Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Результати виборів в США 2020.

Re: Результати виборів в США 2020.

https://twitter.com/view/status/1338684648889708544Показати зображення...
Показати зображення...
:laugh:  :weep:  :lol:  :gigi:
  Це все що ти можеш витиснути з себе? не багато і виглядає на спробу зробити добру міну при поганій грі.а суть то не міняється -ти ЛУЗЕР і  додік -ЛУЗЕР.скільки б ви трампанзе не постили тих картинок,що нікого не колять і не хвилюють. і звтра і ще чотири роки ви ЛУЗЕРИ,хоч альбом тут видайте.Бо вас відтрампонили 81 мілйон виборців.відтрампон или зі смаком і задоволенням.І якщо правду говорити,то задоволення ви продовжили тими своїми тупими і не професіональними спробами перевернути вибори на 180 градусів. адже всі ті 81 мільйон і багато навіть з тих хто голоснув за додіка (22%) сміються з ваших недолугих спроб,не здатності сприйняти реальність і життя в маразмі заперечення дійсності.  і це з вами до смерті-лузери 2020 B-) .
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Окей, это уже ближе к фактам.
Действительно, 11 декабря Инаугурационный комитет Конгресса не смог принять резолюцию подтверждающую инаугурацию Байдена.
Но это не более чем продолжение политики респов по отказу принятия реальности победы Байдена.
Они всячески уклонялись от признания его победы.
Сегодня состоялось голосование выборщиков и у них больше не осталось технических отговорок.
Ибо как сказал сенатор Рой Блант (республиканец)

It is not the job of the Joint Congressional Committee on Inaugural Ceremonies to get ahead of the electoral process and decide who we are inaugurating.

Теперь оснований для саботажа у них больше нет :)
щоб вон ине робили.як би не пробували відхилитися від обовязків.але конституція чітко говориьть своєю 20 поравкою-20 січня старий президент втрачає свою посаду і перестає ВИКОНУВАТИ обовязки президента ПО ЗАКОНУ. Причому не просто 20 січня а о 12 годині в обід. Тобто.якщо до того часу не пройде інагурація(прийняття присяги наступним презом) то в країні не буде президента і віце президента. Хто там третій у ранзі-спікер палати. Трмпанзе хочуть ненсі в президенти? :)  а так виходить якщо (теоретично) хтось впреться рогом заради додіка. Тому .як ти і кажеш-можна виляти до певного часу.але вічно виляти не вийде. і  додіка вернути раніше 24 року нема шансу. Хоча ту інанна і далі перепечатує марення шизанутих "планувальників" з числа ну зовсім луні про фронду 6 січня. То все кінчиться так само як і ніби перемога в судах.потім в ВС,потім в електоральному коледжі і така морковка перед віслюками повісили на останій цвяшок-6 січня. а що потім придумають  ,щоб тримати інанну в стані притомності? виділять ім в неваді кусок пустині (де бердімен має свою місцину) де вони організують свою америку з додіком на чолі чи як негри в пошуках своєї держави виїхали в ліберію? :D  а наші  трампанзе виїдуть НАХ? B-)
   
Re: Результати виборів в США 2020.

щоб вон ине робили.як би не пробували відхилитися від обовязків.але конституція чітко говориьть своєю 20 поравкою-20 січня старий президент втрачає свою посаду і перестає ВИКОНУВАТИ обовязки президента ПО ЗАКОНУ. Причому не просто 20 січня а о 12 годині в обід. Тобто.якщо до того часу не пройде інагурація(прийняття присяги наступним презом) то в країні не буде президента і віце президента. Хто там третій у ранзі-спікер палати. Трмпанзе хочуть ненсі в президенти? :)  а так виходить якщо (теоретично) хтось впреться рогом заради додіка. Тому .як ти і кажеш-можна виляти до певного часу.але вічно виляти не вийде. і  додіка вернути раніше 24 року нема шансу. Хоча ту інанна і далі перепечатує марення шизанутих "планувальників" з числа ну зовсім луні про фронду 6 січня. То все кінчиться так само як і ніби перемога в судах.потім в ВС,потім в електоральному коледжі і така морковка перед віслюками повісили на останій цвяшок-6 січня. а що потім придумають  ,щоб тримати інанну в стані притомності? виділять ім в неваді кусок пустині (де бердімен має свою місцину) де вони організують свою америку з додіком на чолі чи як негри в пошуках своєї держави виїхали в ліберію? :D  а наші  трампанзе виїдуть НАХ? B-)

У Трампа исчезли шансы остаться президентом в ночь на 4 ноября, после того как Fox Decision Desk записали Аризону в колонку Байдена. Все эти истерики с судами и фальшивыми выборщиками до дупы. Демократический путь в президенство у него закончился. А Ген Штаб предупредил что бы он даже не думал о силовом захвате власти.

   
Re: Результати виборів в США 2020.

Пані Inanna  от мені цікаво ,чого ви так біситесь  , якщо Байден вже оголошений президентом і  декалітри вашої жовчі не зможуть нічого поміняти ? 
Стан здоров'я Байдена це проблема американців . Розберуться без вас .Ви тут абсолютно ні до чого .
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Окей, это уже ближе к фактам.
Сегодня состоялось голосование выборщиков и у них больше не осталось технических отговорок.

Вот благодарю, конструктивом повеяло ))

Теперь я с интересом буду наблюдать за церемонией рассмотрения 2-х комплектов выборщиков у 6-ти swing states, и штата НьюМехико (ЕМНИП) конгрессы которых (республиканские) выбрали, соглсно законов этих штатов, своих выборщиков и они, ой, не за демократов (внезапно)

Очень, очень яркая коллизия.

Между нами говоря. я теперь точнее понимаю, с кого списывали свое оторванное поведение актуальные политические режимы моей страны и соседей, типа России и Белоруссии - ну прям вылитые "Ослы".  :pooh_on_b:
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Сатаніли тут ви під час нашої відсутності. Тепер відгребли? ну і чуднєнько! зализуйте рани, втирайте вазелін і готуйтесь до наступного раунду трампування.
As far as I can remember it, you identify yourself as Ukrainian. How come a Ukrainian lady resorts to that base language of yours? I think your parents did not hit you in the face for that. Thus we are paying too dear for their large heartedness. :not_i:
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Вот благодарю, конструктивом повеяло ))

Теперь я с интересом буду наблюдать за церемонией рассмотрения 2-х комплектов выборщиков у 6-ти swing states, и штата НьюМехико (ЕМНИП) конгрессы которых (республиканские) выбрали, соглсно законов этих штатов, своих выборщиков и они, ой, не за демократов (внезапно)

Очень, очень яркая коллизия.

Между нами говоря. я теперь точнее понимаю, с кого списывали свое оторванное поведение актуальные политические режимы моей страны и соседей, типа России и Белоруссии - ну прям вылитые "Ослы".  :pooh_on_b:
Про яке оторванноє повєдєніє мова ? Навіщо ці недолугі шифри  ?
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Про яке оторванноє повєдєніє мова ? Навіщо ці недолугі шифри  ?

Вам тоже не видно параллелей?  Ложь, воровство, лицемерие, откровенная цензура другого мнения, безответственность и откровенная глупость?

Ну ок, это  допустимо ))).

   
Re: Результати виборів в США 2020.

Пані Inanna  от мені цікаво ,чого ви так біситесь  , якщо Байден вже оголошений президентом і  декалітри вашої жовчі не зможуть нічого поміняти ? 
Стан здоров'я Байдена це проблема американців . Розберуться без вас .Ви тут абсолютно ні до чого .

Ну що, на біс третій раз і останній :)   Вітаю народ САШ, що позбулися, нарешті, рудого клоуна.   :-B

   
Re: Результати виборів в США 2020.

As far as I can remember it, you identify yourself as Ukrainian. How come a Ukrainian lady resorts to that base language of yours? I think your parents did not hit you in the face for that. Thus we are paying too dear for their large heartedness. :not_i:

Не говори!
Навіть Олег Портнов ака ОТ болєє женственєн, ніж Інанна!
Прямо зоною від неі повіяло
Це ж треба так опуститися в базарну торговку...
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Інанна,

вчора (в нас)
ще хотів запитати,

а що саме ви святкували?
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Вам тоже не видно параллелей?  Ложь, воровство, лицемерие, откровенная цензура другого мнения, безответственность и откровенная глупость?

Ну ок, это  допустимо ))).
  У вас  щось вкрали ? Можете навести приклади откровєнной цензури ? Ну а звинувачення в якійсь бєзотвєтствєнності та глупості
явно висмоктані вами із пальця або з іншої частини людського тіла .
   
Re: Результати виборів в США 2020.

У вас  щось вкрали ? Можете навести приклади откровєнной цензури ? Ну а звинувачення в якійсь бєзотвєтствєнності та глупості
явно висмоктані вами із пальця або з іншої частини людського тіла .

Я уже вам сказал - я допускаю вашу позицию. Она ваша))) Пользуйтесь, но главное - не болейте в вашей реальности))
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Я уже вам сказал - я допускаю вашу позицию. Она ваша))) Пользуйтесь, но главное - не болейте в вашей реальности))
Мене цікавить ваша позиція . Ви кидаєтесь звинуваченнями ,які не в змозі пояснити. Можете відповісти хоча б на одне питання ? Чи будете далі мукати і бекати ?
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Чи будете далі мукати і бекати ?
Это вы о себе, верно? ))) Ну допустим ))

А по Украине - уже многолетнее. Воровство денег налогоплательщиков, уничтожение здравоохранения, уничтожение образования, давление на все СМИ (отзыв лицензий на вешание). которые не восхваляют великого кормчего Украины (а я за него голосовал  - признаю).
Про легальный бизнес я скромно молчу, он во многом просто не возможен на фоне тотальной контабанды.

У меня, как гражданина - украли страну. Вы не допускаете? )))
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Это вы о себе, верно? ))) Ну допустим ))

А по Украине - уже многолетнее. Воровство денег налогоплательщиков, уничтожение здравоохранения, уничтожение образования, давление на все СМИ (отзыв лицензий на вешание). которые не восхваляют великого кормчего Украины (а я за него голосовал  - признаю).
Про легальный бизнес я скромно молчу, он во многом просто не возможен на фоне тотальной контабанды.

У меня, как гражданина - украли страну. Вы не допускаете? )))
Маячня . Ви лічно обрали  якогось недоумка ,а тепер мені  на нього жалієтесь що він ідіот  .Хто ви після цього ? Мабуть ,пардон, теж недоумок ,але в квадраті . :)
Унічтоженіє образованія - про що мова ? У вас проблеми з образованієм ? мову не знаєте ?
Давлєніє на СМІ - когось придушили ? Я не чув . Можете пояснити ?
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Где то в районе 5-6 ноября 2020: все адекваты вокруг - Байден набирает 306 голосов в коллегии, Трамп 232.

Трампоны: ахахаха, охохохо, да ща вы всё увидите, да ща будет мульён исков, мульярд фактов, Додик победит.

Додик: истерит, лупит по клаве и капслоком в Тви.

Жулиани: течет краской, находит в инете рефераты студентов-первокурсников юрфаков, переименовывает их в "иски" и заспамливает суды.

Всё это длится полтора месяца, 24/7.

14.12.2020, коллегия выборщиков: Байден - 306, Трамп - 232.

Потрясающая эффективность этих невероятных потуг & усилий. ;o



Останнє редагування: 15 грудня 2020 09:45:19 від Джедай
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Маячня . Ви лічно обрали  якогось недоумка ,а тепер мені  на нього жалієтесь що він ідіот  .Хто ви після цього ? Мабуть ,пардон, теж недоумок ,але в квадраті . :)
Унічтоженіє образованія - про що мова ? У вас проблеми з образованієм ? мову не знаєте ?
Давлєніє на СМІ - когось придушили ? Я не чув . Можете пояснити ?
Просто вата, хочет везде русский, чтобы Зеля и опзж в едином порыве сделали ему хорошо.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Маячня . Ви лічно обрали  якогось недоумка ,а тепер мені  на нього жалієтесь що він ідіот  .Хто ви після цього ? Мабуть ,пардон, теж недоумок ,але в квадраті .
Унічтоженіє образованія - про що мова ? У вас проблеми з образованієм ? мову не знаєте ?
Давлєніє на СМІ - когось придушили ? Я не чув . Можете пояснити ?

Ну допустим, тоже... еще один двуязычный смотрю, тоже Игорь и тоже из Харькова? )))

Создайте новую тему, возможно там я с вами подискутирую.

Тут  - внимательно читайте заголовок - и давайте обсуждать тему в рамках личных представлений.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Это вы о себе, верно? ))) Ну допустим ))

А по Украине - уже многолетнее. Воровство денег налогоплательщиков, уничтожение здравоохранения, уничтожение образования, давление на все СМИ (отзыв лицензий на вешание). которые не восхваляют великого кормчего Украины (а я за него голосовал  - признаю).
Про легальный бизнес я скромно молчу, он во многом просто не возможен на фоне тотальной контабанды.

У меня, как гражданина - украли страну. Вы не допускаете? )))
Про контрабас я з вами згоден ,його стало більше . Але це в цьому винні ті ,хто обрав собі в президенти членограя . :)
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Просто вата, хочет везде русский, чтобы Зеля и опзж в едином порыве сделали ему хорошо.

Ох косяком пошли.... :crazy_pil:
   
Re: Результати виборів в США 2020.

13 сторінок з вчорашнього вечора накатали
а Трампа з червоними трусєлями так і не було
сумно
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Ну допустим, тоже... еще один двуязычный смотрю, тоже Игорь и тоже из Харькова? )))

Создайте новую тему, возможно там я с вами подискутирую.

Тут  - внимательно читайте заголовок - и давайте обсуждать тему в рамках личных представлений.
З питань про американські вибори ви зіскакуєте , з питань про українські реалії теж . Не хочете нічого обсуждать .Чи не можете .
   
Re: Результати виборів в США 2020.

лічно
особисто

обсуждать
обговорювати
   
Re: Результати виборів в США 2020.

З питань про американські вибори ви зіскакуєте

Вы меня с кем-то путаете.

з питань про українські реалії теж .

Я вам вполне четко ответил - новая тема, возможно.



   
Re: Результати виборів в США 2020.

особисто

обговорювати
Дякую .Ці слова я добре знаю . :)
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Кремлевскій ублюдок поздравіл Байдена с победой на виборах
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Это вы о себе, верно? ))) Ну допустим ))

А по Украине - уже многолетнее. Воровство денег налогоплательщиков, уничтожение здравоохранения, уничтожение образования, давление на все СМИ (отзыв лицензий на вешание). которые не восхваляют великого кормчего Украины (а я за него голосовал  - признаю).
Про легальный бизнес я скромно молчу, он во многом просто не возможен на фоне тотальной контабанды.

У меня, как гражданина - украли страну. Вы не допускаете? )))
Кайся!
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Кремлевскій ублюдок поздравіл Байдена с победой на виборах
може всі тутешні інанни такі праві? Песта тепер Байдену?
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Колегія виборщиків підтвердила перемогу Байдена на виборах
Объясните почему в штате Мэн один выборщик голосонул за Трампа, а остальные три за Бидона, а в штате Небраска наоборот один голосонул за Бидона, а остальные за Трумпа? Это их личное мнение?
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Re: Результати виборів в США 2020.

Объясните почему в штате Мэн один выборщик голосонул за Трампа, а остальные три за Бидона, а в штате Небраска наоборот один голосонул за Бидона, а остальные за Трумпа? Это их личное мнение?

Split Electoral Votes in Maine and Nebraska
In all but two states, electoral votes are 'winner-take-all'. The candidate winning the popular vote normally receives* all of that state's votes. Maine and Nebraska have taken a different approach. Using the 'congressional district method', these states allocate two electoral votes to the state popular vote winner, and then one electoral vote to the popular vote winner in each Congressional district (2 in Maine, 3 in Nebraska). This creates multiple popular vote contests in these states, which could lead to a split electoral vote.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Объясните почему в штате Мэн один выборщик голосонул за Трампа, а остальные три за Бидона, а в штате Небраска наоборот один голосонул за Бидона, а остальные за Трумпа? Это их личное мнение?
там пара штатів, де виборщіки не одноголосно тичуть в когось пальцем, а згідно з розподілом голосів. Мен, то точно, якій іньший, того не згадаю.
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Барр не виправдав високої довіри. Всьо, із прокуроров в управдоми.  :weep:
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Split Electoral Votes in Maine and Nebraska
In all but two states, electoral votes are 'winner-take-all'. The candidate winning the popular vote normally receives* all of that state's votes. Maine and Nebraska have taken a different approach. Using the 'congressional district method', these states allocate two electoral votes to the state popular vote winner, and then one electoral vote to the popular vote winner in each Congressional district (2 in Maine, 3 in Nebraska). This creates multiple popular vote contests in these states, which could lead to a split electoral vote.
ну, это толково - надо на все штаты распространить такую практику  (tu)
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Барр не виправдав високої довіри. Всьо, із прокуроров в управдоми.  :weep:
Надо вместо Барра Олю Портниху ставить, можно и Инанну, но ей гражданство не позволит :)
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Бідон навіть не президент-елект. Трамп продовжує бути президентом США.

Просто факти  :rotate:
+================================================+
Який файний брєд! Хоча хуйло вже поздоровив Байдена...
   
Re: Результати виборів в США 2020.

+================================================+
Який файний брєд! Хоча хуйло вже поздоровив Байдена...
и из гуманитарных соображений отправил группу преданных офицеров для перевозки трампа в ростов
   
Re: Результати виборів в США 2020.

Заметьте,  вы уже отказали одной из сторон в праве донесения мнения и с пренебрежением отзываетесь о них.

Более взвешенная позиция - внимательно выслушать всех. Но такая позиция не присуща, как я вижу, активной группе товарищей )))

Это и веселит и расстраивает местами )))
+=========================================+
А нащо слухати психів, які стверджують що 2*2=5?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія