Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ЛЧ,ЛЄ,ЛК 22:00 Шахтар-Шериф. Бенфіка-Динамо. 19:45 Зоря-Буде Глімт :warning2:

Гамула из Алчевск

Когда Гамула родился, то город звался Ворошиловск, потом Коммунарск, позже - Алчевск.
   
Когда жил в общежитии пединститута, там много лет спустя жили легенды о похождениях Заварова, Гамулы и ищущего Заварова рано утром Сабо)).
   
Когда Гамула родился, то город звался Ворошиловск, потом Коммунарск, позже - Алчевск.

А, кстати да
   
Когда жил в общежитии пединститута, там много лет спустя жили легенды о похождениях Заварова, Гамулы и ищущего Заварова рано утром Сабо)).

 ЙоЙо тренировал Зорьку в 77-ом, Гамула попал в первый состав годом позже. Не думаю шо главтренер бегал по общагам педули за 17-летним пацаном.
 А ежели и бегал, так то, наверное, была "легенда прикрытия".  :blush2:
   
  :facepalm1: Збірна після гри закінчила сезон.а МС після цієї нічого не значущої гри має до кінця місяця ПЯТЬ матчів в чемпіонаті і на кубок англії зіграти. Тому викладатися сьогодні -ТУПО.
Та ні, хлопці... Ліверпуль.
Для нього ця гра також нічого не важила.
А для Мілана - важила. Мілан, в разі виграшу, міг стати другою командою групи
і, відповідно, грати у ЛЧ.
Наразі, Мілан навіть третє місце просрав.
Пояснення, зрозуміло, завжди можна знайти, типу, завдання на цей рік - скудетто.
Тепер можна шо завгодно казати.
Але ж Лівер - у нього навіть не 5, а ШІСТЬ ігор в грудні, а розбірки з МС і Челсі тільки починаються!
Зрозуміло, можна сказати, що так сталося, Лівер не дуже й хотів, але все летіло в ворота?
Ні: 22 удара проти 7, наскільки я пам'ятаю...
От ТУПІ редси  :weep: 

Ну і ще одне, заради чого пост про цю гру писав:
З Мілана пішов Чолханоглу. Замість нього під Златаном грає вихованець академії МС Діас.
Перший сезон. Вже в основі Мілану. А хлопцю всього 22...
Якщо Пеп буде завжди ставити в старт мотивовану/немотивовану основу, а хлопці з академії
в кращому разі на лавці будуть сидіти, клуб легендою не стане ніколи,
навіть, якщо буде штампувати перемоги в АПЛ і ЛЧ. Нмд.
Нафтова бульбашка.
   
«Шахтар», розійшовшись миром з «Шерифом» (1:1), продовжив свої безвиграшні серії в єврокубках та Лізі чемпіонів до 7 матчів (2 нічиї та 5 поразок). Тим самим гірники повторили два особисті антирекорди 10-річної давності. Востаннє помаранчево-чорні досягали успіху на міжнародній арені 17 серпня 2021 року, обігравши в гостях «Монако» з рахунком 1:0.

До речі, серед українських клубів більш тривалі серії без перемог у єврокубках мали лише «Зоря» - 9 матчів, «Олександрія» та «Карпати» - по 8.
   
А що це за новачок Динамо такий, що навіть не написали на офіційному сайті?
   
За цирком?) А я играл на том же поле против Семака и Шелаева)

Не, во дворе пединститута.
6 на 6.
По одной команде от каждого факультета и 4 от физвоспа.
Что вытворял Заваров на миниплощадке!
   
https://youtu.be/HDV64uHxdPI
на 1.30 судья Роджер Ист показывает круглую красную карточку
Матч другой, карточка та же
 
   
А що це за новачок Динамо такий, що навіть не написали на офіційному сайті?
Ты за Саба Диало гутаришь?
   
Алжирський футболіст Ноа Нехар у своєму Instagram повідомив про підписання контракту з "Динамо".

"З великою гордістю оголошую про підписання свого першого професійного контракту з "Динамо". Спасибі моїй родині, моєму агентству і всім моїм родичам за підтримку на цьому новому етапі мого життя. Найскладніше починається зараз", - написав Нехар.

Відзначимо, що раніше Нехар був в Академії "Монако".
   
схоже Васільєв прицепом іще одного свого клієнта привіз
   
Так его  же ж для ю 19 подписали. Там шо играть некому?   :-o
   
Діалло взимку поїде на збори із першою командою

імовірно поїдуть також Боль, Царенко, Волошин, Яцик.  Вівчаренко і Нещерет теж.
   
А я не понял - болелы "расея" кричат?
   
Раз уж в связи со смертью Гамулы вспомнился советский футбол, то пара историй от Васи_У

Сегодня - 7 декабря 2021-го и в Москве идёт глухой снег. А 7.12.86. в Киеве в погоду получше местное Динамо обыграло московское - и стало чемпионом СССР.
 Почему была важна погода? Сейчас узнаете.
История совершенно мистическая - сам бы не поверил, если б мне её не рассказал знаменитый киевский администратор Александр Федорыч Чубаров.
Итак, чемпионат, как обычно, заканчивается в позднем ноябре, но у киевлян из-за занятости игроков в сборной остаются аж 4 доигровки, две из которых - с московским Динамо, шедшем на первом месте. И у команды Лобановского - ни одного права на осечку. Зато есть право чуть корректировать даты матчей - в частности, последний можно было поставить на 6 или 7 декабря. Ответ Валерий Василич должен был дать примерно в середине ноября.
А для него, как известно, мелочей в футболе не существовало. И он обратился в Гидрометцентр - в какой из двух дней погода будет лучше? Там ответили, что дальше трёх ближайших они за точность прогнозов не ручаются.
ВВЛ не успокоился - на уши были подняты все - и кто-то подсказал, что в двух часах езды от Киева, в деревне, живёт типа ясновидящий, который в том числе и погоду предсказывает.
А плату берет в том числе и напитками.
И загрузил тогда Чубаров ящик водки и отправился в путь.
...Колдун встретил его на крыльце вопросом: сколько тут?
Полна коробочка - 20!
Чур тебя - в моем доме ничего четного быть не может!
Вынул одну бутылку, отошёл недалеко - и грохнул ее о пенек. Вот теперь - заноси... 
С чем пожаловал?
Да вот хотелось бы узнать - какая погода ожидается...
Что значит - ожидается?! (А в Ленинграде 5-летний Аршавин уже учился складывать слова в предложения). Ты к кому приехал-то, мил человек?! Я тебе скажу, какая она БУДЕТ.  А ты - ожидается... Иди пока погуляй, мне нужно сосредоточиться.
А потом вышел и сказал: слушай, а будет разная. Вот такая 6-го, а такая - 7-го. Напомни мне потом, как получилось - а то мне за всем следить некогда - работы полно!
...А получилось по итогу, что Киев выиграл 2:1. И поехал Чубаров благодарить колдуна. Опять купил ящик, но одну бутылку сразу предусмотрительно выложил...


А я вдогонку к истории Микулика добавлю другую. Кстати, те игры двух Динам перед глазами ккак живые. Ведь единственный раз так вышло, что чемпионат СССР по футболу был фактически разыгран в суперфинале.
Причем не надо путать с «золотыми матчами» - переигровками за первое место: тут по факту получилось круче - два матча, для каждого Динамо дома и на выезде…
Так вот, первая игра была в Москве, и играли в манеже. Киевляне к таким играм относились неуважительно, дескать, в футбол в комнате не играют; но тут уж как хотите - в Москве в последних числах ноября в 86м году играть было больше негде.
Тем более перенесенных матчей столько накопилось именно по причине того, что Киев сперва за еврокубком ходил (успешно), а потом 12 игроков со сборной ездили на чемпионат мира (безуспешно, хотя очень ярко и незабываемо).
И вот первую московскую игру судил арбитр Хохряков. И немного поддался напряжению, пару важных решений принял в пользу Динамо московского.
Кандидатура судьи на вторую игру в Киеве должна была быть согласована с обеими командами. И тогда Лобановский немедленно сказал: пусть судит Хохряков и вторую!
Его потом спросили: Василич, КАК?..
А он просто объяснил: он же не продался, Хохряков. Просто ошибся. И сам это понимает. Значит, он постарается исправиться. Внутренне он будет за нас
А вдобавок при этом москвичи против него не возразят. Просто не смогут.
И Киев выиграл.
Да, не было у Лобановского мелочей. Киевляне говорили - там муха летит по расписанию!
   
а обидва матчі на волоску висіли.

у Києві москвичі здається першими забили зі штрафного. у Москві Вася в самому кінці забив.

але ДК на такому накаті було, що ніякої паніки. Була тверда впевненість у власній перевазі.
   
Младобенфика не сильно но малых возит.

Вторая половина тайма за ними
   
логічно

давила Бенфіка
   
схоже Васільєв прицепом іще одного свого клієнта привіз
Так там в 19 летних был с Диало Толи марокканец Толи алжирец тоже выходил на замену ....надо зайти в 19 летних посмотреть его фамилию , это он или это ещё одного привезли?
   
Судейка имхо явно на стороне Бенфики
   
п***а недал пеналь, а потом мяч отлител и Волошин в перекладину
   
Красная у Динамо
   
всьо... Бражко червона
   
Позиционно атаковать никто молодняк так и не учит

Все то же физруковское - размен атаками в надежде на пространство
   
Я признаюсь ЮЛЧ особо не смотрел - так таймами -  моментами

Но Смоловой прав - пока там особо радоваться нечему

Все то же - перебегаем перетопчем. Забиваем один - дальше ждем пространства

Атак через центр практически нет. Вся надежда на протащить мяч по флангу - Самба/Волошин и подать-пробить-прострелить

Странно, Костюк раньше подавал надежды.

А тут все то же Петраковское. Пройдут пару этапов вткнутся в какой нибудь Аякс или Порту (гранды на детские турниры забивают полный куй) - и героически вылетят если пропустят первыми

А так это тупик. И Диалло распиаренный - пока Цитаишвили на макисмалках. Играет сам с собой!
   
Посмотрим как у него во зрослой команде будет.
   

Атак через центр практически нет. Вся надежда на протащить мяч по флангу -
Самба/Волошин и подать-пробить-прострелить

О!
Причем заметил еще в первом тайме:
их ЦЗ на самом деле раполагались почти у бровки каждый.
То есть, такая тактика ДК для них была очевидной.
Но пытаться использовать эту дыру в центре
даже не попытались
   
Итальянский тренер Вальтер Сабатини рассказал, почему отклонил предложение стать спортивным директором «Дженоа».
«Я не иду к «Дженоа», потому что в вопросах управления клубом нет четкого видения.
Я не хочу работать в таких условиях», –
сказал Сабатини в эфире Radio Rai 1.
Сабатини:
2010—2016   Флаг Италии Рома                   сп. дир.
2017—2018   Флаг КНР      Цзянсу Сунин   сп. дир.
2017—2018      Флаг Италии Интер (Милан)   сп. дир.
2018—2019   Флаг Италии Сампдория           тех. дир.
2019—2021   Флаг Италии Болонья           сп. дир.
2019—2021   Флаг Канады Монреаль Импакт   сп. дир.

Видимо, он привык к тому, что спортдир в Италии
ведет трансферную политику.
А Шева намерен заниматься этим сам.
Вряд ли дело только в деньгах.
   
Потенційними суперниками «Динамо» U-19 та ще семи команди, які посіли другі місця у своїх групах, стануть переможці «Шляху чемпіонів».
 
На даний момент точно відомі сім таких команд, ще в одній парі сьогодні проведуть матч-відповідь.
 
Потенційні суперники «Динамо» U-19 у 1/16 фіналу Юнацької ліги УЄФА
 
«Хайдук U-19»
«Рейнджерс U-19»   
«Генк U-19»
«Жиліна U-19»
«Емполі U-19»
«Мідтюлланд U-19»
«АЗ U-19»
«Депортіво U-19» або «Маккабі Хайфа U-19» (перший матч 5:1)
 
Переможці стикових матчів визначаться у одноматчевих протистояннях. «Динамо» на цій стадії зіграє на виїзді. Ігри відбудуться 8/9 лютого.
 
Жеребкування стикових матчів відбудеться 14 грудня у Ньйоні, а вісім переможців вийдуть до 1/8 фіналу, де на них чекатимуть вісім переможців груп Шляху Ліги чемпіонів.
   
Итальянский тренер Вальтер Сабатини рассказал, почему отклонил предложение стать спортивным директором «Дженоа».
«Я не иду к «Дженоа», потому что в вопросах управления клубом нет четкого видения.
Я не хочу работать в таких условиях», –
сказал Сабатини в эфире Radio Rai 1.
Сабатини:
2010—2016   Флаг Италии Рома                   сп. дир.
2017—2018   Флаг КНР      Цзянсу Сунин   сп. дир.
2017—2018      Флаг Италии Интер (Милан)   сп. дир.
2018—2019   Флаг Италии Сампдория           тех. дир.
2019—2021   Флаг Италии Болонья           сп. дир.
2019—2021   Флаг Канады Монреаль Импакт   сп. дир.

Видимо, он привык к тому, что спортдир в Италии
ведет трансферную политику.
А Шева намерен заниматься этим сам.
Вряд ли дело только в деньгах.
О чем я и писал , что под видом американских инвесторов  - торчат кацапобабло в мафиозной обвертке.
   
Если молодёжка проиграла , то значит сегодня основа как миннимум не проиграет :) 
   
сьогодні хороший розклад перед матчем

результат на наших не тисне, а на Бенфіку тисне, заставляючи їх іти вперед

якщо і тут наші нічого не покажуть, то європерспективи печальні
   
хачєріді в карпати сватають, що там в нього з ватністю, приживеться у львові чи доведеться перевиховувати?  :)
   
грєк...  чомусь скільки знав греків, усі були радикально проросійські
   
хачєріді в карпати сватають, що там в нього з ватністю, приживеться у львові чи доведеться перевиховувати?  :)

У нього щитки  є  жовто -сині.
   
На презентації оновленого футбольного клубу «Карпати» у липні його керівники оголосили амбітну мету: за результатами першого сезону вийти з Другої ліги в Першу, а наступного – уже в Прем’єр-лігу. І зараз львів’яни вже на півшляху до першої мети – вони є лідерами турнірної таблиці, зазнавши тільки двох поразок у сезоні.

Про найважчих суперників, програш у кубковому матчі, нову спортивну базу та фірмовий магазин ZAXID.NET поспілкувався з головним тренером ФК «Карпати» Андрієм Тлумаком та маркетинговим директором клубу Андрієм Білоусом.

***

2021 рік команда завершує на першому місці турнірної таблиці, проте це ще не фінішна пряма. Що треба покращити за підсумками року? Які підсилення плануєте під час зимової перерви?

Андрій Тлумак: Ми задоволені тим, що за такий короткий період зробили хороший колектив і команда показує хороший футбол. Ми будемо підсилюватися точково – нам важлива не кількість, а якість. Тренерський штаб веде перемовини з 3-4 гравцями, проте поки що не можу назвати їхні прізвища, контракти ще не підписані. Не факт, що всі вони до нас прийдуть, бо все ж ми ще граємо у Другій лізі, але ми маємо нефінансові аргументи, щоб їх переконати, що у нас є перспективи і розвиток.

В інтерв’ю на сайті «Карпат» Денис Галенков сказав, що підписував контракт без роздумів і вагань, оскільки «Карпати» – це великий клуб, не клуб Другої ліги за своїм рівнем. Ви вже замислюєтеся про Першу лігу?

Андрій Тлумак: Звичайно. І на початку, коли ми запрошували хлопців, я відразу казав, що ви йдете не в Другу лігу, а в ФК «Карпати». Це футбольний бренд №1 у Західній України. Звичайно, його зараз потрібно знову піднімати, але якщо ми станемо сильними, все можливо.

Уже оцінюєте потенційних суперників?

Андрій Тлумак: Ні. Попереду ще є 10 матчів, і ми дивимося на них. Ми маємо їх виграти і спокійно вийти у Першу лігу, а тоді вже будемо дивитися на суперників там. Тим більше, у нас в країні ситуація не дуже стабільна, деякі команди втрачають фінансування і зникають, тому ще невідомо точно, хто буде у Першій лізі наступного сезону.

Ви вже зустрілися на полі з усіма конкурентами по Другій лізі. З ким було найважче грати?

Андрій Тлумак: Конкретно назвати не можу, але найважче було на початку. Команда тільки зібралася, ще не до кінця розуміла тих тактичних моментів, які ми запропонували, притиралася. З одного боку, шкода, що ми вилетіли з Кубка, бо Львів, усі вболівальники хочуть Кубок, як і ми самі. Проте тоді ми не були до цього готові, бо часу для підготовки було дуже мало, футболісти не встигли зрозуміти, що ми від них хочемо.

Тому, з іншого боку, може, і добре, що ми вилетіли: у нас з’явився час, з’явився тижневий цикл, завдяки чому ми відпрацьовували те, що потрібно. І після того, як ми вилетіли з Кубка, було 13 перемог поспіль, тому я вважаю, що все сталося так, як мало б бути.

Кілька місяців тому була інформація, що футболісти «Карпат» отримують у середньому 50 тис. грн на місяць плюс 10 тис. грн бонусів за перемогу. Плануються зміни по зарплатах у разі виходу до Першої ліги?

Андрій Білоус: Ми заклали на початку в бюджеті, що видатки на зарплати зростуть мінімум у півтора рази вже у Першій лізі. Хоча і зараз, я думаю, зарплата футболістів є конкурентною, навіть порівнюючи з Першою лігою. Крім того, важливим є те, що виплати здійснюються вчасно та регулярно.

https://zaxid.net/povniy_kart_blansh_n1531711
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія