Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хто продав нашу Кольчугу Ізраїлю? :X

Re: Хто продав нашу Кольчугу Ізраїлю?    :X  

ну ту что нашли наверное вывезли.
но и Украина без документации не осталась
Вот и я так думаю.
В чем тогда проблема производство наладить :S
   
Re: Хто продав нашу Кольчугу Ізраїлю?    :X  

Вот и я так думаю.
В чем тогда проблема производство наладить :S
Обычная неэффективность и импотенция госпредприятий. Причем это характерно для всего мира
   
Re: Хто продав нашу Кольчугу Ізраїлю?    :X  

ну ту что нашли наверное вывезли.
но и Украина без документации не осталась

Стало відомо, що на окупованій частині Донецької області бойовики повністю ліквідували завод «Топаз», на базі якого раніше створювали унікальні комплекси радіотехнічної розвідки та раннього попередження систем протиповітряної оборони, зокрема станції радіотехнічної розвідки «Кольчуга». Усе обладнання нині перебуває на території Російської Федерації. Одразу кілька питань. Раніше повідомляли, що вдалося вивезти усю технічну документацію, однак в електронному вигляді — на носіях. Чи означає це, що росіяни все-таки отримали необхідні дані, які дадуть їм змогу відновити виробництво?

— Однозначно на це запитання можуть відповісти лише українські спецслужби. Річ у тому, що на заводі в момент виробництва «Кольчуг», під час розроблення, модернізації цих станцій справді була робоча конструкторська документація у паперовому вигляді і, звісно, на електронних носіях — на певних серверах та комп’ютерах. Імовірність того, що якусь частину документації могли захопити бойовики й люди, які знищували цей завод, звичайно, існує.

Проте в системі розроблення та поставлення на виробництво озброєння, військової техніки опосередковано присутній страховий фонд України, в межах якого частині архівування та збереження конструкторської документації за результатами всіх дослідно-конструкторських робіт архівується та передається. Нині в ДК«Укроборонпром» є документація з цього страхового фонду.

Основна ідея останніх серій випусків, варіантів системи «Кольчуга» полягала в пострадянській, якщо так можна висловитися, модернізації цієї станції. Станцію розробляли ще за часів Радянського Союзу, одним з основних учасників цього процесу виступав російський концерн «Сузір’я». Українське підприємство «Топаз» було важливою складовою в розробленні та виробництві.

Однак не слід говорити, що ця документація могла б допомогти науково-дослідним організаціям РФ зробити великий ривок уперед. У цьому немає сенсу. Чому? На сьогодні основна, скажімо так, специфічна документація зберігалася виключно на електронних носіях, і вона, на мій погляд, не могла потрапити у руки росіян у 2014 році.
http://opk.com.ua/%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80-%D0%BF%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D1%80%D1%8C%D0%BE%D0%B2-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B2%D1%88%D0%B8-%D0%B7%D0%B0%D0%B2%D0%BE%D0%B4/
   
Ой, ну то время было такое ..
А кто старое помянет,  тому девчата потужные не дадут.

+1



Украина продала Ирану крылатые ракеты, способные поразить территорию Израиля

Под давлением других стран, требующих объяснений и подробностей сделки, Украина признала, что продала 12 крылатых ракет Ирану

Генеральный прокурор Украины Святослав Пискун заявил, что в 2001 году было продано 18 крылатых ракет X-55, также известных как AS-15. Признание Пискуна, что Украина продала ракеты, – это первое официальное подтверждение того, что сделка имела место.

....Иран получил оружие, позволяющее нанести удар по Израилю. Ядерная программа Тегерана начинает выглядеть не как потенциальная, а как вполне реальная угроза.

https://www.newsru.com/amp/world/18mar2005/rockets.html

 
   
Re: Хто продав нашу Кольчугу Ізраїлю?    :X  

Дідуся, ну кому ти тут брешеш-ботику?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія