Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порушення закону Украіни на форумі(

Порушення закону Украіни на форумі(

Юзер каровка систематично порушує закон Украіни по відношенню до мене.
Закон Украіни——

https://ips.ligazakon.net/document/JF4XQ00A?an=5

Прошу модераторів прийняти міри(
   
Re: Порушення закону Украіни на форумі(

Юзер каровка систематично порушує закон Украіни по відношенню до мене.
Закон Украіни——

https://ips.ligazakon.net/document/JF4XQ00A?an=5

Прошу модераторів прийняти міри(

брехня. Шановні модератори, прошу забанити З@лупу в ніколи за систематичне використання ФУП для розкрутки його особистого youtube каналу
   
Re: Порушення закону Украіни на форумі(

брехня. Шановні модератори, прошу забанити З@лупу в ніколи за систематичне використання ФУП для розкрутки його особистого youtube каналу
крім того, ще й за розбещення власної доньки та схильність до педофілії. Примазування до малолєток. Зара я все сюди позношу.
   
Re: Порушення закону Украіни на форумі(

Кацапчат стало жалко, чи це у тебе інстинкт педофіла спрацював?

?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v
   
Re: Порушення закону Украіни на форумі(

Оце татко отак розбещує свою доньку. Його рук зйомка:

   
Re: Порушення закону Украіни на форумі(

І ось теж його рук зйомка, бо дзеркало тут не вбачається. Це фотграфувала інша особа її, а не вона сама своє відображення:

   
Re: Порушення закону Украіни на форумі(

А ось тут вся підбірка фоток з розбещенням неповнолітньої руками особи, що називає себе її батьком:

І що найцікавіше, називається ролик не "Моя донька", чи "Моя квіточка", чи "Моя донечка"... А ні мало, ні багато: "Моя красотка". ТАК дорослий чоловік може казати тільки про свою секспартнерку, тобто, про свою кохану дівчину, дружину, але аж ніяк не батько про свою доньку.


   
Прошу модерацію прийняти міри до цієі психічно неврівноваженоі особи——
Вона такими своіми діями——наклепом——ганьбить імідж Вашого інтернет—ресурсу(
Думаю нікому не потрібні судові позови в такий нелегки для Украіни час(
   
Re: Порушення закону Украіни на форумі(

І ось татко доньку вирядив на прогулянку із собою:




   
Re: Порушення закону Украіни на форумі(

А ось він чужу неповнолітню доньку лапає за коліно:





   
Re: Порушення закону Украіни на форумі(

Прошу модерацію прийняти міри до цієі психічно неврівноваженоі особи——
Вона такими своіми діями——наклепом——ганьбить імідж Вашого інтернет—ресурсу(
Думаю нікому не потрібні судові позови в такий нелегки для Украіни час(

З@лупо не крути сракою, які нах судові позови від нелегала в Німеччині.
Пєдофільство так і пре на фотках та мувіз з "настюшою" - будь який експерт в цій галузі підтвердить
   
З@лупо не крути сракою, які нах судові позови від нелегала в Німеччині.
Пєдофільство так і пре на фотках та мувіз з "настюшою" - будь який експерт в цій галузі підтвердить

Все колись трапляється вперше)——
Судових позовів же ще не було тут?(
   
Re: Порушення закону Украіни на форумі(

Ще є тік ток такий шо  :facepalm:
   
Re: Порушення закону Украіни на форумі(

Ще є тік ток такий шо  :facepalm:

і ще є інстаграм, МММ форуми, чернівецькі форуми, пєйсбучки і тд
   
Re: Порушення закону Украіни на форумі(

Чуєш, Залупа, а закон про наклеп до тебе не має відношення? Ти тут одну тему апаєш нон стоп. Ілі ето другоє?
   
Re: Порушення закону Украіни на форумі(

На фото я б не сказала, що повнолітня особа жіночої статі, але нумерному дуже подобається молоде тіло:


?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v
   
Re: Порушення закону Украіни на форумі(

Юзер каровка систематично порушує закон Украіни по відношенню до мене.
Закон Украіни——

https://ips.ligazakon.net/document/JF4XQ00A?an=5

Прошу модераторів прийняти міри(
сікГєй, не лякай бабу своєю дохлою піпєткою, бо в українському національному кримінальному законодавстві взагалі не передбачено покарання за наклепи.

Це перше.

По друге, наклепу там ніякого немає, бо між розбещенням неповнолітньої, чим ти займаєшся зі своєю донькою і чужою дитиною, яку ти був приволок до себе додому під предлогом, що то твоя донька подружку привела, що при нормальних батьках - нонсенс, щоб чужа дитина була у них вдома, і її власні батьки про це нічого не знали, дуже тонка грань із педофілією. Тому не буди лихо, поки воно тихо. Бо наразі все вказує на те, що ти дуже нерівно дихаєш до своєї доньки не як до дитини, а як потенційної сексуальної партнерки.

Тому не треба патякати зайвого і вивалювати фотографії провокативного характеру за участю неповнолітньої дитини аж настільки відвертого характеру, щоб тебе не звинувачували потім у злочинах.
Я б, наприклад, не дозволила б свою дитину оце тягать по інтернетах та ще й в такому непристойному вигляді. Не прикладала б до нього свої руки принаймні.
   
Re: Порушення закону Украіни на форумі(

І ще ти можеш оці викладені отут у цій гілці картинки віднести у свій відділок поліції у Кьольні і проконсультуватися: чи не вбачають полісмени підстави для позбавлення батьківських прав батька зображеної на фото дівчини. Ну, і про матір також розпитай.

Потім розкажеш. Адже найлегше перевірити правдивість моїх підозр саме в такий спосіб - сходити до правоохоронних органів і проконсультуватися в них.

Потім прийдеш і розкажеш мені, як вони трактують таку поведінку батьків - допустимо це за німецькими законами, чи недопустимо.

За українським національним законодавством в таких діях вбачається і невиконання батьківських обовязків щодо виховання дитини - це однозначно.

Розбещення неповнолітньої - також наявний злочин.

І по педофілії також є підстави підозрювати. Так що, ти б не розпальцовувався тут та шумно, бо можеш догратися.
   
Re: Порушення закону Украіни на форумі(

Дітки, а давайте вгадаємо, що оцей дорослий дядечко робить із дитячою іграшкою?

Правильно, трахає.


То хто він після цього? Правильно, педолюб.


   
І ще ти можеш оці викладені отут у цій гілці картинки віднести у свій відділок поліції у Кьольні і проконсультуватися: чи не вбачають полісмени підстави для позбавлення батьківських прав батька зображеної на фото дівчини. Ну, і про матір також розпитай.

Потім розкажеш. Адже найлегше перевірити правдивість моїх підозр саме в такий спосіб - сходити до правоохоронних органів і проконсультуватися в них.

Потім прийдеш і розкажеш мені, як вони трактують таку поведінку батьків - допустимо це за німецькими законами, чи недопустимо.

За українським національним законодавством в таких діях вбачається і невиконання батьківських обовязків щодо виховання дитини - це однозначно.

Розбещення неповнолітньої - також наявний злочин.

І по педофілії також є підстави підозрювати. Так що, ти б не розпальцовувався тут та шумно, бо можеш догратися.

Ось давай і перевіримо?)
   
На рахунок що "немає відповідальності"(——

https://ips.ligazakon.net/document/JF4XQ00A?an=5

50 неоподаткованих мінімумів——це скільки зараз?
   
Re: Порушення закону Украіни на форумі(

На рахунок що "немає відповідальності"(——

https://ips.ligazakon.net/document/JF4XQ00A?an=5

50 неоподаткованих мінімумів——це скільки зараз?
із твого боку це намагання перевести конфлікт в реал і шантаж. Тим більше що із застосуванням вже давно скасованої норми. Вона вже не чинна і дуже давно. Тому свій наклеп засунь собі в сраку і поглибше. Хочеш зі мною розібратися за наклеп - приїзди в Україну - я тобі на пальцях поясню твої порушення.

Ти до себе у відділок вже сходив у поліцію? Що вони там тобі сказали за оці фотки?

І взагалі, спочатку навчися належним чином виконувати свої батьківські обовязки, не розбещуй неповнолітню дитину, а вже тільки потім розказуй про те, що там тебе хтось невмотивовано в чомусь звинуватив.
   
Re: Порушення закону Украіни на форумі(

А ось тут вся підбірка фоток з розбещенням неповнолітньої руками особи, що називає себе її батьком:

І що найцікавіше, називається ролик не "Моя донька", чи "Моя квіточка", чи "Моя донечка"... А ні мало, ні багато: "Моя красотка". ТАК дорослий чоловік може казати тільки про свою секспартнерку, тобто, про свою кохану дівчину, дружину, але аж ніяк не батько про свою доньку.


https://www.youtube.com/watch?v=Gw9bt-lnNe8
сікгєй, а до чого тут ось такий хештег до оцього відео?


241 перегляд  1 рік тому  #köln #красотка #любовь



Про яку таку любовь йдеться?  Адже у кадрі тільки неповнолітня дівчина і якийсь дорослий мужик, на якого вона не схожа взагалі.

То про яку любов ти там хештегами натякаєш та ще й із такими відвертими фотками до неповнолітньої особи??

Чи мої підозри таки не безпідставні?

Останнє редагування: 31 грудня 2023 01:27:42 від Karoffka
   
Re: Порушення закону Украіни на форумі(

Прошу модераторів прийняти міри(
Українською треба казати "вжити заходів".
Не довіряйте гугл-перекладачеві.
   
Re: Порушення закону Украіни на форумі(

Оце татко отак розбещує свою доньку.
Моя думка така.
Ніхто там нікого напряму чи цілеспрямовано не розбещує.
У всіх цих фото- та відеопублікаціях чітко простежується глибока внутрішня дурість і гранична недалекість їх автора та тих інших дорослих, хто дозволяє йому це робити.
Якщо я не помиляюся, Сергій розповідав, що після загальної школи дівчинка вирішила далі не вчитися, ніякої вагомої професії не отримувати - і це за повної згоди її батьків.
Тож її подальший шлях є очевидним - у кращому випадку це офіціантка у кебапі, продавчиня у праймарку, або касирка у Алді. У кращому.
У гіршому...їй потрібно бути цілком розкутою, відкритою і невибагливою.
Тож розповсюджуючи по мережах ось такі фото, а років п"ять тому Сергій ще й тягав тут її, тоді ще зовсім дитини, фотки у купальнику - він переслідує саме цю мету.
Або не переслідує ніякої - з огляду на зазначене у третьому рядку цього поста.
ІМХО.
   
Re: Порушення закону Украіни на форумі(

України, ватна ти з-па
   
Re: Порушення закону Украіни на форумі(

*
   
*

Це "чорна мітка" якась?)
   
Re: Порушення закону Украіни на форумі(

 :facepalm1:
   
Re: Порушення закону Украіни на форумі(

.

Останнє редагування: 31 грудня 2023 18:13:53 від Вело
   
Re: Порушення закону Украіни на форумі(

.
   
Re: Порушення закону Украіни на форумі(

:facepalm1:

скажіть, пане бетоняре, яке "чудіщє обло, озорно і лаяй" виростили ви на ХВУПі за вашої каденції в модераторстві :facepalm:

А вєдь навєрняка щодня отримували десятки доповідей на істоту від небайдужих дописувачів, яким ті стгггибки заважали вести гарячі політичні баталії.
   
Re: Порушення закону Украіни на форумі(

Упс! Бабах!!! :girl_were:

Сергій, а шо такоє? До чого тут цей твій плач Ярославни в адмінці?

Чи це не ти мене сам пару днів тому вичитував, коли я обурилася брудними натяками Кадри щодо чужих доньок - моєї, Мирослави та Натіві, і спитала, а якщо б  вона робила такі ж натяки про твою доньку? Ти мені відповів, мовляв, на такі "натяки" реагують люди, які в чомусь такому замішані, а ось тебе, білого та пухнастого,( або твоєї оєі доньки) такі "натяки" аж ніяким чином не зачіпали би?

Це ж твої слова:

Щодо мене——"як би я реагував на такий пост по відношенню до моєі доньки"?—— а ніяк би не реагував.
На такі "натяки" реагують люди, які в чомусь такому замішані(—— тобто відчувають свою причастність до якихось описаних там подій.
Мене( або моєі доньки) такі "натяки" аж ніяким чином не зачіпали би(——
Я би пройшов мимо не звернувши особливоі уваги((


І що я бачу тепер? Твої соплі та воплі в адмінці? А як же твої моралі? Чи стосовно власних дітей вони не працюють, тільки іншим можна зверхні поради давати?

Чого ж ти сам не пройшов мимо не звернувши особливоі уваги, а натомість прибіг істерити в адмінці?

Це ж була твоя логіка - значить,  ти таки в чомусь "такому" замішаний?

 :facepalm1:

Останнє редагування: 1 січня 2024 21:55:31 від шуша
   
Упс! Бабах!!! :girl_were:

Сергій, а шо такоє? До чого тут цей твій плач Ярославни в адмінці?

Чи це не ти мене сам пару днів тому вичитував, коли я обурилася брудними натяками Кадри щодо чужих доньок - моєї, Мирослави та Натіві, і спитала, а якщо б  вона робила такі ж натяки про твою доньку? Ти мені відповів, мовляв, на такі "натяки" реагують люди, які в чомусь такому замішані, а ось тебе, білого та пухнастого,( або твоєї оєі доньки) такі "натяки" аж ніяким чином не зачіпали би?

Це ж твої слова:

Щодо мене——"як би я реагував на такий пост по відношенню до моєі доньки"?—— а ніяк би не реагував.
На такі "натяки" реагують люди, які в чомусь такому замішані(—— тобто відчувають свою причастність до якихось описаних там подій.
Мене( або моєі доньки) такі "натяки" аж ніяким чином не зачіпали би(——
Я би пройшов мимо не звернувши особливоі уваги((

І що я бачу тепер? Твої соплі та воплі в адмінці? А як же твої моралі? Чи стосовно власних дітей вони не працюють, тільки іншим можна зверхні поради давати?

Чого ж ти сам не пройшов мимо не звернувши особливоі уваги, а натомість прибіг істерити в адмінці?

Це ж була твоя логіка - значить,  ти таки в чомусь "такому" замішаний?

 :facepalm1:

Різниця в "натяках" і в прямій мові(
Натяк——можна сприймати по—різному.
А тут——пряме обвинувачення мене в педофіліі(

пс. Я не дуже розбираюсь в тих юридичних тонкощах(—— треба проконсультуватися в людей, що цим займаються(
   
Re: Порушення закону Украіни на форумі(

Різниця в "натяках" і в прямій мові(
Натяк——можна сприймати по—різному.
А тут——пряме обвинувачення мене в педофіліі(

пс. Я не дуже розбираюсь в тих юридичних тонкощах(—— треба проконсультуватися в людей, що цим займаються(

аха, проконсультуйся, пєдофіле залупоголовий
   
Re: Порушення закону Украіни на форумі(

Різниця в "натяках" і в прямій мові(
Натяк——можна сприймати по—різному.
А тут——пряме обвинувачення мене в педофіліі(

пс. Я не дуже розбираюсь в тих юридичних тонкощах(—— треба проконсультуватися в людей, що цим займаються(


Сергій, а нащо ти взагалі викладав досить провокативні фото своєї дитини на ФУП? Щоби що?

Причому ти почав робити це, ще коли дівчинка була неповнолітня, а фото вже були на грані? Тобі ж вже вказували на те, коли ти постив фото підлітка у купальнику з кокетливо випнутою дупкою, у спокусливій позі?

Який притомний батько буде робити таке сам, без примусу?

Тобі хіба було замало хизувань ікрою, кросівочками та Шикарною квартиркою? Треба всю сім'ю було охопити?
   
Сергій, а нащо ти взагалі викладав досить провокативні фото своєї дитини на ФУП? Щоби що?

Причому ти почав робити це, ще коли дівчинка була неповнолітня, а фото вже були на грані? Тобі ж вже вказували на те, коли ти постив фото підлітка у купальнику з кокетливо випнутою дупкою, у спокусливій позі?

Який притомний батько буде робити таке сам, без примусу?

Тобі хіба було замало хизувань ікрою, кросівочками та Шикарною квартиркою? Треба всю сім'ю було охопити?

Тому що я——звичайна притомна та адекватна людина)
І ніколи б не міг подумати що на якісь фотки від сторонніх людей може политися стільки бруду((

Не уявляю щоб я поливав когось в інтернеті  настільки брудно(——
А виявляється що існують настількі морально здеградовані істоти(
   
Re: Порушення закону Украіни на форумі(

Натяк——можна сприймати по—різному.
Мій натяк - так, бо написала "можна лише здогадуватись"
а натяки жінок які настирливо толерують пляцтво маючи дорослих доньок
можна сприймати виключно однозначно.
   
Re: Порушення закону Украіни на форумі(

Сергій, а нащо ти взагалі викладав досить провокативні фото своєї дитини на ФУП?
Та "провокативність" існує лише у головах старих плятєй,
бо судять по собі і заздрять юзерам які мають гарні родини.       
   
Re: Порушення закону Украіни на форумі(

Тому що я——звичайна притомна та адекватна людина)
І ніколи б не міг подумати що на якісь фотки від сторонніх людей може политися стільки бруду((

Не уявляю щоб я поливав когось в інтернеті  настільки брудно(——
А виявляється що існують настількі морально здеградовані істоти(
  :good:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія