Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тотальне ендопротезування кульшового суглобу.

Отримав направлення на операція від департаменту охорони здоров'я при КМДА.
На скільки я знаю, тут є такі, хто робив подібну операцію.
Теж бюджетним коштом робили?


Ну і, ізагалі, як змінилось іаше життя після заміни хворогр суглоба?
   
А лікуватись не пробували? Принаймні потрібно приймати вітаміни К2+Д3. Для профілактики та захисту інших суглобів. Ці вітаміни зміцнюють кістки.
Є тема на Одеському форумі. https://forumodua.com/showthread.php?t=981492&p=76610099#post76610099
Там є доктор-консультант з Києва.

Останнє редагування: 6 грудня 2021 21:48:25 від com1
   
А лікуватись не пробували? Принаймні потрібно приймати вітаміни К2+Д3. Для профілактики та захисту інших суглобів. Ці вітаміни зміцнюють кістки.
Є тема на Одеському форумі. https://forumodua.com/showthread.php?t=981492&p=76610099#post76610099
Там є доктор-консультант з Києва.

4 стадія вже. Тас вже нема що лікувати...
   
В моего парнера по теннису два суглоба поменяно
   
5років тому  прибл. 100шт. обійшлося  . з них 3 тис.дол протез(сша) ,  зараз він вже 5 тис. коштує
результат добрий, людина задоволена була
   
Пересаджували родичці в інституті ортопедії в Києві стертий колінний суглоб у 2015р. за гроші. Це подібна операція, тільки більш складна, $3 тис.суглоб (німецько-швейцарський)+$1.5 тис за лікування...Є, кажуть дешевше,вполовину, вітчизняні, але лікарі не радили із-за посередньої якості дніпропетровського аналогу...

Операція пройшла успішно, призначають загоюючі, кроворозріджуючі та протитромбні препарати, на 3 день хвора вже могла сама сходити до туалету в палаті на костилях, а через місяць вже обходилася без палочки і не кульгала...Зараз - не відчуває ніякого дискомфорту, але кажуть, через 10-12 років слід буде знову міняти (досвід кумів)

Операії поставлені на потік, на кульшовому суглобі в нас спеціалізуються, кажуть, у клінічній лікарні на Підвисоцького, і інституті - більше на колінному...

Може, інфа буде корисною....

П.С. Пропонували варіант із вживлення кістки тазу, без штучного протезу, але це більш травматично, милиці 6 місяців...І не факт, що таке можливо у вашому випадку

Останнє редагування: 6 грудня 2021 23:25:15 від Компанійська варта
   
В моего парнера по теннису два суглоба поменяно

Давно? И нормально может играть?
   
Ну і, ізагалі, як змінилось іаше життя після заміни хворогр суглоба?
мамі міняв два роки тому, колега по старій роботі поміняла обидва
ще один колега, молодший, брякнувся на слаломі, розколов кульшовий, також замінив вже як років з п'ять
жодних проблем, різна тривалість адаптації, мама наприклад протягом року відчувала дискомфорт, інші адаптувались швидше
втім, знаю випадки з проблематичним протезуванням, однак там приклались самі пацієнти, які не виконали комплексу вказівок лікарів
   
В моего парнера по теннису два суглоба поменяно

 ;o
І грає ?...
   
Давно? И нормально может играть?
Взагалі, лікарі радять штучний суглоб берегти...В основному це стосується зменшення зайвої ваги. Але можліво, так само є обмеження і по різких рухах, фізичних навантаженнях...Хоч а якщо є гроші часто міняти, то проблем може не бути...хоча повторна операція буде коштувати дорожче, сказали....
   
Суглоб природній завжди краще за штучний. Мені одну хуйнюшку в коліні поміняли, однак то вже не те коліно, що було до операції. Так є. З тим треба зміритися. Краще ви не станете.
   
Re: Тотальне ендопротезування кульшового суглобу.

;o
І грає ?...
сарія в настольний грає
   
сарія в настольний грає
ви в нього грали? Це дуже швидка та рухлива гра. В мене жопа болить, після пари годин тенісу настольного, не ті мьязи задіяні, що в звичайному житті.
   
У теннисиста Энди Мюррея оба сустава частично заменены (т.н. Бирмингемский сустав).
До сих пор играет на высоком уровне, правда в парном разряде.

   
Що ж, наступного тижня госпіталізацію на операцію.
   
Що ж, наступного тижня госпіталізацію на операцію.
вдачи вам, пане. Та доброго здоровья.
   
вдачи вам, пане. Та доброго здоровья.
Дякую!
   
Отримав направлення на операція від департаменту охорони здоров'я при КМДА.
На скільки я знаю, тут є такі, хто робив подібну операцію.
Теж бюджетним коштом робили?


Ну і, ізагалі, як змінилось іаше життя після заміни хворогр суглоба?
Тесть менял тазобедренный. Не помню точно, но через какое то непродолжительное время 2-4недели уже гонял на велике на даче.
   
Ви вже вакціновані?

Бо імплант буде певний час "приживатись", тобто організм буде реагувати на  чужородне тіло, післяопераційна рана гоїтись, а імунітет працюватиме на це. Значить певний час імунітет буде виснажений і ви більш вразливі до інфекцій і до ковіду.

Проконсультуйтесь щодо цього моменту з лікарями.
   
Суглоб природній завжди краще за штучний. Мені одну хуйнюшку в коліні поміняли, однак то вже не те коліно, що було до операції. Так є. З тим треба зміритися. Краще ви не станете.
Ну, хто міняв, радять до останнього триматись "на своїх", звісно, в розумних рамках...В мене от теж із-за юнацької травму (мєніск тоді видалили), зараз проблеми, тоді овковий лікар сказав"Не парся, відросте", але зараз маю загрозу заміни суглоба, бо видалений хрящ так і не відріс, лікар сказав
   
Ну, хто міняв, радять до останнього триматись "на своїх", звісно, в розумних рамках...В мене от теж із-за юнацької травму (мєніск тоді видалили), зараз проблеми, тоді овковий лікар сказав"Не парся, відросте", але зараз маю загрозу заміни суглоба, бо видалений хрящ так і не відріс, лікар сказав
рознесло і мені меніск. Вони звуть його надколінником. Маю тітановий тепер. Ще має бути вже рік як планова операція, щось там зайве прибрати, та з тим ковідом ебучім все ніяк не зроблю. Ходжу нормально, бігати більше ніж 5 км не можу, та і не бігання то. На холоді залізяччя дуже відчуваю. Інколи щось в коліні прі ходьбі похрустує неболюче.
   
Що ж, наступного тижня госпіталізацію на операцію.
Ну, вдачі...та все буде нормально, тільки притримуйтесь ВСІХ рекомендацій лвкарів, там після операції слід буде пропити низку препаратів з місяць, наскільки пам'ятаю, протитромбозних, кровозжижуюих, щоб суглоб прижився. Так не пропускайте, це важливий етап!
   
Робили чотири місяці назад подібну операцію братові дружини. Робили у м.Рівне, приватна клініка, вартість 92 тис.грн. На даний час проблем немає, говорить усе добре.
   
Тесть менял тазобедренный. Не помню точно, но через какое то непродолжительное время 2-4недели уже гонял на велике на даче.

Має гарну фізичну підготовку?
   
Ви вже вакціновані?

Бо імплант буде певний час "приживатись", тобто організм буде реагувати на  чужородне тіло, післяопераційна рана гоїтись, а імунітет працюватиме на це. Значить певний час імунітет буде виснажений і ви більш вразливі до інфекцій і до ковіду.

Проконсультуйтесь щодо цього моменту з лікарями.

Ще в сепрні вакцину вколов.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія