Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кто виноват ? Все! ... Давыдыч у Дудя. B-)

Re: Кто виноват ? Все!  ...  Давыдыч у Дудя.  B-)
tyv

шо це за уіпани?
   
Re: Кто виноват ? Все!  ...  Давыдыч у Дудя.  B-)

смотрю..тут многие знают шо творится в русском мире.


вгара надо знать в лицо, что-бы победить кацапов - нужно думать как кацап  :D
   
дуже схоже що кацапи підходять до "революційної ситуації" тому потихеньку інформаційний фокус буде концентруватися на Росії
   
Re: Кто виноват ? Все!  ...  Давыдыч у Дудя.  B-)

дуже схоже що кацапи підходять до "революційної ситуації" тому потихеньку інформаційний фокус буде концентруватися на Росії

нічого там не буде доки хуйло дихає,  а от після можливо все що завгодно
   
нічого там не буде доки хуйло дихає,  а от після можливо все що завгодно

там під кришкою вже не слабо булькає.
Звичайно там не звичайна каструля а скоріше скороварка, але все одно клапана вже не справляються.
Ботоксного можуть зробити героєм некрологу скоропостіжно
   
там під кришкою вже не слабо булькає.

Точно такую-же фразу, но на русском, раньше частенько писал Дончанин в теме про "атпалзает", ага. И еще про табакерку, было дело, писал, да. Так шо ничё нового, очередное #ужескоро
   
Точно такую-же фразу, но на русском, раньше частенько писал Дончанин в теме про "атпалзает", ага. И еще про табакерку, было дело, писал, да. Так шо ничё нового, очередное #ужескоро

уже скоро то дуже розмито.
Треба говорити про динаміку. Я особливо не слідкую за подіями в Росії, але в мене є кілька знайомих звідти, і я деколи почитую та дивлюся їх інтернет.
Поки він ще частина спільного інтернету
 :gigi:
   
Re: Кто виноват ? Все!  ...  Давыдыч у Дудя.  B-)


Интерес не пропадает, смотрят .
Человек так устроен, что смотрит как правило только то, с чем внутренне согласен и что входит в резонанс с собственными мыслями.
Потому статистика по этому видео - несет информацию о настроениях.

6 067 687 переглядів
270947 лайков
120002 дизлайков

Коментарі • 118 157

   
6 067 687 переглядів

Ваще ниачём... У ВДудя меньше 10 млн. просмотров не бывает, по-моему. С Ивлевой ваще за двадцать было, с Нагиевым, Навальным, Гнойным - более 13 млн.

А ежели учесть скандальный образ Давидыча, то ежели будет меньше 20 млн. - можно считать неудачей.


Останнє редагування: 17 травня 2019 11:03:15 від Донбасянин в экзиле
   
Поки він ще частина спільного інтернету
 :gigi:

Интернет  не может быть "пока общим". Он либо интернет,  либо не интернет. А росинтернет, чи укринтернет - то дурня.
   
Интернет  не может быть "пока общим". Он либо интернет,  либо не интернет. А росинтернет, чи укринтернет - то дурня.

а росвлада про це знає, що це дурня?
   
кноп, cьогодні в 00:02
смотрю..тут многие знают шо творится в русском мире.
======================

Дудь(інтервьюер) і Давідич(авто) це єдине шо можна і вартує дивитись із росТВ Ютубу...
все решту сміття цензуроване і нецікаве.
   
а росвлада про це знає, що це дурня?

Мне-то откуда знать ответ, я не вхож в "росвладу". Но, думаю, шо ежели владеть аглицким хотя-бы в объёме школьной программы, то понять смысл слова "Internet" не должно составить труда.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія