Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Не хочеш обслуговувати українською в Україні? Отримай судовий позов

Большой спорт это всегда (и сейчас) потерянное здоровье. Сейчас даже хуже т.к. всякой химии до хрена. Деньги и тогда платили не малые А про потраченную жизнь вообще чушь какая то, не понятная, о чём ты?
Я бы не хотела такой жизни. Боевым петушком или бойцовской собачкой быть. Это не гуманно.
   
та ще й україна отримала купу додаткових каців в києві, одесі, і львові,

Это не кацы, сделали а мовнюковая вышиваты типа Фарион.
   
Я бы не хотела такой жизни. Боевым петушком или бойцовской собачкой быть. Это не гуманно.

Понятно, что пишет человек ни когда не занимавшийся спортом. У меня нет жалости по поводу того, что вместо того что бы водку в подворотне пить или не травку курить были поездки по всей Украине и части СССР на соревнования и сборы. Были и просто спортивно-оздоровительный сбор, типа в Ялте две недели из спортивного обязательная утрення зарядка с пробежкой.  И сколько было разного общения и сколько интересного увидено!
   
Та у поцреотів пів країни каци  :laugh:

мабуть більше. Всі хто не піввідсотка ідійотів, як вони
   
Та у поцреотів пів країни каци  :laugh:

Менше . Набагато. Але ж які смердючі! 
   
це приватна установа
клієнт поже протестувати ногами та гаманцем - тобто не відвідувати такий заклад
А якщо це повязано із зручністю для клієнта і відсутністю у межах проживання іншої аналогічної установи?
Спорт як був так і залишається джерелом русифікації українців
   
Понятно, что пишет человек ни когда не занимавшийся спортом.
Откуда это следует?
Я просто не знала, что спортом нельзя заниматься БЕЗ тренера и просто в охотку для здоровья.  :D
   
Значит надо в суд подать на тренера, за то что спортом занимает детей. Здоровье отбирает у патріотів.

А здоровье нужно не дюжее шоб как батальон Прикорпатье аж да Польши и Португалии драпать.
   
тренер-фоп,всі тренери там фопи..
А приміщення?
   
Откуда это следует?
Я просто не знала, что спортом нельзя заниматься БЕЗ тренера и просто в охотку для здоровья.  :D

в охотку і для здоров'я то фізкультура
а спортом можна і без тренера, але і тоді бажання і часто здоров'я вже другорядні
   
Откуда это следует?
Я просто не знала, что спортом нельзя заниматься БЕЗ тренера и просто в охотку для здоровья.  :D

Лечением  тоже  без врачей заниматься можно но тоже не долго.
Вы на неверное перепутали спорт и физкультуру.
   
Значит надо в суд подать на тренера, за то что спортом занимает детей. Здоровье отбирает у патріотів.

та закрити одразу без рішення суду!
Думаю, діти, що там займалися та їх батьки будуть дуже вдячні патріотично налаштованим громадянам. Може навіть поб'ють од великої вдячності. Можуть навіть сильно побити. Спортсмени ж, здоров'я є
   
Тема - яскрава ілюстрація, як розуміють лапті двуязичіє :)

Тому і сразу нахуй. Нуль толерантності в межах законодавства
   
в охотку і для здоров'я то фізкультура
а спортом можна і без тренера, але і тоді бажання і часто здоров'я вже другорядні
фізкультура  - гарне слово )
і не шкодить здоров'ю
   
Тема - яскрава ілюстрація, як розуміють лапті двуязичіє :)

Тому і сразу нахуй. Нуль толерантності в межах законодавства

так. Іди нахуй, лапоть)

Останнє редагування: 24 січня 2018 13:58:43 від Veni-vidi
   
так. Іди нахуй, лапоть)
[ua]
   
Я знаю как это все прекратить- за отказ забирать лицензии.. Перейдут на соловьиную или как минимум на суржик.:)
   
фізкультура  - гарне слово )
і не шкодить здоров'ю

охохох, якби це було правдою...
це теж велика омана, здоров'ю можна нашкодити і в охотку(С)
   
Лечением  тоже  без врачей заниматься можно но тоже не долго.
Вы на неверное перепутали спорт и физкультуру.
Для меня главное - результат, а не сдать деньги "профильному специалисту".
   
[ua]


звернув увагу на "сразу" в лексиконі нашого патріотичного патріота?   Безперечно це свідчення автохтонної українофонності та досконалого знання української мови)
   
Для меня главное - результат, а не сдать деньги "профильному специалисту".

Я даже с трудом могу представить ваши результаты. В Физкультуре.

А Спорт это целая команда тренер, врач, массажист, диетолог и еще овер дохуя специалистов в плоть до портного и сапожника. В зависимости от вида спорта.

   
Ну хай йод принимают. Для развития умственных способностей. Я почему-то украинский понимаю, а в них клєпки не хватає, мабудь хворі.
Шановний, ви дебіл чи тільки видаєте себе за такого? Чому ви переконані, що дитина має знати російську?
   
Тренер в любому випадку авторитет для дитини, або має таким бути. І дитина переймає його бачення навколишнього , він розкриває силу дитини і межі. Тому дитина вірить, що на російській - результат краще .

"Совєтський спорт" має іти лісом. З тренерами і фізкульфаками, що їх готує, та комітетами в справах с. м.  та спорту ОДА.
(tu)
   
Шановний, ви дебіл чи тільки видаєте себе за такого? Чому ви переконані, що дитина має знати російську?

а чому має не знати?
І чого Ви так агресивно реагуєте?
   
а чому має не знати?
І чого Ви так агресивно реагуєте?

абсолютно не повинна знати. іноземна мова ні чим не краща за всі інші. обовязку знати її нема.
   
Був би то державний спортивний центр питань би не було. А так. Фіг його знає. Скоріше просто би туди дитину не віддавав.
Якраз потрібно віддавати і вимагати від них надання послуг українською. Бо вони хочуть зробити, усе Донбас, навіть у Львові
   
а чому має не знати?
мабуть тому, що має право не знати ні російську, ні старокитайську
 
   
мабуть тому, що має право не знати ні російську, ні старокитайську

Тобто Вуек Лемок Боек и прочую запукрянскую шушеру нужно под стол загнать, пока не выучат Украинский как на Полтавщине?
   
Ні, звичайна констатація фактів, Україна я двомовною крайню, як би кому не кортило. Тому не знання мов співгромодян, є відзнакою труднощами розвитку особистості.  :-)o
Такі як Ви, зокрема цей тренер, усе роблять щоб Україна і дальше була територією піддавалася впливу "уского міра" . Стосовно розвитку особистості (в залежності, що ви під цим розумієте, якщо матюкатись, так) язик давно уже став тормозом. Я вимагаю у своїх дітей і внучки, знання англійської мови як мінімум.
   
Клуб у Львові відгребе на суді.
   
абсолютно не повинна знати. іноземна мова ні чим не краща за всі інші. обовязку знати її нема.

ви пересмикуєте. Де я написав "повинна знати"?  Я спитав чому "повинна незнати"?
   
Але це не двомовне місто, просто комусь кортить, щоб таким було. Повзуча русифікація продовжується. Вже дитину дауном обізвали, хоча є діти які української не знають, та навіть дорослі, але їх же свої російськомовні так не назвуть. Лицеміри ви кляті. пс коли людина за такі речі називає дауном, то я сумніваюся, що їй нічого в психологічно-розумовому рівні не відходить
(tu)
   
мабуть тому, що має право не знати ні російську, ні старокитайську

"має" в даному контексті вжито в значенні "повинна".
Вчіть мову, мать вашу)
 :flirt:
   
Тобто Вуек Лемок Боек и прочую запукрянскую шушеру нужно под стол загнать, пока не выучат Украинский как на Полтавщине?
Нет. Тренера нужно в школу отдать или в детский сад, чтоб умственно дорос до лемков и вуйков.
   
Перечитав гіллу.
Доходжу до висновку про пряму кореляції - уззкій язик це у 90% уззкомірна свідомість.

І хтось ше далі белькотітиме шо мова не важливо?
   
Ток есть нюанс моя ридна мова не имеет не латинских не кириллических букв. Так что увы вы совсем не по тому адресу попали.
Оце аргумент   ......покацапленого
   
"має" в даному контексті вжито в значенні "повинна".
Вчіть мову, мать вашу)
 :flirt:
ще тільки середа, а Ви вже нетверезий?
   
Такі як Ви, зокрема цей тренер, усе роблять щоб Україна і дальше була територією піддавалася впливу "уского міра" . Стосовно розвитку особистості (в залежності, що ви під цим розумієте, якщо матюкатись, так) язик давно уже став тормозом. Я вимагаю у своїх дітей і внучки, знання англійської мови як мінімум.

Як вже було оговорене трохи вище  рускоязычным дописувачем з Одеси, то є проеб закладу. Бо якщо заклад приклеїтися про клієнта то мав би колькі тренерів з знанням різних мов. Української, Російської, Англійський и тд.

   
Як вже було оговорене трохи вище  рускоязычным дописувачем з Одеси, то є проеб закладу. Бо якщо заклад приклеїтися про клієнта то мав би колькі тренерів з знанням різних мов. Української, Російської, Англійський и тд.

до кого приклеїтися?  :weep:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія