Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФУПЗВ А, какие можно яды приобрести свободно, недорого но эффективно .

Показати зображення...
...розумові ідіоти, які понакидали тут свої "рецепти", навіть не думають про те, що ці знання використають якраз для знищення українців, бо ФУП читають і вороги, яких в Україні велика кількість. Тому цю тему треба зовсім знести, бо УП пришиють посібництво террористам...:)))
...а всіх "кухарів" з рецептами -- забанити...:)))
+=====================================+
Усіх випусників хімічних факультетів - також?
Бо знання хімії вимагає і такого знання також.
У нас студентки 1-го курсу виготовляли ціанід
калію кілограмами. Бо це вихідна речовине
для багатьох синтезів. У мене й досі декілька
ампул безводного зберігаються...
   
Понятно шо неподобаеться...
Понятно шо это тока разговоры..
Но как по мне надо быть готовым ко всему...и если подвернётся в будущем такая возможность кучу уебанов  русских травануть, то почему бы и нет .
Саме тому москалики на Цугундері і сполошилися, побачивши цю тему.
Питання у моральній готовності українців, а вона є. Чим саме труїти - діло десяте, всім підряд.
   
...для початку не завадило відмовитися від свого кацапізма...:)))
+===================================================================+
Бажєаєш щоб українці були неуками? Без знань з хімії розумної людини не буває.
А розділити знання принципово неможливо. Бо з дірками про токсичність -
це вже не знання. Тим паче що в і-неті такої інфи неміряно. Я вже наводив...
   
Бегги
Ты страшна людына :)
+=====================================================================+
Кожен хімік такий. Мого молодшого на кордоні Німеччини якось запитали про отрути.
Він і відповів що хімік не може не знати це. На лекціях розповідали про синтез
фосфорогранічних сполук. А це - бойові отркуйні речовини...
   
Щуряча отрута вже давно виготовляється практично безпечною для людини. Це треба ще ту стару совкову отруту - так фіг її знайдеш.
З підручних засобів найдоступніше - екстракт з товчених  кісточок абрикосо сливо подібних. Там є цианід. Ідеально на метилі набовтати.
+===================================================================================+
Ніхрєна з того не вийде. Я виготовляю алкоголь на кісточках абрикоса. Вживаємо вже понад 45 років...
Амігдалін, що містить ціанідну групу, гіролізує повільніше ніж сама синільна кислота. Найпростіший
домашній метод виготовлення ціанідів - це прожарити жовту чи червону кровяні солі без доступу
повітря. Раніше продавалися в кожному фотомагазині...
   
Тегмитнатогы. Все вы тут. Пгосто Тегмитнатогы. Страшные люди и кговожадные бойцы.
 Прямо горжусь тем, что пишу на одной платформе с вами. :diablo:
   
может было ... сорян ... метиловый спирт разлитый в бутылки из под горилки  :shuffle:
   
+===================================================================================+
Ніхрєна з того не вийде. Я виготовляю алкоголь на кісточках абрикоса. Вживаємо вже понад 45 років...
Амігдалін, що містить ціанідну групу, гіролізує повільніше ніж сама синільна кислота. Найпростіший
домашній метод виготовлення ціанідів - це прожарити жовту чи червону кровяні солі без доступу
повітря. Раніше продавалися в кожному фотомагазині...

Ти не ламаєш кісткову шкаралупу. Ціанід всередині. Перемели кісточки, дай побродити, випий, спробуй почитати ФУП.

Останнє редагування: 21 січня 2022 13:48:21 від maksmm
   
Шо курим/нюхаем/колем, господа?
   
может было ... сорян ... метиловый спирт разлитый в бутылки из под горилки  :shuffle:
так. Десятки тисяч кацаповояків зараз мерзнуть в полях… вечорами шукають, чим би зігрітися…
   
Ти не ламаєш кісткову шкаралупу. Ціанід всередині. Перемели кісточки, дай побродити, випий, спробуй почитати ФУП.
кажу вам. Ядра кісточок жеру сотнями грамів. Ціанобенгідріну там деціл. До ціаніду звикання немає і бути не може, це чесна отрута.
   
так. Десятки тисяч кацаповояків зараз мерзнуть в полях… вечорами шукають, чим би зігрітися…
а от вам гарнющій метанол!
   
+===================================================================================+
Ніхрєна з того не вийде. Я виготовляю алкоголь на кісточках абрикоса. Вживаємо вже понад 45 років...
Амігдалін, що містить ціанідну групу, гіролізує повільніше ніж сама синільна кислота. Найпростіший
домашній метод виготовлення ціанідів - це прожарити жовту чи червону кровяні солі без доступу
повітря. Раніше продавалися в кожному фотомагазині...
пане. Що ви за хімік? Куди гідролізувати сінілке? До аміаку? Ціан аніон, то каменюка творіння. Все йде до нього. Сушену плоть паліть з натріем, отримаете ціанід натрію. Все, органічне, що містить азот, деградує до ціаніду.
   
Молодець, шариш! Толкова порада.
Піду завтра прицінюся, по чому діметілсульфоксид в аптеках.

Не треба нікуди ходити...

https://tabletki.ua/uk/%D0%94%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%BB%D1%81%D1%83%D0%BB%D1%8C%D1%84%D0%BE%D0%BA%D1%81%D0%B8%D0%B4/

 :-)o
   
По стакану дмсо сухого, всім бажаючім, лише пересилка вам коштувати буде.
   
В лічку, пліз.
   
Реально, вбивати можна чім завгодно, шовковим шнурком, булавкою,  цвяшком, веделкою, струною, голими руками. Тож отрути, це лище позбавляннях від спостереження за смертю. Ми всеж люди і бачіти як дохнуть наши одновідци нам чомусь не пріемно.
   
Реально, вбивати можна чім завгодно, шовковим шнурком, булавкою,  цвяшком, веделкою, струною, голими руками. Тож отрути, це лище позбавляннях від спостереження за смертю. Ми всеж люди і бачіти як дохнуть наши одновідци нам чомусь не пріемно.

Вообще индиферентно, мне больше котиков жалко.
А коня убить не смог даже посли пол литра сема.
   
Вообще индиферентно, мне больше котиков жалко.
А коня убить не смог даже посли пол литра сема.
ну, може тому, що ми люди, а  не уйобкі. Виховання в тому дуже важливе.
   
Чогось так і подумав, коли назву теми прочитав, що вона про отруту для кацапів.
Тема цікава і корисна.
   
До війни грав із своіми студентами в гру. "Ви заходите на кухню. Зробіть вбивчу отруту просто!" здебільшо, електроліз солі пропонували, а один мене вразив, він з чорного перцю намалював як за два ходи зробити отруту. Гарний хлопчік. В германіі зараз.
   
барія солями
и симптомы будут все аккурат как при ковиде ;)

зи. Прикольную вы тут темку замутили.
Так за некоторыми могут и прийти
   
и симптомы будут все аккурат как при ковиде ;)

зи. Прикольную вы тут темку замутили.
Так за некоторыми могут и прийти
все з відкритих джерел.
   
и симптомы будут все аккурат как при ковиде ;)

зи. Прикольную вы тут темку замутили.
Так за некоторыми могут и прийти
Скушать тортик с чаем и уже никуда не уйти. B-)
   
Барій, як всі важки метали, не діє мітево.
   
Барій, як всі важки метали, не діє мітево.

Че скажишь как спец

https://habr.com/ru/post/450542/
   
Барій, як всі важки метали, не діє мітево.

Я по молодости имел опыт неостржного обращения при получении титаната бария.
Все прелести прочувствовал.
Поэтому переболев ковидом сами собой возникли аналогии.
   
Я по молодости имел опыт неостржного обращения при получении титаната бария.
Все прелести прочувствовал.
Поэтому переболев ковидом сами собой возникли аналогии.
ну, схоже чекати відкладених наслідків вам вже не треба. Ви дуже здорова від природи людина, Барсе.
   
Че скажишь как спец

https://habr.com/ru/post/450542/
я навіть не дочітав. Там більше брехні, здобреною кількома фактами із вікіпедії. Як нужен канцероген, то беріть азірідін та не вийобуйтеся,  на всякій випадок отрута існує. Мишьяки, то стародавніх часів фігня. Людину вбити можна з будьякими сімптомами за допомогою отрут. Отрути різноманітні та класні.
   
я навіть не дочітав. Там більше брехні, здобреною кількома фактами із вікіпедії. Як нужен канцероген, то беріть азірідін та не вийобуйтеся,  на всякій випадок отрута існує. Мишьяки, то стародавніх часів фігня. Людину вбити можна з будьякими сімптомами за допомогою отрут. Отрути різноманітні та класні.
СПС за оценку, чел просто хайпанул.
   
СПС за оценку, чел просто хайпанул.
я такого не люблю. Отрути то не жарт. Хайповати з ними собі дорожче.
   
Спробуйте зрозуміти. Отрути, то не жарти. Коли люди почінають з ними працювати, вони внутряшне змінюються. В мому випадку, я став мьягший та добріший. До кацапів то не відноситься.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія