Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Робочі місця. Негайно.

Re: Робочі місця. Негайно.

А остуствие работы это не только ее отсутствие
Это ещё и коммунальные неоплаченные и минус как минимум. Нагрузка на бюджет.
Отпустить нельзя потому что мужики. А воевать их не возьмут.
Хотя одного взяли.
   
Re: Робочі місця. Негайно.

Так не выпускают.
ясно шо не випускають.як в союзі. а то розбіжаться
   
Re: Робочі місця. Негайно.

В Польщі роботи валом. Різноробочим нашим готові платити 19зл. в год. тільки приїзджай

Можливо є сенс починати випускати певні категорії чоловіків.
   
Re: Робочі місця. Негайно.

Олеган именно так. Партнёры дают работу. Только приезжай. Работа в отелях. Не ахти 1000 евро плюс минус и проживание. Но все будут тут. Выехать же нельзя.
   
Re: Робочі місця. Негайно.

Питання в принципі дуже важливе! І зараз би держсектору треба активізувати замовлення від українських виробників для їх підтримки але міністрам я бачу пох ті виробники.

пример николаева .... областная власть говорит , давайте начинать работать. городская... это опасно.  На фупе к примеру областную власть поддерживают когда спокойно, а как начинают обстрелы... сразу областная не в почете, а вот городская все делает правильно.   никому не пофиг. война идет.... в этом главная сложность.
   
Re: Робочі місця. Негайно.

все эти олеги на ФУПе это новое ольгино?
   
Re: Робочі місця. Негайно.

А остуствие работы это не только ее отсутствие
Это ещё и коммунальные неоплаченные и минус как минимум. Нагрузка на бюджет.
Отпустить нельзя потому что мужики. А воевать их не возьмут.
Хотя одного взяли.
має бути-або армія або відстрочка на 6 місяців.їдь собі в польщу-заробляй.через 6 місяців знову в воєнкомат. а то їдіть додому ми вам позвонимо.
   
Re: Робочі місця. Негайно.

Олеган именно так. Партнёры дают работу. Только приезжай. Работа в отелях. Не ахти 1000 евро плюс минус и проживание. Но все будут тут. Выехать же нельзя.

крайне сложный вопрос, я даже обсуждать его не могу, просто даже для себя не могу дать ответ, как поступить в этом вопросе правильно.
   
Re: Робочі місця. Негайно.

Вантажник так и с отсрочкой не выпускают.
   
Re: Робочі місця. Негайно.

Можливо є сенс починати випускати певні категорії чоловіків.
бл.ть. інвалідів другої групи тупо не випускають.комісова них..
   
Re: Робочі місця. Негайно.

О да это Ольгино. ))
Аж смешно стало.
   
Re: Робочі місця. Негайно.

бл.ть. інвалідів другої групи тупо не випускають.комісова них..

кто сказал? слышал нет проблем с этой категорией. один знакомых просто в четверг выезжал. никаких проблем вообще. вникнуть что за подтверждения нужны и вперед.
   
Re: Робочі місця. Негайно.

Инвалидов выпускают. Но как повезёт
Все зависит от перехода.
   
Re: Робочі місця. Негайно.

кто сказал? слышал нет проблем с этой категорией. один знакомых просто в четверг выезжал. никаких проблем вообще. вникнуть что за подтверждения нужны и вперед.
Однокласник їхав.посвічення інваліда погранцям. ті нічого не знаємо-давай довідку з воєнкомата.а там культурно послали.
   
Re: Робочі місця. Негайно.

Однокласник їхав.посвічення інваліда погранцям. ті нічого не знаємо-давай довідку з воєнкомата.а там культурно послали.

для того чтобы ехать, сначала нужно узнать что за бумаги нужны. про тех о которых я говорю.... насчет четверга, примерно также и было. Собрались в дорогу, проверили что нужно. им сказали что какую то справку с мсек ( не знаю что за справка и что за контора). получили и поехали. никаких проблем не было вообще. просто никаких.  Ехать тупо наобум не вникая, это ошибка что в мирное время что в военное. бумагжки/. запятые в них ... все это важно
   
Re: Робочі місця. Негайно.

для того чтобы ехать, сначала нужно узнать что за бумаги нужны. про тех о которых я говорю.... насчет четверга, примерно также и было. Собрались в дорогу, проверили что нужно. им сказали что какую то справку с мсек ( не знаю что за справка и что за контора). получили и поехали. никаких проблем не было вообще. просто никаких.  Ехать тупо наобум не вникая, это ошибка что в мирное время что в военное. бумагжки/. запятые в них ... все это важно
казали мені що до 28 числа по довідках пускали інвалідів.потім закрили .
   
Re: Робочі місця. Негайно.

А с отсрочкой тупо не выпускают.
Волонтёров и тех только на 2 недели. И если не вернётся то статья.
   
Re: Робочі місця. Негайно.

казали мені що до 28 числа по довідках пускали інвалідів.потім закрили .

я говорю про этот четверг, утро. инвалид 2 й группы (лично знаю) проходил границу украина- польша
   
Re: Робочі місця. Негайно.

С инвалидами сложно.
Есть у меня те кто выехали а есть кому и отказали.
Правда те кто выехали этоначало марта
Те кто в апреле получили отказ. Надо что то с военкомата. Но там что то получить это проблема
   
Re: Робочі місця. Негайно.

С инвалидами сложно.
Есть у меня те кто выехали а есть кому и отказали.
Правда те кто выехали этоначало марта
Те кто в апреле получили отказ. Надо что то с военкомата. Но там что то получить это проблема

насколько понимаю есть четкая позиция, есть точные документы. Имеешь- едешь.
   
Re: Робочі місця. Негайно.

Но какая разница. Я же написал. Мои без денег будут. И невыездные. Не инвалиды. Платить ЗП я не смогу со след.  Месяца
Все приплыли.
   
Re: Робочі місця. Негайно.

Ага. Расскажи это сирийцам, алжирцам и прочим цам
А яким боком сирійці до украінців що автоматом отримують тимчасовий захист.
З дотриманням умов реєстраціі про що писав вище

Щоб двічі не вставати якщо мова про сирійців
Навіть сирійці подаються на азиль (65% підтверджень)  і час очікування від подачі складає 9 місяців
До року
В афганців підтвердження на рівні  25%
Інакше примусова депортація (переізд в ішу краіну)

А до завершення процедур це  очікування в таборі .
По факту під замком.
Металеві буд контейнери для проживання
45є кишенькових (АТ) в місяць і корм (не мішлензірки) від карітас.

Хтось хоче до  сирійців афганців?
Та нунакуй
Панове про що мова йопт
   
Re: Робочі місця. Негайно.

я говорю про этот четверг, утро. инвалид 2 й группы (лично знаю) проходил границу украина- польша
по закону-мають пропустити по пенсіййному чи довідці мсек.погранці якогось.вимагають якусь довідку від воєнкоматаю.а ось 60 років і троє дітей пропускають без проблем..ще є супроводження інваліда -там теж голяк.
   
Re: Робочі місця. Негайно.

И работа есть но за границей для них. Но по  факту они не выездные.
Будут бомжевать
В армию их не возьмут
А если бы взяли толку от менеджеров турбизнеса там 0
   
Re: Робочі місця. Негайно.

по закону-мають пропустити по пенсіййному чи довідці мсек.погранці якогось.вимагають якусь довідку від воєнкоматаю.а ось 60 років і троє дітей пропускають без проблем..ще є супроводження інваліда -там теж голяк.

в общем не знаю, меня это мало интересует лично, поэтому вникать и голову забивать не буду этим. 
   
Re: Робочі місця. Негайно.

Проблема дійсно назріває серйозна.
Є ще такий аспект. Десятки тисяч людей волонтерять, роблять все, що можна зробити силами цивільної людини в воєнний час. Але.
Волонтери теж мусять їсти, оплачувати житло, мати якісь гроші в кишені. Наразі всі це роблять "на старих запасах", і ці запаси вичерпуються. От-от постане питання вибору - шукати роботу ради власного прожиття, чи триматись і волонтерити далі.
   
Re: Робочі місця. Негайно.

ну мое виденье
выпускать если 2 детей
выпускать если есть рабочий контракт
выпускать если не критическая специальность и без работы
выпускать студентов если поступил в загран вуз
ставить временные рамки (например 6 месяцев)
иначе через пару месяцев получим полную социальную хуюню с которой государство не справится

Останнє редагування: 17 квітня 2022 22:24:28 від Изя Шниперсон
   
Re: Робочі місця. Негайно.

ну мое виденье
выпускать если 2 детей
выпускать если есть рабочий контракт
выпускать если не критическая специальность и без работы
выпускать студентов если поступил в загран вуз
ставить временные рамки (например 6 месяцев)
иначе через пару месяцев получим полную социальную хуюню с которой государство не справится

Через пару месяцев у кацапов закончатся танки. 
   
Re: Робочі місця. Негайно.

)
Ніт

Якщо буде штамп в паспорті (оф перетину кордону в шенген  з Украіни ) то вількомен.
Інакше тимчасовий захист і доступ до ринку праці не отримати.
А шаройопитися по європі можна тільки в межах 90днів
Інакше або реєстрація  на тимчасовий захист або виізд з шенгену
В Португалії тимчасовий захист з правом на працевлаштування, але з роботою не густо.
   
Re: Робочі місця. Негайно.

Через пару месяцев у кацапов закончатся танки. 

и ракеты)
и хуйло сдохнет)
а что если нет? ))
   
Re: Робочі місця. Негайно.

Проблема дійсно назріває серйозна.
Є ще такий аспект. Десятки тисяч людей волонтерять, роблять все, що можна зробити силами цивільної людини в воєнний час. Але.
Волонтери теж мусять їсти, оплачувати житло, мати якісь гроші в кишені. Наразі всі це роблять "на старих запасах", і ці запаси вичерпуються. От-от постане питання вибору - шукати роботу ради власного прожиття, чи триматись і волонтерити далі.

А какой тут выбор. Любой выберет выживание себя и своей семьи.
Я мотаюсь, тяну максимально что могу. Естественно запасы не безграничны, как и не безграничны тех к кому ты обращаешься. Да и усталость.
Если кацапам не перекроют нефтебаксы, то перетянуть нам их будет тяжело. Превратимся реально в талибов с засадами и клановой экономикой.
   
Re: Робочі місця. Негайно.

По уму має бути так, якщо потрібно за кордон ідеш в воєнкомат і вони вирішують, або ти їм потрібен і вони тебе призивають, або дають бумажку на виїзд на 3-6 місяців, і ти повинен до кінця цього терміна повернутися в країну. Якщо треба потім ще виїхати - ще раз до воєнкомату.
   
Re: Робочі місця. Негайно.

а кацапам нефтегазобаксы не перекрыли
за март рекорд по поставкам
40 млрд долларов они получили
   
Re: Робочі місця. Негайно.

По уму має бути так, якщо потрібно за кордон ідеш в воєнкомат і вони вирішують, або ти їм потрібен і вони тебе призивають, або дають бумажку на виїзд на 3-6 місяців, і ти повинен до кінця цього терміна повернутися в країну. Якщо треба потім ще виїхати - ще раз до воєнкомату.

да, но в военкомате ничего сейчас не дают
попасть в военкомат еще тот квест
а запись в военный это вообще нереально
   
Re: Робочі місця. Негайно.

Я , коли почалась війна, працював в Європі. Знаходився за Мюнхеном на кордоні з Австрією. Зразу спробував добратись в Україну. Поки добирався до кордону, прийшло розуміння що краще залишитись тут. Мені 64 роки. В ЗСУ я не потрібен. Харчі переводити в Україні і сидіти без роботи неправильно. Тому вирішили з сім'єю, що вони будуть добиратись в Польщу. Ми з Харкова. Зять довіз всіх на кордон. Здав мені, а сам пішов у воєнкомат. Цого забрали, пройшов медкомісію, добу возили туди сюди і сказали йди додому й чекай. Чекає. Благо може працювати онлайн. Сім'ю відвіз в Познань. Дружина, три дорослі доньки і дві внучки 10 та 4 років. Я працюю. Вважаю це зараз оптимально. Хочеться додому, але не хочеться під бомби

Моя донька з онуками в Познань, у знайомої :)
Але я більше про сина сусідки по селу.
Теж дальнобійник, правда йому 45 років, але не військовозобов'язаний- в дитинстві на каруселі вказівний палець правої руки відшматувало.
Час його вахти вийшов, але заміна з України не їде зрозуміло чому.
База в Польщі, так оце вони з дружиною й домовились про зустріч в Польщі.
Вона з двома дітьми буде їхати чи й не завтра.
Планують два тижні побути разом
   
Re: Робочі місця. Негайно.

и ракеты)
и хуйло сдохнет)
а что если нет? ))


там ще бажаючі воювати закінчуються
   
Re: Робочі місця. Негайно.

да, но в военкомате ничего сейчас не дают
попасть в военкомат еще тот квест
а запись в военный это вообще нереально

ну це тому що такого закону не має, як би таке прийняли, то мали б цю процедуру запустити щоб економіку не перегружати і соціальну напруженість знімати
   
Re: Робочі місця. Негайно.

А какой тут выбор. Любой выберет выживание себя и своей семьи.
Не факт. Волонтер не буде голодним, і закурити знайде. Є люди, кому цього досить заради великої справи.
Але не всім далеко. Масовість явища може стати не настільки масовим.
Сім'ї, близькі люди, якщо не зайняті тим же, в більшості за кордоном.
Чесно кажучи, не дуже розумію ті натовпи людей, котрі щоденно прямують в Київ з заходу. Роботи - практично нема. Доїсти запаси, перевірити покинуті в перші дні помешкання, а далі - що?
В принципі, державі по силах зробити наступне - організувати безкоштовне навчання людей новим для них професіям, котрі вкрай потрібні зараз. Водії, токарі, слюсарі, зварники, механіки, молодший медперсонал, етц, етц... Сюди варто вкладатись.
   
Re: Робочі місця. Негайно.

По уму має бути так, якщо потрібно за кордон ідеш в воєнкомат і вони вирішують, або ти їм потрібен і вони тебе призивають, або дають бумажку на виїзд на 3-6 місяців, і ти повинен до кінця цього терміна повернутися в країну. Якщо треба потім ще виїхати - ще раз до воєнкомату.
Так.
   
Re: Робочі місця. Негайно.

и ракеты)
и хуйло сдохнет)
а что если нет? ))

ракеты не оккупируют, ракеты территорию не удерживают.
высокоточные закончатся
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія