Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ЛЧ,ЛЄ,ЛК 22:00 Шахтар-Шериф. Бенфіка-Динамо. 19:45 Зоря-Буде Глімт :warning2:

Битва колишніх ватників у кого довший прутень патріотизму це так чудово.
Це ж наочне свідчення суспільного прогресу в суспільстві.

я був синяк до 2010-2011 року.  Але навіть я ніколи не називав Бандеру вбивцею українців і не рекламував Діму Табачника.  комсоргом я теж не був.

Тому ватник-скептик професійно допомагав таким як Табачник сіяти зерна антиукраїнської пропаганди  Що він і продовжує робити зараз.
   
я був синяк до 2010-2011 року.  Але навіть я ніколи не називав Бандеру вбивцею українців і не рекламував Діму Табачника.  комсоргом я теж не був.

Тому ватник-скептик професійно допомагав таким як Табачник сіяти зерна антиукраїнської пропаганди  Що він і продовжує робити зараз.

мені довжина ваших прутнів байдужа,
а зміна світогляду тішить
   
мені довжина ваших прутнів байдужа,
а зміна світогляду тішить

Тільки зовсім ватний бовдур  не змінить своїх поглядів після подій 2003-2015 років.
   
Тільки зовсім ватний бовдур  не змінить своїх поглядів після подій 2003-2015 років.

Ну таке, хто вірить в один народ тому міняти нічого.
   
я ніколи не називав Бандеру вбивцею українців


а чого так?
що за наказами Бандери убили значно більше українців ніж поляків а тим більше росіян, це сухий факт
   
Ну от, ішачок збудився.
Пропал дом  :-G


   
а чого так?
що за наказами Бандери убили значно більше українців ніж поляків а тим більше росіян, це сухий факт
Навіть від самого імені Степана Андрійовича всираєшся  :laugh:
   
Навіть від самого імені Степана Андрійовича всираєшся  :laugh:


якісь у тебе фантазії   :laugh:

він зовсім не страшний був, навіть доволі комічний мужичок

   
якісь у тебе фантазії   :laugh:

він зовсім не страшний був, навіть доволі комічний мужичок

Показати зображення...
Був би він "комічний", ти б його не згадував у кожному другому коментарі  :laugh:
   
Бля...это же футбольная ветка  ;o
   
Новые правила, касающиеся аренды игроков в международном футболе, готовы к реализации, собщает официальный сайт ФИФА. Они будут направлены на утверждение и вступят в силу 1 июля 2022 года. Новые правила аренды игроков

1. Со следующего сезона обязательным условием аренды является письменное соглашение, в котором прописаны условия аренды (продолжительность, финансовые моменты и т.д.);

2. Минимальный срок аренды — интервал между двумя трансферными окнами;

3. Максимальный срок аренды – один год;

4. Будет введён лимит на количество арендованных футболистов между одними и теми же клубами: в течение сезона клуб сможет иметь не более трёх футболистов, отданных в аренду одному клубу, и такое же количество игроков, взятых в аренду из одного клуба.

5. Будет введено ограничение на общее количество аренд за сезон. Переход к данному правилу будет осуществляться постепенно:

- С 1 июля 2022 года по 30 июня 2023 года клуб сможет отдавать/брать в аренду не более 8 игроков;
- С 1 июля 2023 года по 30 июня 2024 года будет действовать та же система, но максимальное число арендованных/арендуемых футболистов – 7;
- С 1 июля 2024 года максимальное число игроков, отданных/взятых в аренду – 6.

Эта планка сохранится на постоянной основе. 
   
Чи Бандера русскагаварящими головами  деток играл в футбол?
   
Ну и нормально...
Через пару лет такого безпределу уже не будет как раньше с орендованными...
Жаль что не прописано правило
Можно или нельзя играть против своего клуба.
   
Бля...это же футбольная ветка  ;o

и не говори...

Я спросонку раза три название перечитал. Если б не ты, так и не понял шо тут забыли батько наш Бандера и перекрашенные скмовские патриёты  :weep:
   
Тут молодое кротодарование про Андрушу высказалось  :D

Георгий Судаков: не смог что-то вынести от Шевченко как от тренера. Он больше мотиватор.

Полузащитник «Шахтёра» Георгий Судаков рассказал о работе с Андреем Шевченко в сборной Украины.

«Мне, наверное, больше помогал его штаб, потому что там были два итальянца. Малдера очень сильно помог в игре на поле: как открываться, как перестраиваться, как получать мяч. Схема, которая была в сборной Украины, очень похожа на ту, по которой сейчас играет «Шахтёр». Когда мне это всё объяснили, то мне уже было намного легче после приезда в «Шахтёр».

Шевченко – принципиальный тренер. В первую очередь это легендарный футболист. Его очень сильно уважают за все его заслуги, но именно как тренер – такого, чтобы что-то вынести для себя, я не смог. Он больше как мотиватор, может завести команду, рассказать. Это в нём самое главное. Все понимают, как много Шевченко и его тренерский штаб вложили в развитие украинского футбола. Но сейчас новый этап. Петраков – хороший тренер, может себя показать».
   
Бля...это же футбольная ветка  ;o

+1

нічого святого вже не мають  :X
   
Тут молодое кротодарование про Андрушу высказалось  :D

Георгий Судаков: не смог что-то вынести от Шевченко как от тренера. Он больше мотиватор.


Еще и боянул с недосыпу  :(

Пошел дальше спать.
   
Тут молодое кротодарование про Андрушу высказалось  :D

Георгий Судаков: не смог что-то вынести от Шевченко как от тренера. Он больше мотиватор.

Полузащитник «Шахтёра» Георгий Судаков рассказал о работе с Андреем Шевченко в сборной Украины.

«Мне, наверное, больше помогал его штаб, потому что там были два итальянца. Малдера очень сильно помог в игре на поле: как открываться, как перестраиваться, как получать мяч. Схема, которая была в сборной Украины, очень похожа на ту, по которой сейчас играет «Шахтёр». Когда мне это всё объяснили, то мне уже было намного легче после приезда в «Шахтёр».

Шевченко – принципиальный тренер. В первую очередь это легендарный футболист. Его очень сильно уважают за все его заслуги, но именно как тренер – такого, чтобы что-то вынести для себя, я не смог. Он больше как мотиватор, может завести команду, рассказать. Это в нём самое главное. Все понимают, как много Шевченко и его тренерский штаб вложили в развитие украинского футбола. Но сейчас новый этап. Петраков – хороший тренер, может себя показать».

Любой тренер сейчас, в первую очередь, мотиватор.
Даже у гениального Гвардиолы были Тито Виланова, Мигель Артета и сейчас есть Хуан Антонио Лильо -
это только супертренеры, а вообще помощников в таких клубах - 2-3 десятка.
Шева, как мотиватор, тоже неплох, и штаб подобрал достаточно квалифицированный.
И от работы не отлынивает - все футболисты отмечают, что мелочей для него нет.
Хотя стратегические решения, которые он принимает, вызывают вопросы:
то с Королевской обосрется, то с Дженоа (с другой стороны, это хорошо -
хоть не придется смотреть дерьмоматчи  :gigi: )...
Короче, не понимаю я пренебрежительных наездов на него -
играя за ДК, СбУ и Милан, он столько моментов счастья лично для меня сгенерировал,
что дай Бог ему здоровья  :clapping:
   
Півзахисник «Ворскли» Ібрахім Кане зацікавив топ-клуби чемпіонату Бельгії, повідомляє Voetbalnieuws.

За даними джерела, мова йде про «Андерлехт» та «Брюгге», які мають проблеми на лівому фланзі.

   
4. Будет введён лимит на количество арендованных футболистов между одними и теми же клубами: в течение сезона клуб сможет иметь не более трёх футболистов, отданных в аренду одному клубу, и такое же количество игроков, взятых в аренду из одного клуба.
Так що, Маріуполь всьо?
   
Так що, Маріуполь всьо?


та я взагалі не розумію яка їм проблема гравців на Марік переписати
мабуть грошей треба більше за перехід ніж за оренду
   
та я взагалі не розумію яка їм проблема гравців на Марік переписати
мабуть грошей треба більше за перехід ніж за оренду
А зарплату арендовантм платить хто?
Не пам'ятаю де та хто давав інтерв'ю, але там звучало, що усю зарплату арендованим платить шд, та й з контракту маріупольського легше спригнути, а у кротів якщо молодий бажає розторгнути контракт, то повинен виплатити певну й немаленьку суму $.
   
А зарплату арендовантм платить хто?
Не пам'ятаю де та хто давав інтерв'ю, але там звучало, що усю зарплату арендованим платить шд, та й з контракту маріупольського легше спригнути, а у кротів якщо молодий бажає розторгнути контракт, то повинен виплатити певну й немаленьку суму $.


так а який смисл у цьому?
власник то один

який смисл ганяти гроші туди-сюди
я бачу можливе пояснення тільки в тому, що для реєстрації переходу треба щось платити УПЛ чи ФФУ чи кому там
   
Любой тренер сейчас, в первую очередь, мотиватор.


Киса, скажите мне как мотиватор мотиватору: вы тренировать умеете?    :laugh:

О том, что Шевченко совсем не тренер, а просто малограмотный, но амбициозный жлоб  понял даже Павелко.  8-)
И каких бы там помощников он себе не подбирал - его удел - скандальные статьи в прессе и шлейфы слухов вперемежку с откровениями бывших подопечных
после очередной Дженовы.

Наверное, на этом тоже можно сделать себе реномэ и подзароботать энное количество бабла. Не спорю. Что ж, каждому свое, как говорится   ;)
   
Лунін зіграв перший тайм з Ельче.
Один сейв на рефлексах - реакція ще є.
Іншого разу врятувало диво -
точно свічку ставив перед грою   
Питання, чи хвате свічок на другий тайм -
Реал грає майже другим складом
Хоча й Ельче нульовий
   
   
Півзахисник «Ворскли» Ібрахім Кане зацікавив топ-клуби чемпіонату Бельгії, повідомляє Voetbalnieuws.

За даними джерела, мова йде про «Андерлехт» та «Брюгге», які мають проблеми на лівому фланзі.
Бля а вот это херово...
Если не ошибаюсь этот Кане за свою сборную незаигран  и его можно было заиграть за Украину тем более он хотел/чет
Блин толковый левый крайок
   
Свічки в Луніна скінчилися: непоганий сейв
і тут же гол після рикошету
   
В Реала принципова різниця між основою і резервом:
в десятьох, пропустивши першими, в додатковий час додавили Ельче.
Ще трохи, і Лунін міг отримати шанс стати героєм матчу,
вигравши в серії пенальті,
оскільки отримав другого в свій кут (повинен був перекривати),
але офсайд чи порушення правил (ельчанин звалив реалісто) -
оперативно другу свічку Андрію, таки, підвезли 
Загалом Луніну матч скоріше в плюс.
   
Мне, наверное, больше помогал его штаб, потому что там были два итальянца. Малдера очень сильно помог в игре на поле: как открываться, как перестраиваться, как получать мяч.


Игрок основы Шахтера не знал  как открываться, как перестраиваться  :facepalm1:
   
значит, все в порядке  )
https://www.youtube.com/watch?v=bEoNVd3spEM
єп ,зараз у нас на підні лиє як з відра.ще з вечора почалося.
   
Тільки зовсім ватний бовдур  не змінить своїх поглядів після подій 2003-2015 років.
(tu) а от олдбой не з таких,навпаки все більше штирить манкурта.
   
Власник англійського клубу "Халл Сіті" Акун Іліджали і президент турецького "Фенербахче" Алі Коч зустрінуться для оформлення трансферу Аллахьяра Сайядманеша в найближчі 24 години, інформує турецький журналіст Ертан Сузгун в Twitter.

Зауважимо, "Халл Сіті" проявляє велику наполегливість у придбанні іранського гравця. Нагадаємо, Аллахьяр Сайядманеш грав на правах оренди за "Зорю" яку покинув після закінчення орендної угоди в кінці першої частини поточного сезону.

Також, футболіст подякував донецькому "Шахтарю" за інтерес до нього і передав, що не думає про гру в Україні.
   
Півзахисник "Флуміненсе" Хуан Касерес домовився про розірвання контракту з клубом. Його угода з "триколірними" діяла до кінця 2022 року. У соціальних мережах він попрощався з командою і вболівальниками. Раніше повідомлялося, що він переходить в "Металіст".



29 – річний хавбек в чемпіонаті Бразилії минулого року провів за "Флуміненсе" 22 матчі (6 – в основі, 16-на заміну), в яких відзначився 1 голом і 2 асистами. Раніше Касерес грав за "Корінтіанс", "Атлетіко Мінейро", "Рівер Плейт", "Банфілд" і "Барселону" Гуаякіль. Також має в активі 21 матч за збірну Еквадору, в яких забив 1 гол. Transfermarkt оцінює гравця в 2 мільйони євро.
   
За інформацією журналіста Ахмета Ерканлара, нападник Аллахьяр Сайядманеш перейшов в "Халл Сіті", повідомляє твіттер BBO Sports.

Сума трансферу склала 9 млн євро. Нагадаємо, що Сайядманеш виступав за "Зорю" на правах оренди, а його контракт належав "Фенербахче".
   
За інформацією журналіста Ахмета Ерканлара, нападник Аллахьяр Сайядманеш перейшов в "Халл Сіті", повідомляє твіттер BBO Sports.

Сума трансферу склала 9 млн євро. Нагадаємо, що Сайядманеш виступав за "Зорю" на правах оренди, а його контракт належав "Фенербахче".
:lol:
Сколько там стоило Заре выкупить контракт? 4 млн $?

Пипец наши "менеджеры" ебнутые. Причем я уверен что у президента Зари одних золотых унитазов и итальянских канделябр в спальнях любовниц наберется на 3 млн
   
:lol:
Сколько там стоило Заре выкупить контракт? 4 млн $?

Пипец наши "менеджеры" ебнутые. Причем я уверен что у президента Зари одних золотых унитазов и итальянских канделябр в спальнях любовниц наберется на 3 млн


вродь 3.5 млн
   
:lol:
Сколько там стоило Заре выкупить контракт? 4 млн $?

Пипец наши "менеджеры" ебнутые. Причем я уверен что у президента Зари одних золотых унитазов и итальянских канделябр в спальнях любовниц наберется на 3 млн
Экс-директор Зари: С 2014 года в клубе полностью прекратилось внешнее финансирование

Цитувати
Первые два моих года в клубе было стабильное и хорошее финансирование. Потом оно начало резко снижаться в силу разных причин. В конечном итоге внешнее финансирование полностью прекратилось. Уже до 2014 года я понимал, что нужно искать источники дохода, чтобы клуб жил дальше. Это билеты, реклама, доходы от телевидения, поступления от участия в соревнованиях, деньги от продаж и трансферов. Для Украины самые надежный источник дохода - это инвестор, но так случилось, что с 2014 года он полностью прекратился».

Регіонали фактично повісили на Геллера фінансування Зорі після смерті попереднього президента-мецената, йому той футбол най не треба.

Ну а в 2014 році, ті, хто повісили, або в Ростові в бігах, або в Лондоні подалі від неспокійних часів.
   
зоря це перший кандидат на ліквідацію, на жаль
   
Грузинська компанія Adjara Group, якій з лютого 2021-го належить Setanta Sports, купила Setanta Ukraine.

З весни 2022 року мовлення Setanta Sports в Україні буде доступне на спеціальній ОТТ-платформі. Вона була розроблена міжнародною компанією Endeavor Streaming і має функцію Multiview - одночасного перегляду декількох спортивних подій.

Відзначається, що Setanta Ukraine охоплює аудиторію в 2 млн осіб. Adjara Group планує збільшити кількість україномовного контенту, а всього буде доступно більше 3 000 спортивних подій.

В Україні передплатникам setantasports.com будуть доступні АПЛ, Бундесліга, чемпіонати Бельгії і Шотландії, матчі Кубка Англії, Кубка ліги, НБА і Євроліги, а також Формула-1, турніри ATP і WTA, NASCAR, UFC, змагання з гольфу і хокею.

Дистриб'ютором Setanta Sports в Україні є медіагрупа Starlight Media.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія