Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Hello and Goodbye

Hello and Goodbye

"Збирайте дівчаток - Мирославу, шушу, сама приходь. Сідайте зручно - обіцяю ... всіх розважити-повеселити. Реготати будете всім ХВУПом"  (С)

Ще раз дякую тим, хто просив мене розбанити. І прошу вибачити, якщо мої подальші слова прозвучать як невдячність щодо ваших зусиль – це не так. Але оскільки в мене нарешті з"явилась така можливість, я хочу сказати те, що думаю.
   
Re: Hello and Goodbye

7 причин, чому я не збираюсь тут дописувати.
   
Re: Hello and Goodbye

1) Зараз війна і мені не до дописів на форумах.
   
Re: Hello and Goodbye

2) Я не просила цей нік, Світлана описала все правильно – вона створила цей нік та акаунт і переслала Хомі, а він переслав це мені.
   
Re: Hello and Goodbye

3) Нік “протон” забанили несправедливо і не за те, що він клон, а з інших причин.  Забанили за те, що а) я наїхала на Слава, після того, як він зайшов у відкриту мною тему з проханням про правила щодо образ атошників і перший почав хамити і б) тому що на мене написали масу доповідей місцеві демоскабєєви. Жодна із цих причин не виправдовує бану в ніколи, але оскільки вони дуже хотіли мене позбавитись і заткнути мені рот, то придумали, що я клон.

На момент, коли нік “протон” було забанено в ніколи, ні у кого з модерів не було формальних доказів, що нік “протон” асоціюється зі мною. Слав чи інші могли тільки робити припущення, але на цьому все. Тому вони і знесли тему швиденько і довго цей нік не розбанювали, бо Слав відмовлявся надати докази “клона” тим, хто вимагав мене розбанити.

У мене не було ніку, забаненого в ніколи. У мене не було також старого ніку, тому що я його передала іншій особі ще в липні минулого року, на що я попросила і отримала дозвіл від людини, яка у той час завідувала форумом.

Таким чином, нік “Інанна” забанений не за правилами, і оскільки він належить іншій людині, я вимагаю його розбанити. У мене нема до нього доступу і користуватись ним я все одно не можу.

Не кажучи вже про те, що коли оголошувалася акція про реєстрацію за донат, ніде не було сказано про клони. Мало того, просто зараз на фупі оперують справжні клони основних ніків. Одного з них, другого ніка досить популярного тут дописувача, забанили, але не за те, що він клон. Є ще і інші токсичні клони, які грубо обзивали Сергія та інших, і їх забанили не за другий нік, а за “образи”.

Цікаво, що модератори швиденько забанили мене як клона бездоказово, а ці ніки скачуть тут місяцями, чого модератори “не бачать”.

Якщо ви продаєте ніки за донат, то зніміть вимогу про “клонів”, тому що відслідковувати їх буде нереально. Яка різниця, клон це чи основний нік – якщо він не порушує правил.
   
Re: Hello and Goodbye

4) Після того, з яким формулюванням розбанили нік “протон”, хто захоче після цього дописувати? Розбанили “крізь зуби”, інсинуючи, нібито я тут за гроші і що тому мені буде дозволятися все. е ще один із проявів зневаги до дописувачів, яких тут вважають за мовчазне бидло.
   
Re: Hello and Goodbye

5) Мене все одно тут рано чи пізно забанять з якогось надуманого приводу, бо на цьому форумі проводиться систематичне випилювання дописувачів, що знаходяться на правій стороні політичного спектру і мають консервативне мислення.

Про консерваторів, республіканців (у тому числі трампістів) тут пишуть як про кацапських агентів і ворогів народу і навіть закликають знищувати їх (і так, людина, що це написала, не забанена взагалі).  Нікого не колише, що ці люди ображають як мінімум 50 відсотків людей, за чиї податки Україна виживає, і це тільки в США. А ще ж є Канада і інші країни світу, де таких людей дуже багато. 

Для мене важливо мати можливість висловлювати свої думки вільно (хоч і в рамках правил) і я не збираюсь займатись самоцензурою і ходити по струнці, приховуючи свої політичні погляди. Якщо ви гнобите консерваторів, то так і запишіть у правила і не морочте людям голову. Ви таким чином забанили багато блискучих дописувачів, які були окрасою форуму.
   
Re: Hello and Goodbye

6) Я не збираюсь перебувати на форумі, де упереджена модерація. Всі знають, що тут творилось минулого року, коли модерація була відсутня. Але всі також пам”ятають, що тут було, вже коли були присутні модери. Той же булінг і переслідування окремих персонажів при повному ігнорі модерації. «Своїм» дозволялося все, решті – правила. Нік VVV_VVV у координації з і за замовленням ніків Asti і Мирослава двічі організовував огидну кампанію проти мене і ще однієї дописувачки, чудово знаючи, що ми не зможемо відповісти. Якщо у першому випадку модери хоч і з запізненням, але почистили тему від бруду, у другому епізоді (буквально за менш ніж тиждень до війни) ніхто і пальця не підняв. Цей нік навіть не був забанений, хоча його діяльність неодноразово порушувала численні правила форуму.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1108715.msg25886850#msg25886850

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1108715.msg25886850#msg25886850

Модератори також не робили нічого, коли з”явився нік Чотко Патріотка і купа ідіотів брехали, що вона – то я. Ніхто не вибачився, крім Хоми. Один особливо інтелектуальний тип, якого я класифікую як “Данінг-Крюгер”, вже двічі брехав, нібито я пишу під іншими ніками. Це говорить лише про те, що декому треба серйозно лікуватися, особливо враховуючи, що технічні докази того, що для мене неможливо було бути ЧП, було надано відразу. Хто писав під ніком ЧП, відомо давно всім, хто має хоч якусь мінімальну спостережливість і здатність до аналізу.

Зараз один із модераторів – особа, яка систематично брехала про мене у першу ітерацію свого модераторства і збрехала вчергове вже зараз, як вказано вище. У одному із своїх ютуб-чатів Слав на запитання Птаха Сороки, чи була Інанна Ольгою Тейлор, відповів, що звісно, не була, і він це знав і бачив, але все одно банив мене як Ольгу Тейлор, бо так хотів мене “потролити”. Тобто людина не здатна була тролити інтелектуально, і все, що у нього залишалося – це використати своє становище модератора і кнопку, щоб “карати”. Точнісінько як він зробив на цей раз. Це він робив і продовжує робити по відношенню до купи інших форумчан. Бути в такому середовищі– це себе не поважати, хіба що хтось мазохіст і любить такі справи.

Тому я завжди стверджувала, що не вірю в казочку про 20 відсотків, адже все це базується виключно на словах Слава. Якщо Слав брехав про мене і визнав це, то він здатний збрехати і про інших. Мій особистий досвід спілкування із Світланою завжди був позитивний і вона завжди поводила себе по відношенню до мене порядно.

Ну і є ще тут декілька потвор, які настільки токсичні, що я навіть не хочу друкувати їх ніки, і з якими я відмовляюсь перебувати у віртуальному просторі навіть тимчасово. І про це я вже сказала давно.
   
Re: Hello and Goodbye

7) Як я написала у одному із своїх постів, донувати у тому числі мене надихнув заклик Хоми до примирення (на жаль, стертий у відповідній темі, але скрін у мене є), що пора забути старі протиріччя і всі ми тепер на одній стороні проти хуйло. Я подумала – супер!  і почала дописувати. Дуже швидко я переконалася, що це далеко не так, про що я теж описала у одному із своїх постів.

Мій бан і реакція декого з вимогами засадити мене назад в темницю  виключно за мої політичні погляди – просто ще одна ілюстрація цього.

Татусі і іже з вами, рілакс - я не збираюсь тут дописувати, так що скачіть від радощів.
   
Re: Hello and Goodbye

Але хотілося б все ж таки не бачити більше систематичного булінгу (модераторам – це слово пишеться з одним “л”), вербальних чи візуальних конячих за***уп, “лисих”, “жердєй” (українською – жердина), “#33”, “мороженок”, “крадіїв кукурудзи” і так далі.

Maybe one day, another place, another time.

Beyond memory
Faces I see
Mean nothing to me
Only shadows in my dreams


А тепер баньте, сатрапи  :K
   
Re: Hello and Goodbye

Не бачив цього допису))
Читав нік proton і розумів що це хтось притомний, але не задумувався хто))
Добре що у Вас все добре і Ви відстоюєте ті ж інтереси що і завжди))
Як і завжди——яскраві дописи і аргументи))
Ріспєкт і уважуха))
   
Re: Hello and Goodbye

Не бачив цього допису))
Читав нік proton і розумів що це хтось притомний, але не задумувався хто))
Добре що у Вас все добре і Ви відстоюєте ті ж інтереси що і завжди))
Як і завжди——яскраві дописи і аргументи))
Ріспєкт і уважуха))
(tu) я теж відразу не здогадалась хто це,
подумала що Ганс знову зареєструвався за донат,
він теж ніколи не боявся писати правду,
і відкрито виступати проти агресивного загалу,
за що я його поважаю і прощаю деякі недоліки характеру.
   
Re: Hello and Goodbye

137 переглядів і  лише два поста. ФУП став похуїстичним  :(  Чи я помиляюсь
   
Re: Hello and Goodbye

137 переглядів і  лише два поста. ФУП став похуїстичним  :(  Чи я помиляюсь
Я дочитав до слова "Інанна" і зрозумів, що модератори зробили все правильно.
   
Re: Hello and Goodbye

Цицьки будуть?
   
Re: Hello and Goodbye

Цицьки будуть?
це краще знає ваш сімейний лікар :kez_04:
   
Re: Hello and Goodbye

З поверненням!
   
Re: Hello and Goodbye

Протона Вже забанили..., не встиг вилізти на волю..  :facepalm:
   
Re: Hello and Goodbye

А що то ти до мене скачеш, ушиці просиш? Так, ти розумний малий (я навіть тебе колись внесла чи в топ 5, чи в топ 10 найрозумніших дописувачів форуму), but you don’t excite me much :).

Ось підростеш, молочко (якщо не гірше) на губцях обсохне, і станеш навіть більшим консерватором-республіканцем-трампістом, ніж я. It’s just a matter of growing up :laugh: .

З поверненням!

It was not a return.

It was a conscious descent.



99.9 відсотків місцевих не зрозуміють.

Maybe you will, but I don’t care.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія