Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Портников: "люди, которые разговаривают на русском языке ... не имеют ничего общего с украинцами...

Та не рассказывай сказки. Криївки були не про свободу, криївки були про незалежнисть.  Идеология ЛЮБОГО напционализма - отнюдь не на демократической платформе. А уж в 20-м столетии тем более. B-)


ото Степан Андрійович би подивувався, що він був виявляється за свободу  :laugh:
   
Значит не понял. Ну это ожидаемо. Твий "пэрэлик сынонимив" в данном контексте касается государства, а не граждан. Читай дальше Портникова.  Чем и хороши были эти выборы, что они показали - любителей "портниковых" не более 25%, этнонационализм людям не понравился. две трети, выбрав президентом еврея,  проголосовали за "политический национализм".
И это хорошо.
   
ото Степан Андрійович би подивувався, що він був виявляється за свободу  :laugh:
:gigi:  Та в основе ВСЕХ национализмов середины 20-го столетия лежал не то что неприкрытый, а декларируемый тоталитаризм. Но наши бараны уперто пытаются немного его раскрасив втащить в 21-е столетие.  B-)
   
:gigi:  Та в основе ВСЕХ национализмов середины 20-го столетия лежал не то что неприкрытый, а декларируемый тоталитаризм. Но наши бараны уперто пытаются немного его раскрасив втащить в 21-е столетие.  B-)


ну може вірять дійсно, що серед злих тоталітарних сусідів жили собі божі одуванчики українці, яких усі ображали через їхню вроджену доброту і тягу до свободи, рівності та братерства
   
Значит не понял. Ну это ожидаемо. Твий "пэрэлик сынонимив" в данном контексте касается государства, а не граждан. Читай дальше Портникова.  Чем и хороши были эти выборы, что они показали - любителей "портниковых" не более 25%, этнонационализм людям не понравился. две трети, выбрав президентом еврея,  проголосовали за "политический национализм".
И это хорошо.

Нема там нікого контексту в словнику, лише слово.
А в цих виборах нічого доброго не було і голосували зовсім ні за який націоналізм.

p.s.
але що примітно, що Степан Андрійович бачив в криївках альтернативу космосу
у жодного спеціаліста з націоналізму сумнівів не викликало
 альтернативні ... одним словом


Останнє редагування: 8 липня 2020 16:02:24 від Читач
   
ну може вірять дійсно, що серед злих тоталітарних сусідів жили собі божі одуванчики українці, яких усі ображали через їхню вроджену доброту і тягу до свободи, рівності та братерства
ну ти ж то віриш в  це:
   
Нема там нікого контексту в словнику, лише слово.
А в цих виборах нічого доброго не було і голосували зовсім ні за який націоналізм.

p.s.
але що примітно, що Степан Андрійович бачив в криївках альтернативу космосу
у жодного спеціаліста з націоналізму сумнівів не викликало
 альтернативні ... одним словом
Та шо ж такое. Вроде чытач, а никак не прочитает то, шо написано. От именно - в цых выборах за национализм НЕ голосовали. Если опять не понял, то основное что хотел сказать Друзенко -


Доки ми конструюватимемо українську ідентичність як "одновимірну реальність", в якій може перемогти або етнокультурний (нація=культура=держава) або імперсько-космополітичний ("какая разница") проект, ми приречені бути "царством, що розділилось в собі" і витрачати безліч сил та енергії на взаємопоборювання, взаємні звинуваченняя та ксенофобію. Перед обличчям потужного та підступного ворога ми не можемо дозволити собі таку розкіш. Інакше ми програємо.

хуйло свідомо бреше. Русский мир завершується не там, де не говорять російською. Він завершується там, де починається свобода. Де шанують людську гідність. Де поважають право на інкашість. Де держава існує для людини, а не людина для держави. хуйло орда звершується там, де починається справжня Res Publica.

   
ну може вірять дійсно, що серед злих тоталітарних сусідів жили собі божі одуванчики українці, яких усі ображали через їхню вроджену доброту і тягу до свободи, рівності та братерства
Скорей они верят в то, шо у других был "неправильный национализм" и "нехороший тоталитаризм". А от у нас - будет и правильный и хороший. :gigi:
   
"Русський мир" - идеологическая модель, которая держится на кремлевско-гундяевских скрепах. Уберите скрепы - не будет "русськага мира" в Украине.
   
Та шо ж такое. Вроде чытач, а никак не прочитает то, шо написано. От именно - в цых выборах за национализм НЕ голосовали. Если опять не понял, то основное что хотел сказать Друзенко -


Доки ми конструюватимемо українську ідентичність як "одновимірну реальність", в якій може перемогти або етнокультурний (нація=культура=держава) або імперсько-космополітичний ("какая разница") проект, ми приречені бути "царством, що розділилось в собі" і витрачати безліч сил та енергії на взаємопоборювання, взаємні звинуваченняя та ксенофобію. Перед обличчям потужного та підступного ворога ми не можемо дозволити собі таку розкіш. Інакше ми програємо.

хуйло свідомо бреше. Русский мир завершується не там, де не говорять російською. Він завершується там, де починається свобода. Де шанують людську гідність. Де поважають право на інкашість. Де держава існує для людини, а не людина для держави. хуйло орда звершується там, де починається справжня Res Publica.

та чудово я читаю те що написано,
це ти в одновимірній реальності не здатен прочитати те що пише Друзенко,
я поясню ще раз:

якщо Росія перестане бути хуйло
якщо в Росії починається свобода, шанують людську гідність, поважають право на інакшість, держава існує для людини, а не людина для держави
то Україна не потрібна
   
та чудово я читаю те що написано,
це ти в одновимірній реальності не здатен прочитати те що пише Друзенко,
я поясню ще раз:

якщо Росія перестане бути хуйло
якщо в Росії починається свобода, шанують людську гідність, поважають право на інакшість, держава існує для людини, а не людина для держави
то Україна не потрібна
И как у тебя удается поставить горбатого к стенке?  В Польщи от есть "свобода, шанують людську гідність, поважають право на інакшість, держава існує для людини, а не людина для держави", И в Канаде, и еще в десятках стран. И шо, Украина перестала быть "потрибной"?
   
И как у тебя удается поставить горбатого к стенке?  В Польщи от есть "свобода, шанують людську гідність, поважають право на інакшість, держава існує для людини, а не людина для держави", И в Канаде, и еще в десятках стран. И шо, Украина перестала быть "потрибной"?

Ну нарешті ти почав задумуватись чим же ж Польша від Канади відрізняється
і чому цих країн дві, якщо в обох свобода, шанують людську гідність, поважають право на інакшість, держава існує для людини, а не людина для держави
за рецептом Друзенка вони повинні об'єднатись

а що до ліпити горбатого то я ні при чому
две трети, выбрав президентом еврея,  проголосовали за "политический национализм".
И это хорошо.
Та шо ж такое. Вроде чытач, а никак не прочитает то, шо написано. От именно - в цых выборах за национализм НЕ голосовали.

   
Ну нарешті ти почав задумуватись чим же ж Польша від Канади відрізняється
і чому цих країн дві, якщо в обох свобода, шанують людську гідність, поважають право на інакшість, держава існує для людини, а не людина для держави
за рецептом Друзенка вони повинні об'єднатись

а що до ліпити горбатого то я ні при чому
За рецептом друзенка они ниего никому не обязаны. Есть независимые государства, и они реализуют права для Своих Граждан. Украине всего лишь надо тоже сделать что бы было  "свобода, шанують людську гідність, поважають право на інакшість, держава існує для людини, а не людина для держави".
а противоречия в последних двух цитатах нет - политический национализм - это противоположность этническому.
Это и есть то, что пишет Друзенко. "нет ни эллина, ни иудея".. цитируя Павла.
   
За рецептом друзенка они ниего никому не обязаны. Есть независимые государства, и они реализуют права для Своих Граждан. Украине всего лишь надо тоже сделать что бы было  "свобода, шанують людську гідність, поважають право на інакшість, держава існує для людини, а не людина для держави".
а противоречия в последних двух цитатах нет - политический национализм - это противоположность этническому.
Это и есть то, что пишет Друзенко. "нет ни эллина, ни иудея".. цитируя Павла.

вас з Друзенком не розбереш
то вони є ті держави, то не зобов'язані бути
то є греки і жиди, то їх не повинно бути

то повинні тепер об’єднатися, взятися за руки й сказати: ми — одна країна, одна нація, один народ і разом ідемо у майбутнє
то "ниего никому не обязаны"

а що до протилежних націоналізмів це чиста дурня,

от SOUTH BLOOD - батько, не є протилежністю SOUTH BLOOD - керівник фірми, бо це один і той же SOUTH BLOOD
якщо SOUTH BLOOD буде пропадати на роботі по 16 год він буде поганим батьком і добрим керівником
якщо SOUTH BLOOD буде бігати навколо діток і від цього постраждає фірма, буде гарним батьком, але поганим керівником
але це буде один єдиний SOUTH BLOOD, а не два, три чи більше

так само і нація має етнічну і політичну іпостасі, які одна одній не суперечать,
тому ніякої суперечності і боротьби націоналізмів не існує, якщо не зловживати   

Останнє редагування: 8 липня 2020 17:30:20 від Читач
   
ну ти ж то віриш в  це:
Показати зображення...


може тобі приємно вважати мене дураком, але це чисто твої мрії  :laugh:
   
може тобі приємно вважати мене дураком, але це чисто твої мрії  :laugh:

якщо тобі це важливо, то я тебе дурним не вважаю
аби ти не вважав всіх на форумі своїми пацієнтами і все буде добре
   
якщо тобі це важливо, то я тебе дурним не вважаю
аби ти не вважав всіх на форумі своїми пацієнтами і все буде добре


я давно уже позбавився надій хоч когось переконати в інтернеті
але приписування мені того, чого я ніколи не стверджував, це такий собі примітивний прийомчик
я згадую свої прадідів, яких застав, і які були ветеранами, то вони б не змогли і трьох слів зв'язати, якби їх запитали, чи воювали вони за свободу. Вони воювали за своїх і проти чужих, як вони це розуміли.

Останнє редагування: 8 липня 2020 17:34:09 від OldBoy
   
я давно уже позбавився надій хоч когось переконати в інтернеті
але приписування мені того, чого я ніколи не стверджував, це такий собі примітивний прийомчик
я згадую свої прадідів, яких застав, і які були ветеранами, то вони б не змогли і трьох слів зв'язати, якби їх запитали, чи воювали вони за свободу. Вони воювали за своїх і проти чужих, як вони це розуміли.

ну мабуть теж Бандери не застав,
а то за що він боровся і за що воювали ті хто сидів в криївці ти точно знаєш
так весело постібався після друзенкового "криївка альтернатива космосу"
   
Як казав великий Мандела, що після 27 років за ґратами мав усі підстави мститися білим за свої особисті кривди і кривди свого народу, "визвольна боротьба — це не битва проти якоїсь однієї групи чи раси, а боротьба проти репресивної системи. За кожної нагоди я повторював, що всі південноафриканці повинні тепер об’єднатися, взятися за руки й сказати: ми — одна країна, одна нація, один народ і разом ідемо у майбутнє".
(С)

 (tu)  [ua]
   
вас з Друзенком не розбереш
то вони є ті держави, то не зобов'язані бути
то є греки і жиди, то їх не повинно бути

то повинні тепер об’єднатися, взятися за руки й сказати: ми — одна країна, одна нація, один народ і разом ідемо у майбутнє
то "ниего никому не обязаны"

а що до протилежних націоналізмів це чиста дурня,

от SOUTH BLOOD - батько, не є протилежністю SOUTH BLOOD - керівник фірми, бо це один і той же SOUTH BLOOD
якщо SOUTH BLOOD буде пропадати на роботі по 16 год він буде поганим батьком і добрим керівником
якщо SOUTH BLOOD буде бігати навколо діток і від цього постраждає фірма, буде гарним батьком, але поганим керівником
але це буде один єдиний SOUTH BLOOD, а не два, три чи більше

так само і нація має етнічну і політичну іпостасі, які одна одній не суперечать,
тому ніякої суперечності і боротьби націоналізмів не існує, якщо не зловживати 
Та то за тобой с Портниковым не разберешь. Когда расскажешь почему США, Британия, Австралия имея одну  культуру, один язык, все свободы и прочее все одинаковое, вплоть до происхождения населения до сих пор не объедналысь, тогда и продолжишь про то, шо тут будет та же Россия, если не будет "уникальных Портниковых и других шо в кассиров мелочью кидаются". :gigi:
   
так само і нація має етнічну і політичну іпостасі, які одна одній не суперечать,
тому ніякої суперечності і боротьби націоналізмів не існує, якщо не зловживати
Та да. Только под "нацией" все понимают разное. А так "нэ иснуе". :D
   
Та да. Только под "нацией" все понимают разное. А так "нэ иснуе". :D

спеціально для тебе, поясню звідки взялась аналогія з SOUTH BLOOD
бо ти є людська особистість нація то є колективна особистість, а вже описують її як і людську особистість по різному


Останнє редагування: 8 липня 2020 18:25:12 від Читач
   
Та то за тобой с Портниковым не разберешь. Когда расскажешь почему США, Британия, Австралия имея одну  культуру, один язык, все свободы и прочее все одинаковое, вплоть до происхождения населения до сих пор не объедналысь, тогда и продолжишь про то, шо тут будет та же Россия, если не будет "уникальных Портниковых и других шо в кассиров мелочью кидаются". :gigi:

дивак, це ти повинен собі пояснити чому вони були одним цілим, але розділились
   
спеціально для тебе, поясню звідки взялась аналогія з SOUTH BLOOD
бо нація то є колективна особистість, а вже описують її як і людську особистість по різному
Специально для тэбэ - политычна нация - цэ одна особыстись  - вылыка, вси громадяны крайины. Этнична нация - мэньша особыстись.  Политычна може складытысь з дэкилькых этносив. Так понятно???
Разговаривая о нациях не стоит подменять понятия. Тогда и разные национализмы не будут казаться противоречием.
   
дивак, це ти повинен собі пояснити чому вони були одним цілим, але розділились
Я ничего не повынэн. Потому что разделился и СССР, например.
   
Південна, українська кров!
та яке?
Їм потрібна "другая рассія", і це добре.
Але чомусь на території України. А це вже не дуже добре!
   
Специально для тэбэ - политычна нация - цэ одна особыстись  - вылыка, вси громадяны крайины. Этнична нация - мэньша особыстись.  Политычна може складытысь з дэкилькых этносив. Так понятно???
Разговаривая о нациях не стоит подменять понятия. Тогда и разные национализмы не будут казаться противоречием.

Ти пишеш маячню. При цьому сам собі суперечиш.
   
ну мабуть теж Бандери не застав,
а то за що він боровся і за що воювали ті хто сидів в криївці ти точно знаєш
так весело постібався після друзенкового "криївка альтернатива космосу"
(tu)
Це умовний  рефлекс  (за Іван Петровичем) привитий Олбою  розсіянським середовищем .
Треба робити на це поправку,поблажку.
Це якщо не звертати увагу що він і юльконавтом відомим був.
Бо тоді жодна практика не візьметься діагноз поставити.
   
РАЗГОВАРИВАТЬ НА УКРАИНСКОМ И БЫТЬ УКРАИНЦЕМ ПО ДУХУ ЭТО РАЗНЫЕ ВЕЩИ!! ПРример - ПОРОШЕНКО , ЯНУКОВИЧ , БОЙКО и т.д.
   
РАЗГОВАРИВАТЬ НА УКРАИНСКОМ И БЫТЬ УКРАИНЦЕМ ПО ДУХУ ЭТО РАЗНЫЕ ВЕЩИ!! ПРример - ПОРОШЕНКО , ЯНУКОВИЧ , БОЙКО и т.д.

приклад не вдалий - вони всі користуються російською
   
(tu)
Це умовний  рефлекс  (за Іван Петровичем) привитий Олбою  розсіянським середовищем .
Треба робити на це поправку,поблажку.
Це якщо не звертати увагу що він і юльконавтом відомим був.
Бо тоді жодна практика не візьметься діагноз поставити.

чому був, він і зараз ним є
але страна.юа таки токсичне середовище
   
чому був, він і зараз ОТЕПЕР [=ОСЬ ТЕПЕР] ним є

Люди, які верзуть суржиком - мають спільну каснасїмантїку часу з рассєянамі: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1080387.msg24256222#msg24256222
   
Люди, які верзуть суржиком - мають спільну каснасїмантїку часу з рассєянамі: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1080387.msg24256222#msg24256222

Запізнився з одповіддю через те,
що живу зараз закордоном, а не в Чернігові,
куди адресовані були запросини
 (Михайло Коцюбинський, III, 1956, 363)

Ми в човні з тобою знову на Дніпрі.
 І тече ласкава мрійна хвиль габа,
ой, колись кривава, зараз — голуба
(Володимир Сосюра, II, 1958, 318);
   
Володимир Сосюра
+ а Коцюбинський добре розумів мову (той приклад - якийсь виняток, який легко спростувати як недоречний суржик): ось він же - Зараз по новому році приїздить до мене в гостину Боровик з жінкою (Михайло Коцюбинський, III, 1956, 127);

В тому й то справа - що суржик спотворив і багатьох россовихованих письменників (нині - вже всі суржикописьменники): бо потрібна саме українська освіта - треба мислити і лінгвістично і мовоорганічно (як Огієнко  чи Антоненко-Давидови - чи і всі лінвісти, які вміють мовоміркувати, а не бути нестямно суржикостихійними): також звідтіля цитата: https://ua-mova.livejournal.com/1307107.html?thread=18646243#t18646243

Зважмо уважно на аргументацію Антоненка-Давидовича: і Сосюра і Плачинда - і безліч інших совєтописьменників (гляньмо, приміром, внизу й на Симоненка з його облудним для всіх та самооманним суржикочасом: "Де зараз ОТЕПЕР ви, кати мого народу?...") стали жертвами російського "сейчас" (коґнітивна лінгвістика прозоро пояснює оту підступну та недоречну семантичну підміну - гляньмо на початок цієї теми)!...ІТД!

І органіка мови - і лінгвістика мови - не для малодушних і не для ледарів! 
   
+ а Коцюбинський добре розумів мову (той приклад - якийсь виняток, який легко спростувати як недоречний суржик): ось він же - Зараз по новому році приїздить до мене в гостину Боровик з жінкою (Михайло Коцюбинський, III, 1956, 127);

В тому й то справа - що суржик спотворив і багатьох россовихованих письменників (нині - вже всі суржикописьменники): бо потрібна саме українська освіта - треба мислити і лінгвістично і мовоорганічно (як Огієнко  чи Антоненко-Давидови - чи і всі лінвісти, які вміють мовоміркувати, а не бути нестямно суржикостихійними): також звідтіля цитата: https://ua-mova.livejournal.com/1307107.html?thread=18646243#t18646243

Зважмо уважно на аргументацію Антоненка-Давидовича: і Сосюра і Плачинда - і безліч інших совєтописьменників (гляньмо, приміром, внизу й на Симоненка з його облудним для всіх та самооманним суржикочасом: "Де зараз ОТЕПЕР ви, кати мого народу?...") стали жертвами російського "сейчас" (коґнітивна лінгвістика прозоро пояснює оту підступну та недоречну семантичну підміну - гляньмо на початок цієї теми)!...ІТД!

І органіка мови - і лінгвістика мови - не для малодушних і не для ледарів!

Це точно. Вам з Гайди до Байди тієї органіки ніколи не відчути.
Тому вкотре прошу не лізти зі своїм уставом до далекого монастиря.
   
Вам ...тієї органіки ніколи не відчути

Сказала лінива суржикожертва россоорганіки - навіть прості поради не може почитати (Портніков має рацію про нинішніх пропащих та стихійних українців - які немічні вивчити навіть рідну органічну мову), а по-комісарськи коментує мою особистість!

Це лиш доказ Вашого умового ледарства - органічного Огієнка чи Антоненка-Давидовича навіть не можете отам зрозуміти, чи Курило? Та отоді почніть хоч із сучасного професора Пономаріва!
   
Сказала лінива суржикожертва россоорганіки - навіть прості поради не може почитати (Портніков має рацію про нинішніх пропащих та стихійних українців - які немічні вивчити навіть рідну органічну мову), а по-комісарськи коментує мою особистість!

Це лиш доказ Вашого умового ледарства - органічного Огієнка чи Антоненка-Давидовича навіть не можете отам зрозуміти, чи Курило? Та отоді почніть хоч із сучасного професора Пономаріва!

Так і напиши Пономаріву "Коцюбинський і Сосюра суржикомовці". І печатку свого лікаря постав.
   
Як казав великий Мандела, що після 27 років за ґратами мав усі підстави мститися білим за свої особисті кривди і кривди свого народу, "визвольна боротьба — це не битва проти якоїсь однієї групи чи раси, а боротьба проти репресивної системи. За кожної нагоди я повторював, що всі південноафриканці повинні тепер об’єднатися, взятися за руки й сказати: ми — одна країна, одна нація, один народ і разом ідемо у майбутнє".
(С)
Булшит
Як всякий социк Мандела брехун. Не хотiв мститися але ак результат вбили тисячi бiлих i фермерiв i не тiльки фермерiв
До мандели тривалiсть життя чорних була 64 роки, пiсля мандели стала 54 роки. Блак лайв матерс
   
Так і напиши Пономаріву "Коцюбинський і Сосюра суржикомовці".

Та до россопсихіатрів годяться саме оті й отакі божевільні комісарята як Ви - хто запречує існування (шкідливу реальність) суржику та суржикописьменників (отож підводять та запропащують українців), а процитовані мною лінгвісти якраз суржикописьменників і ганять (мені й не треба!), як ото Сосюру чи Плачинду та інших.

Та я отут пишу лиш заради розумних людей - для мене Ви байдужий: не знати добре мову з природи чи не розумітися на лінгвістиці - для Вас природно (і для мене не диво), та ось - навіть і Фаріониха - суржикокаліка, чого мені очікувати од Вашої нездатності мислити? Одна зарозуміла зухвалість - мову не вивчить. Як собі зволієте!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія