Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хома Л. Ай да сукин сын! (spin-off з особистими розборками)

А мне штиль понравился... Сразу вспомнился вождь народов з столь любимых определёнными модраторами советских фильмов... :)
Цікаво, і де в фільмі про декабристів Сталін? Пересмикуєте не дуже охайно.
Таке жирне трололо у вушко голки не пролізе...

Останнє редагування: 8 грудня 2022 14:24:37 від Marser
   
Re: Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

Цікаво, і де в фільмі про декабристів Сталін? Пересмикуєте не дуже охайно.
Таке жирне трололо у вушко голки не пролізе...

"Ты чё, обиделся?" (с) :)

Не хочешь вождя народов, я те могу ещё одну гранд-даму украинской поэзии Лину Костенко процитировать про "суконну мову партiйных зборiв"...
   
Re: Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

Мій начальник це такий дуже розумний і часом досить жорсткий швейцарець, PhD і віце-президент компанії з R&D, який в університетських колах перетинався, зокрема, з автором мови Pascal Ніклаусом Віртом.
Сподіваюся, вичерпно пояснив. А то ви трохи вже туйво з визначенням моїх начальників.

Один из моих бывших начальников - полот Б-17 в ВВ2, профессор и соавтор фундаменталного труда по разработке паровых котлов. Другой - профессор, авиаконструктор и разработчик антишоковой системы SR-71.

Здесь "ку" тебе делать никто не будет, если ты ещё не понял, хлопчик. :)
   
Re: Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

Один из моих бывших начальников - полот Б-17 в ВВ2, профессор и соавтор фундаменталного труда по разработке паровых котлов. Другой - профессор, авиаконструктор и разработчик антишоковой системы SR-71.

Здесь "ку" тебе делать никто не будет, если ты ещё не понял, хлопчик. :)
Дуже приємно, я дідусь Лінкольна (с) Туко в "Хорошому, Поганому, Злому".
Я просто терпіти не можу, коли головного модератора називають моїм начальником. Начальник це той, хто впливає на твою зарплатню. Все.

P.S. Як тебе порадиш називати у відподідь на твого "хлопчіка", щоб ти не волав, що тебе модератор ображає, а ти відповісти не можеш?
   
Re: Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

Дуже приємно, я дідусь Лінкольна (с) Туко в "Хорошому, Поганому, Злому".
Я просто терпіти не можу, коли головного модератора називають моїм начальником. Начальник це той, хто впливає на твою зарплатню. Все.

P.S. Як тебе порадиш називати у відподідь на твого "хлопчіка", щоб ти не волав, що тебе модератор ображає, а ти відповісти не можеш?

Тебе б ещё научиться правильно переводить, но то таке... Чув дзвiн, как говорится. Впрочем, ничего нового. :)
   
Re: Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

Тебе б ещё научиться правильно переводить, но то таке... Чув дзвiн, как говорится. Впрочем, ничего нового. :)
Ну з теми зіскакуєш норм, дзєдушка-Трубєцкой. Переклад назви усталений.
   
Re: Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

Ну з теми зіскакуєш норм, дзєдушка-Трубєцкой. Переклад назви усталений.

Ага, гардящiйся собственным начальником. (Очевидно, других достижений нет.) Переводили такие, как ты, недоучки. :) Так об этом же и тема... За что ни возмётесь...
   
Re: Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

Ага, гардящiйся собственным начальником. (Очевидно, других достижений нет.) Переводили такие, как ты, недоучки. :) Так об этом же и тема... За что ни возмётесь...
Ну, суть ясна - обісру все, що побачу. Таких жовчних типів на форумах через другого на третього і чомусь вважають себе страшно оригінальними і дотепними.
А сенс в чому? Показати, що ти жовчний зануда, ображений на світ? Я це вже зрозумів, постав собі галочку, закрили тему. Що ще?
   
Re: Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

Смысл - поставить тебя на место под плинтус. Сиди там и не отсвечивай.
В тебе поставлялка не відросла.
Навчись хоча б бути послідовним. А то декабристи добре, радянське кіно про них погано, російські зонівські ярлики щодо опонентів — знову добре.
Как хачю, так і варачю. А сам при цьому суто кацапсько-форуашне «хэрой» юзаєш і не гикається.
   
Re: Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

В тебе поставлялка не відросла.
Навчись хоча б бути послідовним. А то декабристи добре, радянське кіно про них погано, російські зонівські ярлики щодо опонентів — знову добре.
Как хачю, так і варачю. А сам при цьому суто кацапсько-форуашне «хэрой» юзаєш і не гикається.

Дуже зручно писати на форумі і бути в цей час модератором. Хтось тобі не сподобався, бо затіяв з тобою суперечку, то ти його в бан "за образи". Как хачю, так і варачю.
   
Re: Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

Дуже зручно писати на форумі і бути в цей час модератором. Хтось тобі не сподобався, бо затіяв з тобою суперечку, то ти його в бан "за образи". Как хачю, так і варачю.
Дуже зручно роздути війну з кимось із модераторів на рівному місці, з нічого, а потім піти самовиражатися на форум :)
Він вже другий, хто намагається в таке зі мною, але попередні хоч знають мене давно, а тут класика докопування до стовпа.
До речі, Перегриневич, а по суті тут взагалі тепер не прийнято спілкуватися, чи нє? Чи ти теж думаєш, що можна писати російською, славити декабристів, називати опонентів зонівським жаргоном, і при цьому демагогічно закидати опоненту "ганебну" симпатію до старезного історичного фільму, висмоктуючи при цьому з пальця його совкізм? :)
Ну тоді сумнівів, що ти і є Олдбой, все менше. Той теж вмів у демагогію :)
   
Re: Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

Дуже зручно роздути війну з кимось із модераторів на рівному місці, з нічого, а потім піти самовиражатися на форум :)
Він вже другий, хто намагається в таке зі мною, але попередні хоч знають мене давно, а тут класика докопування до стовпа.
До речі, Перегриневич, а по суті тут взагалі тепер не прийнято спілкуватися, чи нє? Чи ти теж думаєш, що можна писати російською, славити декабристів, називати опонентів зонівським жаргоном, і при цьому демагогічно закидати опоненту "ганебну" симпатію до старезного історичного фільму, висмоктуючи при цьому з пальця його совкізм? :)
Ну тоді сумнівів, що ти і є Олдбой, все менше. Той теж вмів у демагогію :)

То все твоє бла-бла-бла, мало що варте. Фактом є те, що ти забанив Трололо аж на 7 днів ні за що, тобто тільки за те, що він написав особисто тобі. І банив його й раніше з образливим коментарем "Трололо". Це знущання над ніком користувача і таке знущання це западло на любому форумі. А якщо це робить ще й модератор форуму і про це хвалиться відкрито, то це взагалі скандал.

Ну а те, що ти, і подібна тобі зграя, витворяє з ніком Олдбой, то взагалі злочин по форумним міркам. Особливо розголошення на цьому форумі його приватної інформації і погрози йому і його сім'ї. Шкода, що адміністрація форуму на це не реагує. Хоча в правилах декларується, що "Перехід на близьких та рідних дописувача або ж погрози перенести форумні суперечки в реал караються з особливим цинізмом".
   
Re: Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

Дуже зручно роздути війну з кимось із модераторів на рівному місці, з нічого, а потім піти самовиражатися на форум :)
Він вже другий, хто намагається в таке зі мною, але попередні хоч знають мене давно, а тут класика докопування до стовпа.
До речі, Перегриневич, а по суті тут взагалі тепер не прийнято спілкуватися, чи нє? Чи ти теж думаєш, що можна писати російською, славити декабристів, називати опонентів зонівським жаргоном, і при цьому демагогічно закидати опоненту "ганебну" симпатію до старезного історичного фільму, висмоктуючи при цьому з пальця його совкізм? :)
Ну тоді сумнівів, що ти і є Олдбой, все менше. Той теж вмів у демагогію :)
оцей трололо сидів за совка на жопі рівно. А тепер йому Герман не такий. А це ж ті режисери і розвалили совок.
   
Re: Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

То все твоє бла-бла-бла, мало що варте. Фактом є те, що ти забанив Трололо аж на 7 днів ні за що, тобто тільки за те, що він написав особисто тобі. І банив його й раніше з образливим коментарем "Трололо". Це знущання над ніком користувача і таке знущання це западло на любому форумі. А якщо це робить ще й модератор форуму і про це хвалиться відкрито, то це взагалі скандал.

Ну а те, що ти, і подібна тобі зграя, витворяє з ніком Олдбой, то взагалі злочин по форумним міркам. Особливо розголошення на цьому форумі його приватної інформації і погрози йому і його сім'ї. Шкода, що адміністрація форуму на це не реагує. Хоча в правилах декларується, що "Перехід на близьких та рідних дописувача або ж погрози перенести форумні суперечки в реал караються з особливим цинізмом".
ШТО?
Звідки тобі відомо, що це я?
Чим ти читав причину бану? Я б за "хероев" виносив би відразу і назавжди, просто тобі, як і оригінальному Олдбою, вата в носі не крутить.
Я персонально закушувався з Миросею і Карофкою, але терпітиму їхні вибрики, скільки знадобиться, зате вату палитиму, поки живий. Часи ТАГа, коли ми робили вигляд, що то "теж позиція", минули ще після Криму, але 24.02 це відмерло по факту.
Може повернеться в мирний час, але я в модератори мирного часу і не рвуся.
Ти мене зрозумів, погано законспірований?
На цьому розмову закінчено.
   
Re: Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

тих "перших", які щось таке "намагалися", варто було просто припинити зверхньо провокувати-чіпляти, завбачливо тримаючи пальця на кнопці, щоб миттєво забанити, як тільки вони спробують відреагувати
Щодо ОлдБоя. Юзера давно нема на форумі, і модератор фактично провокує і підживлює цькування його ніка. Навіть не знаю, як таке коментувати.
   
Re: Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

То все твоє бла-бла-бла, мало що варте. Фактом є те, що ти забанив Трололо аж на 7 днів ні за що, тобто тільки за те, що він написав особисто тобі. І банив його й раніше з образливим коментарем "Трололо". Це знущання над ніком користувача і таке знущання це западло на любому форумі. А якщо це робить ще й модератор форуму і про це хвалиться відкрито, то це взагалі скандал.

Ну а те, що ти, і подібна тобі зграя, витворяє з ніком Олдбой, то взагалі злочин по форумним міркам. Особливо розголошення на цьому форумі його приватної інформації і погрози йому і його сім'ї. Шкода, що адміністрація форуму на це не реагує. Хоча в правилах декларується, що "Перехід на близьких та рідних дописувача або ж погрози перенести форумні суперечки в реал караються з особливим цинізмом".
витворяли, коли рік не було модерації. А потім олдбой сам пішов, він помилився і щодо України і щодо Росії.
   
Re: Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

А потім олдбой сам пішов, він помилився і щодо України і щодо Росії.
ну, пішов і пішов..Він і справді останнім часом писав якісь вже зовсім незрозумілі речі..Приблизно з аналогічних міркувань свого часу пішов і Лірник - просто уявив що надалі доведеться весь час віддуватися за оті свої казки на форумі про "ліси рук за Порошенка і жодної руки за Зеленського", які він спостерігав, коли їздив на передок і проводив серед вояків свої "опитування"
   
Re: Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

Фактом є те, що ти забанив Трололо аж на 7 днів ні за що, тобто тільки за те, що він 1.написав особисто тобі. 2. банив його й раніше з образливим коментарем "Трололо".
1. тобто якщо хтось хамить простому юзерові то нехай іде в бан,
а якщо модераторові - то нехай далі ригає брудом на його адресу? ;o
2. Юзер Трололо добровільно обрав собі такий нік,
тому в цьому випадку ніякої образи нема в бан-листі.
 
   
Re: Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

тих "перших", які щось таке "намагалися", варто було просто припинити зверхньо провокувати-чіпляти, завбачливо тримаючи пальця на кнопці, щоб миттєво забанити,
як тільки вони спробують відреагувати
реагувати на провокації можна по-різному -
брудно та агресивно (що дає підстави модератору банити чорноротих неадекватів),
або пристойно, без порушенння правил (але для цього необхідно мати інтелект та самоповагу).
Ймовірно що модер намагався виховати рецидивістів.
   
Re: Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

Щодо ОлдБоя. Юзера давно нема на форумі, і модератор фактично провокує і підживлює цькування його ніка. Навіть не знаю, як таке коментувати.
(tu) тут абсолютно згодна з Мирославою, то неприпустимо.
   
Re: Re: Хома Л. Ай да сукин сын!


Звідки тобі відомо, що це я?


Ти сам про це й писав. Глузував, глумився з ніку, переслідував його банами і погрожував ними. Як і мені погрожуєш.


Резолюція банів «трололо» — мій автограф. Бо я твою манеру і так бачив, навіть до цього незграбного з‘їзду з теми декабристів :)
Зі мною так можна (в міру), байдуже, а от на форумі не варто, ок?
   
Re: Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

Ну а те, що ти, і подібна тобі зграя, витворяє з ніком Олдбой, то взагалі злочин по форумним міркам. Особливо розголошення на цьому форумі його приватної інформації і погрози йому і його сім'ї. Шкода, що адміністрація форуму на це не реагує. Хоча в правилах декларується, що "Перехід на близьких та рідних дописувача або ж погрози перенести форумні суперечки в реал караються з особливим цинізмом".
респект за Істину :good: і за мужність аби Істину висловити публічно :good:
   
Re: Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

[1. тобто якщо хтось хамить простому юзерові то нехай іде в бан,
а якщо модераторові - то нехай далі ригає брудом на його адресу? ;o
2. Юзер Трололо добровільно обрав собі такий нік,
тому в цьому випадку ніякої образи нема в бан-листі.

В цивілізованих суспільствах є таке поняття, як "конфлікт інтересів". Тут ми це й бачимо. Марсер вступає в суперечку з користувачем, як користувач, а потім його банить, використовуючи свої модераторські можливості, як модератор. Це конфлікт інтересів, зловживання своїми посадовоими можливостями в своїх інтересах. В цивілізованому суспільстві такий марсер вилетів би з тих модераторів відразу. Ще на стадії того, як він йому погрожував, натякаючі на свої модераторські можливості, а потім, як виявилось, свої погрози виконував, ще й з "автографом".
   
Re: Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

В цивілізованих суспільствах є таке поняття, як "конфлікт інтересів". Тут ми це й бачимо. Марсер вступає в суперечку з користувачем, як користувач, а потім його банить, використовуючи свої модераторські можливості, як модератор. Це конфлікт інтересів, зловживання своїми посадовоими можливостями в своїх інтересах. В цивілізованому суспільстві такий марсер вилетів би з тих модераторів відразу. Ще на стадії того, як він йому погрожував, натякаючі на свої модераторські можливості, а потім, як виявилось, свої погрози виконував, ще й з "автографом".
4.8, Олдбою, 4.8. Застосувати вже, чи тихо злиєшся і ми не будемо відкривати цей ящик?
І ще таке... По ходу, декого заїло, бо в нас пошук не працює, хоча було би бажання, можна з профілю пройтись. Трололо забанили (ще раз нагадую - ти не знаєш, хто, просто нахрапом просуваєш, що я) перш за все за це, а вже потім за "опущеного" на мою адресу до купи. Якщо хтось вважає, що в цьому коментарі немає проблеми, хай вийде і скаже, а ми послухаємо (версія - висрись на модератора і маєш індульгенцію на ватні меми):

Ты это из окопа под Бахмутом пишешь, хэрой?
   
Re: Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

ну, я скажу. Ще раз, і знову заради справедливості.
Щодо щойно процитованого вами поста Трололо.
Та такі пости на адресу будь-кого тут мало не на кожному кроці!
Як тільки хтось видасть якісь стратегічно-тактичні міркування військово-воєнного характеру, так відразу і отримає запитання на кшталт процитованого вами.
І навіть з "хероями".
То чому раптом саме в цьому пості ви відшукали крамолу?
   
Re: Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

В цивілізованих суспільствах є таке поняття, як "конфлікт інтересів". Тут ми це й бачимо. Марсер вступає в суперечку з користувачем, як користувач, а потім його банить, використовуючи свої модераторські можливості, як модератор. Це конфлікт інтересів, зловживання своїми посадовоими можливостями в своїх інтересах. В цивілізованому суспільстві такий марсер вилетів би з тих модераторів відразу. Ще на стадії того, як він йому погрожував, натякаючі на свої модераторські можливості, а потім, як виявилось, свої погрози виконував, ще й з "автографом".
так, це проблема на форумах де модератори ще і дописують як прості юзери,
в такій ситуації яка виникла з Марсером і Трололо,
у Мерсера дійсно конфлікт інтересів,
тому рішення про бан повинен приймати інший модератор.
   
Re: Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

ну, я скажу. Ще раз, і знову заради справедливості.
Щодо щойно процитованого вами поста Трололо.
Та такі пости на адресу будь-кого тут мало не на кожному кроці!
Як тільки хтось видасть якісь стратегічно-тактичні міркування військово-воєнного характеру, так відразу і отримає запитання на кшталт процитованого вами.
І навіть з "хероями".
То чому раптом саме в цьому пості ви відшукали крамолу?
там крамоли "више криші" -
Трололо стільки наструячив порушень за пару днів
що вже варто було щось вирішувати,
вважаю його бан справедливим, нехай заспокоїться
і приходить спілкуватись пристойно,
можливо він звик до безкарності за ті часи коли модерації тут не було,
і тоді він міг відкладати купи де завгодно, то тепер буде стримуватись.
Але згодна з твоєю тезою що покарання повинні бути і всім іншим порушникам,
які лиють бруд не тільки на модерів а і на простих юзерів.
   
Re: Re: Хома Л. Ай да сукин сын!


4.8, Олдбою, 4.8. Застосувати вже, чи тихо злиєшся і ми не будемо відкривати цей ящик?
І ще таке... По ходу, декого заїло, бо в нас пошук не працює, хоча було би бажання, можна з профілю пройтись. Трололо забанили (ще раз нагадую - ти не знаєш, хто, просто нахрапом просуваєш, що я) перш за все за це, а вже потім за "опущеного" на мою адресу до купи. Якщо хтось вважає, що в цьому коментарі немає проблеми, хай вийде і скаже, а ми послухаємо (версія - висрись на модератора і маєш індульгенцію на ватні меми):


Скучно мені і шкода часу на розмови з Марсером. Але ще один раз відповім, щоб не виглядало, що я побоявся і "тихо злився". Ті всі погрози 4.8, називання мене Олдбоєм і так далі, мені до лампочки, не збираюсь нікому доказувати, що я не верблюд (олдбой, косташу, дмснет, люкс чи ще там хтось). Тільки напишу, що до ніку Олдбой я не маю ніякого відношення. І прошу адмністрацію форуму захистити мене від цих інсинуацій, брехні і погроз модератора Марсера, бо бачу, що він і мені збирається бан вліпити, тільки шукає привід. 

   
Re: Хома Л. Ай да сукин сын! (spin-off з особистими розборками)

вважаю його бан
а вас хтось питав? Хтось висловлював зацікавлення саме у вашій "думці"?
   
Re: Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

(tu) тут абсолютно згодна з Мирославою, то неприпустимо.

Ох Кадра ж яка двулічна, тавра ж немає де й поставити! :facepalm1:

Бач, тут вона згодна, що не можна про Олдбоя згадувати, але, вочевидь, вже забула, яка сама більше місяця буцала і буцала, серла та серла в гілці про Асмодея.

Гілка про те, що Асмодея з нами більше немає,  була відкрита 10 жовтня, і тільки 5 листопада Кадра нарешті відчепилася від поливання Асмодея брудом.

І те тільки тому, що модератори винесли гілку у Вільне і там Кадрі не було перед ким хизуватися своїми вічними простирадлами.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1128281.0
   
Re: Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

тих "перших", які щось таке "намагалися", варто було...
ну, я скажу. Ще раз..


а вас хтось питав? Хтось висловлював зацікавлення саме у вашій "думці"?

дійсно, для Мирослави персонального запрошення до обговорення не було,
то виходить що вона не має права висловлювати свою позицію? ;o
Чи опублікована нею дурниця стосується тільки тих хто їй не подобається.... :umnik2:
   
О, дякую шуші що надала лінк на ту гілку про асмодєя,
і всі бажаючі зможуть переконатися
що Кадра нічого крамольного там не написала.

А щодо моєї згоди з позицією Мирослави,
то шуша дарма вирвала її з контексту,
бо там ішла мова не про об"єктивну оцінку
творчості Олдбоя іншими юзерми,
(як було у гілці про асмодєя), а ось про це:

модератор фактично провокує і підживлює цькування його ніка.

це дійсно неприпустимо,
адже модер повинен негайно присікати цькування юзера
(тобто брехню, наклепи, агресивний бруд, чорні мітки і т.д)
і ні в якому разі не підтримувати подібну мєрзость.
   
Re: Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

оцей трололо сидів за совка на жопі рівно. А тепер йому Герман не такий. А це ж ті режисери і розвалили совок.

Трололо был исключён из КПИ за диспут с преподавателем «научного атеизма» Холодным Василием Ивановичем. :)

А Вы, никак, член Хельсинкской группы и правозащитник, узник совести? :)

Кстати, кто такой Герман?
   
Re: Хома Л. Ай да сукин сын! (spin-off з особистими розборками)

Всем поддержавшим спасибо! :)
   
Re: Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

тих "перших", які щось таке "намагалися", варто було просто припинити зверхньо провокувати-чіпляти, завбачливо тримаючи пальця на кнопці, щоб миттєво забанити, як тільки вони спробують відреагувати
Щодо ОлдБоя. Юзера давно нема на форумі, і модератор фактично провокує і підживлює цькування його ніка. Навіть не знаю, як таке коментувати.

У меня с уважаемым Рувимом Исааковичем были разногласия идеологического, мировоззренческого плана. Более того, мы с уважаемым Рувимом Исааковичем друг дружку терпеть не можем. Но….

Что делает на форуме личность, грубо нарушая 4.8 и написавшая кляузу на уважаемого Рувима Исааковича по месту работы?
   
Re: Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

що можна писати російською

Вот именно поэтому я на русском буду писать из принципа. Потому что это мой выбор и никакие Рэмбы с женевских фронтов указывать мне не могут и не будут. Это моя свобода и мой выбор. И потакать различным провокаторам и полезным дуракам я не собираюсь. :)

   
Re: Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

Вот именно поэтому я на русском буду писать из принципа. Потому что это мой выбор и никакие Рэмбы с женевских фронтов указывать мне не могут и не будут. Это моя свобода и мой выбор. И потакать различным провокаторам и полезным дуракам я не собираюсь. :)
Still better than "heroy" :)
I was in Geneva two times in my life, by the way :)
   
Re: Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

Still better than "heroy" :)
I was in Geneva two times in my life, by the way :)

Truly, no one gives a fuck. :) As to the rest of it, your pathetic team of moderators fucked it up and upon realizing cut down my sentence from one week to five days. :)

You suck. Embrace it. :)

P.S. it’s Bern, we know. :)
   
Гілка про те, що Асмодея з нами більше немає,  була відкрита 10 жовтня, і тільки 5 листопада Кадра нарешті відчепилася від поливання Асмодея брудом.

от же сука йопана  :X
ну що за гніль  :facepalm1:

п.с.
сорі, шуша, знаю що воно ніций троль не вартий уваги...
не втрималася заради пам'яті Асмодея
   
Re: Re: Хома Л. Ай да сукин сын!

Truly, no one gives a fuck. :) As to the rest of it, your pathetic team of moderators fucked it up and upon realizing cut down my sentence from one week to five days. :)

You suck. Embrace it. :)

P.S. it’s Bern, we know. :)
Do you know this old story about a kid from orphanage, who in their letter asked Santa to gift them a long list of warm clothes and eventually blamed postal workers who brought every single demand but gloves, for those apparently being stolen by post?
That was me who cut it down  :weep:  :lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія