Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Куйло ганяє Зьє як сидорову козу 8-)

Re: Куйло ганяє Зьє як сидорову козу 8-)

Французсько - російськй конфлікт 1812 року. Круто!
Японсько - Американський конфлікт.
Афганський конфлікт
В'єтнамчський конфлікт
та це мурло натякає на громадянську війну, причиною якої стали біндери, укрАїнський язик тощо.
   
Re: Куйло ганяє Зьє як сидорову козу 8-)

Пнх.Так понятно?А то ты что то не по чину обращаешься,холоп
кий там в тебе чин? холоп холопом :D
   
Re: Куйло ганяє Зьє як сидорову козу 8-)

кий там в тебе чин? холоп холопом :D


Ну тебе далеко.Но дело не в этом,а в том,что с чего ты решил что ты можешь что то от меня требовать ещё и в таком тоне?Ты что пьяный?Или дурной?
   
Re: Куйло ганяє Зьє як сидорову козу 8-)

Ну тебе далеко.Но дело не в этом,а в том,что с чего ты решил что ты можешь что то от меня требовать ещё и в таком тоне?Ты что пьяный?Или дурной?
я українець, на відміну від тебе.
   
Re: Куйло ганяє Зьє як сидорову козу 8-)

Это разные ситуации.Петю просто послали на хер с его шулерством и завтраками,а тут мы демонстрируем адекватность и желание мира,идя на уступки и в случае срыва,вся вина будет на кацах

 :weep:  :lol:

"я не всрамся.. я не всрався.. це не я.."  :gigi:
   
Re: Куйло ганяє Зьє як сидорову козу 8-)

:weep:  :lol:

"я не всрамся.. я не всрався.. це не я.."  :gigi:
та це взагалі..
Слава на таких нема.
раша окупувала наші території, а ми повинні демонструвати адекватність та бажання миру та ще при цьому йти на поступки.
як це може казати адекватна людина?
   
Re: Куйло ганяє Зьє як сидорову козу 8-)

Ну тебе далеко.Но дело не в этом,а в том,что с чего ты решил что ты можешь что то от меня требовать ещё и в таком тоне?Ты что пьяный?Или дурной?
Не знаю он пьяный или дурной но то что ты, мягко говоря, с головой вообще перестал дружить очень настораживает.Полно стью ебанешься- что потом делать будешь?
   
Re: Куйло ганяє Зьє як сидорову козу 8-)

Доведеться ще заробити доступ до тіла

Ще справи не на всю хунту відкрили
недопрацьовує зелепень, в Кремлі дуже незадоволені

   
Re: Куйло ганяє Зьє як сидорову козу 8-)


зелюки
може вам ще попу побрить треба?

   
Re: Куйло ганяє Зьє як сидорову козу 8-)

Огидне зрелище когда твой президент мечется по всему бывшему совку и ищет у кого расстёгнута ширинка.Подскажите ему что для этого дела свет клином на Хуйле не сошёлся а есть ещё и Кадыров, и Медведев и Жириновский,в конце концов.
   
Re: Куйло ганяє Зьє як сидорову козу 8-)

Огидне зрелище когда твой президент мечется по всему бывшему совку и ищет у кого расстёгнута ширинка.Подскажите ему что для этого дела свет клином на Хуйле не сошёлся а есть ещё и Кадыров, и Медведев и Жириновский,в конце концов.

Президент мечется, потому что в январе жопа.
Чем ближе к новому году, тем быстрее будет движение. Но жопы не избежать.
   
Re: Куйло ганяє Зьє як сидорову козу 8-)

тупе, вина каців у нападі на нашу країну!
зебiли, бля...
угу...
   
Re: Куйло ганяє Зьє як сидорову козу 8-)
ATF

Это разные ситуации.Петю просто послали на хер с его шулерством и завтраками,а тут мы демонстрируем адекватность и желание мира,идя на уступки и в случае срыва,вся вина будет на кацах

Навіть торгівлю на крові електрикою організували. Всьо для міра дєлаєм! І єслі чо - електрічєство нам подбросілі кацапи. Вся віна на ніх.

Останнє редагування: 15 листопада 2019 06:57:54 від ATF
   
Re: Куйло ганяє Зьє як сидорову козу 8-)

Это разные ситуации.Петю просто послали на хер с его шулерством и завтраками,а тут мы демонстрируем адекватность и желание мира,идя на уступки и в случае срыва,вся вина будет на кацах

 :gigi:  :weep:
   
Re: Куйло ганяє Зьє як сидорову козу 8-)

Доведеться ще заробити доступ до тіла

Ще справи не на всю хунту відкрили
недопрацьовує зелепень, в Кремлі дуже незадоволені

так вже ж всі стратегічні плани розвитку армії злили

і все одно мало?
   
Re: Куйло ганяє Зьє як сидорову козу 8-)

Мда..якщо це не послужить холодним душем президенту то що послужить? Договаріваться з бандитами які вбивають наших солдатів про умови включення ордло в склад України. А шо буде в києві і по всій україні на наступний день, як зеля тільки спробує договоріться з терористами? Але ж хуйлу тільке це потрібно що буде на наступний день. Насправді договорюватись він з зелею не збирається.  Вже ніби всім очевидно.
   
Re: Куйло ганяє Зьє як сидорову козу 8-)

Мда..якщо це не послужить холодним душем президенту то що послужить? Договаріваться з бандитами які вбивають наших солдатів про умови включення ордло в склад України. А шо буде в києві і по всій україні на наступний день, як зеля тільки спробує договоріться з терористами? Але ж хуйлу тільке це потрібно що буде на наступний день. Насправді договорюватись він з зелею не збирається.  Вже ніби всім очевидно.
Он ждет от этого недоумка хаоса и последующий раздел страны.Только Бубочка,в силу своего недюжинного интеллекта,в это все дело въехать не может и продолжает блазнювати перед дядй Вовой.
   
Re: Куйло ганяє Зьє як сидорову козу 8-)

Он ждет от этого недоумка хаоса и последующий раздел страны.Только Бубочка,в силу своего недюжинного интеллекта,в это все дело въехать не может и продолжает блазнювати перед дядй Вовой.

Он прямым текстом говорит, чего ждет.

Изменений в Конституцию.
   
Re: Куйло ганяє Зьє як сидорову козу 8-)

Зустрічі із Зеленським поза "нормандським форматом" не буде – хуйло
Четвер, 14 листопада 2019, 23:49
Президент Росії Володимир хуйло відхилив пропозицію експрезидента Казахстану Нурсултана Назарбаєва зустрітися тет-а-тет із президентом Володимиром Зеленським.

Джерело: пресконференція Володимира хуйло після саміту BRICS у Бразилії

Пряма мова: "У мене з Назарбаєвим дуже близькі, дружні стосунки. До речі, він довгий час, багато років жив в Україні і добре знає цю країну. Ставиться до неї з великою симпатією. І весь час мені транслює своє ставлення до України...

Він завжди виходив із того, що Україна має шукати щастя не за морями, не за океаном, а зі своїми сусідами домовлятися. Теж правильний підхід...

Але про зустріч до "нормандського формату" мови не йде, оскільки ми домовилися, що будемо зустрічатися в "нормандському форматі".

Якщо вже будемо зустрічатися, так чого ж нам метушитися і бігати тут на непідготовлені зустрічі. Я думаю, в цьому ніхто не зацікавлений. Ні я, ні президент Зеленський. Ми ж маємо вийти з якимось результатом. А так ми з ним на контакті, розмовляємо по телефону. Повний контакт із ним є...

Окрім нормандського формату, механізму немає, і нічого іншого не передбачається".

Дружочек..ты следил бы за этими событиями в динамике

Что с чего началось и что за чем следовало

А не перепащивал сюдя свинные методички ( в названии темы)
   
Re: Куйло ганяє Зьє як сидорову козу 8-)

Я говорю об Украине и о том что мы демонстрируем желание идти на встречу и как-то разрешить конфликт,а не даём всем понять что нас и так все устраивает
Согласие зеленой падлы на капитуляцию и дает всем понять, что нас все устраивает, в том числе аннексия Крыма и оккупация даунбаса.
   
Re: Куйло ганяє Зьє як сидорову козу 8-)

Согласие зеленой падлы на капитуляцию и дает всем понять, что нас все устраивает, в том числе аннексия Крыма и оккупация даунбаса.

А де почитать?  B-)
   
Re: Куйло ганяє Зьє як сидорову козу 8-)

Все идёт к плану Б
:weep: та ти шо
   
Re: Куйло ганяє Зьє як сидорову козу 8-)

Ти диви який тиран, зовсім нашого найвидатнішого ні в грош не ставить
ти кацап чи просто долбойоб?
   
Re: Куйло ганяє Зьє як сидорову козу 8-)

Все идёт к плану Б

Не всё идет к Плану "Б"

Просто Пыне дают понять,что если на Нормандском он начнёт шибко качать права, то укр. сторона полна решимости включить этот План
   
Re: Куйло ганяє Зьє як сидорову козу 8-)

А де почитать?  B-)
Отступление украинской армии в сторону Киева, это не капитуляция?
   
Re: Куйло ганяє Зьє як сидорову козу 8-)
tyv

Все идёт к плану Б
Не всё идет к Плану "Б"

Просто Пыне дают понять,что если на Нормандском он начнёт шибко качать права, то укр. сторона полна решимости включить этот План
А сєпарам теж роздали методички про сікрєтний план Б?
І що там в плані?
   
Re: Куйло ганяє Зьє як сидорову козу 8-)
tyv

ти кацап чи просто долбойоб?
та кацап кацап, не хвилюйся
   
Re: Куйло ганяє Зьє як сидорову козу 8-)

А чим це таким по губам бубочке провели? Ну, хуйло то ясно, він тащиться від того, що може знущатися. А навіщо сам бубочка мармизу підсовує? Якись ігри з перевдяганням?
   
Re: Куйло ганяє Зьє як сидорову козу 8-)

Корону-то сними и положи на место! А то на уши уже сползла. И под носом вытри. Сильно пузырится.

 :lol:
дімка сьогодні головний по палаті..от і царює..
   
Re: Куйло ганяє Зьє як сидорову козу 8-)

Президент мечется, потому что в январе жопа.
Чем ближе к новому году, тем быстрее будет движение. Но жопы не избежать.
Согласен, хуйло кстати намекнул что транзита тю тю.
Вон королев ответил что рост сразу обвалиться к 0.7%(думаю врет, уйдем в минус.)
   
Re: Куйло ганяє Зьє як сидорову козу 8-)

Все идёт к плану Б

Всё идёт к плану X Y Й
   
Re: Куйло ганяє Зьє як сидорову козу 8-)
tyv

Всё идёт к плану X Y Й
і цей план буде у Зьє в одному місці
   
Re: Куйло ганяє Зьє як сидорову козу 8-)

Всё идёт к плану X Y Й
от не повезло, треба контракт, а гетьмана канфети нема. А то потужно нагнули би хуйла, як дрищ з бурятом в 2006му році
   
Re: Куйло ганяє Зьє як сидорову козу 8-)

Отступление украинской армии в сторону Киева, это не капитуляция?

Ну если уж ТАК вопрос ставишь, то не забывай,что орки тож зеркально отступают,только в сторону Донецка/луганска

Не?
   
Re: Куйло ганяє Зьє як сидорову козу 8-)

А чим це таким по губам бубочке провели? Ну, хуйло то ясно, він тащиться від того, що може знущатися. А навіщо сам бубочка мармизу підсовує? Якись ігри з перевдяганням?
Америка .Штат Дэлавер.
   
Re: Куйло ганяє Зьє як сидорову козу 8-)

Люблю неньку делаверщину. Нью Арк, пенісільванщина співїснуе з меріляндіей та делаверщиною. Там не погано, дики гуси можуть надати піздюлей мешканцям.
   
Ну це ж треба, ну хто ж міг подумати, що хуйло буде все далі морковку від носа відсувати та нові умови ставити? А, згадав, всі противники Зе-не-Лоха як раз це говорили. Шамани, не інакше.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія