Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Наступний пішов. Вже **(1000-(доповнюється)) громади упц мп перейшли в Православну Церкву України

А шо індульгенції? Щось не так з індульгенціями ?
 :laugh:

«Индульгенция» XVIII века с текстом на церковно-славянском языке и подписью Патриарха Иерусалимского, продававшаяся греческими монахами в Валахии"

Показати зображення...
та все з ними не так!  :laugh:
   
ПС . А ще , магістре , я помітив тенденцію , що аж занадто ви дуже швидкі в тикання пальцем і в своїй вірі у власну " бєлопушистість " .
Індульгенції в католицизмі мають солідну богословську базу . На якій підставі ними гандлювали православні ?
   
та все з ними не так!  :laugh:

А зараз позву Корову і вона скаже : а я сказала що все з ними " так " і потомушо " да " . Твій хід .
   
ПС . А ще , магістре , я помітив тенденцію , що аж занадто ви дуже швидкі в тикання пальцем і в своїй вірі у власну " бєлопушистість " .
Індульгенції в католицизмі мають солідну богословську базу
. На якій підставі ними гандлювали православні ?
1.
ґ
2. Я не Папа римський і на непомильність не претендую. B-)
3. Ну давайте поговоримо про Реформацію, яку ви так "дипломатично" защоразу оминаєте.  :laugh:
4. Та от думали, що ще у вас "скомуніздити".  ;)
   
417   с. Левків   Житомирська   Свято-Преображенська церква   2[358]   
418   с. Бережонка   Чернівецька   Церква Іоанна Богослова   2[359]   
419   с. Бережівка   Чернігівська   Свято-Різдво-Богородична церква   2[360]

   
1.
Показати зображення...ґ
2. Я не Папа римський і на непомильність не претендую. B-)
3. Ну давайте поговоримо про Реформацію, яку ви так "дипломатично" защоразу оминаєте.  :laugh:
4. Та от думали, що ще у вас "скомуніздити".  ;)

Давай не тут . Бо поговорити ми можем льогко,  почавши прямо з 95 тезисів Лютера .
Відкривай тему і я до твоїх послуг . Бо тут в нас статистика шарашить : Левків , Береєжонка з Берєєжівкою .

   
Хей , громади б***ь... повертайтесь назад.. Порох мародер, томос не дійсний.
   
Давай не тут . Бо поговорити ми можем льогко,  почавши прямо з 95 тезисів Лютера .
Відкривай тему і я до твоїх послуг . Бо тут в нас статистика шарашить : Левків , Береєжонка з Берєєжівкою .
По руках!
   
Тобто, ти зараз хочеш одним цим собором перекрити брехню про всі інші 406 приходів? КРУТО!


Ото з того і починай, що це гілка про ОДИН приход, що вже і де-юре і де-факто перейшов до Української Церкви. Принаймні, змінив свою назву.

А всі ІНШІ 406 приходів - то лише ДЕКЛАРАЦІЯ про НАМІРИ - і не більше.


Ну, що ж, вітаю! 44 сторінки гілочьки про перехід ОДНОГО приходу. Круто! Це ПЕРЕМОГА, чо!  :super:

Это не брехня.
Изменения в ЄДР, это регистрация ранее принятых решений.
В ЄДР изменения могут вноситься и через месяцы и даже годы, это касается любых юрлиц, на основе уже принятого решения.
И в тех документах, что подаются госрегистратору будет указана дата принятия решения - именно январь-февраль 2019 года
Громада Винницкого Собора приняла решение 17 декабря. Изменения в реестр были внесены 19 февраля.
Вот и считай примерное время. При том, что старые попы будут прятать бумаги, печати и т.п. Тянуть время, в общем.
Будут решения судов по восстановлению документов, о признании утерянными и т.п.  Этим всем должен будет кто-то заниматься. Это будет долго.

Но решение уже принято.
   
У Чернівецькій області сьогодні церковна громада села Бережонка Вижницького району прийняла рішення про перехід церкви святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова з підпорядкування колишньої УПЦ МП до Православної церкви України.

Як повідомляє кореспондент molbuk.ua, на зборах релігійної громади були присутніми 192 мешканці села. Рішення за перехід було ухвалене 164-ма голосами селян. "Проти" проголосувало 18 осіб та "утрималося" 10 осіб.

Водночас на збори привезли прихожан з сусідніх сіл Замостя, Мілієво, Коритне, які виступали проти переходу церкви до ПЦУ.

   ...у церкві святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова у Бережонці колись чимало років служив батько митрополита Онуфрія – протоієрей Володимир Іванович Березовський.

Останнє редагування: 2 березня 2019 19:28:36 від Чжан
   
420   с. Бережівка   Чернігівська   Свято-Різдво-Богородична церква
   
420   с. Бережівка   Чернігівська   Свято-Різдво-Богородична церква
7 постов выше под номером 419
   
7 постов выше под номером 419
Номера меняются, когда приходят новые данные за прошедшие дни.
ПРишли данные об еще одном приходе за 28-е.
Теперь на конец 28-го 417 громад

28-е
411    с. Круголець    Тернопільська    Церква Іверської ікони Божої Матері    28[354]    
412    с. Вахнівка    Вінницька    Різдво-Богородичний храм    28[355]    
413    c. Буки    Житомирська    Св.-Дмитрівська церква    28[356]    
414    с. Пасічна    Хмельницька    Свято-Покровська церква    28[357]    Без настоятеля
415    с. Бережанка    Хмельницька    Храм воздвиження Хреста Господнього    28[358]    
416    с. Кугаївці    Хмельницька    Храм Зачаття Праведної Анни    28[358]    
417    с. Шпиків    Вінницька    Св.-Миколаївська церква    28[359]

2 марта
418    с. Левків    Житомирська    Свято-Преображенська церква    2[360]    
419    с. Бережонка    Чернівецька    Церква Іоанна Богослова    2[361]    
420    с. Охлопів    Волинська    Свято-Миколаївська церква    2[362]    
421    с. Бережівка    Чернігівська    Свято-Різдво-Богородична церква    2[363]    
422    с. Бірки    Кіровоградська    Свято-Миколаївська церква    2[364]    Без настоятеля
   
с. Охлопів    Волинська    Свято-Миколаївська церква

На парафіяльних зборах у селі Охлопів рішення влитися у Православну церкву України підтримали одноголосно.
Настоятель Свято-Миколаївської церкви протоієрей Олександр Галузій, за інформацією ЗМІ, наразі не визначився куди має примкнути.

Додамо, що охлопівська парафія належить до Мар'янівського благочиння, де процес приєнання до ПЦУ відбуваєтсья дуже активно. Раніше історичне рішення уже прийняли у Борисковичах, Бранах, Бужанах, Довгові, Журавниках, Квасові, Миркові, Сільці, Широкому, Цегові (по цьому селу інформацію озвучували у Волинській ОДА). За нашою інформацією, такі ж наміри мають православні жителі села Борочиче, у якому є дві церкви, але пристали на пропозицію священика відкласти процес до травня. Невідомою для редакції зараз є позиція кількох парафій цього блачгочиння, а це Пірванче, Печихвости, Мар'янівка, Ржищів і Пильгани.

Парафія села Печихвости вийшла зі складу УПЦ МП і приєдналася до Київського патріархату у 2014 році.



Засновник   Павло і Пелагія Гулевич-Воютинські
Поч. будівництва   1638
Відбудовано   1893—1895

Свято-Миколаївська церква — у селі Охлопів Горохівського району Волинської області, пам'ятка архітектури національного значення (охоронний №105). Вважається найдавнішим прикладом точного перенесення плановопросторової структури дерев'яної церкви у муровану, що становило важливу тенденцію розвинту церковного будівництва на українському ґрунті. Церква є найдавнішою пам'яткою архітектури Горохівського району.

У церкві встановлено п'ятиярусний іконостас XVII ст. з невисоким рельєфом різьблення, що нагадує ренесансну білокам'яну різьбу Львова. Колонки діляться на дві частини (нижня 1/3 висоти). Верхню частину декоровано виноградною лозою, нижню картушами з розетами. В іконостасі міститься чудотворна ікона Божої Матері

Останнє редагування: 3 березня 2019 08:23:58 від massii
   
424
427

Останнє редагування: 3 березня 2019 01:20:12 від Taras_Potatos
   
Громади йдуть зараз щось самі, без попів. Цікаво, що попи без приходів будуть робити? Чим попадью і попадчат годувати? Як пузату форму втримати? І звідки УПЦ візьме стільки нових священників нараз?
Питнання, питання, питання...
   
cheshuntt, навіщо ви влаштовуєте війну з православними? Католицтво з православ'ям не воює
   
cheshuntt притримується думки що Православної Украінської  церкви ніколи не було, немає і ніколи не буде, і ніякі докази або факти його в іншому не переконають. А сам Великий перехід громад в ПЦУ його дуже дошкуляє і це прослідковується на протязі достатньо тривалого часу. Перегляньте його пости і Вам буде зрозуміло. А які мотиви у нього до цього, то хай Він сам розкаже.
   
2 марта
418    с. Левків    Житомирська    Св.-Преображенська церква    2[360]    
419    с. Бережонка    Чернівецька    Церква Івана Богослова    2[361]    
420    с. Охлопів    Волинська    Свято-Миколаївська церква    2[362]    
421    с. Бережівка    Чернігівська    Церква Різдва Богородиці    2[363]    
422    с. Бірки    Кіровоградська    Церква на честь святителя Миколая Мирілікійського    2[364]    Без настоятеля
423    смт Вапнярка    Вінницька    Церква Святого Андрія Первозваного    2[365]

3 марта
424    с. Глибочиця    Житомирська    Свято-Різдво-Богородична церква    3[366]    Без настоятеля
425    с. Квітневе    Волинська    Свято-Покровська церква    3[367]    Без настоятеля
426    с. Голядин    Волинська    Свято-Георгіївська церква    3[368]    
427    с. Хмельницьке    Волинська       3[369]    
428    с. Берестя    Рівненська    Свято-Покровська церква    3[370]    
429    с. Річки    Рівненська       3[370]    
430    с. Козак    Рівненська       3[370]    
431    с. Старий Кривин    Хмельницька    Св.-Дмитріївська церква    3[371]    
432    с. Ватин    Волинська       3[372]    
433    с. Терешківці    Волинська       3[372]

   
cheshuntt, навіщо ви влаштовуєте війну з православними? Католицтво з православ'ям не воює

Вами захоплено більше 200 католицьких храмів ( обох обрядів ) по одній тільки Тернопільскій області , і при цьому з подачі Філарета , УГКЦ забороняють літургію в Св Софії. Але " війну" тепер влаштовую я?
   
Вами захоплено більше 200 католицьких храмів ( обох обрядів ) по одній тільки Тернопільскій області ,
що означає захоплено, уточніть
при цьому з подачі Філарета , УГКЦ забороняють літургію в Св Софії. Але " війну" тепер влаштовую я?
служба ПЦУ у Софії була з виключної причини - утворення самої ПЦУ. Яка причина УГКЦ провести там службу, щоб показати свою рівність, чи що? Ви ж знаєте, чому служби у Софії не проводяться  на регулярній основі? Але я особисто за те, щоб надати УГКЦ можливість провести там службу, хай навіть тільки для отої рівності
   
що означає захоплено, уточніть
служба ПЦУ у Софії була з виключної причини - утворення самої ПЦУ. Яка причина УГКЦ провести там службу, щоб показати свою рівність, чи що? Ви ж знаєте, чому служби у Софії не проводяться  на регулярній основі? Але я особисто за те, щоб надати УГКЦ можливість провести там службу, хай навіть тільки для отої рівності

" Захоплено " це означає , що ваша"  громада " отримала в користування храм іншої конфесії  і продовжує його займати , притому ігноруючи той факт , що католики мусять або будувати новий храм , або проводити богослужіння в приватних , або орендованих приміщеннях .
   
Ваші попи ( упц мп упц кп. уапц ) роками л'ють бруд на УГКЦ і РКЦ в своїх " артикулах " , дописах , аналітиках і фейсбуках .
І кінця цьому немає . Але " війну " починаю я ?
   
" Захоплено " це означає , що ваша"  громада " отримала в користування храм іншої конфесії  і продовжує його займати , притому ігноруючи той факт , що католики мусять або будувати новий храм , або проводити богослужіння в приватних , або орендованих приміщеннях .
від кого отримала?
Ваші попи ( упц мп упц кп. уапц ) роками л'ють бруд на УГКЦ і РКЦ в своїх " артикулах " , дописах , аналітиках і фейсбуках .
І кінця цьому немає . Але " війну " починаю я ?
приклад бруду, без мп, будь ласка
   
3 марта
424    с. Глибочиця    Житомирська    Свято-Різдво-Богородична церква    3[366]    Без настоятеля
425    с. Квітневе    Волинська    Свято-Покровська церква    3[367]    Без настоятеля
426    с. Голядин    Волинська    Свято-Георгіївська церква    3[368]    
427    с. Хмельницьке    Волинська    Свято-Покровська церква    3[369]    
428    с. Берестя    Рівненська    Свято-Покровська церква    3[370]    
429    с. Річки    Рівненська    Свято-Троїцька церква    3[370]    
430    с. Старий Кривин    Хмельницька    Св.-Дмитріївська церква    3[371]    
431    с. Ватин    Волинська    Свято-Хрестовоздвиженська церква    3[372]    
432    с. Терешківці    Волинська    Свято-Покровська церква    3[372]    
433    с. Красів    Волинська    Свято-Михайлівська церква    3[373]    Без настоятеля
434    с. Звиняче    Волинська    Свято-Успенська церква    3[373]    
435    смт Іванків    Київська    Свято-Різдво-Богородична церква    3[374]    Без настоятеля
   
Вами захоплено більше 200 католицьких храмів ( обох обрядів ) по одній тільки Тернопільскій області , і при цьому з подачі Філарета , УГКЦ забороняють літургію в Св Софії. Але " війну" тепер влаштовую я?




таки ти.
   
від кого отримала?
приклад бруду, без мп, будь ласка

Від Совєтської , б***ь , власті  отримала .
http://kyiv-pravosl.info/2015/04/24/relihijnyj-front/
   
Вами захоплено більше 200 католицьких храмів ( обох обрядів ) по одній тільки Тернопільскій області , і при цьому з подачі Філарета , УГКЦ забороняють літургію в Св Софії. Але " війну" тепер влаштовую я?
таки ти.

Значить така у вас тепер буде хрінова перспектива . Чи ти думав ви в наших церквах і костелах тепер довічно хазяйнувати будите і паскудити своїми товстомордими свинарчуками храм Бога живого ?
   
Від Совєтської , б***ь , власті  отримала .
http://kyiv-pravosl.info/2015/04/24/relihijnyj-front/
приклад зарахований, дякую. Але ж тут немає того прот. Сергія Горбика, то чого ви тут з ним воюєте, незрозуміло. І щодо першого питання - всі ті храми, які ви хочете повернути, забрала совєцька влада? Якщо так, це схоже на гонтині морги

Останнє редагування: 4 березня 2019 01:39:17 від costashu
   
А в 90 коли повертала не совецька влада, то чогось віддали не законним власникам, а тій чи іншій православній церкві. І тепер нові власники кажуть, що то споконвіку є їхнє.
   
ті всі "драчки" між УГКЦ і тепер вже ПЦУ це виключно боротьба ЛЮДСЬКА ,гординя і все що з тим звязано самих служителів.Тобто ніякого відношення до віри не має.От я ГК по хрещенню,відвідував православну церкву в Україні,в америці і ГК і православну(КП) і навіть К.І ніхто мені слова не сказав -помолився і Бог мене почув.А де я молитву скажу-то богові не важливе.Всі ці ЛЮДСЬКІ структури виключно і для людей і їх намірів і прагнень та інтересів створені.Дуже часто зовсім не чистих у духовному розумінні християнського вчення і до духовного звязку Бога з індивідумом ніякого відношення не мають. А так, і несуть з собою не чистий дух моральної підтримки слабої істоти в складному оточуючому житті,а всі недоліки і спокуси чисто людського характеру і суспільства.Всі ці скандали у всіх церквах,костьолах, на протязі тисячоліть тільки підтверджують вище сказане (я не зачіпаю інші релігії-отам свої чисто людські проблеми).Всюди де між вищою істотою і дитям Божим вторгується посередник з таких же грішних там і починаються проблеми.Хто головніший .чий канон правильніший,хто ближче до Бога,хто праведніший,а по суті питання-кому ВИ повинні давати за посередництво і хто вас повинен на то наставляти.
  Т ому ,як і в бізнесі(а церква по суті і є бізнесова надбудова певної групи людей,що оголосили себе служителями культу) головне завдання кінцевої ланки його (віруючих) є здушевлення продукту як споживача і максимально виключення чи зменшення посередників у ланцюгу:виробник продукту-споживач. :).реально здешевлює товар і прискорює шлях отримання.Причому тої самої якості,що основне. :D 

Останнє редагування: 4 березня 2019 04:04:16 від cynic
   
А в 90 коли повертала не совецька влада, то чогось віддали не законним власникам, а тій чи іншій православній церкві. І тепер нові власники кажуть, що то споконвіку є їхнє.
повертала означає передавала з державної власності у власність громад?
   
повертала означає передавала з державної власності у власність громад?


у власність громад нічого не передавали, є лише оренда і це стосується всіх релігійних конфесій в Україні

ПС: якщо вже мова зайшла за захоплення храмів, то тоді можна і до часів утворення УГКЦ дійти, скільки тоді храмів греко-католики у православних віджали за підтримки польської шляхти?
   
у власність громад нічого не передавали, є лише оренда і це стосується всіх релігійних конфесій в Україні
дякую. То як виходить, громадам УГКЦ не надавали оренду?
   
То як виходить, громадам УГКЦ не надавали оренду?


а якщо тих громад на той момент і в помині не було, то як можна було надати їм щось в оренду?
   
а якщо тих громад на той момент і в помині не було, то як можна було надати їм щось в оренду?
так отож. Я знаю приклади суперечок за храми між УПЦ КП і УПЦ МП, але не знаю прикладів, де в суперечці приймала участь УГКЦ. Хай чешунт чи будь хто інший наведе такий приклад
   
   Волинська область    Перейшли до ПЦУ   100   14,93%
   
у власність громад нічого не передавали, є лише оренда і це стосується всіх релігійних конфесій в Україні

ПС: якщо вже мова зайшла за захоплення храмів, то тоді можна і до часів утворення УГКЦ дійти, скільки тоді храмів греко-католики у православних віджали за підтримки польської шляхти?

До часів утворення УГКЦ немає чого ходити , бо цих храмів в Україні одиниці  і вони всі ваші , може за поодинокими випадками .
по-друге храми ніяким громадам не належали ( " право патронату " ) А Унію підписали ВСІ руські єпископи за винятком ідеолога цієї Унії Гедеона Балабана якого Константинопільский патріарх Ієремія ІІ на той час вже позбавив єпископского уряду , а старий Копистенський був емеритом .
А ще ніяка шляхта , ні польска , ні українська в цій справі не допомагала взагалі , якщо не сказати навпаки . ну може крім одного з Радзивилів ( Александра , якщо не помиляюсь )
Скільки уніатських храмів повіджимав чи побудував " кат Ярема " на своїх маєтках на Полтавщині ? ЖОДНОГО .  А згідно твоєї теорії , що йому це заважало робити ?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія