Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Монетка

Монетка

Кого ці паскуди вже дістали ?
Є в мене номер тел, що я його використовую виключно як финансовий для Привата. Виключно. Не телефоную з нього нікому і цей номер не даю.
І ось вже другу добу на нього - 056 чогось там наярює якийсь зебуїнський бот з текстом: Пагасітє задолженасть в манетке  8-:
Ну я матюків в Інеті нагнула всюде, де змогла знайти :) Тел. на беззвучному режимі, але я іноді заглядаю і офігєваю....Кожніх 5 хвилин !
Як це взагалі розуміти ? Примат продає тел своїх клієнтів шахраям ?
А якби це був мій "живий" номер ??
   
Re: Монетка

ого
   
Re: Монетка

056-7208100  -02  -07  -03  -04
гии
056 - це ж Укуртелеком ? 
 
   
Re: Монетка

Пагасітє задолженасть в манетке
..а у вас там борги є ?

   
Re: Монетка

Судячи з криків в Інеті - так ці скоти розважаються майже рік. Звісно, що авакян з того стриже бабло і пальцем не ворушить, щоб щось розслідувати.
Навіть страшно уявити, що ще шахраї отримують з наших персональних даних.
Треба в Дії перевірити, на кому зараз моя нерухомість  :weep:
   
Re: Монетка

..а у вас там борги є ?

 :facepalm1:  Я взагалі сьогодні про цю гидоту почула.
   
Re: Монетка

Примат продає тел своїх клієнтів шахраям
можливо, що то не приват, а хтось із ваших знайомих...:))
   
Re: Монетка

056-7208100  -02  -07  -03  -04
гии
056 - це ж Укуртелеком ? 
 
Автоответчик от Телефон. (044) 377-77-20. Email: sales@ukrborg.ua. Официальный сайт: http://www.ukrborg.ua/. Об организации. Компания ООО «УкрБорг»
   
Re: Монетка

Re: Монетка

Кого ці паскуди вже дістали ?
Є в мене номер тел, що я його використовую виключно як финансовий для Привата. Виключно. Не телефоную з нього нікому і цей номер не даю.
І ось вже другу добу на нього - 056 чогось там наярює якийсь зебуїнський бот з текстом: Пагасітє задолженасть в манетке  8-:
Ну я матюків в Інеті нагнула всюде, де змогла знайти :) Тел. на беззвучному режимі, але я іноді заглядаю і офігєваю....Кожніх 5 хвилин !
Як це взагалі розуміти ? Примат продає тел своїх клієнтів шахраям ?
А якби це був мій "живий" номер ??

"Дія"
   
Re: Монетка

ось тут, кажуть як діяти

Тобто дзвонити і засвітити своє ім'я і т інше  ? :)
   
Re: Монетка

можливо, що то не приват, а хтось із ваших знайомих...:))

Та йопєрний тіатр....Я НЕ повідомляла нікому цей номер тел. Він у мене існує ВИКЛЮЧНО для Приват24 - для їх смс. Сімка знаходиться на старезному кнопковому Самсунг.
   
Re: Монетка

"Дія"

До Дії прив'язаний мій основний тел. Якщо ще й звідти зіллють дані.... :weep:
   
Re: Монетка

Та йопєрний тіатр....Я НЕ повідомляла нікому цей номер тел. Він у мене існує ВИКЛЮЧНО для Приват24 - для їх смс. Сімка знаходиться на старезному кнопковому Самсунг.
Пару лет назад обсуждали что ПБ слил базу клиентов. А еще нужно понять сколька раз в год ты делаешь ксерокопии документов, сколько раз оплачиваешь картой в интернет или просто на кассе в магазине.

Останнє редагування: 18 січня 2021 15:33:31 від bismark
   
Re: Монетка

Пару лет назад обсуждали что ПБ слил базу клиентов.

Ну ось це воно і є. Той тел там теж вже років 4 як прив'язаний до рахунку в Приваті.
Цікаво, а поліція щось робить ? Були ж заяви від інших людей. Цікаво - який результат ?
   
Re: Монетка

тю, номер в чорний список і вони перестають для тебе існувати.
як так вже десяток номерів зафігачив.
   
Re: Монетка

тю, номер в чорний список і вони перестають для тебе існувати.
як так вже десяток номерів зафігачив.
Главное что бы на нее кредит кто то не оформил))
   
Re: Монетка

тю, номер в чорний список і вони перестають для тебе існувати.
як так вже десяток номерів зафігачив.

Я так і зробила, звісно. Вони тарабанять - вле в рєльсу.
Просто знову так "захищено" почуваєшся в цій державі...
   
Re: Монетка

Главное что бы на нее кредит кто то не оформил))

На мою племіницю оформили - але вона сама дуринда: дала всі свої дані в Інтернеті - робота з перекладів  :weep:
Вони її паспорт і тел взяли - і допобачення. Зрозуміло, що я таке не роблю. Просто вкрадені в Приваті дані.
   
Re: Монетка

На мою племіницю оформили - але вона сама дуринда: дала всі свої дані в Інтернеті - робота з перекладів  :weep:
Вони її паспорт і тел взяли - і допобачення. Зрозуміло, що я таке не роблю. Просто вкрадені в Приваті дані.


В прозорро є навіть скани паспортів директорів з прописками. І це все у відкритому доступі.
   
Re: Монетка

В прозорро є навіть скани паспортів директорів з прописками. І це все у відкритому доступі.

Доречі - так! Це взагалі хєрня якась...
Це все-таки - персональні дані. Чому вони у відкритому доступі ?
   
Re: Монетка

Я так і зробила, звісно. Вони тарабанять - вле в рєльсу.
Просто знову так "захищено" почуваєшся в цій державі...
Скоріш за все злили базу Приват. Ти нічого не зможеш зробити, просто зміні номер, це безкоштовно та швидко :)
   
Re: Монетка

Скоріш за все злили базу Приват. Ти нічого не зможеш зробити, просто зміні номер, це безкоштовно та швидко :)

Я знаю - але сенс :)) вони й новий зіллють :))
   
Re: Монетка

Кого ці паскуди вже дістали ?
Є в мене номер тел, що я його використовую виключно як финансовий для Привата. Виключно. Не телефоную з нього нікому і цей номер не даю.
І ось вже другу добу на нього - 056 чогось там наярює якийсь зебуїнський бот з текстом: Пагасітє задолженасть в манетке  8-:
Ну я матюків в Інеті нагнула всюде, де змогла знайти :) Тел. на беззвучному режимі, але я іноді заглядаю і офігєваю....Кожніх 5 хвилин !
Як це взагалі розуміти ? Примат продає тел своїх клієнтів шахраям ?
А якби це був мій "живий" номер ??

а матюкала ти їх українською чи російською?
   
Re: Монетка

Я знаю - але сенс :)) вони й новий зіллють :))
Як на мене це єдине що доречно :) зміни номера навіть посилює безпеку.
   
Re: Монетка

Кого ці паскуди вже дістали ?
Є в мене номер тел, що я його використовую виключно як финансовий для Привата. Виключно. Не телефоную з нього нікому і цей номер не даю.
І ось вже другу добу на нього - 056 чогось там наярює якийсь зебуїнський бот з текстом: Пагасітє задолженасть в манетке  8-:
Ну я матюків в Інеті нагнула всюде, де змогла знайти :) Тел. на беззвучному режимі, але я іноді заглядаю і офігєваю....Кожніх 5 хвилин !
Як це взагалі розуміти ? Примат продає тел своїх клієнтів шахраям ?
А якби це був мій "живий" номер ??
056 то код Дніпропетровської області, так що підозра таки може іна приват:( .
Мені дзвонять та шлють повідомлення на робочий телефон, сцукі, а його міняти поки не можу.
   
Re: Монетка

по приїзду в Україну, купили номери нові. їх просто фізично не встигли ніде засвітити, через тиждень почали надзванювати.

Таке відчуття, що просто всі номери тупим підбором обдзвонюють.
   
Re: Монетка

на економічній правді з цього приводу цікава публікація
https://www.epravda.com.ua/publications/2020/11/9/667019/
   
Re: Монетка

на економічній правді з цього приводу цікава публікація
https://www.epravda.com.ua/publications/2020/11/9/667019/

Ага. І щось ці нігєрійські шаражки якось активізувалися ! Відчувають повну безкарність.
Цікаво, чи дійсно знаходяться ідіоти, що їм там щось після цього телефонного терору - платять ?  :laugh:
   
Re: Монетка

Та йопєрний тіатр....Я НЕ повідомляла нікому цей номер тел. Він у мене існує ВИКЛЮЧНО для Приват24 - для їх смс. Сімка знаходиться на старезному кнопковому Самсунг.

А нікому і не треба повідомляти.

Спамери часто дзовнять просто по цілому пулу номерів в надії, що хтось відповість.

Чи там прямо називали твоє ім'я і прізвище?
   
Re: Монетка

Кого ці паскуди вже дістали ?
Є в мене номер тел, що я його використовую виключно як финансовий для Привата. Виключно. Не телефоную з нього нікому і цей номер не даю.
І ось вже другу добу на нього - 056 чогось там наярює якийсь зебуїнський бот з текстом: Пагасітє задолженасть в манетке  8-:
Ну я матюків в Інеті нагнула всюде, де змогла знайти :) Тел. на беззвучному режимі, але я іноді заглядаю і офігєваю....Кожніх 5 хвилин !
Як це взагалі розуміти ? Примат продає тел своїх клієнтів шахраям ?
А якби це був мій "живий" номер ??
Поставьте заборону на дзвінок по префіксу 056 і не буде дзвонить.
У мене було в тому році.
   
Re: Монетка
Ser

Приватбанк=ЛАЙНО

відділення скоротили кругом черги
приват24 нова версія НЕ ПРАЦЮЄ - писали той сайт ті самі кодери що ігри-броділки
щоб зробити елементарну банківську операцію треба вгадати куди клікнути і то не все првацює (td)

лиш деруть за послуги втридорога - а послуг НЕМА
   
Re: Монетка

А нікому і не треба повідомляти.

Спамери часто дзовнять просто по цілому пулу номерів в надії, що хтось відповість.

Чи там прямо називали твоє ім'я і прізвище?

Ні, не називали: просто робот тупо повторює - пагасітє крєдіт в манєткє,  пагасітє крєдіт в манєткє. Та я якби і хотіла його пагасіть - скільки і де ??  :laugh:  Вони якісь дурнуваті....
   
Re: Монетка

Ні, не називали: просто робот тупо повторює - пагасітє крєдіт в манєткє,  пагасітє крєдіт в манєткє. Та я якби і хотіла його пагасіть - скільки і де ??  :laugh:  Вони якісь дурнуваті....

Вони не дурнуваті.
Їм то нічого не коштує, поставили автомат і все. На когось та попадуть.
   
Re: Монетка

Вони не дурнуваті.
Їм то нічого не коштує, поставили автомат і все. На когось та попадуть.

Фєєрічєскій бізнес !  :weep:
   
Re: Монетка

Фєєрічєскій бізнес !  :weep:

Затрат практично ніяких, а профіт на рівному місці.

Якби це не працювало, то всі спамери та шахраї вимерли б уже давно.
   
Re: Монетка

056-7208100  -02  -07  -03  -04
гии
056 - це ж Укуртелеком ?
Та який там УТ?


   
Re: Монетка

Ага. І щось ці нігєрійські шаражки якось активізувалися ! Відчувають повну безкарність.
Цікаво, чи дійсно знаходяться ідіоти, що їм там щось після цього телефонного терору - платять ?  :laugh:
пишуть, що платять, навіть ті, хто нічого не брав
щоб просто залишили в спокої
на то й розрахунок
   
Re: Монетка

при бені такого не було

а як держава рейдернула приватний банк - то зразу торгонули базами чинуші-козаченьки
   
Re: Монетка

Приватбанк=ЛАЙНО

відділення скоротили кругом черги
приват24 нова версія НЕ ПРАЦЮЄ - писали той сайт ті самі кодери що ігри-броділки
щоб зробити елементарну банківську операцію треба вгадати куди клікнути і то не все првацює (td)

лиш деруть за послуги втридорога - а послуг НЕМА
все працює...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія