Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Голосуючи за Петра - голосуєш одразу за Медведчука.

моя країна тут, а от ви пишете з чорти-зна де
[/quot

У нас глобальний світ. Суті не змінює.
   
Re: Голосуючи за Петра - голосуєш одразу за Медведчука.
RSP

А ще на Майдан їхали. Говорили що за майбутнє України.
Я бачив те чого не бачили багато. Я бачив вуха олігархів за казанами з кашею і розумів що рветься до влади якась велика скотина яка дірвавшись буде народ трахати так що мало не покажеться. Вже значно пізніше я зрозумів що це Пєтя і "друззя" його типу Ахмєтова з Медведчуками.  А з хуйло домовленість - лякаємо своїх лохів один одним.
Там теж лякають. Як і у нас. Поки грабують.
А наші порохоботи щось блеют про Івропу. Яка там Івропа, нахер вона потрібна нашій владі та Європа.
В Європі не повозиш за собою стадо баранів і дивізії охорони за народний рахунок.
   
У нас глобальний світ. Суті не змінює.
:lol:
   
А ще на Майдан їхали. Говорили що за майбутнє України.
Я бачив те чого не бачили багато. Я бачив вуха олігархів за казанами з кашею і розумів що рветься до влади якась велика скотина яка дірвавшись буде народ трахати так що мало не покажеться. Вже значно пізніше я зрозумів що це Пєтя і "друззя" його типу Ахмєтова з Медведчуками.  А з хуйло домовленість - лякаємо своїх лохів один одним.
Там теж лякають. Як і у нас. Поки грабують.
А наші порохоботи щось блеют про Івропу. Яка там Івропа, нахер вона потрібна нашій владі та Європа.
В Європі не повозиш за собою стадо баранів і дивізії охорони за народний рахунок.

дивлячись як в останні дні відверті покидьки, які повністю залежать від хуйло, агітують за зеленського щоб замазати його лайном, то Ваша гіпотеза все більше схожа на реальність... особливо коли згадати всі військові котли і як педро тримається за муженка
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія