Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Темное будущее электрических машин! Почему электромобили это провал? Плюсы и минусы электромобилей!

Любителям кнопок зараз попоганіє. Проїзд фактично через половину Лос Анжелес, 83 хвилини в годину пік та без потреби натиснути на жодну кнопку. Щож вони давити будуть коли всі виробники послідують за Теслою?

   
:facepalm1: лол неадекват

Ти забув добавити що я ще ніщеброд, для закріплення свого авторитету та підкреслення своє думки.
   
Tesla звільнить понад 10% штату по всьому світу через падіння продажів.

Про це пише Reuters із посиланням на внутрішню записку, з якою ознайомилось агентство.

Станом на грудень 2023 року найбільший у світі автовиробник за ринковою вартістю налічував 140 473 співробітника по всьому світу.

Деякі співробітники в Каліфорнії і Техасі вже отримали повідомлення про звільнення, повідомило Reuters джерело на умовах анонімності.

"Звільнення означають, що керівництво очікує, що слабкий попит збережеться".

Цього місяця Tesla повідомила, що її глобальні поставки автомобілів у першому кварталі впали вперше за майже чотири роки, оскільки зниження цін не змогло стимулювати попит.

https://www.epravda.com.ua/news/2024/04/15/712431/
   
Tesla звільнить понад 10% штату по всьому світу через падіння продажів.
Про це пише Reuters із посиланням на внутрішню записку, з якою ознайомилось агентство.

Станом на грудень 2023 року найбільший у світі автовиробник за ринковою вартістю налічував 140 473 співробітника по всьому світу.

Деякі співробітники в Каліфорнії і Техасі вже отримали повідомлення про звільнення, повідомило Reuters джерело на умовах анонімності.

"Звільнення означають, що керівництво очікує, що слабкий попит збережеться".

Цього місяця Tesla повідомила, що її глобальні поставки автомобілів у першому кварталі впали вперше за майже чотири роки, оскільки зниження цін не змогло стимулювати попит.

https://www.epravda.com.ua/news/2024/04/15/712431/

Це результат "розумної" політики Маска.
Замість того, щоб випустити масовий автомобіль по ціні 20-30 тисяч, він вирішив робити трак.
В результаті ентузіасти накупили, а для масового покупця нічого не випустили.
А тим часом продажі електромобілів в США ростуть.
   
Так Китай теж електромобілі клепає

В цьому і є вся суть.
Противники електромобілів не дають розвиватись цій галузі в своїх країнах, а Китай тим часом захоплює ринки та нарощує виробництво.
А коли Китай буде мати фактичну монополію на виробництво електромобілів, конкурувати з ним буде неможливо.
   
Як це "не дають розвиватись"?

Розповсюдження відвертої брехні про «електровозики» заповільнює швидкость впровадження.
   
Розповсюдження відвертої брехні про «електровозики» заповільнює швидкость впровадження.

 8-) Поганому танцору....
   
Противники електромобілів не дають розвиватись цій галузі в своїх країнах
Фігня якась. Мені, наприклад, не подобаються айфони - як я цим можу зашкодити їх розвитку та виробництву?

Жодне місто та жодна країна не оголосила, що не пустить на свою територію та міста електрокари - навпаки, щосили затискають норми викидів ДВЗ та обмежують доступ у міста.

Може все таки щось в консерваторії не тойво?
   
відвертої брехні

Можна факти відвертої брехні?
   
8-) Поганому танцору....

Не вихляй як завжди тухісом, і цим та іншим, а скажи що наприклад може не влаштовувати пересічного водія в Теслі, якщо він живе в розвинутій країні та йому є де заряджати авто дома?
   
що наприклад може не влаштовувати пересічного водія в Теслі

І машина як машина,
І бензину повний бак,
І іскра як горошина -
І не заводиться ніяк.

Питання інакше - чому пересічний має вибрати саме електричку (або Теслу), навіть якщо має всю інфраструктуру для комфортного та недорогого чарджу?
   
І машина як машина,
І бензину повний бак,
І іскра як горошина -
І не заводиться ніяк.

Питання інакше - чому пересічний має вибрати саме електричку (або Теслу), навіть якщо має всю інфраструктуру для комфортного та недорогого чарджу?

Тому що вона зручніша у повсякденному використані, має кращі технічні характеристики за таку саму чи меншу ціну, вимагає суттєво менше витрат на планові та не планові ремонти.
   
Не вихляй як завжди тухісом, і цим та іншим,

Ти не прихуїв часом свої звички на інших переводити

а скажи що наприклад може не влаштовувати пересічного водія в Теслі, якщо він живе в розвинутій країні та йому є де заряджати авто дома?

Ну наприклад малий рейндж, непридатність до ремонту. Проблем купа насправді, і всі ці проблеми обговорювали тут. Просто ти відморажуєся кожен раз і замість обговорення переходиш на персоналії, псіхи, хамство та булінг. Тому і не бачиш нічого що "може не влаштовувати пересічного водія в Теслі, якщо він живе в розвинутій країні та йому є де заряджати авто"
   
Ну наприклад малий рейндж,

В мене за бажанням кожного ранку 400 км реального пробігу. Скільки людей виізджає в день 400+ км? А якщо вже вийшли за межі, то яка проблема на 10 хвилин зупинитись ні суперчарджері раз на пів року?
   
В мене за бажанням кожного ранку 400 км реального пробігу. Скільки людей виізджає в день 400+ км? А якщо вже вийшли за межі, то яка проблема на 10 хвилин зупинитись ні суперчарджері раз на пів року?

Ми ж тут не про тебе і не про мене, а про "заповільнення швидкості впровадження (с)"  8-)
   
Ми ж тут не про тебе і не про мене, а про "заповільнення швидкості впровадження (с)"  8-)

Я вже сказав за яких умов - людина має як заряджати дома та живе в розвинутій країні де швидкі зарядні станції кожні 30 хвилин навіть в пустелі.
   
Ти не прихуїв часом свої звички на інших переводити

Ну наприклад малий рейндж, непридатність до ремонту. Проблем купа насправді, і всі ці проблеми обговорювали тут. Просто ти відморажуєся кожен раз і замість обговорення переходиш на персоналії, псіхи, хамство та булінг. Тому і не бачиш нічого що "може не влаштовувати пересічного водія в Теслі, якщо він живе в розвинутій країні та йому є де заряджати авто"

Я тупо хуєю з ваших цікавих розборок!

Тут Війна одинадцятий рік ..
А два ахуєнних пацана  труть за Теслу?
Реально?
   
Я вже сказав за яких умов - людина має як заряджати дома та живе в розвинутій країні де швидкі зарядні станції кожні 30 хвилин навіть в пустелі.

Багато людей звикли не думати про паливо, а просто заїжджати на найближчу станцію коли загориться лампочка. Ти пропонуєш їм усим мерщій навчитись планувати родклад заряджання своїх авто?
   
Дай вам Боже  здоров'я й натхнення, хлопчики..
   
Я тупо хуєю з ваших цікавих розборок!

Тут Війна одинадцятий рік ..
А два ахуєнних пацана  труть за Теслу?
Реально?

Ти пропонуєш усим займатись виключно причитаннями та видиранням волосся на своїй голові? 
   
Дай вам Боже  здоров'я й натхнення, хлопчики..

Тим що дасть, тим і насолоджуватимусь наскільки це можливо до останнього подиху. Життя це краще чим порожнина, яким би воно не було
   
Ти пропонуєш усим займатись виключно причитаннями та видиранням волосся на своїй голові? 

Абсолютно ні!
Але....
Завжди існує Але,
Це Але колись, в свій час торкнеця до тебе...
Це буде трошки не приємно, але..
Завжди є Але...
   
Абсолютно ні!
Але....
Завжди існує Але,
Це Але колись, в свій час торкнеця до тебе...
Це буде трошки не приємно, але..
Завжди є Але...

Звичайно торкнеться. Ти думаєш є можливість якось убезпечити себе від цього? Поділись, бо на данному етапі я не бачу такої можливості.
 
   
Тим що дасть, тим і насолоджуватимусь наскільки це можливо до останнього подиху. Життя це краще чим порожнина, яким би воно не було

Саме так!
Живи, поки маєш наснагу до Життя!
Дихай, поки дихаєця!!
Живи!!!
Ця внутрішня пустеля.... То дуже страшно...
Не дай Боже нікому взнать,  що воно таке...
   
Звичайно торкнеться. Ти думаєш є можливість якось убезпечити себе від цього? Поділись, бо на данному етапі я не бачу такої можливості.
 

Не в змозі поділитися.,
Бо ці емоції повинен пережити кожен самостійно..
   
Ця внутрішня пустеля.... То дуже страшно...
Не дай Боже нікому взнать,  що воно таке...

Ви про що?
   
Фігня якась. Мені, наприклад, не подобаються айфони - як я цим можу зашкодити їх розвитку та виробництву?

Жодне місто та жодна країна не оголосила, що не пустить на свою територію та міста електрокари - навпаки, щосили затискають норми викидів ДВЗ та обмежують доступ у міста.

Може все таки щось в консерваторії не тойво?

В багатьох південних (читай респівських)  штатах США ввели додаткові податки на електромобілі, яких немає для автомобілів з ДВЗ.

Я вже не кажу по навмисне блокування зарядних станцій автомобілями з ДВЗ або і відверте псування.
   
Ви про що?
Про Наші Душі...
   
В багатьох південних (читай респівських)  штатах США ввели додаткові податки на електромобілі, яких немає для автомобілів з ДВЗ.

Це для компенсації недоотриманих через продаж палива податків на утримання доріг. Там суми символічні - сотня-дві на рік
   
Вибачте. Я йобнутий на всю башку старий маразматик...
Ще раз- вибачте за гонєво...
   
Про Наші Душі...

Оці Душі - то все казки для утримання манюпасів в стійлі. Вже давно час позбутись цього зомбогівна
   
В багатьох південних (читай респівських)  штатах США ввели додаткові податки на електромобілі, яких немає для автомобілів з ДВЗ.


Це податок на дорогу. Хто їздить на ДВЗ платить його кожен раз коли заправляється.
А електрички теж їздять по тим же дорогам. Повинні платити.
Ще треба і федеральний податок на електрички ввести. Зараз не на часі а пізніше прийдеться
   
Це для компенсації недоотриманих через продаж палива податків на утримання доріг. Там суми символічні - сотня-дві на рік

Ні, "компенсації недоотриманих через продаж палива податків" - це тупа відмазка, бо цей додатковий податок для електромобілів значно перевищує, те скільки платить тих податків власник авто з ДВЗ. В більшості штатів, які ввели ці податки, суми взяті зі стелі і не підтверджені ніякими розрахунками.
Це просто політична гра.
   
Оці Душі - то все казки для утримання манюпасів в стійлі. Вже давно час позбутись цього зомбогівна

Можливо я з Вами буду трошки згоден..
Але...
Я живу в Україні!!!
І в нас присутня Душа!!;;;
   
Можливо я з Вами буду трошки згоден..
Але...
Я живу в Україні!!!
І в нас присутня Душа!!;;;

Співчуваю  :( Невже ви досі не бачите як покидьки цим користуються?
   
Навіть під окупацією..
Навіть під  обстрілами Адєсси, де мій гноміки існує...
Ми є Люди!!!!
Ми є Україна!!!
   
Ні, "компенсації недоотриманих через продаж палива податків" - це тупа відмазка, бо цей додатковий податок для електромобілів значно перевищує, те скільки платить тих податків власник авто з ДВЗ. В більшості штатів, які ввели ці податки, суми взяті зі стелі і не підтверджені ніякими розрахунками.
Це просто політична гра.

Середній пробіг автомобіля 12,000 миль на рік.
Візьмемо 25 миль на галон, це 480 галонів на рік.
В кожному галоні бензину сидить 18.4 цента федерального податку і в різних штатах свій, у нас наприклад 24.7 центів.
Тобто середній водій ДВЗ платить на рік приблизно $200.
В яких штатах податок на електричку більше? Просто цікаво
   
Ні, "компенсації недоотриманих через продаж палива податків" - це тупа відмазка, бо цей додатковий податок для електромобілів значно перевищує, те скільки платить тих податків власник авто з ДВЗ. В більшості штатів, які ввели ці податки, суми взяті зі стелі і не підтверджені ніякими розрахунками.
Це просто політична гра.

Tatus. Я думав ти ідейний, а ти виявляється просто наівний та довірливий дідусь, що просто заплутався у навішаній локшині  :weep:

Так от якщо це і справді гра то демократично-монопартійна каліфорнія є взірцем того як треба щемити цих тупих любителів зелених технологій  :laugh:
   
Навіть під окупацією..
Навіть під  обстрілами Адєсси, де мій гноміки існує...
Ми є Люди!!!!
Ми є Україна!!!

Це не душа. Це воля. Це усвідомлений вибір  [ua]
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 5 гостей
 
Повна версія