Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Жінки назбирали грибів

Re: Жінки назбирали грибів

взагалі жили люди дуже бідно і скромно
як на весіллі було 3 літри горілки то вже було пісдєц яке багате весілля
Горилку не пили не потому что дорого, а потому что не было привычки

Мои предки рассказывали, что в селе пьянство начало наблюдаться после того, как открыли выезд в город. До этого на свадьбах водки не было (черкасская область)
   
Re: Жінки назбирали грибів

Горилку не пили не потому что дорого, а потому что не было привычки

Мои предки рассказывали, что в селе пьянство начало наблюдаться после того, как открыли выезд в город. До этого на свадьбах водки не было (черкасская область)
а привички не було бо було дуже дорого
коли горілка стала дешева то почали пити
   
Re: Жінки назбирали грибів

ага...а зассср макулатуру і металобрухт..
так само жиди напевно
вони тоді придумали ще хитріше - примушували піонерів збирати то все нахаляву. і ще навесні лікарські трави, і без них табеля не видавали.
   
Re: Жінки назбирали грибів

а привички не було бо було дуже дорого
коли горілка стала дешева то почали пити
Та ладно. Что мешало ту же бурячиху гнать?
   
Re: Жінки назбирали грибів

а привички не було бо було дуже дорого
коли горілка стала дешева то почали пити
так фрукти і ягоди ж були. можна було самим робити різний шмурдяк.
   
Re: Жінки назбирали грибів

Та ладно. Что мешало ту же бурячиху гнать?
тюрма була за то
гнали втіхаря
   
Re: Жінки назбирали грибів

Але типаж трохи дивний, не дуже волинський. Особливо крайня справа.

 ;o
якраз таких типажів на Волині купа
   
Re: Жінки назбирали грибів

взагалі жили люди дуже бідно і скромно
як на весіллі було 3 літри горілки то вже було пісдєц яке багате весілля

і не довго  :(
але мали чимало дітей і найдужчі виживали
   
Re: Жінки назбирали грибів

;o
якраз таких типажів на Волині купа
Як ліва? Можливо. Але не таких скуластих, як решта. Дівчат волинських трохи бачив. Зблизька)
Хоча Волинь неоднорідна, зрештою.
   
Re: Жінки назбирали грибів

і не довго  :(
але мали чимало дітей і найдужчі виживали
в мого діда було семеро братів і сестер
троє померли дітьми до року
взагалі в той час середня сімя то 4-5 дітей що вижили
   
Re: Жінки назбирали грибів

Бо не жили стільки, щоб стати каліками від переохолодження ніг хронічного.
Там потім на старості будуть не суглоби, а кокосові горіхи.

 Жили до 100 і більше, в нас, у всякому випадку.
   
Re: Жінки назбирали грибів

Жили до 100 і більше, в нас, у всякому випадку.
один на мільйон може
   
Re: Жінки назбирали грибів

взагалі щоб трохи зрозуміти як люди жили тоді в галичині , варто перечитати франка
його бориславський цикл повністю згідний з тим що розказували мої дід і прабаба
   
Re: Жінки назбирали грибів

 До речі, пригадуючи радянський підручник по географії  :D пам"ятаю таку інформацію, де було названо три регіона довгожителів: Кавказ, Україна і Західний Сибір...

Останнє редагування: 13 жовтня 2019 18:52:22 від Sojuznuk
   
Re: Жінки назбирали грибів

взагалі щоб трохи зрозуміти як люди жили тоді в галичині , варто перечитати франка
його бориславський цикл повністю згідний з тим що розказували мої дід і прабаба

його борислав сміється показує, що жиди якраз не дуже то і бідували, хоча, то всьо є досить відносним, ось в твоїх були морги поля, в мого діда теж, причому недалеко від тих країв, а в кого була земля той не міг бідувати, особливо якщо ще мав жилку і не був лінивим жив досить не погано
   
Re: Жінки назбирали грибів

взагалі щоб трохи зрозуміти як люди жили тоді в галичині , варто перечитати франка
його бориславський цикл повністю згідний з тим що розказували мої дід і прабаба
франко типовий зрадойоб
   
Re: Жінки назбирали грибів
LAR

тим "жіночкам" років по 20-25


Мать с дочерьми. На ножки посмотрите, да и по лицам видно, что справа старша.
   
Re: Жінки назбирали грибів

Жили до 100 і більше, в нас, у всякому випадку.
Жили. Ті, що не вмерли замолоду. Природний відбір діяв чітко. Щоправда, для такого відбору потрібно достатньо матеріалу - великі сім'ї. Зараз таке не пройде. Не дай Боже якоїсь реальної прорухи з війною, скрутою, і хворобами - спустошиться земля дуже швидко. Виживуть африканці і азіати.
   
Re: Жінки назбирали грибів

Було колись здоров"я у людей. Бабуся розповідала - взимку на копанці полоскали білизну - босоніж, у воді, навколо сніг, і так яку годину...і не слабували.  :)

И какая была средняя продолжительность жизни у "Було колись здоров"я у людей." ?

Может уже хватит байки плести
   
Re: Жінки назбирали грибів

Жили. Ті, що не вмерли замолоду. Природний відбір діяв чітко. Щоправда, для такого відбору потрібно достатньо матеріалу - великі сім'ї.

 Ну, десь так. Якось бачив статистику продовженості життя того часу , то якось так і було.  :)
   
Re: Жінки назбирали грибів

його борислав сміється показує, що жиди якраз не дуже то і бідували, хоча, то всьо є досить відносним, ось в твоїх були морги поля, в мого діда теж, причому недалеко від тих країв, а в кого була земля той не міг бідувати, особливо якщо ще мав жилку і не був лінивим жив досить не погано
в нього багато є
почитай боа констріктор
   
Re: Жінки назбирали грибів

Жили. Ті, що не вмерли замолоду. Природний відбір діяв чітко. Щоправда, для такого відбору потрібно достатньо матеріалу - великі сім'ї. Зараз таке не пройде. Не дай Боже якоїсь реальної прорухи з війною, скрутою, і хворобами - спустошиться земля дуже швидко. Виживуть африканці і азіати.
та землю мали всі в основному, мій дід мав 90 моргів то біля 40га
в тому був кусок лісу і поле де пасли худобу і робили сіно
жили , з голоду не вмирали але й достатку якогось не було
   
Re: Жінки назбирали грибів

Молодята. Весілля на Волинському Поліссі. 1950-ті.

   
Re: Жінки назбирали грибів

ну як мій дід розказував чоботи то була розкіш і купували їх на раз на 20 років
коло церкви було корито де мили ноги))))
тоість йшли до церкви босими , там мили ноги і натягували чоботи , відстояли службу божу - чоботи на плечі і босо додому
але які добрі ті чоботи були , 30 років і як нові))))

Мдя, кацапы хоть в лаптях ходили.
   
Re: Жінки назбирали грибів

Було колись здоров"я у людей. Бабуся розповідала - взимку на копанці полоскали білизну - босоніж, у воді, навколо сніг, і так яку годину...і не слабували.  :)

Будете ходити босі до снігу - теж слабувати не будете. Організм він такий, адаптується. Знаю з власного досвіду - поки жив в місті - хворів як всі. Тепер до морозів в шльопанцях на босу ногу ганяю худобу на пасовисько за кілометр кожен день, одягаюся легко - серйозні простуди не частіше разу на 5 років  ;) Менше будете практикувати маніакальну гігієну - імунітет буде сильніший. Теж з власного досвіду.
   
Re: Жінки назбирали грибів

маніакальну гігієну

маніакально-депресивного психозу має три основні клінічні ознаки: підвищений, радісний настрій; прискорення інтелектуальних процесів; мовне і рухливе збудження. Настрій у хворого підвищений неадекватно обставинам, може варіювати від безтурботної веселості до майже неконтрольованого маніакального збудження.

 3лети настрою супроводжуються підвищеною енергійністю, що призводить до гіперактивності, просторікування, зниження потреби у сні. У таких хворих втрачається нормальне соціальне гальмування потреб, увага не утримується, виявляється виражене відволікання, підвищена самооцінка, легко висловлюються надоптимістичні ідеї та ідеї величності.
   
Re: Жінки назбирали грибів

И какая была средняя продолжительность жизни у "Було колись здоров"я у людей." ?

Может уже хватит байки плести

В сучасної людини без медицини яка тривалість життя буде? Тоді запалення легень=смерть, купа інфекцій теж з різною ймовірністю, а ще була віспа, чума, іспанки всякі там... війни і тп.
   
Re: Жінки назбирали грибів

маніакально-депресивного психозу має три основні клінічні ознаки: підвищений, радісний настрій; прискорення інтелектуальних процесів; мовне і рухливе збудження. Настрій у хворого підвищений неадекватно обставинам, може варіювати від безтурботної веселості до майже неконтрольованого маніакального збудження.

 3лети настрою супроводжуються підвищеною енергійністю, що призводить до гіперактивності, просторікування, зниження потреби у сні. У таких хворих втрачається нормальне соціальне гальмування потреб, увага не утримується, виявляється виражене відволікання, підвищена самооцінка, легко висловлюються надоптимістичні ідеї та ідеї величності.

До чого тут ця копіпаста? Ви не зрозуміли що я мав на увазі?
   
Re: Жінки назбирали грибів

До чого тут ця копіпаста? Ви не зрозуміли що я мав на увазі?
Да понял, я вы антипод ЗОЖевцев, а это все крайности. Нужно иметь здаровую середину.
   
Re: Жінки назбирали грибів

найбільшу вартість мала земля , заораний і оброблений був кожний сантиметр землі

Земли тогда было столько же, сколько и сейчас. Людей - в разы меньше.
Как они ее без техники умудрялись обрабатывать ВСЮ ?
И зачем им столько сельхозпродуктов надо было ?
   
Re: Жінки назбирали грибів

у крайньої праворуч наче проглядають якісь мокшанські риси

Звичайно. Мокші тут всіх перетрахали та пішли далі  гейропу трахати. Тому у співачки Сандри (ex Arabesque) такий розріз очей B-)

   
Re: Жінки назбирали грибів

Мокші бігли напівмарафон у Львові. :-B



   
Re: Жінки назбирали грибів

Да понял, я вы антипод ЗОЖевцев, а это все крайности. Нужно иметь здаровую середину.

Не антипод я ніякий і цілком згоден щодо середини. Рани землею не присипаю але і кожну подряпину дезинфікувати не біжу.
   
Re: Жінки назбирали грибів

...зате на Поліссі не було голодомору в 1933 році.. ще й жителям в советів помогали...а вже в 1947 захватили...при советах...)))
   
Re: Жінки назбирали грибів

Не антипод я ніякий і цілком згоден щодо середини. Рани землею не присипаю але і кожну подряпину дезинфікувати не біжу.

Прошу прощения был не прав.  :-B 
   
Re: Жінки назбирали грибів

...що цікаво ...всі три голодомора організовував Каганович...не сам, звичайно...
   
Re: Жінки назбирали грибів

...що цікаво ...всі три голодомора організовував Каганович...не сам, звичайно...

Просто цікаво, чи зменшилось населення України за всі голодомори на стільки ж мільйонів, як за часи "незалежності"? Кажуть, від 52млн залишилось 37 чи вже навіть 32...
   
Re: Жінки назбирали грибів

чи зменшилось населення України за всі голодомори
...а тобі треба, щоб українці вимерли всі...
   
Re: Жінки назбирали грибів

Будете ходити босі до снігу - теж слабувати не будете. Організм він такий, адаптується. Знаю з власного досвіду - поки жив в місті - хворів як всі. Тепер до морозів в шльопанцях на босу ногу ганяю худобу на пасовисько за кілометр кожен день, одягаюся легко - серйозні простуди не частіше разу на 5 років  ;) Менше будете практикувати маніакальну гігієну - імунітет буде сильніший. Теж з власного досвіду.

 Живу у місті, не слабував вже років 25 (стабільно нормальна температура у мене весь цей час), мені вже 51. Може, загартувався у селі, коли їздив до бабусі на літні-зимові канікули. Все було: і худоба, і серп на пшеничному полі, і жорна, і ціп, і колгоспні буряки, і валки гороху, і колгоспний тік, і розвантажування бортових у жнива...А найбільше дивує, як десь в 10-ти літньому віці давав драла із хлопцями по голій стерні після зжатої пшениці від гол. колгоспу, який гнався за нами по полю на Бобіку, а ми, малюки, втікали від нього бо зловили на колгоспному ставі по маленькому карасику. Загубив я тоді свої капці і босоніж біг по стерні. Як зараз побачу її то й думаю: Як це можливо було по цих дротах босоніж бігти, та ще й Бобік обігнати... :laugh:     
   
Re: Жінки назбирали грибів

Було колись здоров"я у людей. Бабуся розповідала - взимку на копанці полоскали білизну - босоніж, у воді, навколо сніг, і так яку годину...і не слабували.  :)

Вірусів поряд не було...а були б віруси - тю-тю ....
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія