Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Стаття Залужного. The Economist

Re: Стаття Залужного. The Economist

прикрили болукашку, ніби повітря очистилось, але ніт...
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Мені похєр, га твої верески, я просто хочу, аби на українському форумі, жоден пIдорюга не міг сказати, що захищати Українську Державу нема сенсу.



то чому ти не захищаєш українську державу? . і що ти маєш проти гомосексуалістів. ну ні дать ні взять. куди не глянь . ти не лиш брехун але й кацап.  патріот-ухилянт. звичне явище .
для патріотів звісно є всі сенси захищати українську державу. я це визнаю. це логічно. з логіки патріотів. я прошу вас - - патріотів - її пояснити. а ви . язик в дупи.
для анархіста. ким є я тут завжди. жодної логіки захищати жодну державу немає. анархіст що захищає державу. це митник. який не бере хабарів. 
то ж. питання рпосте. чому ти. патріот. не на фронті. якщо тебе так обурює незахист української держави
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

українці на фупі нетерпимі до інакомислення. просто на лайно зходять якщо хтось не бекає мекає  синхронно. вимагають репресій. банів. пишуть доноси. (tu)
то чим. ви. відрізняєтесь від росіян
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

тепер ми бачимо. хто писав доноси в кдб ссср. ті. хто і зараз називають себе патріотами
казус фаріон свідчить. що патріотство людини не залежить від держави. як і нонконформізм
фаріон на кінці сссра починала кур.єру комунстки - була членкинею комуністичної партії - потім союз розвалилась і вона . стала патріоткою україни. тобто. не розвались союз вона була б патріоткою комуністкою

так само і фупівські патріоти
аліт же. нонконформіст . незалежно від того яка окупація .

це - риса характеру .

але реально новина те. що люди дійсно шукають хто б їм казав що робити куди йти. і таких більшість. самі думати не хочуть. легко збиваються в стадла і йдуть за тими хто веде їх на бойню - по дорозі розказуючи солодкі брехні.

це дивно. хоч і очевидно норма
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

то чому ти не захищаєш українську державу? . і що ти маєш проти гомосексуалістів. ну ні дать ні взять. куди не глянь . ти не лиш брехун але й кацап.  патріот-ухилянт. звичне явище .
для патріотів звісно є всі сенси захищати українську державу. я це визнаю. це логічно. з логіки патріотів. я прошу вас - - патріотів - її пояснити. а ви . язик в дупи.
для анархіста. ким є я тут завжди. жодної логіки захищати жодну державу немає. анархіст що захищає державу. це митник. який не бере хабарів. 
то ж. питання рпосте. чому ти. патріот. не на фронті. якщо тебе так обурює незахист української держави

Може тому, що одним оком я майже не бачу, і не можу підіймати вантажі важче 15 кг? Може тому, що мене виключили з обліку ще у 2020 році? Я не вимагаю, аби ти захищав, такі назахищають, я вимагаю, аби такому провокатору та розповсюджувачу рашкапропаганди заткнули хлєбальника. Бо не буде тут України, буде така рашанархія, що всі хто тебе слухав,, поїдуть до Сибіру.
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Нонкорфоміст він... З якої пори гівнюки та падаль вигадали собі назву нонкомформісти?  :facepalm1:
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Може тому, що одним оком я майже не бачу, і не можу підіймати вантажі важче 15 кг? Може тому, що мене виключили з обліку ще у 2020 році? Я не вимагаю, аби ти захищав, такі назахищають, я вимагаю, аби такому провокатору та розповсюджувачу рашкапропаганди заткнули хлєбальника. Бо не буде тут України, буде така рашанархія, що всі хто тебе слухав,, поєдуть до Сибіру.

нє. це лиш тому що ти брехун. сцикун пристосуванець і кацап.

ще раз прошу. вкажи на елементи пропоганди в моїх постах. не своїми брехнями. а цитатками. це ж не складно. якщо ти не брехун

а поки що.
населення україни 1991 року - 52 млн
населення україни 2023 - 25 млн

і тільки ворог україни - такий як ти . брехливий кацапику. цьому радіє і це прославляє.

   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Нонкорфоміст він... З якої пори гівнюки та падаль вигадали собі назву нонкомформісти?  :facepalm1:

ти б був і  в ссср . патріотом . як і яринка фаріон )
і в ссср ти б писав доноси.

це - риси характеру.  все решта визначається правлячим режимом.
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

нє. це лиш тому що ти брехун. сцикун пристосуванець і кацап.

ще раз прошу. вкажи на елементи пропоганди в моїх постах. не своїми брехнями. а цитатками. це ж не складно. якщо ти не брехун

а поки що.
населення україни 1991 року - 52 млн
населення україни 2023 - 25 млн

і тільки ворог україни - такий як ти . брехливий кацапику. цьому радіє і це прославляє.

Модератор буде дивитись, чи є там пропаганда, повір, мені абсолютно похєр, чи вважаєш ти мене мене брехуном, приблизно як пофіг на думку хробака у купі лайна. Моя мета, аби лайна, а з ним хробаків тут не було.
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

франко писав 1905 році

Народе мій, замучений, розбитий,
Мов паралітик той на роздорожжу,
Людським презирством, ніби струпом, вкритий!

Твоїм будущим душу я тривожу,
Від сорому, який нащадків пізних
Палитиме, заснути я не можу.

Невже тобі на таблицях залізних
Записано в сусідів бути гноєм,
Тяглом у поїздах їх бистроїзних?

Невже повік уділом буде твоїм
Укрита злість, облудлива покірність
Усякому, хто зрадою й розбоєм

Тебе скував і заприсяг на вірність?
Невже тобі лиш не судилось діло,
Що б виявило твоїх сил безмірність?

Невже задарма стільки серць горіло
До тебе найсвятішою любов’ю,
Тобі офіруючи душу й тіло?

Задарма край твій весь политий кров’ю
Твоїх борців? Йому вже не пишаться
У красоті, свободі і здоров’ю?

Задарма в слові твойому іскряться
І сила й м’якість, дотеп і потуга,
І все, чим може вгору дух підняться?

Задарма в пісні твоїй ллється туга,
І сміх дзвінкий, і жалощі кохання,
Надій і втіхи світляная смуга?


він і уявити не міг. що станеться з українським народом через 120 років . хоч був ще тим песимістом
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Модератор буде дивитись, чи є там пропаганда, повір, мені абсолютно похєр, чи вважаєш ти мене мене брехуном, приблизно як пофіг на думку хробака у купі лайна. Моя мета, аби лайна, а з ним хробаків тут не було.

то йди з форуму. не буде ні лайна ні хробаків .
брехня - твоя релігія .  [ua]

ти радієш і прославляєш винищенню десятків мілйьонів українців за 30 років . з 1991 року. ти ворог українства. кацап. запроданець. співучасник вбивств
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

тільки нащадки навозних з росії  в теплушках замість виморених голодомором українців можуть бути ворогами українства нині. вони ж і писали і пишуть доноси.
можна вивезти росіянина з росії. але росію з росіянина - ні
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

то йди з форуму. не буде ні лайна ні хробаків .
брехня - твоя релігія .  [ua]
ти радієш і прославляєш винищенню десятків мілйьонів українців за 30 років . з 1991 року. ти ворог українства. кацап. запроданець. співучасник вбивств

То в цьому винна Україна і її державність? Давай, поㅠизди нам, як Укра їна когось вбивала.
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

То в цьому винна Україна і її державність? Давай, поㅠизди нам, як Укра їна когось вбивала.

населення україни в 1991 році - 52 мільйони

населення української держави в 2023 - 25 мільйонів

- твої пояснення
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

я думав тут обговорення статті залужного.
а тут нескінченний монолог мамчура в розлогих виразах
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

цю рекордну депопуляцію вивчатимуть вчені. згодом.
і що до цього призвело.
гітлеризм засуджений за винищення 6 млн євреїв
комунізм засуджений за внинищення 20 млн своїх громадян
тут . населення зменшилось на 25 млн.
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

я думав тут обговорення статті залужного.
а тут нескінченний монолог мамчура в розлогих виразах

закрий двері
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

я думав тут обговорення статті залужного.
а тут нескінченний монолог мамчура в розлогих виразах

Мамчур тут розповідає про м'ясника Залужного та як українська Армія нищить власні міста. Потім верещить, що то не пропаганда, а його самовираження таке і воля до анархізму. Ну, нічого, пару раз на місяць модератор все ж заглядає на ФУП, сподіваюсь він поїде слідом за Болуканом.
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Маичур тут розповідає про м'ясника Залужного та як україеська Армія нищить власні міста. Потім верещить, що то не пропананда, а його самовираження таке і воля до анархізму. Ну, нічого, пару раз на місяць модератор все ж заглядає на ФУП, сподіваюсь він поїде слідом за Болуканом.

що українська армія нищить власні міста це твої слова.
)
так що. ти - кацапський пропогандон .
що й пояснює твоя нетерпимість до інакомислення. нейдуння на фронт будучи таким палким патріотом. і писання доносів.
прикро. що серед нас. українців. ще трапляються такі виродки кацапи
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Аеліта срала-мазала
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Аеліта срала-мазала
- кричить дурним голосом. - Я люблю тібя жізнь і хачю, шоби луччє ти стала!  :laugh:
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

похмілля. буде важке

Та не однаково мені,
Як Україну злії люди
Присплять, лукаві, і в огні
Її, окраденую, збудять...
Ох, не однаково мені.

[В казематі 1847]

хоча. можливо . счастье - в неведении
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

- кричить дурним голосом. - Я люблю тібя жізнь і хачю, шоби луччє ти стала!  :laugh:

Аеліта, а чим тебе цілюща евтаназія не влаштовує? Як можна жити в таких пекельних стражданнях?
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

що від бубочки що від залужного  - тхне трупами. мясники.
а що тобі не нравиться?
якщо б твій улюблений Мамчур в 2014 році не марширував з прапором і криками "Америка нам допоможе" а сів на літак з повним боєкомплектом і бомбив москальські кораблі або вчинив достойний подвиг камікадзе, ти б теж його називав м'ясником.

в тебе всі гівно крім себе улюбленого,
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Ваньок базує:

спасибо всем кто поделился, было очень интересно почитать, особенно комментарии в виде «мы все умрём» и «завтра 30 000 ракет»

не понимаю негодование по поводу того, что у людей спрашивают мнение, вы думаете я не могу отличить наших людей от тупорылых руснявых клоунов?

не суть

по сути:

- кацапам очень выгодно и кровь из носу необходимо войну закончить как можно скорее на тех условиях что сейчас, чтобы подготовить «очередное СВО» через несколько лет, которое будет учитывать ошибки этих годов и в итоге достигнуть ту цель, которая ставилась с самого начала - ликвидация Украины как государства

на сейчас эта миссия невыполнима, даже в количественном преимуществе в технике значительных продвижений после Бахмута у них как таковых нет - и это факт

- тему с мобилизацией я обычно не поднимаю, но тут каждому и так понятно. Когда в сети появляется 100500 материалов о домах глав ТЦК, охеренных тачках и как людей на улицах «пакуют» - то каждая мобилизация будет провальная

количеством мы не можем воевать, но можем воевать качеством

учения действующих военных и мобилизованных за границей покрыто некоторым мраком

на самом деле программа, которая там даётся очень полезная, но она … огромная, а проходится за 3-4 месяца, и естественно не каждый это всё в состоянии впитать/научиться, молчу уже про тех, которые едут туда явно не с настроем научиться

у кацапов очень простая мобилизация - берешь тех, кто 9 классов не закончил, заманиваешь бабками - они за бабки сюда едут, за бабки ходят в штурмы, за бабки шо угодно готовы сделать, потому что эти люди не способны рационально думать - их таким сделало государство

поэтому на добровольно-принудительных началах едут они сюда и едут, приходят в себя только перед смертью или в плену - это тоже факт

- про воздух я чуть раньше расписывал, мнение я не поменял

когда позавчера летает 2 мопеда целых пять часов, то какие комментарии тут нужны?

надеяться на то, что у рф закончится ресурс для войны - в моём понимании это нонсенс, хотя очень забавно наблюдать за тезисами «как они себя всем обеспечивают», при этом стабильно получают ресурсы как от Ирана, так и от Северной Кореи и Белоруси. в это время какой-то Толян в окопе в кедах тоже забавно ухмыляется

но лично для меня свинособаки в этой ситуации это чисто субъект, я считаю что всё исключительно зависит от нас

когда мы делаем детские ошибки и профукиваем в очевидных ситуациях какие-либо ресурсы - это недопустимо, и слава Богу что есть процессы, которые меняют «ответственных» за такие проколы

итог: в моём понимании, Валерий Фёдорович ярко очертил «вектор проблем», о которых обычно принято молчать, но которые он видит как «дорожная карта выхода из той ситуации, что сейчас есть»

но получится ли «порешать» эти проблемы в будущем - покажет только время

без своего производства оружия (какого-угодно) - нам со временем воевать просто будет очень тяжело

и помните, зрадоёбы и упаднические настроения существуют до первого освобожденного крупного населенного пункта

все настроения сейчас абсолютно идентичны тем, что были летом 2022 года
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

ну якщо військо вирішить взяти мою домівку для облаштування там вогневої точки - і домівка буде внаслідок того знищена - то що я. беззбройний. можу їм перешкодити? те ж саме що і сотні тисяч мешканців попасної бахмута маріуполя і інших міст і сіл.
у кого зброя і побратими - той і влада  (tu)


Тобто ти вважаєш що ворожа зброя прилітає тільки туди ,де будівлю забрали у власника?Чи якщо вона буде непошкоджена внаслідок окупації,але вона буде не твоя ,то це буде перемога для тебе і ти спокійно будеш жити знаючи що на твоєму ліжку бурят репає твою сусідку чи мати ,яка не хотіла виїжджати ?
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

це потрібно бути настільки зазомбованим. щоб будучи депопульованим кількісно вдвічі - кричати - слава .з 52 млн до 25 млн

а коли прямим текстом їм кажеш - нас винищують . до останнього українця. кажуть -
 

А братія мовчить собі,
Витріщивши очі,

Як ягнята: „Нехай, каже:
Може, так і треба!“
— Так і треба! бо немає
Господа на небі!

лайно. а не люди. це при тому. що і людство - кал
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Тобто ти вважаєш що ворожа зброя прилітає тільки туди ,де будівлю забрали у власника?Чи якщо вона буде непошкоджена внаслідок окупації,але вона буде не твоя ,то це буде перемога для тебе і ти спокійно будеш жити знаючи що на твоєму ліжку бурят репає твою сусідку чи мати ,яка не хотіла виїжджати ?

ні. я вважаю. що зброя прилітає на війні в будь яку будівлю. і на війні у власника не питають дозволу . і це не я так вважаю. це більше ніж. це воно так є насправді
і для будь якого озброєного  - беззбройний - здобич . і це не я так вважаю. так воно є насправді. і не лише зараз. а скільки є людство. і саме тому людство - кал .
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Ну нічо, ще 19 повідомлень й воно піде. :pooh_go:
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

це потрібно бути настільки зазомбованим. щоб будучи депопульованим кількісно вдвічі - кричати - слава .з 52 млн до 25 млн

а коли прямим текстом їм кажеш - нас винищують . до останнього українця. кажуть -
 

А братія мовчить собі,
Витріщивши очі,

Як ягнята: „Нехай, каже:
Може, так і треба!“
— Так і треба! бо немає
Господа на небі!

лайно. а не люди. це при тому. що і людство - кал


Ти маніпулюєш це раз ,і друге ти ніколи не пропонуєш нічого іншого .Здатись ?Прийде інша держава такаж злочинна і корумпована .Вибори?Сам казав не варіант ,але навіть якщо так ,то що для тебе зміниться ?Українці лайно ,яке обере владою чергове  лайно .Тобто суттєво нічого не змінюється .Ти типовий анархіст Михайло Чаплига ака Інтрудер
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Ти маніпулюєш це раз ,і друге ти ніколи не пропонуєш нічого іншого .Здатись ?Прийде інша держава такаж злочинна і корумпована .Вибори?Сам казав не варіант ,але навіть якщо так ,то що для тебе зміниться ?Українці лайно ,яке обере владою чергове  лайно .Тобто суттєво нічого не змінюється .Ти типовий анархіст Михайло Чаплига ака Інтрудер
я завжди . і зараз . і до війни. пропоную лиш одне. почати думати. а не питати у когось. у пастирів . лідерів. порад. куди йти. у лідерів. пастирів. свої інтереси. і твої інтереси - їм взагалі до лампочки. ти. що маєш їх вождями - лиш засіб для здійснення їх планів . але. щоб ти вівся. тобі кажуть. як і всі шахраї - що вони їсти не можуть спати не можуть думають про твої інтереси. як і всі інфошахраї інфоцигани - ким і є всі політики за визначенням
про твої інтереси. крім тебе. реально дбає лиш ще одна людиан на планеті. твоя мама. всі решта які кажуть що дбають за твої інтереси - тебе дурять . в своїх інтересах

тому я завжди. пропоную лиш одне. не вірити нікому. і мені теж. думати самому .



мені теж не вірити. думати самому

   
Re: Стаття Залужного. The Economist

ні. я вважаю. що зброя прилітає на війні в будь яку будівлю. і на війні у власника не питають дозволу . і це не я так вважаю. це більше ніж. це воно так є насправді
і для будь якого озброєного  - беззбройний - здобич . і це не я так вважаю. так воно є насправді. і не лише зараз. а скільки є людство. і саме тому людство - кал .


Так бери в руки зброю чи купи та відстрілюйся .А так то ти правий ,нікого не питають що з ним буде коли він попав на лінію вогню .Але ж ти сам відмовився від їх відповідальності,тому що не визнаєш будь яку владу,тому це
твоя особиста справа і сам її вирішуй .Тому що з одного боку ти нікого не визнаєш ,а з іншого ти у чомусь звинувачуєш.Це ж смішно
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Аеліта, лише цілюща евтаназія тебе порятує! Змилуйся на собою
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Так бери в руки зброю чи купи та відстрілюйся .А так то ти правий ,нікого не питають що з ним буде коли він попав на лінію вогню .Але ж ти сам відмовився від їх відповідальності,тому що не визнаєш будь яку владу,тому це
твоя особиста справа і сам її вирішуй .Тому що з одного боку ти нікого не визнаєш ,а з іншого ти у чомусь звинувачуєш.Це ж смішно

 це гарно що ти віриш що у держави перед тобою є якась відповідальність. що людина зі зброєю відповідає перед тобою - а не перед своїми командирами і інстинктами. це прекрасна віра  :love:
я нікого ні в чому не звинувачую. я просто називаю речі своїми іменами.

скоро 88 888. ультра укрпатріотична. ультра євросоюзна ( гітлер об.єднувач європи) прагнув створити євросоюз. під курівництвом німечини але то таке) цифра число
це моє явлення фупу мене дуже здивувало. депресія почорнішала. я реально приголомшений  'обескуражен' що люди реально шукають кому б повірити. за ким піти. ким обманутись. ким бути використаним. і це норма

але це ж мерзость. тіпи (с)
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Аеліта, лише цілюща евтаназія тебе порятує! Змилуйся на собою

Навіщо так радикально.Мені цікавіше хід його думок.Оцет пити він поки що не пропонує,але дуже багато мені досі незрозуміло .
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

і . обирають люди своїм вождем того. хто найсолодщше їм набреше.
на дурака
не нужен нож
ему с три короба наврешь
и делай с ним
шо хошь

оце і все про демократію
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

Навіщо так радикально.Мені цікавіше хід його думок.Оцет пити він поки що не пропонує,але дуже багато мені досі незрозуміло .

а він нічого не пропонує, лише графоманить у відповідь. Останнього разу я вчора пробував, так нічого і не добився, окрім свіжих купок.Генератор калу
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

а він нічого не пропонує, лише графоманить у відповідь. Останнього разу я вчора пробував, так нічого і не добився, окрім свіжих купок.Генератор калу

я нічого з тебе не хочу. тому й не брешу тобі солодко. я пропоную те що пропонував тут і до війни. коли мене питали про альтернативу.
думати самому. не збиватись в стада . не шукати пастухів. які б вас стригли і різали.
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

я нічого з тебе не хочу. тому й не брешу тобі солодко. я пропоную те що пропонував тут і до війни. коли мене питали про альтернативу.
думати самому. не збиватись в стада . не шукати пастухів. які б вас стригли і різали.

та мені якта пох на тебе та твої припизжені страждання. вихід знаєш де - у вікно
   
Re: Стаття Залужного. The Economist

та мені якта пох на тебе та твої припизжені страждання. вихід знаєш де - у вікно

лєнін порошенко зеленскій залужний наш рулєвой  (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія