здавайте кров хоч раз на рік…
Все вірно, але вже для випадків задавненого захворювання. От у мого батька шое було підвищене, а гемоглобін низький, але коли пухлину в легені вже було видно на звичайному рентгені, і через 5 місяців він помер...
   
Re: Подруга померла в Чернівцях((
DBA

:facepalm: Які показники в загальному аналізі крові можу вказувати на онкологію ?

Загальний аналіз крові при онкології є початковим етапом

Ты путаешь порядок. При уже диагностированной онкологии делается анализ крови, чтобы назначить правильную терапию (выбор метода, лекарства и дозировку). Например для лимфом важно болел ли человек гепатитом Б, так как пни лечении лимфомы он реактивируется.

Анализ крови не специфичен для онкологии. То есть - Если что-то в анализе неправильно, то это не значит что онкология, а если анализы в норме то это не значит что нет онкологии. Так дошло?
   
Re: Подруга померла в Чернівцях((

Ты вообще знаешь что такое лимфома? (Рак крови). это бракованные лимфоциты в лимфоузлах. В крови их количество в норме в большинстве случаев и качество тоже в норме, ты ее не увидишь по анализу крови НИКАК. В крови их нет аж до самой последней стадии пока не поражен bone marrow и органы (например селезенка). Знаток бля…

Диагноз лимфомы ставится биопсией лимфоузла с анализом на моноклональность клеток, и экспрессию определенных протеинов / маркеров (cd19/cd20/cd10 и так далее)

По раку печени та же херня. Есть безциррозный рак, с нормальными алт/аст и tumour markers. И так по многих другим онко.

Включай мозг - если б медицина могла по анализам крови находить рак в ранней стадии, то анализы были бы обязательными так как стоимость анализов многократно меньше лечения онко больного даже с учётом большого количества отрицательных результатов
Так, тих лімфом дуже багато різновидів, і новітні таргетні препарати для одних видів можуть бути неефективними для інших.
У нас серед чоловіків на жаль найпопулярніший зараз рак легенів, який дуже рідко діагностується на ранніх стадіях. Також дуже часто буває рак простати, але з ним легше, він і гормоночутливий, і скринінгується
   
Re: Подруга померла в Чернівцях((

Фуйня все эти анализы… оно помогает в узком спектре болезней, большая часть которых сама излечивается. У меня всю жизнь были хорошие анализы и в итоге рак на третьей стадии.
Ох аналізи... їх часто списують зі стелі...
пригадала анекдотичну ситуацію
про яку почула в лікарні -
за направленням лікаря один чоловік
мав здати аналіз сечі, але налив у стаканчик для аналізів
неміцний чай і вкинув туди ложку цукру.
Виявилось що у нього нормальний склад сечі
і тому лікар сказав що причин для хвилювання нема.

Даже если сдавать ежегодно МРТ / КТ то без правильной интерпретации бесполезно. Врачи слепы в подавляющей массе и плохо смотрят снимки в целом, только там где симптомы. Если уж делаете, сами читайте, изучайте и задавайте вопросы..
Якось подумала що непогано було б пройти МРТ,
адже в рекламах цього виду діагностики стверджують
що на знімках буде видно будь-яку патологію будь-якої частини тіла.
Телефоную в клініку і запитую що потрібно для проходження огляду.
Відповідають: направлення лікаря з повним описом ваших діагнозів.
Так і не записалась до них, а навіщо вони мені потрібні?
аби за 5 тисяч гривень піддакнули моєму лікарю?
ну або написали що я повністю здорова а хвороби симулюю.
   
Re: Подруга померла в Чернівцях((
DBA

Якось подумала що непогано було б пройти МРТ,
адже в рекламах цього виду діагностики стверджують
що на знімках буде видно будь-яку патологію будь-якої частини тіла.
Телефоную в клініку і запитую що потрібно для проходження огляду.
Відповідають: направлення лікаря з повним описом ваших діагнозів.
Так і не записалась до них, а навіщо вони мені потрібні?
аби за 5 тисяч гривень піддакнули моєму лікарю?
ну або написали що я повністю здорова а хвороби симулюю.

да, во многих странах (например, у нас в ау), на МРТ так просто не запишешься, нужно направление. К тому же в большинстве случаев платно в районе $400-1000  Это связано с малым количеством аппаратов (дорогая техника) и специалистов (как техников так и радиологистов). Сама процедура МРТ с контрастированием долгая, а анализ снимков еще дольше. МРТ не всё видит (поэтому и существуют КТ и ПЭТ)

тут еще три таких момента слепоты МРТ:
1) часто МРТ "видит" что-то, но не может различить (рак / не рак) - тут как бы всё ок, делаешь биопсию и решаешь вопрос
2) еще чаще - это когда на снимках "что-то" есть, но его не замечают из-за того, что наблюдали за чем-то другим. Мою лимфому нашли только на 5-м(!) МРТ (на всех 4х предыдущих она была как оказалось), и то, потому что я сам спросил "почему это светится так как не должно". И это несмотря на то, что у нас в Сиднее работают одни их лучших онкологов в мире, и несмотря на то, что я посылал снимки также в штаты на "альтернативное мнение". Это и понятно, потому что при МРТ делается 10-15 сканирований, в каждом может несколько сотен снимков, а времени на их анализ немного.
3) иногда то, что "должно" светиться при раке, не светится, и на снимках МРТ оно просто выглядет как норма. Поэтому для всех видов рака указывают % sensitivity/specificity, он в большинстве случаев в районе 80-90%, но практически каждый 6-7-й пациент уходит с ложно отрицательным диагнозом даже если спецы на высшем уровне и аппаратура на 100% соотвествует спецификациям

поэтому всякие утверждения типа "делайте анализы крови, мрт и так далее и сможете словить рак на ранних стадиях" - бред.  Этими исследованиями можно просто снизить вероятность позднего нахождения, но до гарантии тут далеко.

я уже молчу о том, что многие виды рака вообще не лечатся, даже на ранних стадиях, например мой - фолликулярная лимфома, поэтому делай анализы, не делай, от таких видов болезней не спастись.
   
Re: Подруга померла в Чернівцях((

Этими исследованиями можно просто снизить вероятность позднего нахождения, но до гарантии тут далеко.
це чорно-білий дефект мислення?

якщо обслідування не дасть 100% результат (нехай навіть 50%), то я не буду обслідуватись і зменшу мій шанс до 0%

0 шанс краще за 50, бо не треба нічого робити
дарвін щедро збирає урожай  :facepalm1:
   
Re: Подруга померла в Чернівцях((

раніш рак був рідкисним захворюванням в репродуктивному віці. Щоб не шукати джерел забруднень концерогенними хімічними речовинами чи навіть радіоактивними ізотопами, зробивши мудрий вигляд обличчя і піднявши палець вгору говорять щось про криву розподілу, карму чи кару Божу, тощо.
Не забуваємо, що в нас був Чорнобиль. Недарма цівілізований світ боїться ядерки. Наслідки можуть бути такими довготривалими і повсеместними.
   
Re: Подруга померла в Чернівцях((

Про рак—— це іще одна наша подруга(((
Рак молочноі залози.((


пс. Сьогодні з цими подіями розглядав фоточки і нарахував ще декількох з ким вчився разом((

Якийсь час сука такий(((
Це ти просто подорослішав.
   
Re: Подруга померла в Чернівцях((

Не неси бред. Даже tumour markers часто не показывают рак, что уже говорить об общих показателях. Рае печени и лимфомы в пример. Они безсимптомны и результаты по крови в большинстве случаев в норме
Це точно? Бо я була впевнена, що онко лімфосистеми якраз перші дзвоники йдуть через банальний клінічний аналіз крові.

п.с. знімаю питання, вище побачила відповідь.
   
Re: Подруга померла в Чернівцях((
DBA

це чорно-білий дефект мислення?

якщо обслідування не дасть 100% результат (нехай навіть 50%), то я не буду обслідуватись і зменшу мій шанс до 0%

0 шанс краще за 50, бо не треба нічого робити
дарвін щедро збирає урожай  :facepalm1:

я где-то писал что не нужно обследоваться? заберите премию себе за неадекватность понимания написанного.

обследуйтесь на здоровье. главное понимать, что нормальные анализы не равно "нет паталогий", а ненормальные не равно паталогия, и главное не лечить то, что не надо.

безосновательное обследование во многих случаях приводит к ложноположительным диагнозам, что приводит к ухудшению здоровья вместо намерения иметь хорошее здоровье.
например fine needle biopsy (которые многие доктора используют для постановки диагноза так как это быстро и удобно) имеет точность 70-90%. Это значит что 10-30% людей отправят на химию, когда нет необходимости.

из личного - мне при одном МРТ показало рак печени (2 независимых радиолога) и гастроэнтеролог отправил к хирургу на удаление большой части печени в опасном сегменте, где много сосудов. я отказался так как я в этой теме тоже не новичок, были свои соображения (решил понаблюдать так как было много нестыковок). При этом биопсия печени показывает до 30% false negative и несколько % серьезных осложнений от биопсии, поэтому ее не назначают многие, если МРТ "говорит" рак. В итоге это был не рак (пропало вообще и постфактум уже написали что то было временная perfusion abnormality). Обыкновенный обыватель, просто послушав доктора, без критического анализа, уже был бы в лучшем случае без куска печени с печеночной недостаточностью на многие месяцы, а в худшем - труп от потери крови или пост-оперативных осложнений (5%)

мой призыв не "не диагностироваться",  а разбираться в теме самому и не верить тупо репортам и анализам, если уж решились обследоваться
   
Re: Подруга померла в Чернівцях((
DBA

Це точно? Бо я була впевнена, що онко лімфосистеми якраз перші дзвоники йдуть через банальний клінічний аналіз крові.

у некоторых больных с лимфомой поднимается lactate dehydrogenase (LDH) или β2-microglobulin  но если они в норме, это ничего не значит
при раке печени мониторят AFP, ALT/AST, но если он в норме, это ничего не значит

https://www.cancer.org/cancer/non-hodgkin-lymphoma/detection-diagnosis-staging/how-diagnosed.html

Цитувати
Blood tests aren't used to diagnose lymphoma. If the doctor suspects that lymphoma might be causing your symptoms, they might recommend a biopsy of a swollen lymph node or other affected area.

тесты крови больше для staging и treatment plan
   
Re: Подруга померла в Чернівцях((

Але свобода- невід'ємне право лінивої істоти.
Видихайте :)

Видихайте... :(

Черги немає... Обстеження - безкоштовні... Геть усі, що можна уявити... Це я про Київ... Ви просто тупо прийдіть у поліклініку, районну, і вам тупо зроблять усе... І купа народу того не робить... :(

Я теж, не люблю того усього..... Але треба.... Але то таке....

Секретна інформація - ми всі помремо... І я, і решта людей у світі. І, переважно, від серцево-судинних... З інфекціонізмами якось впорались на 98% приблизно... З іншим - ні...

Он усе людство хворе на ракову пухлину, а видалити не може... Сумно то все, але... Коли діти помирають раніше батьків - то трагедія... Так буває.... :( Від сердця помирають люди і у 2 роки, і в 10, і до 35...

Свободо то вона є... І лінощі - також... Кому довелось скористатись, кому - ні... Нажаль... А хтось просто чекав автобус на зупинці, і йому прилетіло в голову від "сусідів"... "східно-південно-північних" :( 

Знаєте - ото людина - сама за себе відповідає, а якщо що - то сама винна - то з розряду "мотиваційна хрінь". Мотиваційної хріні - навколо нас - повно, ну й напевно, воно правильно, бо як зрештою, людину змусити працювати... Гарантій ж немає... Ну прилетить тобі цеглина у голову - і до дупи та вища освіта... Загалом то воно все працює... Як математична статистика... :(

Щось десь так :( 
   
Re: Подруга померла в Чернівцях((

Подружка наша померла в Чернівцях(((
35 років((
Красуня—спортсменка—волонтерка(((
Дитина маленька залишилася одна з бабусею(((

Ще одна подружка ——на останніх стадіях раку(((

З другом переписувався  сьогодні——а він під Бахмутом(((


А ще рік тому ми всі разом з Чернівецьким форумом жарили шашлик та ділилися планами на майбутнє(((

 :(
   
Re: Подруга померла в Чернівцях((

:(
Бачу, у Вас постійно сумні смайлики у кожній темі, та й дописи Ваші про одне : " Сумно це..."
Банально радити Вам вийти із депресії, але щось  таки треба робити Вам із собою - до когось звернутися за порадою.
   
Re: Подруга померла в Чернівцях((

мой призыв не "не диагностироваться",  а разбираться в теме самому и не верить тупо репортам и анализам, если уж решились обследоваться
я з вами згоден в усьому
просто написав як часто люди думають
а розбиратись не кожен зможе, тут треба час і розум
   
Re: Подруга померла в Чернівцях((

Рак - це образ життя в першу чергу.
Брехня та маніпуляції. Окрім паління
Якщо людина не палить та не є системним алконавтом, то це генетика та випадковість .
   
Re: Подруга померла в Чернівцях((

раніш рак був рідкисним захворюванням в репродуктивному віці. б
Це не відповідає дійсності. Він був таким же поширеним. Просто причини смерті для 95% населення ніхто не встановлював
 Та ніякої діагностики.
Так, зараз з'явилися нові канцерогенні фактори, але зникли багато інших, поширених раніше
   
Re: Подруга померла в Чернівцях((

Может и сердце.
А может и приняла что-то.
Мало ли сейчас всего.
   
Re: Подруга померла в Чернівцях((

Це не відповідає дійсності. Він був таким же поширеним. Просто причини смерті для 95% населення ніхто не встановлював
 Та ніякої діагностики.
Так, зараз з'явилися нові канцерогенні фактори, але зникли багато інших, поширених раніше

+
   
Re: Подруга померла в Чернівцях((

Отак от живеш, а потім вмираєш.

А десь там, в інтернетах, на якихось форумах,  якісь випадкові твої знайомі відкриють гілку про те, що жарили колись з тобою шашлики.
А інші, ще більш незнайомі тобі люди будуть відсторонено обговорювати причини твоєї смерті.
А потім перейдуть до інших цікавих тем та справ.
Життя триватиме.

Чи не чудесно?
   
Re: Подруга померла в Чернівцях((

Брехня та маніпуляції. Окрім паління
Якщо людина не палить та не є системним алконавтом, то це генетика та випадковість .
Ученые утверждают, что для раковых клеток характерно быстрое потребление большого количества углеводов. В нормальных клетках гликолиз - процесс окисления глюкозы протекает медленно с образованием вещества под названием пирувата. В злокачественных опухолях гликолиз идет в 200 раз быстрее. А вместо пирувата образуется молочная кислота. Активное же окисление сахаров приводит к получению огромного количества энергии, идущей на размножение дефектных клеток и рост метастаз.

Такое явление, которое было обнаружено также и у дрожжей, называется "эффектом Варбурга": Отто Варбург получил за открытие в 1930 году Нобелевскую премию. Это когда нормальные клетки начинают испытывать недостаток кислородного дыхания для метаболической переработки глюкозы и питательных веществ для производства клеточной энергии. Они как наркоманы, приходят в зависимость от ферментации сахара, разрастаясь без кислорода и становясь злокачественными. Раковые клетки поглощают сахар примерно в 19 раз быстрее, чем здоровые клетки.

Для подкрепления своих доводов бельгийские ученые использовали мутантные дрожжи, способные в неограниченных количествах поглощать глюкозу. Исследователи изучили функции генов, регулирующие деление клеток у многих организмов, в том числе человека. Мутации в этих участках ДНК повышают активность генов, способствуя неконтролируемому размножению клеток. А потребляемый в больших количествах сахар позволяет дрожжам делиться с большой скоростью. В раковых клетках глюкоза становится причиной "порочного круга": злокачественная опухоль потребляет углевод, становится больше, в результате ее потребности в сахаре возрастают.

Раковые клетки поглощают сахар примерно в 19 раз быстрее, чем здоровые
Выводы бельгийских коллег подтвердили и американские ученые. Они опубликовали исследование, в котором сообщается: сахар, содержащийся в сладких газированных напитках, кетчупе и батончиках с мюсли, может повышать риск заболевания раком груди у женщин, а также его смертельное распространение в легких.

Медицинские эксперименты проведены на лабораторных мышах. У грызунов, в диете которых были увеличены уровни сукралозы - подсластителя, получаемого из обычного сахара, резко повышался уровень возникновения опухолей и метастаз. Один из авторов исследования, профессор Лоренцо Коэн заявил: "Мы обнаружили, что именно фруктоза, содержащаяся в рафинированном сахаре и фруктозном кукурузном сиропе, стала основным катализирующим фактором в метастазах в легких, в грудных опухолях". Вывод ученых: тот, кто придерживается "стандартной американской диеты", включающей в себя большое количество мяса фабричного производства и пищи, насыщенной рафинированным сахаром или сиропом с высоким содержанием фруктозы, в буквальном смысле подливают масла в раковой огонь.
   
Re: Подруга померла в Чернівцях((

Ученые утверждают, что для раковых клеток характерно быстрое потребление большого количества углеводов. В нормальных клетках гликолиз - процесс окисления глюкозы протекает медленно с образованием вещества под названием пирувата. В злокачественных опухолях гликолиз идет в 200 раз быстрее. А вместо пирувата образуется молочная кислота. Активное же окисление сахаров приводит к получению огромного количества энергии, идущей на размножение дефектных клеток и рост метастаз.
английские?
приведите нормальный источник
Было много исследований, вывод один - связь между потреблением сахара и канцером противоречива и недоказана
Например:
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/30895469/
   
Re: Подруга померла в Чернівцях((

В українців повністю (!) відсутнє піклування і знання про здоров’я ( пішло з совка).  Хто раз в рік здає головні аналізи і провіряється в лікаря?  Вже тут в Америці сам знаю повно випадків « хлоп як дуб, ніколи до лікарів не ходив :facepalm: «». Вже і не підуть ніколи…
із досвіду,  величезного,  спілкування з лікарями щодо  свого ніякого з молодих років здоров'я знаю,  що в переважній більшості їм пофіг стан здоров'я тих твоїх органів, що не є  сферою їх специалізації.
   
Re: Подруга померла в Чернівцях((
DBA

Те кто думают ограничить углеводы чтоб убить или предотвратить рак… погуглите что такое глюконеогенез и гликогенолиз и возьмите ПЭТ онкобольного и измерьте SUV у мозга и у опухоли, вопросы отпадут

Мозг живет глюкозой и тело при отсутствии углеводов сделает себе глюкозу столько сколько нужно
   
Re: Подруга померла в Чернівцях((

я где-то писал что не нужно обследоваться? заберите премию себе за неадекватность понимания написанного.

обследуйтесь на здоровье. главное понимать, что нормальные анализы не равно "нет паталогий", а ненормальные не равно паталогия, и главное не лечить то, что не надо.

безосновательное обследование во многих случаях приводит к ложноположительным диагнозам, что приводит к ухудшению здоровья вместо намерения иметь хорошее здоровье.
например fine needle biopsy (которые многие доктора используют для постановки диагноза так как это быстро и удобно) имеет точность 70-90%. Это значит что 10-30% людей отправят на химию, когда нет необходимости.

из личного - мне при одном МРТ показало рак печени (2 независимых радиолога) и гастроэнтеролог отправил к хирургу на удаление большой части печени в опасном сегменте, где много сосудов. я отказался так как я в этой теме тоже не новичок, были свои соображения (решил понаблюдать так как было много нестыковок). При этом биопсия печени показывает до 30% false negative и несколько % серьезных осложнений от биопсии, поэтому ее не назначают многие, если МРТ "говорит" рак. В итоге это был не рак (пропало вообще и постфактум уже написали что то было временная perfusion abnormality). Обыкновенный обыватель, просто послушав доктора, без критического анализа, уже был бы в лучшем случае без куска печени с печеночной недостаточностью на многие месяцы, а в худшем - труп от потери крови или пост-оперативных осложнений (5%)

мой призыв не "не диагностироваться",  а разбираться в теме самому и не верить тупо репортам и анализам, если уж решились обследоваться
Вас хвороба заставила і навчила на рівні кращому , ніж у більшості фахівців! Але таких просунутих пацієнтів дуже мало, більшість слухають лікарів, а тим, наприклад, немає часу моніторити всі новинки, кліндослідження, тратити додаткові сили..  добре, якщо дотримуються затверджених протоколів, але там відповідальність.
   
Re: Подруга померла в Чернівцях((

английские?
приведите нормальный источник
Было много исследований, вывод один - связь между потреблением сахара и канцером противоречива и недоказана
Например:
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/30895469/
Нічого дивного в тому, що метаболізм ракових клітин значно вищий, це випливає з самої їхньої природи. Саме так і працює ПЕТ - реєструє радіоактивно мічену глюкозу, яка накопичується в ділянках, де її споживання найбільше. Зазвичай це злоякісні клітини, але наприклад і серцевий м'яз теж на ПЕТ світиться.
Але дійсно: при чому тут дієта, якщо в глюкозу в кінці перетворюється будь-яка їжа? Пухлина "з'їсть" усе, як буде достатньо великою - усі запаси жиру, м'язи тощо, незалежно від харчування.. І хворий помре від кахексії й інтоксикації продуктами розпаду пухлини
   
Re: Подруга померла в Чернівцях((

Бачу, у Вас постійно сумні смайлики у кожній темі, та й дописи Ваші про одне : " Сумно це..."
Банально радити Вам вийти із депресії, але щось  таки треба робити Вам із собою - до когось звернутися за порадою.

Так і деякі підстави на то є. Взагалі жити не хочеться, але "треба"... Ну то треба то треба - тому я тут. 
   
Re: Подруга померла в Чернівцях((

да, во многих странах (например, у нас в ау), на МРТ так просто не запишешься, нужно направление. К тому же в большинстве случаев платно в районе $400-1000  Это связано с малым количеством аппаратов (дорогая техника) и специалистов (как техников так и радиологистов). Сама процедура МРТ с контрастированием долгая, а анализ снимков еще дольше. МРТ не всё видит (поэтому и существуют КТ и ПЭТ)

тут еще три таких момента слепоты МРТ:
1) часто МРТ "видит" что-то, но не может различить (рак / не рак) - тут как бы всё ок, делаешь биопсию и решаешь вопрос
2) еще чаще - это когда на снимках "что-то" есть, но его не замечают из-за того, что наблюдали за чем-то другим. Мою лимфому нашли только на 5-м(!) МРТ (на всех 4х предыдущих она была как оказалось), и то, потому что я сам спросил "почему это светится так как не должно". И это несмотря на то, что у нас в Сиднее работают одни их лучших онкологов в мире, и несмотря на то, что я посылал снимки также в штаты на "альтернативное мнение". Это и понятно, потому что при МРТ делается 10-15 сканирований, в каждом может несколько сотен снимков, а времени на их анализ немного.
3) иногда то, что "должно" светиться при раке, не светится, и на снимках МРТ оно просто выглядет как норма. Поэтому для всех видов рака указывают % sensitivity/specificity, он в большинстве случаев в районе 80-90%, но практически каждый 6-7-й пациент уходит с ложно отрицательным диагнозом даже если спецы на высшем уровне и аппаратура на 100% соотвествует спецификациям

поэтому всякие утверждения типа "делайте анализы крови, мрт и так далее и сможете словить рак на ранних стадиях" - бред.  Этими исследованиями можно просто снизить вероятность позднего нахождения, но до гарантии тут далеко.

я уже молчу о том, что многие виды рака вообще не лечатся, даже на ранних стадиях, например мой - фолликулярная лимфома, поэтому делай анализы, не делай, от таких видов болезней не спастись.

Парочка слов про МРТ ( до которого я все никак не могу дойти)——
Жена ехала домой на похороны——и попала в аварию((
Скажем так—сильно не пострадала, но стукнулась головой в том числе——
А у них там по регламенту если есть подозрение на внутренние травмы——делают полный пакет обследований.
И таким образом она за несколько часов что провела в больнице сделала максимум анализов включая МРТ и КТ.
В обычной жизни на все эти анализыушёл бы месяц времени как минимум
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія