Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Говорить Київ. Якою мовою?

Re: Говорить Київ. Якою мовою?

навряд чи в Україні є люди які не розуміють державну мову,
інша справа чи кожен українець здатен грамотно нею писати
при зверненні в державні органи, ймовірно що ні,
і це стосується не тільки російськомовних.

тому конституція і забезпечує всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України, тобто в громадянина україни є конституційний захист, щоб опанувати державну мову, хоча деякі обирають сидіти в інтернеті і скаржитись на дискримінацію

   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

навряд чи пихатий брехун, провокатор конфліктів микола
здатен комусь в чомусь допомогти, там не на цю опцію мізки заточені :nea:
таких деструктивних персонажів краще обминати і не вступати в комунікацію взагалі.

тобто відповідь ні, навіть ціною власної шкоди?
100% аналогія із мешканцями лугандону які верещали путєнвведі, готові здихати, лиш би не українська
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Вы приписываете большинству русских граждан Украине несуществующее их поведение и отношение к Украине, украинской культуре и украинскому языку.
 Но вы кое в чём правы! Проживая в Украине, русские научились у украинцев упрямству и настойчивости в отстаивании своих конституционных прав! Чем мы кардинально отличаемся от русского населения РФ.

Вперто відмовлятися від спілкування місцевою мовою - це якраз цілком собі "существующая" поведінка прибулих росіян та їх нащадків. Чомусь емігранти - вірмени, євреї, в'єтнамці, узбеки не вимагають від українців знання їхньої мови, а от російську всі повинні знати
Зрештою, це справа не якихось конституційних прав, а питання поваги та самоповаги
Приїхавши в Німеччину, Францю, Данію, чи ще куди, на перших порах місцеві люб'язно спілкуватимуться з вами російською, ангійською і т.д, якщо вони цю мову знають
Але проживіть там рік - кілька, і вам вже просто перестануть відповідати, якщо ви вперто ігноруватимете місцеву мову. Мовляв, чувак, я взагалі то у себе вдома, чому це я маю знати твою мову, а не ти - мою?
Чому в Україні має бути по іншому?
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Если Микола - должностное лицо - будет наказан
Правда? Наведете норму Закону? І ще погугліть хто вважається посадовою особою.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?


тому конституція і забезпечує всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України, тобто в громадянина україни є конституційний захист, щоб опанувати державну мову, хоча деякі обирають сидіти в інтернеті і скаржитись на дискримінацію
Почему ты опустил "В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України."
 Где в 10 статье  вменяется обязанность в частности русскоязычных обращаться к украиноязычным обязательно на украинском языке?
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?


Вперто відмовлятися від спілкування місцевою мовою - це якраз цілком собі "существующая" поведінка прибулих росіян та їх нащадків. Чомусь емігранти - вірмени, євреї, в'єтнамці, узбеки не вимагають від українців знання їхньої мови, а от російську всі повинні знати
А зачем им это,когда они обратятся на русском языке? Вы и  от узбека потребуете перейти на общение с "не понимаемого" вами русского языка на украинский?
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Почему ты опустил "В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України."
 Где в 10 статье  вменяется обязанность в частности русскоязычных обращаться к украиноязычным обязательно на украинском языке?

ніхто не каже про якісь зобовязання, мова про те, що тебе не розуміють інші громадяни, чи не хочуть розуміти, і для того щоб ти не почувався дискримінованим держава якраз і забезпечує для таких як ти всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

А зачем им это,когда они обратятся на русском языке? Вы и  от узбека потребуете перейти на общение с "не понимаемого" вами русского языка на украинский?
якщо той узбек є українським громадянином, то чого дивного у цій вимозі?
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

якщо той узбек є українським громадянином, то чого дивного у цій вимозі?
Для вас что важнее-провести беседу на любом языке, понятном этому узбеку и вам,  в виде обмена информацией или чтобы он обратился к вам обязательно  на украинском языке?
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Але затятість з якою кацапи зараз захищають свою присутність в Україні не може не турбувати.
А хто зна, може то на користь. От читає це хтось кацапомовний і задумається -
За що я тримаюся як вош кожуха? За мову перманентного ворога? Який винищив стільки моїх...
То я такий самий? мене ж від нього нічого не відрізняє, якщо варнякаю так само як він? Як мене сприйматиме будь-яка людина, що трапиться на моєму шляху? Що про мене подумає?
Так що, хто зна, хто зна...
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Кацапы живут на РФ!
 В Украине живут украинцы- граждане Украины русского происхождения!
А їм соромно за дії своїх одноплемінців?
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Для вас что важнее-провести беседу на любом языке, понятном этому узбеку и вам,  в виде обмена информацией или чтобы он обратился к вам обязательно  на украинском языке?

Так, мені важливо не вживати свинособачу у жодному варіанті. Хай вчить українську, або можемо англійською поговорити. Але не свинособачою.
Після Бучі, Маріуполя, Харкова, КРеменчуга вперто говорити російською в Україні може лише моральний збоченець.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Вам Ваші російські предки спадково передали не лише мову, а і ще одну характерну рису росіян - проживаючи в іншій країні, тупо чхати на місцеву мову, культуру, при цьому вимагаючи безумовно поважати і знати мову і культуру російську.
За дотримання такого принципу, кацап залишиться кацапом, в якій країні він би не жив
(tu) Абсолюна правда. А ще генетична агресія, безцеремонне нав'язування свого і заперечення будь-якої логіки.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

А що, у Гепоргіу були ще якісь претензії?

Чи йому хтось забороняє розмовляти російською?
Просто хуйло треба, щоб якомога більше було кацапства в Україні. Ото і стараються тут четверо.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

А їм соромно за дії своїх одноплемінців?
Я русский гражданин Украины ,на РФ живут враги всех граждан Украины вне зависимости от их происхождения и языков общения!
 А значит и мои враги! Я русский, а они орки- кацапы. У врагов  нет национальности!
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Я русский гражданин Украины ,на РФ живут враги всех граждан Украины вне зависимости от их происхождения и языков общения!
 А значит и мои враги! Я русский, а они орки- кацапы. У врагов  нет национальности!
Питаю, чи вам соромно за одноплемінників?
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Питаю, чи вам соромно за одноплемінників?
На России нет моих соплеменников, есть враги всех граждан Украины- украинцев . Я украинец по гражданству, они россияне по гражданству!
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

А зачем им это,когда они обратятся на русском языке? Вы и  от узбека потребуете перейти на общение с "не понимаемого" вами русского языка на украинский?

А хіба в узбеків рідна мова - російська?
Раз він опанував російську, я впевнений, збагнути що він в Україні, а не в Костромє, теж зможе
До речі, маю знайомих узбеків, чудово українською розмовляють
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Георгію сприйми як батьківщину. Російський "квасной патриотизм" не на часі. І я хз при чому тут взагалі узбеки, їм російська мова точно не рідна.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Стаття 10. Державною мовою в Україні є українська мова.

Держава забезпечує всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України.

В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України.

конституція гарантує всім громадянам рівні права, як забезпечити рівні права всім громадянам, які не володіють державною мовою. для цього і є положення про державну мову.

а свою мову кожен вільний розвивати, використовувати, як забажає, що і гарантовано конституцією, тільки не потрібно скаржитись, що вашу мову не розуміють інші громадяни україни, так як конституція не зобовязує громадянам україни знати крім державної якісь інші мови, а свою мову розвивайте, це не заборонено, навіть навпаки гарантовано

Вы так и не привели номер статьи Конституции Украины, где:

конституція регулює різні сфери життя, для того і записано обовязок володіти мовою щоб громадянин не відчував себе дискримінованим також і поза професійною сферою свого життя

Еще:

тільки не потрібно скаржитись

Вы видели, что бы я на это жаловался? Приведите цитату.

Это просто диагноз какой-то. Хуйло п***а - "рюскоизичные в Укарине требують....", Вы врете за хуйлом - "вот они требуюсть..."  Вот уж в спелись на пару с хйулом.

   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

На России нет моих соплеменников, есть враги всех граждан Украины- украинцев . Я украинец по гражданству, они россияне по гражданству!
Не злинюйте з теми. Ви - один з множини. В даному випадку етнічної. Це ваша приналежність до неї. І ви несете не те щоб відповідальність, але на вас корелюються усі їхні лиха. Їхні національні риси.
Якби так десь вчинили українці, то я, українка, принаймні сиділа б тихо і голови не підносила. Це була б моя спокута.
це якщо б я не могла зробити суттєвішого. І я б не розмовляла своєю мовою, якби знала, що вона когось ранить по живому.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

А що, у Гепоргіу були ще якісь претензії?

Не, у Григория не было претензий. Григорий просто послал условного Миколу нахер. Идиоматическими выражениями послал. На этом все закончилось. Точнее, начался разбор общественно-морального поведения "негодяя Григория", который посмел послать нахер светоча украинской нации только потому, что тот полез "в зал.пу" :)

Чи йому хтось забороняє розмовляти російською?

Но при этом регулярные оскорбления, даже в этом топике, об умственной отсталости и др. из-за #до_сих_пор_неперхода_на_державну. А так не... не мешают.

Про що саме йде суперечка, Олеже? Що саме ще Вас не задовільняє?

...Ось ваша компанія зайшла вже на кільканадцяте коло переливання пустого в порожнє.

Навіщо?

Які саме Ваші права утискають в Україні, що Ви так несамовито б'єтесь тут?

Мое недовольство, дорогая моя шуша, в том, что вы, наша милая собеседница, тащите уже какую страницу сюда этого бедного хамовитого условного Миколу, про которого уже все забыли....

Мой совет, не волочите язык в идеологические разборки. Вы таким образом издеваетесь на ним уже 30+ лет, практически сведя к около-нулевому уровню украинскую культуру. Не играйте в фальшивый патриотизм. История лицемерия не любит, и всегда наказывает.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Не, у Григория не было претензий. Григорий просто послал условного Миколу нахер. Идиоматическими выражениями послал. На этом все закончилось. Точнее, начался разбор общественно-морального поведения "негодяя Григория", который посмел послать нахер светоча украинской нации только потому, что тот полез "в зал.пу" :)

Но при этом регулярные оскорбления, даже в этом топике, об умственной отсталости и др. из-за #до_сих_пор_неперхода_на_державну. А так не... не мешают.

Мое недовольство, дорогая моя шуша, в том, что вы, наша милая собеседница, тащите уже какую страницу сюда этого бедного хамовитого условного Миколу, про которого уже все забыли....

Мой совет, не волочите язык в идеологические разборки. Вы таким образом издеваетесь на ним уже 30+ лет, практически сведя к около-нулевому уровню украинскую культуру. Не играйте в фальшивый патриотизм. История лицемерия не любит, и всегда наказывает.

Саме такі зверхні фрази і показують Ваше справжнє зневажливе відношення до української мови і культури.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

До речі, про "нульовий рівень української культури".

після того, як з радіоефіру були виключені російська попса разом з російським шансоном, я не відчула жодного дискомфорту. З'являється якісний український контент, багато українських груп та співаків. Плюс європейська музика.

Чи у когось є ломка за "как упоїтєльни в Росїї вєчера"?
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Просто хуйло треба, щоб якомога більше було кацапства в Україні. Ото і стараються тут четверо.

Не переживайте так. Хуйло методично УНИЧТОЖАЕТ украинцев, преимущественно на востоке страны, там, где проживают так ненавидимые вами украинцы неправильного сорта. Вы продолжайте помогать хуйлу, и скоро ваша мечта станет реальностью. Другого варианта, нежели убивать нас у вас с хуйлом просто нет.

PS Просто п***а, еще одно читающее мысли хуйла гениальное дарование...
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

До речі, про "нульовий рівень української культури".

після того, як з радіоефіру були виключені російська попса разом з російським шансоном, я не відчула жодного дискомфорту. З'являється якісний український контент, багато українських груп та співаків. Плюс європейська музика.

Качественный контент, это тот, который "потребляют" во всем мире. Мне про это Леонтович подсказал. А пока украинские дети смотрят корейские дорамы, а не наоборот. И тот творческий процесс, который происходит в Украине за счет отдельных энтузиастов, пока в мире не заметен, что и является около-нулевым уровнем.

Чи у когось є ломка за "как упоїтєльни в Росїї вєчера"?

Или у кого-то жизнь невозможна без клеветнических фантазий... :)
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Не переживайте так. Хуйло методично УНИЧТОЖАЕТ украинцев, преимущественно на востоке страны, там, где проживают так ненавидимые вами украинцы неправильного сорта. Вы продолжайте помогать хуйлу, и скоро ваша мечта станет реальностью. Другого варианта, нежели убивать нас у вас с хуйлом просто нет.

PS Просто п***а, еще одно читающее мысли хуйла гениальное дарование...

Ні, Ви написали нісенітницю.

Хуйлу все рівно, на якій мові розмовляє громадянин України. Він вбиває будь-кого, і російськомовного, і україномовного.

Тож не думайте, що, якщо Ви почнете розмовляти російською з рашистом, він Вас не чиплятиме.

Хоча чого Вам лякатися - Ви ж з Німеччини дописуєте?

Тож  Ви зараз ганебно пересмикуєте поняття на радість хуйлу.

Останнє редагування: 28 червня 2022 18:06:36 від шуша
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Хуйло методично УНИЧТОЖАЕТ украинцев, преимущественно на востоке страны
Єсть прєступлєніє, а єсть наказаніє - про це весь світ знає. А хуйло - аби пастрєлять. Бо воно дурне і з'ідіотіло.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Не злинюйте з теми. Ви - один з множини. В даному випадку етнічної. Це ваша приналежність до неї. І ви несете не те щоб відповідальність, але на вас корелюються усі їхні лиха. Їхні національні риси.
Якби так десь вчинили українці, то я, українка, принаймні сиділа б тихо і голови не підносила. Це була б моя спокута.
це якщо б я не могла зробити суттєвішого. І я б не розмовляла своєю мовою, якби знала, що вона когось ранить по живому.
Ну так стыдитиесь за тех граждан РФ,которые по происхождению украинцы и воюют против Украины.
 Нв ФУПе были примеры таких с конкретными фамилиями! Раз для вас так важна национальность кого либо!
 Однако я не упрекаю украинцев в Украине в том,что против нас воюют украинцы- граждане РФ!
 Потому что у врагов нет национальности!
 А я не буду стыдится,моя Родина- Украина и на РФ нет моих соплеменников, есть враги моей Родины Украины, в том числе и мои!
 Сколько раз надо это объяснять????
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Я дивлюсь, у Oleg Sm, якесь захоплене-екзальтоване ставлення до Кореї.

До речі - українського Щедрика співає весь світ, якщо що.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Я дивлюсь, у Oleg Sm, якесь захоплене-екзальтоване ставлення до Кореї.

Просто очень хороший пример, контрастно показывающий всю лицемерность некоторых активных украинских деятелей.

Когда разваливался совок, во всех этих райкомах-обкомах сидела астрономическое количество "работников идеологического фронта". Все эти задания просто были забиты ими. Вот я и думал, куда все они делись то? Ну ладно, очень малая часть реально способных подались в бизнес. Но их очень мало, таких, как Сережа Тигипко, с которым я много раз общался. А основной балласт очень быстро переобулся, и начал качать за "новую идею". Но проблема в том, что большинство их них настолько тупые, что даже не могут что-то придумать. и херачат привычными "комсомольскими" методами, просто "подменив слова". Я иногда просто поражаюсь, насколько некоторые нынешние похожи на тех всяких инструкторов, которые битком заполняли все эти обкомы и райкомы...

Знаете, почему меня не могли впихать в комсомол? НИКТО не смог ответить на мой простой вопрос - А зачем? Было много лозунгов, всякие "ты должен сам понимать!" и т.д. В общем, требовалась "слепая вера в святую корову".

До речі - українського Щедрика співає весь світ, якщо що.

Проблема в том, что современных "щедриков" практически не появляется. Много демагогии. Много культурного мусора, единственным критерием оценки которого является исключительно язык произведения...

Вот интересно, на сколько языков переведены произведения известной писательницы Ларисы Ницой? В скольких странах мира были переизданы ее книги? По каким ее книгам сняты ленты, хоть в штатах, хоть в китае? Я честно не в курсе....

   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Не, у Григория не было претензий. Григорий просто послал условного Миколу нахер.

Іде Грігорій по Мадриду, питає місцевого: "Ізвінітє, как прайті к опєрному тєатру?". Той у відповідь: Lo siento, señor, no comprendo. Usted habla español?
Грігорій: "А пішов ти нахер, педро штопаний, русофоб оголтєлий, ущімляєш мої констітуционниє права!"
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

А я не буду стыдится,моя Родина- Украина и на РФ нет моих соплеменников, есть враги моей Родины Украины, в том числе и мои!
 Сколько раз надо это объяснять????
Ніхто вам Батьківщини - України не відбирає. Але якщо вам на Україні залежить, то:
1. Ви і ваші нащадки маєте асимілюватися, бо такі правила людства.
2. Поважати місцеве, тобто українське населення, яке прагне розквіту своєї мови, культури...і якого болить зараз війна.
А це означає:
Не підскакуйте зі своїм кацапством, не качайте свої "права".
Купіть добру українську книжку і читайте вголос. 5 сторінок щодня. Вивчайте все українське, в т.ч. український біль. Протягом усієї української історії. Може щось тоді зрозумієте.
Інакше ви впертий кацап, який не факт, що не є ворогом. І такий висновок не мій - так є і було в кожній країні.

   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Іде Грігорій по Мадриду, питає місцевого: "Ізвінітє, как прайті к опєрному тєатру?". Той у відповідь: Lo siento, señor, no comprendo. Usted habla español?
Грігорій: "А пішов ти нахер, педро штопаний, русофоб оголтєлий, ущімляєш мої констітуционниє права!"
В Испании другая ситуация, отличная от Украины.
 Там в школах учат испанский и английский  ,а кое-где  на востоке страны близкий к испанскому ещё   и каталанский язык. Поэтому иностранец, не знающий испанский, спросит у местного How to get to the opera house?
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

В Испании другая ситуация, отличная от Украины.
 Там в школах учат испанский и английский  ,а кое-где  на востоке страны близкий к испанскому ещё   и каталанский язык. Поэтому иностранец, не знающий испанский, спросит у местного How to get to the opera house?
І буде у 90% проігнорований.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Язык без культуры, это как роза, срезанная с куста, и оторванная от питательной почвы. Некоторое время радует нас своей красотой... Но постепенно вянет и умирает.

Меня удивляло, что все борцы за моноязычность страны наотрез отказываются обсудать пути развития кульутры, как единственного работающего способа "украинизации" общества. Вместо этого, они подленько пользуются войной, как поводом; войной, которая к языкам вообще не имеет никакого значения, и активно булят украинцев, деля их на сорта, и тем оправдывая хуйла. Особо одаренные обвиняют часть украинцев в том, что они "звали войну".

Пердаздец!!!! А если бы не завли, хуйло бы не пришел? Вы вообще идиоты? Или тупо "спящая агентура"?
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

І буде у 90% проігнорований.

Навіть ближче до 100%
А в деяких районах Барселони, типу Саррії чи Грасії, проігнорують навіть запитання іспанською - чого це ти вивчив кастильську, а каталонську ні?  Хоча кастильську вони чудово розуміють
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Ніхто вам Батьківщини - України не відбирає. Але якщо вам на Україні залежить, то:
1. Ви і ваші нащадки маєте асимілюватися, бо такі правила людства.
2. Поважати місцеве, тобто українське населення, яке прагне розквіту своєї мови, культури...і якого болить зараз війна.
А це означає:
Не підскакуйте зі своїм кацапством, не качайте свої "права".
Купіть добру українську книжку і читайте вголос. 5 сторінок щодня. Вивчайте все українське, в т.ч. український біль. Протягом усієї української історії. Може щось тоді зрозумієте.
Інакше ви впертий кацап, який не факт, що не є ворогом. І такий висновок не мій - так є і було в кожній країні.
І останній пункт правил. Не жеріть кацапської червоної ікри. Це дозволено тільки справжнім українцям, їм можна, бо що за новий рік без ікри? Хіба що злякаються, що кацапи їх хочуть отруїти. Оце справжній біль, мабуть, і не зрозумієте, який :(
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

В Испании другая ситуация, отличная от Украины.
 Там в школах учат испанский и английский  ,а кое-где  на востоке страны близкий к испанскому ещё   и каталанский язык. Поэтому иностранец, не знающий испанский, спросит у местного How to get to the opera house?

Так в Україні в школах теж вчать українську та англійську, а російську дуже мало де
Але деякі північні іноземці, навіть знаючи ці мови, вперто будуть звертатися на "общєпонятном"
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Интересно другое, кто так упорно поджигает языковой вопрос последние пару недель. Настолько все централизовано и организовано по всем фронтам и по всем темам. Более упорно раскачивании только фальшивые зрады против Зе после его прихода на президенсткий пост.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія