Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мені здаеться що це будє помилкою

Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Можна було до сьогодні)

Ну от тс вважає це нововведення помилкою, в цьому я з ним згоден
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Сам іди нахуй, тупий єблан.
Хуй з рота вийми, ухилянт)
   
Не кажи)
Номерний взагалі кричав пʼять років що не знає де його український паспорт, тепер мабуть згадав)
Половина емігів срати хотіла на Україну про що відкрито заявляла багато років - а тепер ниють)
Дивина)

Навіщо мені згадувати де мій украінський паспорт?(——
Я знаю де він——тому що в мене всі документи розкладжені по поличкам——все на своіх місцях)——Орднунг.
Але користуватися ним мені не доводилося вже років 5. Та й сподіваюсь і не доведеться(
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Ну от тс вважає це нововведення помилкою, в цьому я з ним згоден
Ну помилка так помилка)
Думаю більшість тих хто в Україні таку позицію міністерства підтримує)
Тож ідіть нахуй еміги ухилянти)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Іди нахуй, сміття ватне
будьмо триматись за руки?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Навіщо мені згадувати де мій украінський паспорт?(——
Я знаю де він——тому що в мене всі документи розкладжені по поличкам——все на своіх місцях)——Орднунг.
Але користуватися ним мені не доводилося вже років 5. Та й сподіваюсь і не доведеться(
Ось і добре
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

будьмо триматись за руки?
За хуй по тримайся, ватний гандон)
   
ти повідомляв військкомат про зміну місця проживання?

Ні(
Тепер випишуть мені штраф?(

пс. Блін(——а якщо людина не прописана ніде?—тобто бомж?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

інші країни мали б задуматись про ці всі мобілізації. Глобалізація привела до серйозних змін в цій галузі. Кожен під час війни може виїхати подалі.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ну помилка так помилка)
Думаю більшість тих хто в Україні таку позицію міністерства підтримує)
Тож ідіть нахуй еміги ухилянти)

не переживай, підуть.
В Україну ж доведеться таджиків та індусів завозити для відновлення
не думаю що тобі від цього стане краще
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ні(
Тепер випишуть мені штраф?(

пс. Блін(——а якщо людина не прописана ніде?—тобто бомж?
ти порушник закону. Але ти з тих, хто тим хизується.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ні(
Тепер випишуть мені штраф?(

пс. Блін(——а якщо людина не прописана ніде?—тобто бомж?
а яке місце проживання мають повідомляти моряки, пілоти та водії фур?

Можна вказувати держномер автівки чи MMSI  ?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

я згідно всіх правил перебуваю на тимчасовому консульскому обліку, всі мої дані включно з адресою в держави є, нікуди не збираюсь ховатись, якого х я маю мати ще якісь обмеження, інша справа якщо проігнорую повістку, але до цього її треба спочатку отримати...
я так само, стою на обліку
повістки не приходили
в армії не був,на військовому обліку ніде ніколи не стояв
маю ще одне громадянство

Останнє редагування: 23 квітня 2024 18:56:00 від гонта
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

За словами юриста Євгена Зурнаджі, доручення МЗС України щодо припинення надання консульствами послуг чоловікам не має законних підстав, тому що документ про мобілізацію наразі не набув чинності.

"Закон про мобілізацію спочатку має набути чинності і тільки потім МЗС може видавати розпорядження щодо положень закону. Поки цього не сталося, обмеження в наданні консульських послуг - це порушення прав людини. Тим паче "тимчасове обмеження" без зазначення конкретних термінів із позначкою "до надання роз'яснень" це означає, що можуть і рік, і два не видавати документи. Можна теоретично оскаржити це рішення, але все закінчиться роками в судах. А потім, звісно, скажуть, що людина молодець, і мала рацію", - сказав він Фокусу.

Адвокат Олег Леонтьєв погоджується, що МЗС діє протизаконно. За словами експерта, ініціатива обмежити права військовозобов'язаних до набрання чинності законом призведе до того, що чоловіки припинять звертатися до консульств і відмовляться від громадянства.


"Виходить, опосередковано вони порушують міжнародну конвенцію щодо запобігання виникненню людей без громадянства. Треба дивитися, до чого призведе ця ініціатива. Ті, хто розумніші, ще місяць тому звернулися за новими документами. У результаті чоловіки припинять звертатися до консульств, стануть апатридами, втратять українське громадянство і приймуть інше. Україна просто втратить своїх громадян", - сказав експерт.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

інші країни мали б задуматись про ці всі мобілізації. Глобалізація привела до серйозних змін в цій галузі. Кожен під час війни може виїхати подалі.
У майже всіх західних країнах примусова мобілізація то 100% привід отримати притулок
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Ні(
Тепер випишуть мені штраф?(

пс. Блін(——а якщо людина не прописана ніде?—тобто бомж?
Є спеціальна рота бомжів)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

За хуй по тримайся, ватний гандон)
Ну я думав як ми прямуємо однім напрямком то так буде зручніше?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

У майже всіх західних країнах примусова мобілізація то 100% привід отримати притулок
Вперед і з піснею - що за 2 роки заважало?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

З якого хєра відмовили людям в оформленні документів.

Бо Кулебі чи Сибізі шлея зайшла ?

Ну, то з якого боку тут держава ?

це основне питання наразі

закон вступає в силу 18.05.2024, але Кулеба вирішив, що він вищий за закон і послав нах громадян України вже сьогодні. і у ДП "Документ" раптово виникли "технічні проблеми"  :weep:

що це? новітні методи стимулювання патріотизму? чи чого?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

За словами юриста Євгена Зурнаджі, доручення МЗС України щодо припинення надання консульствами послуг чоловікам не має законних підстав, тому що документ про мобілізацію наразі не набув чинності.

"Закон про мобілізацію спочатку має набути чинності і тільки потім МЗС може видавати розпорядження щодо положень закону. Поки цього не сталося, обмеження в наданні консульських послуг - це порушення прав людини. Тим паче "тимчасове обмеження" без зазначення конкретних термінів із позначкою "до надання роз'яснень" це означає, що можуть і рік, і два не видавати документи. Можна теоретично оскаржити це рішення, але все закінчиться роками в судах. А потім, звісно, скажуть, що людина молодець, і мала рацію", - сказав він Фокусу.

Адвокат Олег Леонтьєв погоджується, що МЗС діє протизаконно. За словами експерта, ініціатива обмежити права військовозобов'язаних до набрання чинності законом призведе до того, що чоловіки припинять звертатися до консульств і відмовляться від громадянства.


"Виходить, опосередковано вони порушують міжнародну конвенцію щодо запобігання виникненню людей без громадянства. Треба дивитися, до чого призведе ця ініціатива. Ті, хто розумніші, ще місяць тому звернулися за новими документами. У результаті чоловіки припинять звертатися до консульств, стануть апатридами, втратять українське громадянство і приймуть інше. Україна просто втратить своїх громадян", - сказав експерт.
Ну адвокат на тому буде заробляти гроші - що він повинен говорити?)
   
ти порушник закону. Але ти з тих, хто тим хизується.

Ну так в мене давно було те ставлення до держави Украіна , яке було описано вище)——
Громадянин до держави——а можна мені нормальні умови для життя та бізнесу?
Держава——іди на хуй.
Громадянин——ок. Все зрозумів. Більше не буду очаровуватися щоб не було розчарувань.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

це основне питання наразі

закон вступає в силу 18.05.2024, але Кулеба вирішив, що він вищий за закон і послав нах громадян України вже сьогодні. і у ДП "Документ" раптово виникли "технічні проблеми"  :weep:

що це? новітні методи стимулювання патріотизму? чи чого?
Тобі яке діло?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

це основне питання наразі

закон вступає в силу 18.05.2024, але Кулеба вирішив, що він вищий за закон і послав нах громадян України вже сьогодні. і у ДП "Документ" раптово виникли "технічні проблеми"  :weep:

що це? новітні методи стимулювання патріотизму? чи чого?
ні просто Кулеба тупий єблан і наразі це більше не секрет [ua]
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Вперед і з піснею - що за 2 роки заважало
Це не до мене питання  :-)o
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Навіщо мені згадувати де мій украінський паспорт?(——
Я знаю де він——тому що в мене всі документи розкладжені по поличкам——все на своіх місцях)——Орднунг.
Але користуватися ним мені не доводилося вже років 5. Та й сподіваюсь і не доведеться(
всі хто хизується що йому не потрібен український паспорт мають бути послані нахуй. Це якесь королівство кривих дзеркал, приходить гнида кінчена і розказує як йому на всіх насрать.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Ну так в мене давно було те ставлення до держави Украіна , яке було описано вище)——
Громадянин до держави——а можна мені нормальні умови для життя та бізнесу?
Держава——іди на хуй.
Громадянин——ок. Все зрозумів. Більше не буду очаровуватися щоб не було розчарувань.
Держава тобі не надала умови для ммм лохотрону? Бізнесмен)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Це не до мене питання  :-)o
Чому тоді ти цим переймаєшся?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

ні просто Кулеба тупий єблан і наразі це більше не секрет [ua]
Хуєсос молдовський, чим ти незадоволений?)
   
всі хто хизується що йому не потрібен український паспорт мають бути послані нахуй. Це якесь королівство кривих дзеркал, приходить гнида кінчена і розказує як йому на всіх насрать.

Ну не на всіх(
На довбойобів в основному.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Шановний, чим ти незадоволений?)

Зайвою вагою, болить коліно і дієтою. :(
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

всі хто хизується що йому не потрібен український паспорт мають бути послані нахуй. Це якесь королівство кривих дзеркал, приходить гнида кінчена і розказує як йому на всіх насрать.

При этом истерят, что консульские услуги прекратились...

Странный народ...  :lol:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Чому тоді ти цим переймаєшся
Це просто інфа яка має відношення до цієї дискусії
Судячи з кількості повідомлень більше всіх цим питанням переймаєшся ти сидячи у Броварах
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Сумно, що багато не розуміють, що таке Держава.

Це не Кулеба і не Зеленський.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Це просто інфа яка має відношення до цієї дискусії
Судячи з кількості повідомлень більше всіх цим питанням переймаєшся ти сидячи у Броварах
Ну чим більше він сидячи в броварах викликає в громадянах відчуття провини що вони його не захищають та не віддають державі борг, тим пізніше прийдуть до нього особисто, цілком виважена позиція на мою думку.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

ти повідомляв військкомат про зміну місця проживання?
Повідомити, це відкрив сайт, і заповнив форму онлайн. А те що в Україні, що прийдіть по парних тижнях з 10 до 12 в середу, а по непарних з 2до 3ї в вівторок  і вистійте чергу фігзна скільки. То хай самі собі повідомляють. Мої дані є в Консульстві, якщо держава не може організувати обмін даними між своїми відомствами, то я не винний.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Палають зранку пердаки
У наших закордонців
Бо паспорти їм не дають
У консулстві в віконці
Я в Буковелі воював-
Кричить здоровий хлоп
-А потім плив під обстрілом
Я тисою як бобр
-Я пʼять штук баксів заплатив
За виїзд  без препон ,
Чому не маю право я
Зробить документон?
Тихенько консул відповів
- Все буде добре - люди
Ви тількі данні оновіть
А не скавчіть повсюди
Як воювати кожен з вас
Не може і не хоче
А як скавчати про права
То виєте до ночі)

   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

курто а чо, тобто офіційно виїхав на ПМП в Канаду до війни, технічно я громадянин України але я не можу отримати консульських послуг. Знаючі люди пишуть що ще 2020 року президент не підписує вихід з громадянства і праціівники посольств неофіційно кажуть надалі не підписуватиме та  навіть якщо ви отримаєте канадійське громадянство Україна вас вважатиме своїми громадянами зі всіма витікаючими наслідками щодо обовязків (про права мабуть забули)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Повідомити, це відкрив сайт, і заповнив форму онлайн. А те що в Україні, що прийдіть по парних тижнях з 10 до 12 в середу, а по непарних з 2до 3ї в вівторок  і вистійте чергу фігзна скільки. То хай самі собі повідомляють. Мої дані є в Консульстві, якщо держава не може організувати обмін даними між своїми відомствами, то я не винний.
В кабінеті військовозобовʼязан ого все оновиш, не кіпішуй)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Палають зранку пердаки
У наших закордонців
Бо паспорти їм не дають
У консулстві в віконці
Я в Буковелі воював-
Кричить здоровий хлоп
-А потім плив під обстрілом
Я тисою як бобр
-Я пʼять штук баксів заплатив
За виїзд  без препон ,
Чому не маю право я
Зробить документон?
Тихенько консул відповів
- Все буде добре - люди
Ви тількі данні оновіть
А не скавчіть повсюди
Як воювати кожен з вас
Не може і не хоче
А як скавчати про права
То виєте до ночі)
Гроші платить, а не оце ось все за родіну за сталіна.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Зайвою вагою, болить коліно і дієтою. :(
Держава в цьому теж винна?)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 5 гостей
 
Повна версія