Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Нас просто считают за дебилов

Re: Нас просто считают за дебилов

у мене сОбак виє - хоче селфі з Порошенком.
куди звертатися?
 :S
   
Re: Нас просто считают за дебилов

Все вірно. Але людина з клепкою у голові ніколи не стане носитися віртуальним простором зі своїм добробутом, усвідомлюючи що значна частина країни живе далеко за межами бідності (якщо навіть та частина жодним чином не перетинається з іншими присутніми на окремо взятому форумі).
А наші сери переплюнули вже будь-які ймовірності, навіть незначні. Вони звинувачують і відверто ненавидять тих, хто не потрапляє до їхнього кола. Інфікування надто очевидне. Скрєпи, томос, бєзвіз..Що ще?..а більше нічого

Ну простий приклад... Збираються усі бомжі вашого району і починають качать свої права і вимагати кожну ніч ночувати у вашій і ваших сусідів квартирах... Які будуть ваші дії? Ви будете їх сильно любити? От ненависть заможних до трохи бідніших, хто не запетра приблизно такого ж плану... Ви будете вважати бомжів - неробами і недолугими, бо вони не мають де жити. А наші багатенькі вважають неробами і недолугими мене і вас, бо ми не можем бізнескласами літати і міняти авто кожні 2-3 роки... Все просто, по-моєму... :shuffle:
   
Re: Нас просто считают за дебилов

Ну простий приклад... Збираються усі бомжі вашого району і починають качать свої права і вимагати кожну ніч ночувати у вашій і ваших сусідів квартирах... Які будуть ваші дії? Ви будете їх сильно любити? От ненависть заможних до трохи бідніших, хто не запетра приблизно такого ж плану... Ви будете вважати бомжів - неробами і недолугими, бо вони не мають де жити. А наші багатенькі вважають неробами і недолугими мене і вас, бо ми не можем бізнескласами літати і міняти авто кожні 2-3 роки... Все просто, по-моєму... :shuffle:
Душевно й доступно.
 (tu)
   
Re: Нас просто считают за дебилов

Цитату пліз :) Вкладав - якщо видряпалась на гору то не дурна.
Різницю між " не дурна" та "розумна" пояснювати не буду. Ліньки.
Вона приблизно така як між "розумний " та "мудрий".
уточнення приймається, виправляю. Ваш хибний засновок - якщо видряпалась на саму верхівку, то не дурепа https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1029300.msg22211256#msg22211256
"Засновок"  це що? Висновок? :)
Яким чином можна вийти  з висновку?
вчіть мову, вона чудова

Останнє редагування: 12 лютого 2019 19:15:23 від costashu
   
Re: Нас просто считают за дебилов

1. Вже почалось.
2. Її не буде. Бо серед 44 кандидатів мабуть 40 це технічні від Пороха.
3. Тому -- гаплик Україні.
тримаймося! Борню не закінчено
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія