Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сцена в італійському метро. Звучить українська мова

https://www.pravda.com.ua/news/2018/11/2/7197130/

Двоє 23-річних громадян України в метро Рима після невдалої спроби пограбування побили громадянина Індії і українку, що намагалась його захистити.

Про це пише італійське видання Roma Today. http://www.romatoday.it/cronaca/lite-roma-lido-1-novembre-2018.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter&fbclid=IwAR1YbgI_1gmlK7JtWQRBd6VZTphC86rKLhB8ot4yQbpb6NSIhPmReT-GvlY

Ввечері 1 листопада в наземному метрополітені Рим-Лідо, який з'єднує італійську столицю з Остиєю, сталася бійка за участю громадян України. Відео бійки виклав в Facebook користувач David Ognibene.

На ньому видно, як двоє молодих людей агресивно поводяться й чіпляються до іншого пасажира. Один з молодиків українською називає себе фашистом.

Видання зазначає, що, ймовірно, зловмисники намагались пограбувати індійця.

Сварка переросла в бійку, в результаті якої молодий чоловік сильно громадянина Індії та українку, яка намагалася захистити потерпілого.

Пізніше італійські правоохоронці затримали нападників.
   
тобто газета стверджує що вони хотіли пограбувати індійця і зараз їм пред'явлене обвинувачення в спробі пограбування
 :shuffle:
   
Пізніше італійські правоохоронці затримали нападників.

 (tu)
   
Re: Сцена в італійському метро. Звучить українська мова

Від ліберастів одне зло!
   
Re: Сцена в італійському метро. Звучить українська мова

Від ліберастів одне зло!

Я не думаю шо ті "козаченьки" - ліберасти
   
Re: Сцена в італійському метро. Звучить українська мова

тобто газета стверджує що вони хотіли пограбувати індійця і зараз їм пред'явлене обвинувачення в спробі пограбування
 :shuffle:

А за побиття на грунті расової ненависті в Італії не судять?
   
Я не думаю шо ті "козаченьки" - ліберасти


Фашистські нацисти. Мужчину підрізали, а жінці розбили ґолову.
   
Re: Сцена в італійському метро. Звучить українська мова

Фашистські нацисти. Мужчину підрізали, а жінці розбили ґолову.

І їх судять за спробу пограбування  :facepalm:
   
І їх судять за спробу пограбування  :facepalm:

Козак ще ґонорово себе фашистом називає. Поборник чистоти рас поїхав наводити порядки в чужі країни.
   
Re: Сцена в італійському метро. Звучить українська мова

Індус його фашистом обізвав
   
Re: Сцена в італійському метро. Звучить українська мова

Індус його фашистом обізвав

А він з задоволенням підтвердив припущення індуса
   


   
Re: Сцена в італійському метро. Звучить українська мова

Сирійці та араби знищують Європу
   
Сирійці та араби знищують Європу


Попробуй ВВС.  :laugh:
   
Re: Сцена в італійському метро. Звучить українська мова

Попробуй ВВС.  :laugh:

Ржи, скоро у тебе заберуть безвіз.... Буде тоді тобі ВВС
   
Re: Сцена в італійському метро. Звучить українська мова

Та то арап! Дали йому,бо до білої жінки чиплявся!
   
А він з задоволенням підтвердив припущення індуса
Ты это утверждаеш? А мне кажется он сказал это с вопросительной интонацией. -Ты бля -Я фашист? -Я тебя сука....
 И если он индус то за вемахт там воевало много против Британии и там нет такого негативного отношения к фашистам .
 Национально- освободительное движение развилось именно в годы 2й мировой и республикой Индия стала в 1950г.
 Так что индусы сами фашисты вот человек и оскорбился услышав от фашиста  обвинение в фашизме.
   
Ты это утверждаеш? А мне кажется он сказал это с вопросительной интонацией. -Ты бля -Я фашист? -Я тебя сука....
 И если он индус то за вемахт там воевало много против Британии и там нет такого негативного отношения к фашистам .
 Национально- освободительное движение развилось именно в годы 2й мировой и республикой Индия стала в 1950г.
 Так что индусы сами фашисты вот человек и оскорбился услышав от фашиста  обвинение в фашизме.

що ти верзеш.... :facepalm:
   
Re: Сцена в італійському метро. Звучить українська мова

Ты это утверждаеш? А мне кажется он сказал это с вопросительной интонацией. -Ты бля -Я фашист? -Я тебя сука....
 И если он индус то за вемахт там воевало много против Британии и там нет такого негативного отношения к фашистам .
 Национально- освободительное движение развилось именно в годы 2й мировой и республикой Индия стала в 1950г.
 Так что индусы сами фашисты вот человек и оскорбился услышав от фашиста  обвинение в фашизме.

Ага, зарізаний винуватий.... Козаченько просто був у простраціїї
   
Ага, зарізаний винуватий.... Козаченько просто був у простраціїї


"Вийди на вулицю на х.. б...ь.  Банґладеш с..а й.....й"
   
що ти верзеш.... :facepalm:
Про отношение идусов к фашизму я знаю с первых рук был у меня знакомый индус. Британцы для них враги ,которые занимались геноцидом индусов ,а немцы воевали с британцами. Или ты думаеш что индусы в 40-х сильно беспокоились о судьбе евреев?

 
   
Ага, зарізаний винуватий.... Козаченько просто був у простраціїї
Чекатило вобще расстреляли, так ты его тоже невиноватым считаеш?
   
Чуваки на заробітках пяні рішили пограбувати Італійців.

А могли десь би у нас грабувати магазини, а тепер грабують в ЄС, нам треба менше про це паритись ))))

Слава Україні.
========
УП, Українці побили індуса і українку
   
Під час нападу українців на індійця у метро Рима постраждала громадянка України
 
Італійські карабінери затримали двох українців, які у метро Рима напали на індійця, намагалися його пограбувати і поранили пасажирку, яка спробувала їм завадити.
Про це повідомляє Corriere della Sera.
З’ясувалося, що постраждала пасажирка – 57-річна громадянка України Галина, яка декілька років мешкає в місті Остія. Вона саме поверталася з роботи у Римі, коли стався напад, її свідчення зіграли важливу роль у розслідуванні.
"Я розуміла, що вони кажуть. Це було щось схоже на "Я фашист, а ти приїхав з Бангладешу. Я тебе зараз вдарю" - розповіла постраждала.
На відео, яке активно поширили провідні італійські ЗМІ, можна побачити, як двоє молодиків, лаючись, чіпляються до одного з пасажирів. Крім того, вони намагалися вихопити його сумку. Ситуації намагалася зарадити вже згадана українка, яка за це дістала кулаком в голову.
Повідомляється, що зараз вона перебуває в лікарні, як і 28-річний індієць.
Нападників, які перебували в нетверезому стані, затримали карабінери Остії ще на станції. З’ясувалося, що вони – вихідці з України, які наразі мешкають в одному з районів Рима. Один з чоловіків вже потрапляв у поле зору правоохоронців, щоправда, видання не уточнює з якої причини.
Наразі слідчі чекають на офіційний переклад наявного відеозапису, щоб з’ясувати, чи мав напад расистське підґрунтя, чи йдеться про спробу пограбування.
   
сяде на довго херой
   
бидла східноєвропейського побільшало останім часом - балканці і далі
ну і на додачу афганці сирійці та інші - ходять табунами
   
Сирійці та араби знищують Європу

ОТТП, перелогинься.
   
Рагульня звикла вдома бикувати і за кордоном від звичок не відмовляється.
   
Та то арап! Дали йому,бо до білої жінки чиплявся!

Шариков походу налакался и нас тут развлекает  :weep:
   
Рагульня звикла вдома бикувати і за кордоном від звичок не відмовляється.

А може то патріот?
   
А може то патріот?

Італії
   
так не говорять люди, дебільно сформульованими реченнями. За те головні маячки в словах є [KA]
   
Та й сплутати нацизм з фашизмом справжній нацик не може :facepalm1:
   
Re: "Я фашист, а ти приїхав з Бангладешу. Я тебе зараз вдарю"  :facepalm1:
ALF



Ну, і?   Які невтішні та страшні висновки нам пропонує  ТС зробити?
   
ну скіки мона байанити?
   
Чуваки на заробітках пяні рішили пограбувати Італійців.

А могли десь би у нас грабувати магазини, а тепер грабують в ЄС, нам треба менше про це паритись ))))

Слава Україні.

 :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія