Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Поясніть мені чому в українських мережах SMS/MMS є якийсь фетишизм?

Може таки зрозумієте що саме це первинне, а всі Ваші конспірологічні доводи вже потім накладаються чи витікають з основної причини - "зв'язок в Україні шаровий - по міжнародним нормам, але не так щоб дуже - по місцевим..":)

Я можу сформулювати інакше. Без прив‘язки до абсолютних величин.

За есемески в Україні змушують платити якісь гроші ПОШТУЧНО і дуже заморочують облік тих есемесок. А Вайбер і Телеграм повністю БЕЗПЛАТНІ (платформа і інтернет на них) і ніяких обмежень в кількості - анліміт.

Зрозуміло що нарід який любить халяву (а хто не любить) вибере друге. Тому SMS/MMS в Україні на ембріональному рівні а гебешні сервіси Вайбер і Телеграм процвітають.

Так влаштовує?

   
Кому вони всрались ті смски при наявності месенджерів?

Ну, показники газу приймають смсками

Мене питання це теж турбує, чому Водафон в своїх пакетах просто не включає СМСки, зате дає повно нету?
Чому не дати хоч 30 смсок на місяць?
А то в них їх буває, що просто нема
Навіть за гроші
   

Тому SMS/MMS в Україні на ембріональному рівні а гебешні сервіси Вайбер і Телеграм процвітають.

Так влаштовує?

Але ж хіба SMS в Україні не з'явилися були ще до різних Вайберів та телеграмів?
Чому це вони в ембріональному стані?
Але там певно реально якихось технічних елементів не вистачає. В мережах
   
ВАС БАНАЛЬНО ЗАГНАЛИ В ТОЙ ВАЙБЕР І ТЕЛЕГРАМ. ЩОБ ЛЕГШЕ КОНТРОЛЮВАТИ.
вы наверное еще и антивакцинатор
   

Але ж хіба SMS в Україні не з'явилися були ще до різних Вайберів та телеграмів?
Чому це вони в ембріональному стані?
Але там певно реально якихось технічних елементів не вистачає. В мережах

За технічні елементи не знаю. Але не думаю що то технічні проблеми. Якщо вже вийшли на рівень 4G і готується впровадження 5G.

А що видно неозброєним оком, це те, що SMS/MMS всякими різними способами анулюють і створюють різні незручності. Як на адміністративному рівні так і в ціновій політиці.


А гебешним Вайберу і Телеграму статус найвищого сприяння. І все це БЕЗПЛАТНО.
   
А що, не можна відправляти купу повідомлень чи спаму тими ж Вайбером чи Телеграмом?
нет.
вы не особо я виже в теме, а даете все советы
В Вайбере и Телеге, мне сначала предложат подвердить согласие на получение мессаги от нового юзера. незнакомые номера я в 99% случаев лочу
а смс-ы будут тупо валится без всяких ограничений
   
вы наверное еще и антивакцинатор

Ти бот? Це основна ознака гебні і ботів - переводити тему на особу опонента.
   
Ти бот? Це основна ознака гебні і ботів - переводити тему на особу опонента.
а при чем тут ваша особа
просто "Заговорщики" и антивакцинаторы близнецы-братья
   
За есемески в Україні змушують платити якісь гроші ПОШТУЧНО і дуже заморочують облік тих есемесок. А Вайбер і Телеграм повністю БЕЗПЛАТНІ (платформа і інтернет на них) і ніяких обмежень в кількості - анліміт.

Зрозуміло що нарід який любить халяву (а хто не любить) вибере друге. Тому SMS/MMS в Україні на ембріональному рівні а гебешні сервіси Вайбер і Телеграм процвітають.
та шо тебе вже другу добу так штирять ті смски? в Україні сервіс смсок це вже давно рівень "доби неоліту".
не подобається вайбер, то вотс ап теж на високому рівні.
   
Відповіді так і не почув чому такі жорсткі кордони між провайдерами. Зателефонувати на іншого провайдера всерівно як за кордон. ЧОМУ?
Маковей порол чушь, как и всегда, впрочем.

Услуги продаются пакетами, каждый пользователь может выбрать пакет, который выгоден ему. Кому-то (возможно) необходимо много СМС, кому-то безлимитный инет, а кому-то нужны голосовые звонки - каждый выбирает, что ему подходит, для его стиля общения. Насколько я понимаю - самые популярные пакеты - много (или безлимитные) голосовые звонки внутри сети мобильного оператора, какое-то ограниченное количество минут на голосовые звонки на сети других операторов и Интернет (от пары Гигов до безлимита). Т.е. платишь какую-то фиксированную сумму от 100 до 250 грн и этого хватает на 4 недели общения, можно не экономить и не считать копейки и не смотреть в какую сеть ты позвонил (при условии, что твой основной круг общения находится в твоей сети).


В моем пакете Водафон есть около 30мин бесплатных звонков заграницу. Так что ни о каких дорогих звонках в другую сеть речь не идет.

Если пан Маковей хочет разобраться из-за чего звонки на другие сети стоят денег и ограничены - объясняю. Регулятором (НКРЗИ) установлена ставка интреконнекта  (так же как и в других европейских странах, насчет штатов и прочей канады - не в курсе). Ставка интерконнекта оплачивает оператор за 1 минуту исходящего звонка в сеть другого оператора. Сейчас эта ставка около 20 коп приблизительно. Поэтому нет безлимитных звонков в сети других операторов

Останнє редагування: 23 листопада 2021 11:34:46 від planken
   
Ну, показники газу приймають смсками

Мене питання це теж турбує, чому Водафон в своїх пакетах просто не включає СМСки, зате дає повно нету?
Чому не дати хоч 30 смсок на місяць?
А то в них їх буває, що просто нема
Навіть за гроші

Відповідь напрошується сама собою.

Есемесок не дають бо їх важко контролювати. А повно нету, до того ж БЕЗПЛАТНОГО для Вайбер і Телеграм, бо це те що гебні потрібно для контролю.

Причому не те що якісь подруги переписуються. А те що в тих подруг є чоловіки, які іноді служать у ВСУ. Чи ще десь. Які переписуються із сім’ями також Вайбером. А це вже просто ляпота доя гебні. Від всяких побутових армійських дрібниць і до геолокації.
   
Я можу сформулювати інакше. Без прив‘язки до абсолютних величин.

За есемески в Україні змушують платити якісь гроші ПОШТУЧНО і дуже заморочують облік тих есемесок. А Вайбер і Телеграм повністю БЕЗПЛАТНІ (платформа і інтернет на них) і ніяких обмежень в кількості - анліміт.

Зрозуміло що нарід який любить халяву (а хто не любить) вибере друге. Тому SMS/MMS в Україні на ембріональному рівні а гебешні сервіси Вайбер і Телеграм процвітають.

Так влаштовує?
ну и бредятина. Конспирология от мистера Маковея
   
Услуги продаются пакетами, каждый пользователь может выбрать пакет, который выгоден ему. Кому-то (возможно) необходимо много СМС, кому-то безлимитный инет, а кому-то нужны голосовые звонки - каждый выбирает, что ему подходит, для его стиля общения. Насколько я понимаю - самые популярные пакеты - много (или безлимитные) голосовые звонки внутри сети мобильного оператора, какое-то ограниченное количество минут на голосовые звонки на сети других операторов и Интернет (от пары Гигов до безлимита).

В моем пакете Водафон есть около 30мин бесплатных звонков заграницу. Так что ни о каких дорогих звонках в другую сеть речь не идет.
в мене в найдешевшому тарифі година безкоштовних дзвінків на номери інших операторів. за кордон щось там теж, але хто зараз на телефони дзвоне? і по бізнесу(з поляками і турками), і з друзями-родичами зі всього світу через вайбери-вотсапи зв'язок.
   
ну и бредятина. Конспирология от мистера Маковея
так розумію, що в Канаді смс-сервіс популярний(а в європі з українoю це вже давно кам'яна доба), тому наші newмладосітізени розводять тут мaячню, що то якісь далекоглядні заговори з метою позбавити українців спілкування через смски  :weep:
   
Маковей порол чушь, как и всегда, впрочем.

Услуги продаются пакетами, каждый пользователь может выбрать пакет, который выгоден ему. Кому-то (возможно) необходимо много СМС, кому-то безлимитный инет, а кому-то нужны голосовые звонки - каждый выбирает, что ему подходит, для его стиля общения. Насколько я понимаю - самые популярные пакеты - много (или безлимитные) голосовые звонки внутри сети мобильного оператора, какое-то ограниченное количество минут на голосовые звонки на сети других операторов и Интернет (от пары Гигов до безлимита). Т.е. платишь какую-то фиксированную сумму от 100 до 250 грн и этого хватает на 4 недели общения, можно не экономить и не считать копейки и не смотреть в какую сеть ты позвонил (при условии, что твой основной круг общения находится в твоей сети).


В моем пакете Водафон есть около 30мин бесплатных звонков заграницу. Так что ни о каких дорогих звонках в другую сеть речь не идет.

Если пан Маковей хочет разобраться из-за чего звонки на другие сети стоят денег и ограничены - объясняю. Регулятором (НКРЗИ) установлена ставка интреконнекта  (так же как и в других европейских странах, насчет штатов и прочей канады - не в курсе). Ставка интерконнекта оплачивает оператор за 1 минуту исходящего звонка в сеть другого оператора. Сейчас эта ставка около 20 коп приблизительно. Поэтому нет безлимитных звонков в сети других операторов

Хтось із мережі оператора А телефонує в мережу оператора Б. А хтось навпаки - із Б телефонує в А. В загальній сумі приблизно вийдуть на паритет.

Тому у світі немає різниці хто в яку мережу телефонує. Ніхто цього не рахує і це не коштує ніяких додаткових грошей.

Якщо замість розмов по суті будеш роздавати оцінки опонетові - розмовлятимеш із собою.
   
 
А що видно неозброєним оком, це те, що SMS/MMS всякими різними способами анулюють і створюють різні незручності
А Вашим необроєним оком не видно що теж саме є з хвилинами на інші мережи, на місцеві телефони.. Але такі  факти не вписуються в Вашу конспірологічну теорію.. :)
Якби споживач в Україні мав змогу платити  не $3 в середньому, а 40-50 як у Вас в Канаді, то були б звичайні безлімітні пакети як у Вас, без усіх ціх вивертів.. А вайбер та телегам нашару - бо вони самі популярні і цією уявною, зазвичай, шарою можна споживача заманити до себе.. А не вайбер чи телеграм - самий популярний бо Київстар їх нашару дає в деяких пакетах - так не працює у нас поки що.. :)
   
. Ніхто цього не рахує і це не коштує ніяких додаткових грошей.
Зробить Ваш оператор пакет в $3 і тут же почне рахувати, та брати додаткові кошти..
   
та шо тебе вже другу добу так штирять ті смски? в Україні сервіс смсок це вже давно рівень "доби неоліту".
не подобається вайбер, то вотс ап теж на високому рівні.

«Штирить» тому, що в сучасній війні звязок є стратегічний актив. Хто контролюватиме звязок, той з дуже великою ймовірністю виграє. У всякому випадку матиме могутню перевагу.

Хто і як контролює звязок в Україні я кілька разів описав вище.
   
Хтось із мережі оператора А телефонує в мережу оператора Б. А хтось навпаки - із Б телефонує в А. В загальній сумі приблизно вийдуть на паритет.
У нас один оператор 25млн, другий 20, третій 10млн. сімок в мережі, тому за перетікання голосового трафіку з мережі на мережу - завжди йшли війни. Навіть багато років стимулювали споживача приймати дзвінки з інших мереж - оператори доплачували абоненту за вхідні дзвінки..
   
Есемески, особливо в айфонах, шифруються на апаратному рівні і проходять через провайдерів ЗАШИФРОВАНІ.

А можна детальніше?
Де зберігаються ключі зашифровки та розшифровки як відбувається обмін ними?

   
«Штирить» тому, що в сучасній війні звязок є стратегічний актив. Хто контролюватиме звязок, той з дуже великою ймовірністю виграє. У всякому випадку матиме могутню перевагу.

Хто і як контролює звязок в Україні я кілька разів описав вище.
ну і шо робити? "утаємничення" смсками тут нічого не вирішать, бо оператори теж практично всі з кацапськими власниками.
   
А Вашим необроєним оком не видно що теж саме є з хвилинами на інші мережи, на місцеві телефони.. Але такі  факти не вписуються в Вашу конспірологічну теорію.. :)
Якби споживач в Україні мав змогу платити  не $3 в середньому, а 40-50 як у Вас в Канаді, то були б звичайні безлімітні пакети як у Вас, без усіх ціх вивертів.. А вайбер та телегам нашару - бо вони самі популярні і цією уявною, зазвичай, шарою можна споживача заманити до себе.. А не вайбер чи телеграм - самий популярний бо Київстар їх нашару дає в деяких пакетах - так не працює у нас поки що.. :)

Повністю порушена комерційна логіка. Навіть не так - перевернута з ніг на голову.

За вашою логікою на все популярне повинні бути нижчі ціни.

Насправді ж на все що має великий попит ціни піднімають. А на те що не користується попитом навпаки - ціни знижують, щоб хоч якось продати.


Так що все вірно я написав - Вайбер і Телеграм популярні тому що БЕЗПЛАТНІ.

А не безплатні через те, що дуже популярні. Як ви намагаєтесь стверджувати.



   
Зрозуміло - Ви нашого ринку зовсім не розумієте, і тих хто щось про нього знає чути не бажаєте - бо це не вписується в Вашу конспірологію..
Вибачте,  що відволікав.. :)
   
Хтось із мережі оператора А телефонує в мережу оператора Б. А хтось навпаки - із Б телефонує в А. В загальній сумі приблизно вийдуть на паритет.

Тому у світі немає різниці хто в яку мережу телефонує. Ніхто цього не рахує і це не коштує ніяких додаткових грошей.

Якщо замість розмов по суті будеш роздавати оцінки опонетові - розмовлятимеш із собою.

ты не обижайся, Маковей, просто я отмечаю твою склонность к конспирологическим теориям. Хотя, ты творческий парень -  не просто последователь, иногда даже сам их придумываешь.

Конспирология конспирологией, но факты говорят о следующем: в  Украине мобильная связь и инет стоят в разы дешевле, чем на Западе. При этом качество не хуже, а по объему общения (голосовых звонков и инет трафика) Украина превосходит те же страны  Запада.

СМС - технология ограниченная и устаревшая. Если кому-то необходимо кого-то контролировать, то перехватить или даже подделать СМС проще простого. А вот перехватить сообщение в мессенджере или подделать его технически намного сложнее. При желании, в мессенджере можно общаться абсолютно анонимно.

И еще вопрос бонус для Маковея  - в чем пророссийскость Вайбера?

   
СМС - технология ограниченная и устаревшая. Если кому-то необходимо кого-то контролировать, то перехватить или даже подделать СМС проще простого. А вот перехватить сообщение в мессенджере или подделать его технически намного сложнее. При желании, в мессенджере можно общаться абсолютно анонимно.

И еще вопрос бонус для Маковея  - в чем пророссийскость Вайбера?
до речі, оті "розводи від сидільців" мені тільки смсками приходять(ну і на емайл), типа ви там виграли щось, чи "проблеми з банком", "борг", тощо.

та і Ватсап в нас так само, як і вайбер популярний.
   
Есемески, особливо в айфонах, шифруються на апаратному рівні і проходять через провайдерів ЗАШИФРОВАНІ.

ох и бредятина - т.е. если гордый владелец Айпфоуна Маковей отправил СМСку какому-то смерду с ондроедом - смерд не сможет расшифровать послание  :facepalm1:

Маковей слышал звон, но ... Iphone шифрует сообщения  Imessage

СМС перехватывается простейшими устройствами, раньше они продавались на Алиэкспрессе, с сообщениями в мессенджере такая шара не проканает


Останнє редагування: 23 листопада 2021 12:19:25 від planken
   
Есемески, особливо в айфонах, шифруються на апаратному рівні і проходять через провайдерів ЗАШИФРОВАНІ. Провайдер (московити) не в стані прочитати що там написано.

 :facepalm:

SMS messages aren't encrypted, meaning the contents of each text message are viewable to mobile carriers and governments, and can even be intercepted by organized and semi-skilled hackers. That means even if you're using SMS to secure your online accounts using two-factor authentication, your codes can be stolen.
   
Из опасности общения в мессенджерах Телеграма или Вайбера какого-нибудь. Если ты - Навальный, ну или еще какой-то крутой оппозиционер или враг хуйло, то по запросу спецслужб Вайбер или, возможно, Телеграм с большой долей вероятности может слить твою переписку властям (если ты ее не шифруешь, а шифрование на стороне абонента можно активировать). Навальному надо думать в каком мессенджере общаться, а простому Васе можно особо не париться
   
Хтось із мережі оператора А телефонує в мережу оператора Б. А хтось навпаки - із Б телефонує в А. В загальній сумі приблизно вийдуть на паритет.

Тому у світі немає різниці хто в яку мережу телефонує. Ніхто цього не рахує і це не коштує ніяких додаткових грошей.

Якщо замість розмов по суті будеш роздавати оцінки опонетові - розмовлятимеш із собою.

Это работает только в идеальном варианте, когда абонентские базы сетей одинаковые, и без учета роуминга.
Еще раз повторяю, не лезь в межоператорские взаиморасчеты.
   
Я можу сформулювати інакше. Без прив‘язки до абсолютних величин.

За есемески в Україні змушують платити якісь гроші ПОШТУЧНО і дуже заморочують облік тих есемесок. А Вайбер і Телеграм повністю БЕЗПЛАТНІ (платформа і інтернет на них) і ніяких обмежень в кількості - анліміт.

Зрозуміло що нарід який любить халяву (а хто не любить) вибере друге. Тому SMS/MMS в Україні на ембріональному рівні а гебешні сервіси Вайбер і Телеграм процвітають.

Так влаштовує?
А почему вы думаете что что среди работников киевстара и водафона нет фсбшных агентов. Есть люди которые неплохо финансово поднялись сливая разговоры и смс нужных людей определенным личностям. А если ве хотите полной секретности то пересылайте запароленные архивы и для большей секретности прикрепляйте их к картинкам.
   
Это работает только в идеальном варианте, когда абонентские базы сетей одинаковые, и без учета роуминга.
Еще раз повторяю, не лезь в межоператорские взаиморасчеты.
По его логике можно создать сеть с А состоящую с 1 абонента и ву а ля
Хтось із мережі оператора А телефонує в мережу оператора Б. А хтось навпаки - із Б телефонує в А. В загальній сумі приблизно вийдуть на паритет.
можно не платить за разговоры вобще.
   
Я можу сформулювати інакше. Без прив‘язки до абсолютних величин.

За есемески в Україні змушують платити якісь гроші ПОШТУЧНО і дуже заморочують облік тих есемесок. А Вайбер і Телеграм повністю БЕЗПЛАТНІ (платформа і інтернет на них) і ніяких обмежень в кількості - анліміт.

Зрозуміло що нарід який любить халяву (а хто не любить) вибере друге. Тому SMS/MMS в Україні на ембріональному рівні а гебешні сервіси Вайбер і Телеграм процвітають.

Так влаштовує?
Ну да - ну да.
А за пакетный интернет, кто платит? И он кстати точно так же поштутчно считается (1 шт. - 1 Гб)
Берите без инета, но с смс-ками
   
До речі, відносно смс Київстара - якщо хто з користувачив не знає, то можна зайти на веб версию май.київстар і там подивитися архів СМСок, що вам надходили за півроку.. У дуже "зашифрованому" вигляді..   :weep:
   
У дуже "зашифрованому" вигляді..

Аналогично я захожу в свой онлайн кабинет банка и вижу все платежи за выбранный период.
В чем криминал?
   
А хто про кримінал каже? Лайфак для користувачів КС - може кому згодиться.
А відносно "шифрів" - то це тут ТС розпинається на цю тему - гляньте вище..:)
   
А хто про кримінал каже? Лайфак для користувачів КС - може кому згодиться.
А відносно "шифрів" - то це тут ТС розпинається на цю тему - гляньте вище..:)

Я перестал внимательно читать посты ТСа в этой ветке, слишком много бреда.
Касательно шифрования: мы не знаем как Киевстар ХРАНИТ пользовательские СМС - в зашифрованном или нет виде, видим только как он их ВИЗУАЛИЗИРУЕТ посредством интерфейса домашнего кабинета.
Очевидно что показывает он их в читабельном виде ;)
   
Вы сейчас зачем то начинаете заниматься почти юридическим "крючкотворством", никому не нужным в этой теме.. Но если пойти по этому Вашему пути, то никто кроме Вас о "ХРАНЕНИИ" и не говорил.. :)
   

За межами України та Білорусії з Росією Вайбер не існує. Приблизно те саме стосується Телеграм. Якщо весь світ замкнувся на ці три країни де в кожного Вайбер, то можна зрозуміти чому немає СМС.

Отже, зона масового розповсюдження Вайбер-Телеграм точно співпадає із сьогоднішніми територіальними апетитами московитів.

Хто пояснить цей феномен?

Чи будете і далі стверджувати, що це зона «продвинутих» людей, а решта всі в світі динозаври ну тупииииииє…
   
Отже, зона масового розповсюдження Вайбер-Телеграм точно співпадає із сьогоднішніми територіальними апетитами московитів.

Хто пояснить цей феномен?

Чи будете і далі стверджувати, що це зона «продвинутих» людей, а решта всі в світі динозаври ну тупииииииє…
всі мої поляки, з якими по бізнесу переписуємося, чомусь вайбер ватсапу предпочитають. ну і в україні практично в всіх встановлений і вайбер і ватсап. вайбер зручніше за ватсап в плані фоток і файлів з інтернету.

статистика за 2020р. самі кацапи ватсап юзають.

Самым популярным интернет-приложением стал WhatsApp. Он лидер в 22 европейских странах. В первую очередь, в Португалии, Испании, Германии, России и Турции.

В 14 странах чаще всего используют приложение Zoom. Программа пользуется большим спросом в Украине, Молдове, на севере Европы (Великобритания, Норвегия) и в некоторых странах Балтии (Литва, Эстония).

Skype теряет позиции, но его продолжают использовать в Польше, Словакии, Венгрии и Греции.

 Viber пользуется наибольшей популярностью в Беларуси, Боснии и Герцеговине, Черногории и Сербии.

Менее популярными у нас Microsoft Teams пользуются в Болгарии, Хорватии, Грузии и Лихтенштейне. Жители Дании являются приверженцами Google Meet.

   
всі мої поляки, з якими по бізнесу переписуємося, чомусь вайбер ватсапу предпочитають. ну і в україні практично в всіх встановлений і вайбер і ватсап. вайбер зручніше за ватсап в плані фоток і файлів з інтернету.

статистика за 2020р. самі кацапи ватсап юзають.

Самым популярным интернет-приложением стал WhatsApp. Он лидер в 22 европейских странах. В первую очередь, в Португалии, Испании, Германии, России и Турции.

В 14 странах чаще всего используют приложение Zoom. Программа пользуется большим спросом в Украине, Молдове, на севере Европы (Великобритания, Норвегия) и в некоторых странах Балтии (Литва, Эстония).

Skype теряет позиции, но его продолжают использовать в Польше, Словакии, Венгрии и Греции.

 Viber пользуется наибольшей популярностью в Беларуси, Боснии и Герцеговине, Черногории и Сербии.

Менее популярными у нас Microsoft Teams пользуются в Болгарии, Хорватии, Грузии и Лихтенштейне. Жители Дании являются приверженцами Google Meet.

Показати зображення...

В Україні згідно цієї інфографіки із усіх месенджерів найпопуярніший Зум.

Це справді відповідає дійсності?



   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія