Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФУП: Ідеї про покращення

ФУП: Ідеї про покращення

Не знайшов відповідної теми в адмін-форумі, тому пишу тут:

Є ідея, докрутити до повідомлення лічильник лайків/дизлайків:

Вважаю, що через засилля ботів у багатьох топіках, багато цікавих думок та ідей "затролюються" та заговорюються.

Переваги:
 - є багато людей  - тільки читачів форуму, яким таке нововведення допоможе краще орієнтуватись   
 - це джерело безкоштовної соціології та статистики, що дуже корисно для усіх  ( за ідею можете вислати пляшку доброго віскі  :D )
 - не потребує багато капіталовкладень ( аналогічних речей є купа)

Дякую!


   
Re: ФУП: Ідеї про покращення

  :facepalm1:
   
Re: ФУП: Ідеї про покращення

що не так?
   
Re: ФУП: Ідеї про покращення

О, первый бот отметился.
   
Re: ФУП: Ідеї про покращення

І я про це якось писав))——сказали щоб не вишмалювався))—— а Ви ще віскі хочете)))
   
Re: ФУП: Ідеї про покращення

Статистика річ корисна, як приклад - на ютубі можна посортувати коменти також і по по популярності.. Чим це погано.. прикрутити каунтер  - це не  є великі затрати
   
Re: ФУП: Ідеї про покращення

Статистика річ корисна, як приклад - на ютубі можна посортувати коменти також і по по популярності.. Чим це погано.. прикрутити каунтер  - це не  є великі затрати

І я так казав——показничок для того щоб зрозуміти цікаво це комусь чи ні—— сказали щоб не вишмалювався)))
   
Re: ФУП: Ідеї про покращення

 :facepalm1:
Порохоботи на СУПіі ще досі всім карму мінісують.
є багато людей  - тільки читачів форуму, яким таке нововведення допоможе краще орієнтуватись
   
Re: ФУП: Ідеї про покращення

:facepalm1:
Порохоботи на СУПіі ще досі всім карму мінісують.
Я хз шо таке суп. Та і до сраки тах порохоботів - ну скільки їх на форумію..  шт 15-20. Це би не спрацювало десь  маловідомому форумі.
Тут форум читає на порядки більше нормальних , звичайних людей - вони знівелюють ботів. І це ж не є так затратно
   
Re: ФУП: Ідеї про покращення

одне айпі - один голос , нічого складного
   
Re: ФУП: Ідеї про покращення

найпростіше - дата реєстрації, кількість повідомлень і все стане на свої місця само собою
   
Re: ФУП: Ідеї про покращення

одминестрация считает это неуместным ибо прогнозируемо приведет с стадному плюсованию/минусованию конкурирующих штабов

хотя я и сам давно предлагал вводить систему кармы для юзеров и +/- для тем и аналогично для комментариев (влияющих на карму юзера от которой и исчисляется количество возможных постов в день)
   
Re: ФУП: Ідеї про покращення

Шановні Шарик72 та na100ika

Справа не в особистій кармі юзера  - справа у цікавості, актуальності повідомлення, і як наслідок топіку.
Якщо рейтинг повідомлень , топіку високий - користувачу було б цікаво сортувати такі речі по популярності.. за якісь визначені часові  відрізки
Не важливо хто написав повідомлення, скільки у нього месседжів та років реєстрації( це не повинно враховуватись взагалі)
   
Re: ФУП: Ідеї про покращення

:facepalm1:
Порохоботи на СУПіі ще досі всім карму мінісують.

Що правда?  :lol:
   
Re: ФУП: Ідеї про покращення

Статистика річ корисна, як приклад - на ютубі можна посортувати коменти також і по по популярності.. Чим це погано.. прикрутити каунтер  - це не  є великі затрати
Будь-який комент зможуть закидати як плюсами, так і мінусами. І може бути таке, що людині просто набридне читати тему.
   
Re: ФУП: Ідеї про покращення

а на рах "стадному плюсованию/минусованию конкурирующих штабов"
 - це є additional feature, воно ж нічо не ламає і не спотворює, а штаби заіпуться клікати .. тут же ж нормальних людей-читачів на порядки більше   
   
Re: ФУП: Ідеї про покращення

Будь-який комент зможуть закидати як плюсами, так і мінусами. І може бути таке, що людині просто набридне читати тему.

і у цьому весь кайф - чим більше інформації, тим більше матеріалу для аналізу, роздумів і т.д. Це ж не є погано в любому випадку 
   
Re: ФУП: Ідеї про покращення

Ця ідея виникає раз на рік
Відповідь - знову ні
Певна сила буде топити будь-яке інакомисліє
   
Re: ФУП: Ідеї про покращення

Шановні Шарик72 та na100ika

Справа не в особистій кармі юзера  - справа у цікавості, актуальності повідомлення, і як наслідок топіку.
Якщо рейтинг повідомлень , топіку високий - користувачу було б цікаво сортувати такі речі по популярності.. за якісь визначені часові  відрізки
Не важливо хто написав повідомлення, скільки у нього месседжів та років реєстрації( це не повинно враховуватись взагалі)

поясняю
карма юзера это есть самый главный показатель

тупой, малообразованый индивид, а равно как и хам и провокатор априори не может генерировать годный контент

соответственно карма юзера и определяется и качеством его постов и его комментариев

лучше всего эта система работала на dirty.ru
   
Re: ФУП: Ідеї про покращення

Ця ідея виникає раз на рік
Відповідь - знову ні
Певна сила буде топити будь-яке інакомисліє

Мені здається ніяка сила не зможе втопити ідеї, які будуть підтримуватись читачами форуму. 
НМД, форум читає на порядок більше людей , ніж тих що пишуть 1000 до 100.
Статистика ж не зможе змінити переконання людини, чим це погано????
   
Re: ФУП: Ідеї про покращення

що не так?

 накуя  воно ?
   
Re: ФУП: Ідеї про покращення

поясняю
карма юзера это есть самый главный показатель

тупой, малообразованый индивид, а равно как и хам и провокатор априори не может генерировать годный контент

соответственно карма юзера и определяется и качеством его постов и его комментариев

лучше всего эта система работала на dirty.ru

ок, є сенс тут, погоджуюсь.. будь який мудак може засрати топік. Може тоді є сенс оцінювати тільки старттопік?
   
Re: ФУП: Ідеї про покращення

О, первый бот отметился.
і  другий 
   
Re: ФУП: Ідеї про покращення

накуя  воно ?
Щоб краще орієнтуватись! Можливо моя ідея імплементації  хрєнова, і можна придумати кращу.

я коли шукаю якись продукт, напр, новий телефон завжди гуглю відгуки, і якщо у відгуках кількість лайків  переважає - це допомагає зоорієнтуватись, значить це не допис "представника" компанії

   
Re: ФУП: Ідеї про покращення

Зробіть будь ласка в мобільній версії шоб в списку тем показувало автора останнього повідомлення  :weep:
   
Re: ФУП: Ідеї про покращення

і до речі , у випадку війни штабів  - саме кількість голосів буде визначальною для актуальності топіку...
Це корисно знати та бачити !
   
Re: ФУП: Ідеї про покращення

Категорично не згоден з лайками/дизлайками.... Це є ідіотизм вищої міри...  (td)
   
Re: ФУП: Ідеї про покращення

і у цьому весь кайф - чим більше інформації, тим більше матеріалу для аналізу, роздумів і т.д. Це ж не є погано в любому випадку 
Інформація може бути і фейком, а справжня - замінусуватись. До істини дійдуть найбільш терплячі тільки)
   
Re: ФУП: Ідеї про покращення

Д - демократія.
Чому це погано?  це додаткова опція для дописувача, чи багато людей підтримує його думку
   
Re: ФУП: Ідеї про покращення

Інформація може бути і фейком, а справжня - замінусуватись. До істини дійдуть найбільш терплячі тільки)
А зараз ХІБА  інакше?
   
Re: ФУП: Ідеї про покращення

Категорично не згоден з лайками/дизлайками.... Це є ідіотизм вищої міри...  (td)
КНДР підтримає Вас!
   
Re: ФУП: Ідеї про покращення

КНДР підтримає Вас!

Тільки не треба мене на цю х.й.ю брати....  КНДР тут ну зовсім ніпричому. Як на мене то ці дибільні лайки лише від суті питань відволікають.... Хочеш лайками балуватись - іди в фейсбук
   
Re: ФУП: Ідеї про покращення

Д - демократія.
Чому це погано?  це додаткова опція для дописувача, чи багато людей підтримує його думку

Кому це цікаво - має змогу опитування виставити
   
Re: ФУП: Ідеї про покращення

Кому це цікаво - має змогу опитування виставити
Опитування по всіх специфічних моментах?
Порівняйте статистику кількості Ваших і моїх повідомлень на форумі, при чому дата рєєстрації у нас одинакова.
У мене нема часу тупо витрачати час на створення опитувань, статистика ж  ж може збиратись автоматично.
Нормальні люди на такі форуми витрачають пару годин в місяць , а не в день
   
Re: ФУП: Ідеї про покращення

Тільки не треба мене на цю х.й.ю брати....  КНДР тут ну зовсім ніпричому. Як на мене то ці дибільні лайки лише від суті питань відволікають.... Хочеш лайками балуватись - іди в фейсбук

Мабуть і завдяки цій "хуйні" у фейсбуку трішки більше людей - ніж на тут
   
Re: ФУП: Ідеї про покращення


А мені було б зручно щоб першою графою була не назва теми а нік автора. Щоб прочитав нік - і назву теми можна не читати.
   
Re: ФУП: Ідеї про покращення

Мабуть і завдяки цій "хуйні" у фейсбуку трішки більше людей - ніж на тут

Фейсбук на них робить бабло, а тут просто клуб....
   
Re: ФУП: Ідеї про покращення

Система лайків( навіть без дизлайків)——показник того наскільки цікавий допис.
Багато лайків—— дописувач розуміє що це комусь цікаво і продовжує тему.
Стає менше лайків, або немає взагалі—— показник того що дописувач нецікавий і нікому не потрібний)))
   
Re: ФУП: Ідеї про покращення

Не знайшов відповідної теми в адмін-форумі, тому пишу тут:

Є ідея, докрутити до повідомлення лічильник лайків/дизлайків:

Вважаю, що через засилля ботів у багатьох топіках, багато цікавих думок та ідей "затролюються" та заговорюються.

Переваги:
 - є багато людей  - тільки читачів форуму, яким таке нововведення допоможе краще орієнтуватись  
 - це джерело безкоштовної соціології та статистики, що дуже корисно для усіх  ( за ідею можете вислати пляшку доброго віскі  :D )
 - не потребує багато капіталовкладень ( аналогічних речей є купа)

Дякую!

Начебто треба. Але, як завжди, вшмале по своїм.
   
Re: ФУП: Ідеї про покращення

прихильники певної політсили і без лайків вміють засерити тему що в ній і відповідати більше не хочеться
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія